Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
Jan Fijor zaprasza
Nie
20:00
Firma na emigracji
Słuchaj radia
Wydanie Główne (3)
przedwczoraj
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza (3)
7 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2019-02-21

Żydzi, nieruchomości i dolary

Nadający: Jan Fijor

Janek odpowiada na listy i komentarze oraz wdaje się w długą i ciekawą rozmowę z 2 dzwoniącymi słuchaczami.

KOMENTARZE

Tomek Leeds 2019-02-21

Witam czy ta muzyczka w tle jest niezbedna?Psuje odsluch. 
Pozdrawiam

rocco 2019-02-21

Moja bratowa wyciska 2400 zł miesięcznie na siedzeniu w domu i nic nie robieniu śmieje mi się w twarz i wyzywa od głupków którzy tyrają a gówno z tego mają.  
 
Jak ona do tego doszła: 
 
500+ na pierwsze dziecko 
500+ na drugie dziecko właśnie urodziła 
400 rodzinnego na dwoje dzieci 
1000 przez rok dostaje dzięki ustawie wprowadzonej za PO PSL mówiącej że jeśli kobieta zajdzie w ciąże będąc na bezrobociu należy jej się przez rok zasiłek w wysokości 1000zł miesięcznie. 
 
razem wyciska 2400zł miesięcznie 
 
i co opadły kopary robolom?

Kinga 2019-02-21

Opiekuje sie dwójka dzieci, w tym jednym niemowlęciem i nic nie robi :))). I to przez rok - za rok bedzie miała 1400, a niemowle nadal bedzie do wychowania. Może adoptuj jakies dzieci jak nie mozesz urodzić i bedziesz miał tez luksusy.

Sofronoff 2019-02-21

Zwrócił ktoś uwagę, jaką woltę wykonał JMF. Jeszcze niedawno w kwestii żydowskich uroszczeń mówił na antenie kontestacji "trzeba będzie zapłacić" - bez żadnej wiedzy tematu, bez żadnego faktycznego czy prawnego uzasadnienia. Ot, trzeba będzie zapłacić... Myślałem wtedy, że mnie ch strzeli. 
 
@3 dokładnie o tym samym pomyślałem, tzn. o 2 etacie przy dzieciach. Tak może napisać ktoś, kto w życiu nie opiekował się dwójką małych dzieci. Ale kolega rocco chciał zapewne zwrócić uwagę na mechanizm powstawania lumpenproletariatu rodzącego dzieci dla zasiłku.

Jmf 2019-02-22

Nie chodzi o opieke nad dziecmi lecz o to kto za to placi. Rodzice dzieci okradaja swoich rodakow i za skradzione pieniadze siedza w domu i maja w nosie. Jeszcze protestuja ze za malo ukradli. Ze beda musieli pojsc do pracy i utrzymy2c dzieci. Swoje wlasne dzieci. I kto zechce to zmienic?

Roman 2019-02-22

@rocco ewidentnie, baba śpi na forsie, mam tylko nadzieję, że się szwagrowi do wina czasem dorzuci... 
 
hajsu to chce każden jeden, tylko robić nima komu... i taka prawda

Piter 2019-02-22

Na pewno nie jest tak jak twierdzi Pan Janek że nie ma znaczenia czy to żyd czy inny. 
To specyficzny naród i mają pewne cechy charakteru który 
pozwala im odnosić sukcesy w biznesie czy w polityce. 
Jakie to cechy ? Jest to swego rodzaju brak pewnych naturalnych dla nas barier moralnych. 
Świetnym przykładem są właśnie roszczenia o mienie w Polsce utracone w czasie wojny. Dla na Polaków (czy innych narodów) jest to niesłychane jak można się domagać czegoś od narodu który tak wiele dla nich zrobił. No qórwa obciach , jako naród ponieśliśmy największe straty. ukrywaliśmy żydów ryzykując kulke w łeb , łupił wszystch ten sam najeźdźca a oni do nas z roszczeniami. Ale dla żydów biznes to biznes nie liczą się sentymenty , liczy się mamona. 
 
Jeżeli Polski rząd wejdzie w jakiekolwiek układy/rozmowy to już po nas. Bo jesteśmy cieniasami w negocjacjach…Ich retoryka jest taka , nie macie kasy rozumiemy nic na siłę…ale my wam 
tu rozłożymy na raty na 50 lat i spłacicie wszystko po 10 miliardów na rok… Wystarczy tylko że rząd przyzna że im się coś należy choćby cent . Czyli nie wchodzenie w interesy z przeciwnikiem z którym nie mamy szans. 
 
I ostatnia rzecz. Wbrew pozorom żydzi szanują tylko silnych ludzi i silne narody. Słabeuszy traktuja jako potencjalnych “jeleni” do robienia swoich biznesów. Poczytajcie sobie literaturę sprzed wojny drugiej czy pierwszej czy nawet film “ziemia obiecana”. Jak polski Pan wydarł się na Żyda to od razu go “pionizował” i pole do negocjacji było. Dzisiaj jest to odbierane jako “antysemityzm”. Ale w tamtych czasach dało się żyć razem pomimo dużej mniejszości żydowskiej. No bo nikt sie nie opier…i wprost mówił co mu się nie podoba. 
 
W zasadzie można by się nie przejmować jakimś tam małym państewkiem daleko od nas. Jak mówi Korwin uznać za pańśtwo wrogie nam i tyle. Ale nie można ignorować USA gdzie Żydzi mają mega dominującą pozycje. Tam pociagają za wszystkie sznurki włącznie z Trumpem. Kupujemy od nich gaz (mega drogi bo jaki może być po transporcie przez Ocean), sprzedają nam różne wojenne gadżety , każą robić akcje przeciw Chinom… 
Chyba tylko totalny ignorant nie zauważa że jesteśmy robieni w bambuko.  
Nie wchodzi się do gry z szulerem który gra znaczonymi kartami.

hmp 2019-02-23

O kur wa 2400zl miesięcznie, czyli po roku ma 28 800zł!  
A żywią się powietrzem i siedzą przy świecach. Do dzieci przychodzi niania. A nie czekaj...

rocco 2019-02-23

Oddawajcie krew 
 
https://www.youtube.com

Biedaszybnik z Wałbrzycha 2019-02-23

Ja już 2 lata temu stwierdziłem że Janek nie przyswaja wiedzy dotyczącej aktualnej sytuacji co jest ewidentną ignorancją. Tak a propos żydów. Nie widzi tego że dla geszeftów PiSu z Żydami golą nas równo podatkami aby mieć na spłaty, muzea ,,Polin" itp.upokorzenia i kradzierze. Janek tego nie widzi, w imię dogmatu internacjonału wolnorynkowego. Jemu się zdaje że żydzi też reprezentują ,,wolnorynkowość".

DanielPiesto 2019-02-24

Ja i Agnieszka postanowiliśmy kupić GetinNoble na samiutkim dołku jak było za 19 gr. Co prawda zanim dojechaliśmy do maklera było już 24 gr, ale dzisiaj jest za 56 gr, więc spoko. Sprzedamy resztę jak będzie coś koło 1 zł. A założyliśmy, że Getin jest za dużą firmą, żeby w wyniku jakiejś afery zbankrutowała. Co najwyżej będzie powoli się zwijać a ludzie rzucili się do sprzedawania. Nie pomyliliśmy się tym razem. To był trzeci przypadek, który spełniał nasze warunki okazji na giełdzie. 
 
#10 Biedaszybniku, są różni Żydzi.

Sofronoff 2019-02-25

"Co prawda zanim dojechaliśmy do maklera... " żeby zlecić zakup/sprzedaż akcji, musiał pan do maklera dojechać...?

Pan Dzikus 2019-02-26

Bajtożerco! Dlaczego, do cholery, zaśmiecasz fonię tą wkurwiającą i całkowicie niepotrzebną muzyczką? Jan Fijor Przez dziewięć lat prowadzenia audycji co najmniej dwa razy prosił, by nie było w tle tej wnerwiającej melodyjki. Kamil Cebulski potrafił uszanować jego wolę i gdy on towarzyszył Fijorowi, to jej nie puszczał. Potem przyszedł jakiś Bajtożerca i puszcza. PO CO? Audycja Fijora to jedyna audycja w Kontestacji, którą jestem w stanie słuchać, właśnie dlatego, że nie ma w niej muzyczki w tle. Innych nie jestem w stanie. Na szczęście audycja Fijora jest najlepsza więc nie ubolewam zbytnio, że autorzy innych audycji postanowili odstraszyć ludzi takich jak ja. Słucham od początku i przesłuchałem wszystkie audycje. Ściągam pliki co miesiąc, dwa i słucham ciurkiem. Kontestacja to jedyne mi znane radio, które zaśmieca fonię bezsensownymi melodyjkami. Inni tak nie robią bo jest to całkowicie bez sensu. Jak uważacie, że muzyczka jest koniecznie potrzebna to razem z audycją dajcie drugi plik z muzyczką i kto chce, to sobie puści oba. Wolnościowiec daje ludziom wybór. Komunista natomiast powiada: jak ci się nie podoba, to nie słuchaj w ogóle. Jak nie przestaniesz zaśmiecać fonii muzyczką, to będę musiał przestać słuchać bo z każdą godziną moja irytacja rośnie. Jesteś liberałem czy komunistą?

Zdenek 2019-03-08

I ostatnia rzecz. Wbrew pozorom żydzi szanują tylko silnych ludzi i silne narody. Słabeuszy traktuja jako potencjalnych “jeleni” do robienia swoich biznesów. Poczytajcie sobie literaturę sprzed wojny drugiej czy pierwszej czy nawet film “ziemia obiecana”. Jak polski Pan wydarł się na Żyda to od razu go “pionizował” i pole do negocjacji było. -- można też obić kijami chama nie chrzczonego.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Obligacje dla debili (3) - 7 dni temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 5 tygodni temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 7 tygodni temu

40 lat i fajrant! (27) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...
Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 2 miesiące temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 2 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 3 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 3 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 3 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 4 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 4 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 4 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 5 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 6 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 6 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 7 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 7 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 7 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 7 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 8 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 8 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 8 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 8 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 5 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Szkoła rysunku format studio kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt