Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2019-06-03

Czy wolnościowiec może brać 500+?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Blacha kolejny raz wkłada kij w mrowisko i krytykuje AgenTomasza. Komentarz wyborczy. Obowiazkowa fryzura. Drogocenne toalety. Roaming jednak nie jest za darmo. Pis obniża podatki? Kraków podnosi opłaty za parkowanie, ale nie dla urzędników!

KOMENTARZE

Michał Szybownik 2019-06-04

Prawda jest taka, że Tomasz "Agent" Agencki robi źle biorąc pieniądze od Państwa, a jednocześnie nagrywa materiały jaki socjalizm jest zły. Szacunek, że szczerze o tym mówi, bo wielu "prawdziwych" wolnościowców kłamie w tej sprawie. Już wolę niekonsekwentnego, ale szczerego wolnościowca, niż zakłamanego oszusta.

Andrzej 2019-06-04

Za 2018 rok zapłaciłem samego podatku dochodowego 11000 zł. Waszym zdaniem jak odbiorę 6000 zł z programu 500+ to komu ukradłem ?

Fixon 2019-06-04

Brawo! W końcu usłyszeli słowa prawdy ci co to się za wielkich wolnościowców uważają, a po cichu posyłają dzieci do państwowych szkół i przedszkoli, wożą się tramwajami po mieście, jak serduszko zaboli to lecą do państwowego szpitala w podskokach, a na starość już zacierają łapki na tłustą emeryturę z ZUS-u.Tylko jak potem w oczy sobie spojrzeć przy myciu zębów z rana?

Narsil 2019-06-04

Może to jest metoda na walkę z systemem. Doprowadzić do jak najszybszego bankructwa całego tego bałaganu. Na swój sposób "strajkować" jak w "Atlasie zbuntowanym" i ssać ile się da, pokazując do czego prowadzi socjalizm. 
Osobiście nie biorę żadnych socjalów, firmę też otworzyłem bez dotacji choć mogłem. Kim jest John Galt? Może objawi się np. w Kamilu :) Czego wszystkim życzę.

Sławek 2019-06-08

To bardzo szlachetne co robi Blacha i godne pochwały, ale oczekiwanie od innych bycia takim jak ja jestem, jest zła postawą. Panowie ja zarabiam $10tys, moja żona bierze macierzyńskie jakieś $1400 oraz kanadyjski odpowiednik 500+ podejrzewam że koło $300 zależne od zarobków i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, ani nie uważam, że jest to coś złego. Ponieważ prosta sprawa, ja za to 500+ kupię przysłowiową koparkę, stworze miejsce pracy dla kopacza rowów i dam mu dwa razy tyle co zarabia machajac łopatą jak do tej pory, oboje staniemy się bogatsi, znacznie lepsze rozwiązanie niż zostawić te pieniądze w rękach polityków. 
 
Zaglądanie ludziom do portfela to domena lewaków, kogoś o prawicowym sercu nie powinno interesować ile ktoś inny zarabia i skąd. 
 
Mam kilku przyjaciół głęboko wierzący z przeświadczeniem, że zarabianie dużych pieniędzy jest czymś złym. Zawsze się ich pytam, czy potrafią sobie wyobrazić świat gdzie wszyscy dobrzy ludzie stronią od pieniędzy i są biedni, a bogatymi są tylko źle osoby, oraz czy by chcieli w takim świecie żyć? 
 
Nic nam do tego czy agent Tomasz bierze dotację, owszem może stracić paru patronów, ale to jego sprawa, pewnie sobie przekalkulował co mu się lepiej opłaca. Oraz wyczuwam tutaj podwójne standardy, kontestacja chwali ludzi otwierajacych firmy w Anglii i Estoni działając wciąż w Polsce, czyli korzystanie z dróg, szkół, wojska, policji sądów, sanepidu, strazy pożarnej itd nie płacąc podatków, a jako, że w przyrodzie nic nie ginie, koszta będą przerzucone na innych przedsiębiorców w postaci wyższych podatków. Dobrze czy źle, nie mnie oceniać, ale efekt jest dokładnie taki sam jak branie krytykowanego przez kontestacje 500+.

pawelooss 2019-06-08

Jak dla mnie samo 500+ jeszcze ani o niczym nie decyduje, ani też nie rozsądza sprawy, czy ktoś się już sprzeniewierzył swoim ideałom, czy nadal dzielnie o nie walczy. Trzeba na ten problem spojrzeć dużo szerzej w kontekście wszystkich opłacanych podatków i otrzymywanych świadczeń. Dopóki suma transferów od państwa nie przekracza sumy pieniędzy zabieranych przez państwo z wypłaty i zakupów, o tyle wszystko jest w porządku. Dopiero gdy przekracza, to można mówić o byciu złodziejem pasożytującym na garbach innych osób. W takim bowiem żyjemy świecie, a nie w libertariańskiej utopii. Nie dajcie się zwariować.

Łukasz 2019-06-09

500+ to jedna z form zwrotu podatku. A jak to się nazywa, i znjakiego powodu, to nieistotne.

JacekVelBlacha 2019-06-13

Już od dłuższego czasu nosze się z zamiarem napisania tego komentarza ba! raz nawet już miałem napisany ale przed wbiciem *Dodaj* usunałem go uznajac ,że to nie ma sensu. 
 
 
@MichałSzybkownik 
 
Masz racje.Niestety szkoda,że Agent nie widzi tego,że robi podwójnie zła robotę bowiem jako osoba rozpoznawalna z środowisku i myślę też po za nim oraz biorac pod uwagę swój dorobek nazwijmy go artystycznym po całości to braniem pieniędzy od państwa kladzie chooja na całym środowisku co gorsza na tych co nie wzieli i zacisneli zęby gdzieś tam wcześniej inspirowani jego mowa - na przykład w podcaście. 
 
Szczerze piszac to dziwi mnie to ,że Hugon tego nie dostrzega ,że tu punktem sporym nie jest sam Tomek ale to,że osoba w sporym stopniu reprezentujaca radio i środowisko robi coś takiego.- wizerunkowo bardzo podpierdalajac radio i ludzi wkładajacych na rzecz ideii swój czas i pieniadze. Nie zabrane nikomu pod przymusem pieniadze dodajmy. 
 
 
@Narsil  
 
Cytat :  
"Może to jest metoda na walkę z systemem"  
Koniec cytatu. 
Jak państwo odbierze komuś dziecko i zaproponuje Tomkowi żeby się nim zajał bo jego rodzina ( zdaniem aparatu państwowego ) lepiej rokuje na przyszłość niż ta w której urodziło się dziecko wtedy też tak powiesz / napiszesz?  
Bo przecież im więcej dzieci będzie odbieranych swoim rodzicom tym lepiej wtedy przecież więcej będzie tych wkurwionych na aparat państwa bo czy można sobie wyobrazić lepszego wojownika o wolność niż skrzywdzonego rodzica ?  
Gdy mówimy o środkach finansowych,które sa owocem czyjejś pracy wówczas zachodzi prawdopodobienstwo,że jakieś dziecko nie pójdzie na prywatne studia tylko na państwowe.Dlaczego? Gdyż środki z jakich rodzice tego dziecka mieliby opłacić te studia właśnie poszły na dziecko "wolnościowca" Tomka. 
Ktoś inny po latach pracy nie dostanie premii za zasługi i poświęcenie dla swojej firmy bo ów podmiot musiał zapłacić za filmowa walkę o wolność Agenta Tomka.Nie zawarł z nim żadnej umowy , nie wyraził nawet ustnej zgodny możliwe,że wogóle o nim nie słyszał.REALIZACJA WOLNOŚCI ZA CUDZA KRWAWICĘ ? Pomyśl z kim tu walczysz z systemem czy z ludźmi opersjonowanymi przez ten system. 
Tak bardzo zawiść o cudze srebrniki wyżarła Ci mózg czy mi się tylko tak wydaje. 
 
@Sławek  
 
Cytat:  
"Nic nam do tego czy agent Tomasz bierze dotację, owszem może stracić paru patronów, ale to jego sprawa, pewnie sobie przekalkulował co mu się lepiej opłaca." 
Koniec cytatu. 
 
Niestety to już nie jest tylko jego sprawa.Agent nie funkcjonuje w randomowym środowisku a wspominajac o klasykach wolnościowej ekonomii nie dodaje,że to bajeczki bezpokrycia,które niczego nie dowodza i nie maja przełożenia na realne funkcjonowanie ludzi. 
 
cdn.....

Jacek_vel_Blacha 2019-06-13

@pawelooss  
 
Szersze spojrzenie jest uzasadnione tylko pytanie kiedy kończy się szersze spojrzenie a zaczyna wymówka by móc znów szarpać państwowa szynkę i zagłuszyć sumienie odpowiednia konstrukcja tego jak wiele już oddałem / oddałam w podatkach.  
 
Cytat:  
"W takim bowiem żyjemy świecie, a nie w libertariańskiej utopii. Nie dajcie się zwariować." 
Koniec cytatu. 
 
Prędzej nam do liberalnej antyutopii o libertariańskiej szkoda nawet wspominać.Po za tym każdy apostoł dowolnej idei czy nurtu religijnego Ci powie,że ewangelizacja słowem jest skuteczna do pewnego wczesnego etapu a później już nie i trzeba ewangelizować czynem i tylko taka ewangelizacja daje realny progres na dłuższa metę  
.  
Kim będziemy gdy nasze czyny beda negować wcześniej wypowiedziane słowa ?  
 
Kim będziemy gdy nasze słowa straca wartość pod wpływem czynów,których nie dałoby się zrealizować bez zabranych komuś pieniędzy ?  
 
Jak można z pełna wiara i przekonaniem obwieszczać komuś cuda przedsiębiorczości w jej naturalno-rynkowych ramach gdy samemu potrzebuje się kroplówki z cudzych pieniędzy ? 
 
Z tymi pytaniami Ciebie @pawelooss zostawiam i wszystkich komentujacych oraz czytajacych te komentarze.

pawelooss 2019-06-15

Słusznie, że stawiasz takie pytania, które mają wyprowadzić ludzi z ich strefy komfortu i zmusić do myślenia. Apel o jedność poglądów z czynami również jest bardzo cenny. Zwracam tylko uwagę, że pojedyncze świadczenie jeszcze o wszystkim nie przesądza. 
 
"kiedy kończy się szersze spojrzenie a zaczyna wymówka" 
To wszystko jest do policzenia. Z jednej strony iloczyn liczby lat edukacji i rocznego kosztu nauki w państwowych szkołach plus suma zrealizowanych świadczeń zdrowotnych plus jeszcze jakiejś inne dodatki czy też takie ciężkie do policzenia kwestie jak koszt poruszania się po drogach publicznych, a z drugiej strony iloczyn liczby lat płacenia podatków i rocznej ich wielkości. No i mamy bilans - z całego życia lub ograniczony do pojedynczego roku. 
 
> "Gdyż środki z jakich rodzice tego dziecka mieliby opłacić te studia właśnie poszły na dziecko "wolnościowca" Tomka." 
Kwestia, czy gdyby nic nie brał, to czy tym pierwszym rodzicom już by wystarczyło. Śmiem wątpić, bo rząd niezależnie od skali wydatków raczej rzadko wycofuje się z zabierania hajsu w podatkach. 
 
> "Kim będziemy gdy nasze czyny beda negować wcześniej wypowiedziane słowa ?" 
To jest bardzo podobny dylemat do tego, czy brać subwencje partyjną, skoro wszyscy inni biorą? Ja mówię, żeby brać, aby nie zostawać w tyle i wykorzystać ją do walki o zniesienie wszelkich subwencji. Bo tylko wtedy można prowadzić równą walkę na rynku politycznym. Choć były i ruchy, które postąpiły inaczej, np. Kukiz, który zdecydowanie był przeciwny budżetowemu finansowaniu i już się rozpłynął. Jak widać, ludzie nie docenili zbytnio szczerości jego czynów. 
 
Ale to wszystko to są bardzo poważne i trudne dylematy, to fakt.

Adrian 2019-06-26

Cześć,  
jako inwestor chciałbym uzyskać informację jak wygląda obecnie sytuacja w Edukatorium?  
Od 3 lat nie było żadnego update'u, a zwrotu środków też nie otrzymałem.  
 
pozdrawiam

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 4 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 6 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 8 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 2 miesiące temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 4 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesięcy temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 6 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 9 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 11 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temuEmigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 11 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 12 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Nikitoys sklep z zabawkami dla dzieci - - 20.00
nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt