Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2019-01-24

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli?

Nadający: Jan Fijor

Wenezuelczycy obalają Maduro. Janek proponuje zakład o kurs Bitcoina i odpowiada na list słuchacza w trudnej sytuacji.

KOMENTARZE

Endriu11111111 2019-01-24

Panie Janku ten Pański zakład jest trochę śmieszny. Jak pan chce się zakładać to niech Pan se kupi trochę kontraktów na sell na Bitcoinie.

zdrajcansdap 2019-01-24

Oczywiście, mogę się założyć o BTC @$30tys, @$150tys, nawet @$300tys, dla zasady, nie bardzo widzę tylko sens, dla mnie to słaby układ (założyłem się już z rynkiem, nawet w przypadku wtopy i tak potencjalnie do zyskania mam dużo więcej). Nie ufam nadającemu (i nie zaufam za $1000), więc dla mnie w grę wchodzi tylko zakład anonimowy - ufam Byte Eaterowi, jemu mogę przesłać skany dowodu i on miałby być stroną pośredniczącą. Większy problem, że będzie to długi zakład, $30tys to może być dopiero 2022 (a więc termin do 1.1.2023, ale niech będzie, że do 1.1.2022), $150tys - $300tys - 2025 (nawet do 1.1.2026 nie byłbym pewien, ale niech będzie, niech będę przeklęty w razie przegranej do 1.1.2026). 
 
Oczywiście ja w każdej chwili mogę za swoje BTC kupić inne krypto, czy kupić złoto, więc jak ktoś chce kupić BTC na podstawie tego zakładu niech patrzy lepiej na całkowitą kapitalizację rynku kryptowalut - top to ~$10bln-100bln (zależnie od inflacji) w ciągu 10 lat (obecnie jest to 120mld).

Endriu11111111 2019-01-25

Panowie jesteście trochę śmiesznie z tym przesyłaniem skanów dowodów ByEateriwi. 
 
Wystarczy w MT4 podpiąć konto (jeden i drugi) FXBLue, zająć odpowiednią pozycję, i każdy chcący sprawdzić "kto aktualnie wygrywa" będzie mógł sobie to zrobić.  
 
Dogadacie się tylko co do lewara i wielkości pozycji, oraz momentu zawarcia transakcji.

Endriu11111111 2019-01-25

@ zdrajca_ndsap 
 
"[...](założyłem się już z rynkiem, nawet w przypadku wtopy i tak potencjalnie do zyskania mam dużo więcej).[...]". 
 
Tacy mitomani jak "zdrajca_nsdap" to mnie rozpierdalają najbardziej. Jakby wykresy nie poszły, on zawsze na wierzchu. 
 
Weź kolego się nie ośmieszają, i z ręką na sercu przyznaj, że utopiłes trochę pieniędzy na ostatniej bessie na BTC, jestes teraz wkurwiony, i chciałbyś się odegrać na Panu Janku. 
 
Miej trochę JAJ jak Pan Janek i przyznaj się, że podobnie jak on w swoim funduszu stracił 90% kasy...

Kinga 2019-01-25

Panie Janku, oglądałam cała serię filmów kanału BezPlanu na youtube o Wenezueli. Zrobił je Polak, który mieszkał tam pare miesiecy. To co tam sie dzieje to nie jest nawet w najgorszej wersji socjalizm, to jest juz zupełne wynaturzenie i obcokrajowiec nie wiem czy jest w stanie kupic tam wieżowiec , ale w zasadzie nie jest w stanie tam w żaden sposób funkcjonowac bez wsparcia Wenezuelczyków, bo bedzie miał problem z uzywaniem własnych pieniędzy, korzystanie z kart i własnego konta odpada. Jakby tu kupic coś wiekszego w takich warunkach? Pozdrawiam, Kinga 
 
https://www.youtube.com

Piotrek 2019-01-25

Kinga, socjalizm to jest wynaturzenie.

Kinga 2019-01-25

Piotrek, oczywiscie, dlatego napisałam , że jest to 'zupełne wynaturzenie" w senie kompletne dziwactwo, nawet dla tych, którzy przezyli PRL. Nawet w PRLu były chyba problem z kupowaniem majatku za bezcen mimo swietnej róznicy kursów, ale cudzoziemiec mógł tu przyjechac i szlajać sie po hotelach i funkcjonowac ze swoja kasa. W Wenezueli nie jest to mozliwe. To gółwnie chciałam powiedzieć, a o socjalizmie jako takim.

Gust!Lust 2019-01-25

Jeżeli słuchacz z problemem odnalezienia sposobu na życie i zupełnie nowej przygody/pasjonującej pracy czyta tutejsze komentarze - niech skontaktuje się ze mną przez skype: 
Gust!Lust Smart Spin 
 
Rozumiem, że jako kierowca lubił pracę jakkolwiek w odosobnieniu, bez szefostwa co chwilę stojącego nad głową. Ja mam taką propozycję. Jeżeli zechcesz - pokażę Ci zawód, który za jakiś rok dostarczy Tobie blisko 10.000zł miesięcznie, jeżeli tylko się przyłożysz. Ba! Nawet za 8-10 miesięcy. 
 
Przedsmak jest w filmie poniżej: 
https://www.youtube.com 
https://youtu.be/o5B0afeyYmo 
 
Reszta w kontakcie!

Jan 2019-01-25

@8 dziękuję za propozycję. pozdr

zdrajcansdap 2019-01-26

@4 no stary, "odegranie się na Panu Janku" da mi 1000 przy ryzyku 1000, teraz zobacz sobie jaką mamy cenę btc i jaka jest droga w % do $30tys dla btc. Ryzyko to samo (ja bym powiedział, że mniejsze, bo spadek btc do absolutnego zera jest mało realny, no i ja też mam jakiś "stop loss", choćby na poziomie -95%, a btc może uzyskać $30tys w późniejszym terminie). 
 
Dlatego też, jeżeli zakład ma wymagać przelania kasy teraz, upfront, to się wycofuję. Mi naprawdę korona z głowy nie spadnie, a mrozić $1000 na 3 lata robi mi sporą różnicę, nie stać mnie. Jankiem nie jestem, milionów nie mam. Także dla mnie to jest spore ryzyko, z miesięcznego zarobku nie odłożę, a nie mam zamiaru sprzedawać oszczędności. 
 
Straciłem na spadkach myślę w porywach do 50% (lepiej się czujesz?), nie liczyłem nawet, ale nic sprzedałem, bitcoinów (i nie tylko) mam tyle ile kupiłem. Więc są to bardziej "otwarte pozycje". Do krypto nie trzeba żadnego lewara, totalne przegięcie pały, to dopiero trzeba mieć kapitału, żeby w lewar się pakować. Kredytów nie zaciągałem, mam trochę metali, swoją filozofię opisałem wcześniej - w przypadku dużych wzrostów zyski bardzo dużo mi zmienią, stratę jestem w stanie przełknąć, odrobić, nie zbiednieję.

Andrzej 2019-01-26

Marnowania inicjatyw w PL Cd. jak powiedział Pan Jan. NSA wydaje wyrok w którym mówi, że nie ma prawa do 8,5 % pod. od najmu ten kto wynajmuje kilka mieszkań ( co to znaczy "kilka" diabli wiedzą ). ZUS w górę skokowo.  
W Chińskiej Republice Ludowej podatek doch. dla mikro-biznesów ( do 560 000 zł ) od 2019 r. obniżają tymczasem z 10 % ( sic ! ) do 5 %.

Endriu11111111 2019-01-26

"[...] Straciłem na spadkach myślę w porywach do 50% (lepiej się czujesz?), [...]". 
 
Kolego, nie ma się co gniewać. Ten mój tekst to taka mała prowokacja. Trading to ciężki temat, Pan Janek, Ja i ty kolego moglibyśmy spokojnie dołączyć do tej społeczności (polecam wstęp tego filmiku :)): 
 
Skończmy gwiazdorzyć na gwiazdkę - wielka debata traderów, #138 Trading Jam Session 
https://youtu.be/WgpSUE6QB7Y 
 
Lubię Pana Janka, ale zbyt emocjonalnie podchodzi do tradingu. Pierwsza podstawowa zasada brak emocji przy tradowaniu. Trader ma reagować, a nie się emocjonować ....

Pcimek 2019-01-28

Rodziny Rockefellerów i Rothschildów nie pozwolą swoim komunistycznym przyjaciołom upaść.

Adam 2019-01-29

Janku, słucham archiwalnych audycji i mimo, że całym sercem jestem przeciw interwencjonizmowi, muszę nie zgodzić się z Twoim podejściem do środowiska. Przepraszam z góry za długość komentarza. I tak starałem się pisać najzwięźlej jak potrafię. Wolałbym zadzwonić na Kontestację, ale zawsze kiedy nadajecie, ja jestem w pracy. Mam nadzieję, że nie potraktujesz mnie jak ekoterrorysty. Znam od wewnątrz ruchy ekologiczne i jestem ich przeciwnikiem. Na ich szczycie z reguły siedzą cynicy, którzy są tam tylko dla pieniędzy, natomiast na dole bezmyślne masy, które łykają i rozpowszechniają każdą manipulację, nie licząc się z faktami. Jednak to nie znaczy, że ochrona środowiska sama w sobie jest czymś niewłaściwym. Żeby nie marnować Twojego czasu przejdę do rzeczy: 
Często powtarzasz, że pierwszym aksjomatem ludzkiego działania jest to, że człowiek bardziej dba o swoje niż o cudze. I to jest prawda. Prawdą jest też, że na świecie istnieją rzeczy, które z założenia są i (mam nadzieję) zawsze będą dobrem wspólnym. Taką rzeczą jest na przykład powietrze, którym oddychamy. Wolny rynek nie bierze tych rzeczy w obronę, bo nie są własnością prywatną. I tak na przykład ludzie nie widzą potrzeby montowania droższych filtrów spalin w samochodach lub wymiany pieców na bardziej kosztowne, ale ekologiczne. Straciliby na tym więcej, a nie widzieliby w tym doraźnej korzyści dla siebie. I w momencie, kiedy tak postąpi większość, wszyscy na tym tracimy, bo „zaoszczędzone” pieniądze wydamy chociażby na leczenie chorób układu oddechowego. Inny przykład z życia – niestety coraz powszechniejszy. Rolnicy, którym nie opłaca się czekać na doschnięcie zboża przed żniwami. Pryskają je popularnym środkiem chwastobójczym (mimo zakazu na etykiecie) i po dwóch dniach, całe ziarno jest suche i gotowe do zbioru. Spoko, ale to że wyschło, znaczy że ma w sobie dalej ten środek. W momencie kiedy soki w roślinie przestały krążyć, trujące substancje też się w niej zatrzymały. Potem wszyscy to jemy. Zwróciłem kiedyś uwagę znajomemu, który tak robi, że w ten sposób niszczy ludzkie zdrowie. Stwierdził, że to normalne i nie tylko on tak robi. Na argument, że sam też będzie jadł chleb z tą szkodliwą substancją, tylko zbył mnie twierdząc, że na coś trzeba umrzeć. Nie wiem, jak wolny rynek miałby zmienić tę sytuację. Jeśli ty widzisz rozwiązanie, to podaj je proszę. No i jeszcze jeden punkt – Lasy Państwowe. Zgodzę, się, że prywatni przedsiębiorcy zadbaliby o nie lepiej niż urzędnicy. Ale tylko pod tym warunkiem, że te lasy będzie opłacało się utrzymywać. Jeśli bardziej opłaci się przekształcić je w pola uprawne, to przedsiębiorcy zrobią to bez wahania. Problem w tym, że lasy to nie tylko drewno, a element całego ekosystemu. Mają ogromny wpływ na chociażby regulację obiegu wody w naturze. W momencie, kiedy ich powierzchnia zmaleje poniżej określonego procenta, okolica zacznie pustynnieć. Dawniej Grecja była porośnięta puszczą. Ludzie ją wycieli, a młode drzewka były zgryzane przez kozy, więc las nie był w stanie się zregenerować. Gleba zerodowała do tego stopnia, że w tym momencie niewiele roślinności jest w stanie utrzymać się na tamtejszych kamieniach i piachu. To są szkody nieodwracalne. No okej, może odwracalne, ale byłoby to zbyt kosztowne i rozciągnięte w czasie na całe pokolenia. Obawiam się, że bez regulacji, nikt nie pomyśli tu o dobru ogółu, kosztem zmniejszenia własnych dochodów - zgodnie zresztą z pierwszym aksjomatem. Jeśli się mylę, wyprowadź mnie z błędu.  
 
Pozdrawiam, 
Słuchacz

Tak wygląda świat obecny. 2019-01-30

Przewodniczący Parlamentu Eurokołchozowego, przedstawiający się jako Antonio Tajani zapowiedział 24. stycznia tego roku, że "Prezydent Maduro powinien ustąpić". 
 
Antonio Tajani jest biblijnym antychrystem i piszę to z całą pewnością, zostało to potwierdzone w Orędziu z Niebios dla p. Cypriana Polaka w październiku zeszłego roku. 
Bardzo śledźmy tego "Tajaniego", bo to w takim razie główna postać rządu światowego, choć nie została mu przekazana jeszcze pełnia władzy. 
 
Dodam, że przez pewien czas pod jego nazwiskiem w mobilnej wersji polskojęzycznej Wikipedii widniał dopisek "nieprzyjaciel". 
Polacy chyba jako pierwsi otrzymali dar rozpoznania antychrysta, co jest też zobowiazaniem. Bardzo śledźmy tego człowieka. 
 
Źródła przekazów, w tym drugim pada bezpośrednio to konkretne nazwisko: 
 
https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/09/18-ix-2018.html 
 
https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/09/24-25-ix-2018-biblijnym-antychrystem.html

Endriu11111111 2019-01-30

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/09/18-ix-2018.html  
 
Widać, że pisał to jakiś nawiedzony cymbał: 
 
"[...]  
-Chwała Tobie Chryste. 
- Lecz gdy ktoś zapyta o konkretną osobę , zaprzeczysz lub potwierdzisz gdy to będzie On. 
- Chwała Tobie Przenajświętszy Jezu. 
[...]". 
 
Jezus to nie to samo co Chrystus. Ci co mieszają te dwa pojęcia nie mają zielonego pojęcia o duchowości...  
 
Obnażanie Matrixa - Egregor kontra deszcz 
https://www.youtube.com

Tak wygląda świat obecny. 2019-01-31

Proszę więcej poczytać, zanim się kogoś obrazi. 
Oczywiście, że to nie to samo, ale nie są to Imiona Pańskie sprzeczne. Mógłby napisać "Chwałą Tobie Baranku Boży" - czy o coś takiego będziemy mieli zastrzeżenia? 
 
Proszę przeszukać, tam Zbawiciel mówi też i o posiadaniu broni: 
 
https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-cz-2.html 
 
Co mówi o białej rasie? 
 
https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/09/14-ix-2018-cz-2.html 
 
Co mówi o naszym bardzo ważnym przodku? 
 
https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/05/1-v-2017-cz-2-przodek-pana-jezusa.html

W sprawie gdańskiej 2019-02-06

Myślę, że warto to obejrzeć i przeczytać opisy pod filmem. 
Można też pobrać i udostępnić, gdzie tylko się da: 
 
 
https://peertube.dans-ma-bulle.life/videos/watch/c86e1c41-aec6-4e45-991f-a4836d245007

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt