Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2019-02-21

Żydzi, nieruchomości i dolary

Nadający: Jan Fijor

Janek odpowiada na listy i komentarze oraz wdaje się w długą i ciekawą rozmowę z 2 dzwoniącymi słuchaczami.

KOMENTARZE

Tomek Leeds 2019-02-21

Witam czy ta muzyczka w tle jest niezbedna?Psuje odsluch. 
Pozdrawiam

rocco 2019-02-21

Moja bratowa wyciska 2400 zł miesięcznie na siedzeniu w domu i nic nie robieniu śmieje mi się w twarz i wyzywa od głupków którzy tyrają a gówno z tego mają.  
 
Jak ona do tego doszła: 
 
500+ na pierwsze dziecko 
500+ na drugie dziecko właśnie urodziła 
400 rodzinnego na dwoje dzieci 
1000 przez rok dostaje dzięki ustawie wprowadzonej za PO PSL mówiącej że jeśli kobieta zajdzie w ciąże będąc na bezrobociu należy jej się przez rok zasiłek w wysokości 1000zł miesięcznie. 
 
razem wyciska 2400zł miesięcznie 
 
i co opadły kopary robolom?

Kinga 2019-02-21

Opiekuje sie dwójka dzieci, w tym jednym niemowlęciem i nic nie robi :))). I to przez rok - za rok bedzie miała 1400, a niemowle nadal bedzie do wychowania. Może adoptuj jakies dzieci jak nie mozesz urodzić i bedziesz miał tez luksusy.

Sofronoff 2019-02-21

Zwrócił ktoś uwagę, jaką woltę wykonał JMF. Jeszcze niedawno w kwestii żydowskich uroszczeń mówił na antenie kontestacji "trzeba będzie zapłacić" - bez żadnej wiedzy tematu, bez żadnego faktycznego czy prawnego uzasadnienia. Ot, trzeba będzie zapłacić... Myślałem wtedy, że mnie ch strzeli. 
 
@3 dokładnie o tym samym pomyślałem, tzn. o 2 etacie przy dzieciach. Tak może napisać ktoś, kto w życiu nie opiekował się dwójką małych dzieci. Ale kolega rocco chciał zapewne zwrócić uwagę na mechanizm powstawania lumpenproletariatu rodzącego dzieci dla zasiłku.

Jmf 2019-02-22

Nie chodzi o opieke nad dziecmi lecz o to kto za to placi. Rodzice dzieci okradaja swoich rodakow i za skradzione pieniadze siedza w domu i maja w nosie. Jeszcze protestuja ze za malo ukradli. Ze beda musieli pojsc do pracy i utrzymy2c dzieci. Swoje wlasne dzieci. I kto zechce to zmienic?

Roman 2019-02-22

@rocco ewidentnie, baba śpi na forsie, mam tylko nadzieję, że się szwagrowi do wina czasem dorzuci... 
 
hajsu to chce każden jeden, tylko robić nima komu... i taka prawda

Piter 2019-02-22

Na pewno nie jest tak jak twierdzi Pan Janek że nie ma znaczenia czy to żyd czy inny. 
To specyficzny naród i mają pewne cechy charakteru który 
pozwala im odnosić sukcesy w biznesie czy w polityce. 
Jakie to cechy ? Jest to swego rodzaju brak pewnych naturalnych dla nas barier moralnych. 
Świetnym przykładem są właśnie roszczenia o mienie w Polsce utracone w czasie wojny. Dla na Polaków (czy innych narodów) jest to niesłychane jak można się domagać czegoś od narodu który tak wiele dla nich zrobił. No qórwa obciach , jako naród ponieśliśmy największe straty. ukrywaliśmy żydów ryzykując kulke w łeb , łupił wszystch ten sam najeźdźca a oni do nas z roszczeniami. Ale dla żydów biznes to biznes nie liczą się sentymenty , liczy się mamona. 
 
Jeżeli Polski rząd wejdzie w jakiekolwiek układy/rozmowy to już po nas. Bo jesteśmy cieniasami w negocjacjach…Ich retoryka jest taka , nie macie kasy rozumiemy nic na siłę…ale my wam 
tu rozłożymy na raty na 50 lat i spłacicie wszystko po 10 miliardów na rok… Wystarczy tylko że rząd przyzna że im się coś należy choćby cent . Czyli nie wchodzenie w interesy z przeciwnikiem z którym nie mamy szans. 
 
I ostatnia rzecz. Wbrew pozorom żydzi szanują tylko silnych ludzi i silne narody. Słabeuszy traktuja jako potencjalnych “jeleni” do robienia swoich biznesów. Poczytajcie sobie literaturę sprzed wojny drugiej czy pierwszej czy nawet film “ziemia obiecana”. Jak polski Pan wydarł się na Żyda to od razu go “pionizował” i pole do negocjacji było. Dzisiaj jest to odbierane jako “antysemityzm”. Ale w tamtych czasach dało się żyć razem pomimo dużej mniejszości żydowskiej. No bo nikt sie nie opier…i wprost mówił co mu się nie podoba. 
 
W zasadzie można by się nie przejmować jakimś tam małym państewkiem daleko od nas. Jak mówi Korwin uznać za pańśtwo wrogie nam i tyle. Ale nie można ignorować USA gdzie Żydzi mają mega dominującą pozycje. Tam pociagają za wszystkie sznurki włącznie z Trumpem. Kupujemy od nich gaz (mega drogi bo jaki może być po transporcie przez Ocean), sprzedają nam różne wojenne gadżety , każą robić akcje przeciw Chinom… 
Chyba tylko totalny ignorant nie zauważa że jesteśmy robieni w bambuko.  
Nie wchodzi się do gry z szulerem który gra znaczonymi kartami.

hmp 2019-02-23

O kur wa 2400zl miesięcznie, czyli po roku ma 28 800zł!  
A żywią się powietrzem i siedzą przy świecach. Do dzieci przychodzi niania. A nie czekaj...

rocco 2019-02-23

Oddawajcie krew 
 
https://www.youtube.com

Biedaszybnik z Wałbrzycha 2019-02-23

Ja już 2 lata temu stwierdziłem że Janek nie przyswaja wiedzy dotyczącej aktualnej sytuacji co jest ewidentną ignorancją. Tak a propos żydów. Nie widzi tego że dla geszeftów PiSu z Żydami golą nas równo podatkami aby mieć na spłaty, muzea ,,Polin" itp.upokorzenia i kradzierze. Janek tego nie widzi, w imię dogmatu internacjonału wolnorynkowego. Jemu się zdaje że żydzi też reprezentują ,,wolnorynkowość".

DanielPiesto 2019-02-24

Ja i Agnieszka postanowiliśmy kupić GetinNoble na samiutkim dołku jak było za 19 gr. Co prawda zanim dojechaliśmy do maklera było już 24 gr, ale dzisiaj jest za 56 gr, więc spoko. Sprzedamy resztę jak będzie coś koło 1 zł. A założyliśmy, że Getin jest za dużą firmą, żeby w wyniku jakiejś afery zbankrutowała. Co najwyżej będzie powoli się zwijać a ludzie rzucili się do sprzedawania. Nie pomyliliśmy się tym razem. To był trzeci przypadek, który spełniał nasze warunki okazji na giełdzie. 
 
#10 Biedaszybniku, są różni Żydzi.

Sofronoff 2019-02-25

"Co prawda zanim dojechaliśmy do maklera... " żeby zlecić zakup/sprzedaż akcji, musiał pan do maklera dojechać...?

Pan Dzikus 2019-02-26

Bajtożerco! Dlaczego, do cholery, zaśmiecasz fonię tą wkurwiającą i całkowicie niepotrzebną muzyczką? Jan Fijor Przez dziewięć lat prowadzenia audycji co najmniej dwa razy prosił, by nie było w tle tej wnerwiającej melodyjki. Kamil Cebulski potrafił uszanować jego wolę i gdy on towarzyszył Fijorowi, to jej nie puszczał. Potem przyszedł jakiś Bajtożerca i puszcza. PO CO? Audycja Fijora to jedyna audycja w Kontestacji, którą jestem w stanie słuchać, właśnie dlatego, że nie ma w niej muzyczki w tle. Innych nie jestem w stanie. Na szczęście audycja Fijora jest najlepsza więc nie ubolewam zbytnio, że autorzy innych audycji postanowili odstraszyć ludzi takich jak ja. Słucham od początku i przesłuchałem wszystkie audycje. Ściągam pliki co miesiąc, dwa i słucham ciurkiem. Kontestacja to jedyne mi znane radio, które zaśmieca fonię bezsensownymi melodyjkami. Inni tak nie robią bo jest to całkowicie bez sensu. Jak uważacie, że muzyczka jest koniecznie potrzebna to razem z audycją dajcie drugi plik z muzyczką i kto chce, to sobie puści oba. Wolnościowiec daje ludziom wybór. Komunista natomiast powiada: jak ci się nie podoba, to nie słuchaj w ogóle. Jak nie przestaniesz zaśmiecać fonii muzyczką, to będę musiał przestać słuchać bo z każdą godziną moja irytacja rośnie. Jesteś liberałem czy komunistą?

Zdenek 2019-03-08

I ostatnia rzecz. Wbrew pozorom żydzi szanują tylko silnych ludzi i silne narody. Słabeuszy traktuja jako potencjalnych “jeleni” do robienia swoich biznesów. Poczytajcie sobie literaturę sprzed wojny drugiej czy pierwszej czy nawet film “ziemia obiecana”. Jak polski Pan wydarł się na Żyda to od razu go “pionizował” i pole do negocjacji było. -- można też obić kijami chama nie chrzczonego.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt