Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
20:00
Firma na emigracji
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (1)
4 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Wydanie Główne
6 dni temu
Nareszczie będziemy godnie zarabiać
Analiza propozycji wyborczych PiS. Ordynacja wyborcza. Płaca minimalna. Czy to moralne robić na dwa etaty? Cejrowski wyrzucony z hotelu. Donos = dobro?
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2019-06-12

Jest gorzej, niż myślałem

Nadający: Jan Fijor

Niskie stopy procentowe, złe kredyty, rozczarowująca polityka Trumpa, marazm w Japonii, i tylko książki Fijorr Publishing coraz lepsze

KOMENTARZE

JMF 2019-06-13

Zapomniałem wczoraj odpowiedzieć na pytania osób interesujących sie lokatami w złoto. Oto pomocny fragment tekstu z milionerstwo.pl: 
 
(...) Na krajowym rynku złota dealerów jest wielu, jeszcze więcej jest ich poza granicami Polski. Różni ich lokalizacja, zakres usług, jakość, terminowość, rzetelność, a zwłaszcza cena. Rzadko kiedy rekomenduję serwisy finansowe, brokerskie, maklerskie, agentów czy innych finansistów. Tym razem zrobię wyjątek, ponieważ firma, którą chcę zaproponować, „Mennica Mazovia”, to nie tylko specjaliści od złota i innych metali szlachetnych, ale, co ważniejsze, ludzie doświadczeni, o nieposzlakowanej opinii, rzetelni i sprawdzeni. Dzięki łączących nas od lat więzów, znajomości i współpracy, zdecydowali się potraktować Czytelników bloga Milion Plus wyjątkowo… 
 
 
 
Każdy, kto posłuży się przy zamówieniu hasłem „kontestacja” otrzyma od dealera, Mennica Mazovia, nie tylko specjalny serwis, oraz konkurencyjną w stosunku do notowań innych firm dealerskich cenę, lecz na dodatek będzie mógł w dowolnym momencie – co jest szalenie ważne zwłaszcza w trudnych chwilach – odsprzedać swe zasoby (monety czy sztabki) po gwarantowanej cenie, nie niższej niż 2 procent poniżej ceny spot. Nie ma znaczenia, czy chcecie otrzymać złote (i srebrne też) monety, sztabki na poczekaniu, czy zamówicie je z dostawą do domu, bez względu na to, czy dostawa ma być na teren Polski, Malty czy UK cena pozostaje stała i jest dla Was rewelacyjnie niska. Znacznie niższa niż ceny konkurencji. 
 
Pamiętajcie, że odtąd czas działa na naszą niekorzyść. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami. Kupując jednouncjowego Krugerranda przedwczoraj (5 czerwca 2019) zarobilibyście na nim do chwili obecnej (wieczór 7 czerwca 2019) ok. 2,5 procent. To, co wydarzy się później, możecie sami analizować na portalu: mennicamazovia.pl. Możecie sprawdzić kursy czy ceny telefonicznie, dzwoniąc pod numery: +48 22- 602 2248 lub +48 534 477 169. Aby nie mieć żądnych wątpliwości, sprawdzajcie notowania dealerni konkurencyjnych. Nie zapomnijcie o haśle: Milion Plus. Gdy już nabierzecie przekonania, podajcie je przy kolejnej rozmowie/kontakcie i kupcie! 
 
Więcej na temat dalszych faz procesu lokowania pieniędzy w metale szlachetne, sposobów zabezpieczanie się na wypadek gwałtownych zawirowań w gospodarce, odsprzedawania i korzystania z owoców wzrostu, pisać będę w kolejnych odcinkach Milion Plus. Pamiętajcie: nadszedł czas złota! Taka okazja nie powtórzy się prędko. Zobaczycie! 
 
Ukłony 
Jan M Fijor

Łukasz 2019-06-13

Ja też czytam teraz tę książkę i to samo sądzę. Niestety mam wrażenie, że mało kontestatorów czyta te książki. A jak ma być dobrze jak przedsiębiorcy, elita narodu, nie rozumie o co chodzi w ekonomii. Pzdr

Łukasz 2019-06-13

Odnośnie komputera - udaj się do serwisu komputerowego, aby sklonowali Ci dysk i powiedz, że obecny dysk masz za mały i uszkodzony - wstawią Ci większy dysk i skopiują na niego zawartość, ale tak, że zachowasz wszystkie programy, pliki itd., nie będziesz musiał nic instalować ani ustawiać. Zależnie od ilości danych, samo klonowanie dysku może potrwać cały dzień, więc nie zwlekaj.  
 
Tu znalazłem jakiś serwis na Ursynowie gdzie ta usługa kosztuje 100-200 zł. A nowy dysk, zależnie jaki Ci dobiorą - dobry, szybki dysk ok 500-600 zł. 
https://serwiskomputerowy-warszawa.pl/cennik/ 
 
W razie pytań mail: 
[email protected]

kupiec 2019-06-14

Fajnie gdyby jeszcze podpisywali (Mazovia) konkretnie z którego rocznika dana moneta (nowsze miewają lepsze zabezpieczenia, srebro ja chcę zawsze świeże, o ile nie jest w tubie).

variat 2019-06-17

Mieszkam w Kanadzie i zainteresowałem się srebrnymi i złotymi monetami 1 oz. z mennicy Kanadyjskiej www.mint.ca 
Chciałbym coś kupić, ale zastanawiam się dlaczgo ceny tych monet na lokalnym rynku są o wiele wyższe niż ceny monet w polskich sklepach?

Piter 2019-06-17

Panie Janku potocznie się mówi “zepsuł mi się laptop” natomiast fachowiec powie “padł Panu dysk”… Różnica jest zasadnicza ponieważ dysk jaki Pan ma w laptopie Asusa nie jest na pewno produkowany przez Asusa tylko inne firmy jak Samsung, Toshiba czy Western Digital…Asus produkuje m.in. płyty główne czyli najważniejszą cześć laptopa. 
 
Z kolei Asus jest uznawany za lidera w produkcji płyt głównych do komputerów stacjonarnych czy laptopów . Faktycznie jako fachowiec w tej dziedzinie mogę potwierdzić że jest to firma  
dostarczająca produkty wysokiej jakości. 
 
Osiągnięcia Samsunga w tym temacie są o wiele mniejsze a jeśli chodzi o komputery stacjonarne to prawie żadne. Jeśli ktoś doradził Panu wybór laptopa Asusa zamiast Samsunga to na pewno miał racje a już na 100% nie było jego zamiarem zrobienie Pana w bambuko ) 
 
Odnośnie dysku jeśli “rzęzi” i padła cześć danych to jest to na pewno dysk mechaniczny HDD. Zalecam wymianę na dysk SSD (na pamięciach) - praca na laptopie będzie bez porównania szybsza. Aktualnie dyski SSD cechuje większa odporność na awarie (brak mechaniki) , chociaż jeśli padnie to już na dobre .  
 
I co ważne polecam robienie kopii całego dysku programem typu Paragon Recovery Backup . Program robi cyfrową kopie dysku bit po bicie . Cały system gotowy do pracy można odzyskać na inny dysk w kilkanaście minut . Kopie można robić na zewnętrznym dysku USB albo na pendrive. I co ważne nie jest tutaj konieczne korzystanie z serwisu (instalacja systemu i odzysk danych). Aktualizacja kopii i umiejętność posługiwania się tym narzędziem to najszybszy i najtańszy sposób 
zabezpieczenia się na wypadek awarii. W serwisach tego Panu nie powiedzą bo i po co )

Jan 2019-06-19

Usuwamy awarię, w czasie burzy drzewo nam spadło na Internet. Pogniotło masę bajtów. liczymy straty. może zdążymy jeszcze dzisiaj ruszyć.

Don't tread on me 2019-06-22

Janku ostatnio natknąłem się na taki film odnośnie Kalifornii : 
https://www.youtube.com 
Wnioski z tego są takie: 
1. Najwyższe podatki 
2. Najniższy poziom edukacji 
3. 1/3 Amerykanów na zasiłkach żyje w Kalifornii 
4. 1/5 mieszkańców poniżej poziomu ubóstwa 
5. 1/5 Amerykańskich bezdomnych żyje w Kalifornii 
a to wszystko obok największej ilości miliarderów 
Powiedz mi skąd to się bierze albo wzięło ,że tak bogaty stan może popaść w taką ruinę? Zauważyłem ,że w Kalifornii Trump miał prawie ,że najniższe poparcie ze wszystkich stanów. 
Pozdrawiam.

Sofronoff 2019-06-23

"(...) srebro ja chcę zawsze świeże, o ile nie jest w tubie" ale {również} pizdryków trafia na tę kontestację...

Jan 2019-06-25

@8 co do Kalifornii, to nie ma grama przesady. Jeśli ktoś nie zdoła  
się dorobic w Kaliforni, nie dorobi si e nigdzie. To jest slogan tego stanu. Gorzej jest tylko w Indiach. Ukłony 
P.S Miliarderzy robią kasę gdzie indziej i potem w Kalifornii nie boją się, że ją stracą.

Sławek 2019-06-26

"Don’t you just love those ads encouraging us to invest in gold and silver by buying it from these guys? With dollars, of course. So what do they do with this cash? Buy gold and silver" - Marilyn vos Savant. 
 
Janku kobieta Cię zpoliczkowała i to nie byle jaka kobieta bo jej IQ jest 230.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Obligacje dla debili (1) - 4 dni temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 5 tygodnie temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 7 tygodni temu

40 lat i fajrant! (27) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...
Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 8 tygodni temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 2 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 2 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 3 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 3 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 3 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 4 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 4 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 5 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 5 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 6 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 7 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 7 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 7 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 7 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 8 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 8 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 8 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 8 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu


Jan Fijor - Maile o start-upach (3) - ponad rok temuRyanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 2 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 5 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Szkoła rysunku format studio kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt