Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2019-05-13

Film Sekielskiego bije rekordy

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Crowdfunding pozwala robic dobre filmy. Targi pracy w UK. Koniec Wolności Słowa w Austrii. Pełna dekryminalizacja narkotyków w Meksyku.

KOMENTARZE

Andrzej 2019-05-14

kurwa coś ty wypił?

Jurk 2019-05-15

Blacha oczywiście niezawodny, napierdala zanim jeszcze Hugo się wypowiedział. Dziwię się, że redaktorzy pozwalają na takie rzeczy.

Konkflista 2019-05-15

Po komentarzach widzę że coraz mniej słuchaczy macie. Nie dziwię się skoro pierd...cie o jakiś maturach, narkotykach w Meksyku czy filmie o zboczeńcach w sutannach tymczasem służby specjalne Niemiec przy udziale prawdopodobnie przekupionych polskich urzędników likwidują całą konkurencyjną branże suplementów diety - takie firmy jak Jerzego Zięby czy Herbapol. Słabo coraz słabiej. Nic o ustawie 447 Żydzi nas wydoją aż miło. O kasach fiskalnych online które wchodzą w przyłym roku i do których trzeba będzie wykupić abonament internetowy co będzie kolejnym kosztem dla przedsiębiorców.

JacekVelBlacha 2019-05-15

@Jurk  
 
Umyj uszy ! 
Ja Hugo nie słyszałem wogóle od momentu jak się wdzwoniłem na antenę i Marek Zemsta podkreślał to na antenie ,że Hugo mnie słyszy ale ja jego już nie.Wynikało to z problemów technicznych po stronie radia a nie po stronie mojego sprzętu, 
 
Echh.. Kiedyś to miałem merytorycznych hejterów co potrafili wykazać mój brak wiedzy czy bład logiczny.Od jakiś kilku lat mam wrażenie,że w komciach już tylko głuchoniemi i upośledzeni umysłowo próbuja mi dokopać.potykajac się o własne buty i gubiac zęby po drodze. 
 
Hugo żałuje,że nie mogę się z przyczyn zdrowotnych napić razem z Toba bo żal na to wszystko patrzeć

olo819 2019-05-15

Nawet Marek nie mógł powstrzymać się od zaśmiania się. 
Hugo, jeśli masz szacunek do słuchaczy to lepiej nie prowadzić audycji pijanym albo ostro niewyspanym.

Grzegorz 2019-05-15

No! W końcu patostream! Od dawna mówiłem, żeby iść w tym kierunku. Dajcie jeszcze video i donejty.

Adam T 2019-05-16

Tez oglądałem ten film. Co prawda nie wniósł nic nowego, bo o tych sprawach było już głośno, ale warto było zobaczyć. Prośba do Hugo - prześledź, proszę, statystyki i upewnij się, że wśród księży jest dużo mniejszy odsetek takich zboczeń, niż w innych grupach, co obala Twoją tezę, że księża są perwersami z powodu celibatu i niewyżycia. Skoro wśród gejów i muzułmanów jest to kilkaset razy częstsze zaburzenie, to chyba nie przez celibat. Mimo prawdy zawartej w filmie oddźwięk jest taki, że pomniejsi hejterzy będą kojarzyć księży z pedofilią. Słyszę to na co dzień. Ja wyniosłem z tego filmu to, że hierarchowie najbardziej zawalili tym, że zamiatali te sprawy pod dywan - true? Druga sprawa to to, że dwóch z tych księży było w otoczeniu Bolka, co pokazuje, jakich ludzi podstawiano bliżej ważnych osób...

Piter 2019-05-16

Według danych episkopatu liczba przypadków pedofilii wśród księży to …608 od…1990 roku…Wypada około 20 na rok… 
A więc typowa “burza w szklance wody”. Oczywiście że może być tego więcej bo nie wszystkie zostały zgłoszone. Podobnie jak nie każdy zgłasza że zwineli mu np gotówke 
z kieszeni. 
Zwróćcie też uwagę iż od ścigania, karania i wykrywania takich aberacji są właściwe organa państwowe a nie Kościół jako taki. 
 
Powiem może rzecz niepopularną ale w świetle prawa nie wystarczy być ofiarą tylko trzeba taki przypadek zgłosić odpowiednim służbom. Wtedy dopiero sprawa nabiera mocy prawnej. A powiem więcej nie wystarczy być ofiarą i zgłosić fakt przestępstwa ; w świetle prawa trzeba go UDOWODNIĆ . I tu jest “clue” całej sprawy. Jak wyobrażacie sobie zebranie dowodów po 20 , 30 czy nawet 50 latach ? A dowodami mogą być nagrania audio/video , relacje bezpośrednich świadków danego zdarzenia czy ewentualnie obdukcja lekarska 
tuż po zdarzeniu… 
A jeśli mamy sądzić kogoś na podstawie domniemań i obiegowej opinii to… wracamy się do czasów barbarzyńskich . Ignorujemy prawo rzymskie które stanowi podstawę naszej zachodniej cywilizacji.  
Siekielski poszedł “po bandzie” nagrywając ukrytą kamerą wypowiedzi pedofilów w wieku w którym jest czasem wszystko jedno co się mówi i jakie będą tego konsekwencje 
…Niektórych już Bóg sądzi. za ich czyny. Czyli typowa “musztarda po obiedzie”. 
W sumie cały film nie jest jakimś ewenementem. Przypomina wynurzenia bosów mafijnych na emeryturze którzy prawią kogo tam zabili w czasach gdy byli sprawni i na topie. Takich filmów znajdziecie w sieci setki a może i więcej. 
Reasumując nie można zmieniać i naginać prawa będąc pod wpływem (jak to dziwnie brzmi) obejrzanych obrazów ruchomych. Ofiara , zgłoszone przestępstwo, dowód i proces musi być. I albo mamy twarde dowody albo… popełniamy czyn zwany zniesławieniem kogoś. 
Powie ktoś “a co gdy komuś ujdzie to płazem “ ? Ano to że konsekwencje tego będą niewyobrażalnie mniejsze niż ignorowanie prawa rzymskiego będącego podstawą naszej  
cywilizacji. Bo efekt tego byłby katastrofą ; ktoś coś powiedział, ktoś sobie przypomniał po xxx latach , ktoś może chce się za coś odegrać itp, itd. 
Oczywiście rozszerzcie to na wszelkie strefy życia i mamy obraz świata w któtrym nie chcielibyśmy żyć. Albo może Orwell II albo i III. A że świat nie jest idealny to chyba szanownej publiki nie trzeba uświadamiać.

Adrian 2019-05-17

Cześć, 
 
zainwestowałem w Edukatorium w 2015 i chciałbym prosić o update nt. obecnej sytuacji. 
Czy wszystkie ustalenia z umowy są aktualne? 
I czy jako inwestor mam dostęp do materiałów oferowanych przez portal? 
 
pozdrawiam

Adrian 2019-05-17

Cześć, 
jako inwestor chciałbym uzyskać informację jak wygląda obecnie sytuacja w Edukatorium? 
Od 3 lat nie było żadnego update'u, a zwrotu środków też nie otrzymałem. 
 
pozdrawiam

Była słuchaczka 2019-05-17

Słuchałam jeszcze Koczowiska, później kontestacji. Byłam można powiedzieć od początku jak był jeszcze Martin. Od kilku lat nie miałam czasu. Przez różne obowiązki itp. Teraz po kilku latach wróciłam posłuchać, zobaczyć jak się wszystko zmieniło. Widzę, że Martina już nie ma, audycji mniej, słuchaczy też jak by ubyło, wpłat tak samo mało. Powoli znikacie, jeszcze w miarę dobrze się trzyma Fijor i Cebulski. Natomiast patologia w wykonaniu rudego alkoholika pod koniec audycji - BEZ KOMENTARZA.

Ziom 2019-05-18

Elo Hugoneczko, szanuje Cie mordeczko, pliska wiecej audycji po pijoku. Duzo smieszniej! Moze jesczczze tego drugie go wez upij. Ja place teraz malo na kontestacje, ale zaplace 10x jak bedzoecie upici albo upaleni. A ten dowcip o lodzie, przewyborny. Najebany, pozdrawiam. Da sie z wami uchlac? Zapewnie alko, panny i lokum. Dajcie znac w komciu ponizej.

Bezimienny 2019-05-18

Smutne to jest, ale Kontestacja osiągnęła dno. Odnoszę wrażenie, że to jest zbiorowisko leśnych dziadków które przespało parę lat rozwoju internetu. Według mnie ten projekt nie ma żadnych szans w takiej formie. Tu wcale nie chodzi o pieniądze lecz o chęci i świeży umysł. Dużo powstało inicjatyw na youtubowej scenie praktycznie z zerowym kapitałem i fajnie się rozwinęło. Stan w jakim Hugo prowadził audycję jest brakiem szacunku do słuchaczy i sponsorów.

Jaro 2019-05-22

Teraz troszkę z innej beczki mianowicie proszę żeby Hugo odniósł sie do sytuacji przed wyborami. Mam na myśli Konfederację. Jak sie ma skurwienie pana Mikke do Twoich nie kończących sie pochwał dla tego osobnika? Najwyższy czas żebyś sie okreslił czy nadal Mikke jest dla Ciebie autorytetem?  
Bądź uczciwy i powiedz co myslisz na ten temat. Czy pan Braun, Winnicki lub pani Godek są ok??  
Czekam co powiesz..

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2019-05-23

Godek > Braun > Winnicki

SZ 2019-05-23

Celibat czyli bezżenność, wcale nie utrudnia uprawiania seksu (np. z gosposią), wręcz pomaga. W kościołach protestanckich i prawosławnych gdzie celibat nie jest obowiązkowy dla duchowieństwa, mniej jest gwałtów na dzieciach? A w innych grupach zawodowych mniej? Wydaje mi się, że cała wina kościoła katolickiego to zorganizowane i przemyślane, celowe ukrywanie tych okropieństw.  
A nieszczęściem Polski jest stawianie poników kapłanom SB-dzieciojebcom, chowanie ich z honorami w alejach zasłużonych.

pantaktik 2019-05-24

Adrian,  
Podzielam Twoje pytania. Próbowałem kontaktować się z Marcinem przez mail [email protected] ale serwer odbija. 
Gdybyś dostał jakąś odpowiedź to wspomnij proszę w kom. 
Chyba jedynym sposobem otrzymania informacji pozostanie telefon na antenę. 
Pozdrawiam..

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodnie temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu


Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 6 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 9 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temuIle zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt