Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-03-26

Teoria Chaosu: UFO w Polsce - Janusz Zagórski (gość)

Nadający:

Gościem audycji był p.Janusz Zagórski - legenda polskiej ufologii, który opowiadał o ciekawych informacjach dot. UFO z terenu Polski, z którymi spotkał się osobiście. Posłuchaj co mówili polscy wojskowi (piloci) o UFO oraz o uprowadzeniach i implantach z terenu Polski.

KOMENTARZE

Shida 2011-03-26

Bardzo fajna audycja, lubię takie tematy. Szkoda tylko że o 12-stej w nocy zazwyczaj śpię i odsłuchując rankiem nie czuję tego klimatu w pełni.

Paweł 2011-03-26

Co prawda jestem sceptykiem, ale gościa miałeś naprawdę solidnego i audycję poprowadziłeś bardzo fajnie. Oby więcej takich :)

Grisham 2011-03-26

Mam nadzieję usłyszeć jeszcze pana Janusza w kontestacji :) 
Bardzo ciekawy człowiek który mówi o jeszcze ciekawszych rzeczach.

Tailor 2011-03-26

Ja zaspałem o 2 godziny i kupa totalna. Ale od czego archiwum! Punktualnie sobie za minutę dwunasta włączę żeby klimacik był. BTW: Tuskowi powłoka ciemnieje. Może to mieć związek ze zwiększającą się aktywnością słońca, nie wykluczone też, że lekkie promieniowanie tak wpływa. Tak więc mamy już: rozdwojony język węża (dlatego nie mówi R), gadzie oczy wyłupiaste, miedziane anteny - włosy, zmieniająca kolor ludzka powłoka. Reptilianie muszą się też dużo ruszać.

Marius 2011-03-27

No litooości... ;) Reptilianie to nadzorcy. Żaden z nich nie pofatyguje się na Ziemię inaczej niż w charakterze bóstwa (starożytni Aztecy), co najwyżej nadzorują wszystko ze swoich statków. 
Nie twierdzę, że Donek nie jest pod ich wpływem, ale zaświadczam wam że nic tam w nim nie siedzi. To by było ujmą dla gadoida schodzić do roli małpy.

dorota 2011-03-27

Reptilianie są zdecydowanie bardziej pragmatyczni niż byli kiedykolwiek. Można śmiało założyć, że we większości państw świata głową państwa / rządu jest reptilianin.

Flash 2011-03-27

Fajna audycja. Ktoś wie jak zwie ta piosenka na końcu ?

W 2011-03-27

Jedna uwaga: 
Po co umieszczacie odcinki Teorii chaosu na żywo na serwerze kontestacji skoro audycja ta ma swoją stronę (live.teoriachaosu.com ) ?? Na niej już jest możliwość dawania komentarzy.

dorota 2011-03-27

prawdopodobnie dlatego że na stronę kontestacji wchodzi znacznie więcej osób?

Tailor 2011-03-27

Marius: Dużo wiesz na ich temat jak na ziemianina.

Marius 2011-03-27

A tam znowu dużo. Nie wchodzi się do klatki z małpami aby udawać przywódcę stada. Jeśli już to się kogoś podstawia. Tak jakby SS-man czystej krwi aryjskiej miał być hersztem cygan. Absolutnie tak "wysoka" rasa nie zejdzie tak nisko. Posłużyć się kimś; owszem. Zastosować pośredników; jak najbardziej. No ale bycie "małpim królem" to już poniżej ich godności. 
 
Swoją drogą ciekawe z tym zaginionym aktem urodzenia Obamy (patrz: AgenTomasz), żeby nikt nie wiedział, gdzie Barak przyszedł na świat, a jednocześnie kilka osób poświadczało zupełnie różne miejsca? Ciekawe...

Claude mOnet 2011-03-28

Co do Reptilian (czy Reptylian?), jeśli będzie zainteresowanie to zaproszę specjalistę w tym temacie... i nie, niestety nie będzie to David Icke ;)... 
 
UFO Forum było świetne, bardzo merytoryczne i techniczne (sam się pogubiłem np. w opisie "Dzwonu"). Nagrałem 7h, z tego wywiady indywidualne m.in. ze Stantonem Friedmanem, który był pomimo swojego wieku w rewelacyjnej formie! 
Stanton mówił (bo był w W-wie w połowie lat 80-tych), że Polska się kolosalnie zmieniała (na lepsze!) - to taki pstryczek dla maruderów! 
 
@Flash (7) 
 
Cieszę się, że Ci się podoba. Po wszelkie informacje najlepiej wchodzić na stronę audycji (link podany przez 'W' @8)... 
 
@W (8) 
 
Od przybytku głowa nie boli! Każdy wchodzi gdzie mu pasuje...

Cokeman 2011-03-28

Świetna audycja. Chciałbym się dowiedzieć jak się mają założenia Austriackiej Szkoły Ekonomii do kosmitów. Wystarczy, że mają ujemną preferencje czasową albo brak przykrości pracy wtedy mamy inną ekonomię. Podstawowy problem w kwestii UFO to jak oni pokonują odległości kosmiczne. Jeśli wchodzą w nadświetlną to co z równaniami Einsteina?

Marius 2011-03-30

Ja jestem jak najbardziej zainteresowany kwestią Reptalian, dawaj tego gościa! :D

Tailor 2011-03-30

Ja już wszystko wiem w temacie, ale tez chętnie posłucham.

Myronek 2011-04-02

UFO = Unidentified Flying Object, Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Ten skrót nie odnosi się do istot pozaziemskich, tylko do obiektów latających, których nie udało się zidentyfikować, nie określono czy to samolot, balon meteorologiczny, nietoperz-gigant, czy talerz rzucony w męża przez zdradzoną żonę etc. Nie jest zatem żadnym dowodem fakt, że rząd brytyjski lub władze jakiegokolwiek innego kraju, a w szczególności wojsko, zajmują się gromadzeniem informacji na temat takich obiektów. To nie znaczy, że oni szukają kosmitów.

Myronek 2011-04-02

Stawianie znaku równości między UFO a pozaziemską cywilizacją jest potężnym przekłamaniem.

Claude mOnet 2011-04-03

@Myronek (16 i 17) 
 
Według oficjalnej definicji to masz 100% racji, ale w Teorii Chaosu przyjmujemy: UFO = Flying Sources = Kosmici. Inne UFO nas nie obchodzą, lub mało obchodzą. O tym było mówione w podcaście, którego wysłuchanie jest bardzo przydatne. 
Wiedza w tym temacie poszła tak do przodu, że tylko niedouczeni w temacie UFO tak mogą mówić, że UFO to nie wiadomo czym jest. 
 
Mam nagrany wywiad ze Stantonem Friedmanem, który pojawi się za jakiś czas (wraz z odcinkiem o nim)! On załatwi wszystkich Was-sceptyków, którzy tutaj są w taki sposób, że będziecie "płakać i zgrzytać zębami"... ;)...

Dodaj komentarz...


Nieustraszony poszukiwacz spisków, pogromca Reptilian, promotor narkomanów z Kosmosu, do tego wszystkiego wieczny nieudacznik (w nomenklaturze śp. Lecha Kaczyńskiego) i czasem maniak dobrej muzyki - co tu dużo mówić, antyspiskowiec pełną gębą, bynajmniej nie z zachodniej Polski. Podziwia tylko 2 przywódców polskich: ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka i redaktora naczelnego Adama Michnika.

Prowadzi nocną audycję Teoria Chaosu

Audycja została przeniesiona na fale
>>> Radia na Fali <<<
Inne audycje tego autora:
Audycja interaktywna (13) - 9 lat temu


Jak obudzić śpiących? (19) - 9 lat temu


Więcej audycji...


9-11 - fakty i mity (8) - 10 lat temu
HHO w praktyce - Jerzy (gość) (17) - 10 lat temu
XV UFO Forum cz.2 - 10 lat temu

O spiskach samych w sobie (8) - 10 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Ivellios - - 40.00
Od Grzegorza - good job! - - 40.00
Karol - - 20.00
bakteria - - 36.00
Bartosz - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt