Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
4 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
4 dni temu
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-03-29

Konserwa o pieskach, hau, hau!

Nadający:

Nie rób nic, nie broń się! Nadciąga policja, by cię uratować z rąk oprawców! Oczywiście, musi jej to trochę zająć... Ale, broń Boże, nie stawiaj oporu bandytom - radzi krawężnik. Zatem: pieseczku, koteczku, hau, hau!

KOMENTARZE

Termit 2011-03-30

Szczególnie mnie zaciekawił fragment o odstąpieniu od kary w razie przyłapania posiadania maryśki. Zaciekawił mnie dlatego że wszyscy moi palący znajomi jak i tabuny młodzieży, mają tę ustawę na równi z legalizacją, Ba! mówią nawet że teraz będą sobie swobodnie palić w parkach bo za skręta już do pierdla nie pójdą.  
Ruch ze strony władz jest przemyślany, teraz wyłapią więcej posiadających niż wcześniej a ci dostaną ofertę kablowanie albo areszt. Złoty kurwa środek. 
 
Dlaczego tak sie dajemy dymać?!

Kreator z koczowiska :) 2011-03-30

Uzupełniając sprawy gwałtów - sama niekompetencja i tresura przyszłych ofiar irytują, ale jest jeszcze jedna sprawa. 
 
1. Jak już niestety się zdarzy - bywają w wyniku debilności i nieudolności policji takie sytuacje, że przesłuchuje się zgwałconą kobietę obok przesłuchiwanego gnojka co napadł staruszkę na przykład i sie miota po pokoju. To autentyczna sytuacja ze Śląska. Której świadkiem była znajoma gdy inwentaryzowała budynki policyjne. 
 
Przypominam, że w średniowieczu i później jeśli zgwałcona kobieta czuła wstręt do mężczyzn/świata itd. mogła iść do klasztoru się wyciszyć uspokoić uzyskać pomoc innych kobiet w tych trudnych chwilach. Obecnie obleśny lekarz, który przychodzi na etat odfajkować sprawę i kasę brać, psycholog i cała zgraja durnych niewyszkolonych policjantów tylko dodatkowo dobijają ofiarę! Sprawa gwałtów mnie tak WKURWIA, że uważam - NIE PATRZĄC NA KOSZTA TRZEBA OTACZAĆ TAKIE OSOBY OPIEKĄ, POMOCĄ LEKARSKĄ, PSYCHOLOGICZNĄ I W LUKSUSOWYCH WARUNKACH PRZESŁUCHIWAĆ, A NIE KURDE Z NIEWYCHOWANYM BANDYTĄ/PALANTEM W JEDNYM POMIESZCZENIU?? WTF! W ogóle jak mogłem o tym zapomnieć :P Marius za długo gadał i musiałem o tym wątku zapomnieć. 
 
2. A propos policji i ISLAMIZACJI ŚWIATA NORMALNEGO to jak ulał by rozwinąć temat pasuje sprawa zgwałconej Libijki. Tam podobnie jak u nas się zacyzna gadać. "SAMA SOBIE WINNA ITD". 
 
JA SIĘ K... PYTAM CZY JESTEŚMY CYWILIZACJA ŁACIŃSKA GDZIE OFIARA MA WSZYSTKIE PRAWA A BANDYTA ŻADNYCH! CZY JAKIŚ PÓŁDZIKA BAMBUSCYWILIZACJA, GDZIE KOBIETA JEST WINNA GWAŁTÓW ZA POGLĄDY SIĘ KAMIENUJE I ZMUSZA DO POMOCY I ROZGRZESZA KRADZIEŻ NIEWIERNYCH. TO NIE JEST CYWILIZACJA TO PO PIERWSZE. 
 
Jeśli my chcemy być cywlizacją to trzeba odrzucić socjalizm i wszystko co niezwiązane z tradycją europejską i rzymską/bizantyjską też powiedzmy. 
 
Masz prawo się bronić w jakikolwiek sposób i zrobić z bandytą co tylko zechcesz! A nie jak w islamie czy socjalizmie od twojego poglądy/wyglądu/majątku zależy kara/wina. PIEPRZĘ TAKĄ KULTURĘ NICZYM SIĘ NIE RÓŻNI OD ŻYWYCH KULTUR BAKTERII W JOGURCIE - takie same barbarzyństwo!  
 
Wkurzyłem się, więc jak ktoś się obraził niech jedzie do LIBII! Albo do Francji tam też zamieszki emigrantów to "słuszny gniew przeciw dyskryminacji" 
 
Już ja bym im wszystkim pokazał dyskryminację -mordercom, rabusiom, gwałcicielom i zboczeńcom!!!! Grrrrrr

Morfik 2011-04-01

Z tym gwałtem różnie bywa. Słyszałem już dziesiątki oskarżeń o gwałt, w tym też na 14-16 latkach, które przespały się z chłopakiem na imprezie i zaszły w ciążę. Jedynym wyjściem było powiedzenie matce, że facet ją zgwałcił by uniknąć odpowiedzialności i tym samym wyrażenie aprobaty przez matkę (i całego społeczeństwa) na aborcję. 
 
"Sprawa gwałtów mnie tak WKURWIA, że uważam - NIE PATRZĄC NA KOSZTA TRZEBA OTACZAĆ TAKIE OSOBY OPIEKĄ, POMOCĄ LEKARSKĄ, PSYCHOLOGICZNĄ I W LUKSUSOWYCH WARUNKACH PRZESŁUCHIWAĆ, A NIE KURDE Z NIEWYCHOWANYM BANDYTĄ/PALANTEM W JEDNYM POMIESZCZENIU?? " 
 
Od tego chyba powinna być rodzina i znajomi, czemu ja mam wykładać pieniążki na zgwałcone, nieznajome mi dziewczyny? Pamiętam sytuację, gdy moją siostrę jeden facet próbował zgwałcić. Gdy się wujek o tym dowiedział, wziął siekierę i pojechał do delikwenta. Obił mu mordę dość poważnie i sprawa się zakończyła. 
 
" Masz prawo się bronić w jakikolwiek sposób i zrobić z bandytą co tylko zechcesz!" 
 
Tak jak wspomniałem powyżej, co jeżeli podejdzie do mnie dziewczyna i powie, że ma ochotę na seks, a ja jej odmówię. Wtedy ona powie, że oskarży mnie o gwałt, jeżeli z nią się nie prześpię. Ja już dla świętego spokoju zrobię to co ona chcę. Po czym i tak mnie oskarży (sytuacja z życia wzięta). Co wtedy? Jak facet ma się wybronić z takiej sytuacji? 
 
W przypadku seksu od razu zakłada się, że facet jest winny. Bez nagrania całego zajścia ciężko jest ocenić, co tak naprawdę zaszło. Znam też sytuację, gdy facet przychodzi pobity do pracy, a że żonaty był, to współpracownicy pomyśleli, że żona go bije i polecili mu to zgłosić na policję. W końcu im się przyznał, że to tylko igraszki w stylu BDSM... 
 
Tematy gwałtów i seksu to grząski grunt, polecam rozwagę w osądzaniu i nie wydawaniu pochopnych wyroków.

Mateusz z Kanady 2011-04-01

Morfik, masz racje poza jedna rzecza, policja jest od gonienia przestepcow w tym gwalcicieli wiec tak maja obowiazek pomagac ofiarom, zbirac zeznania i co dla ofiar gwaltu najbardziej obzydliwe, zbierac dowody rzeczowe a wiec neistety po gwlacie badac. Wiec absolutnie waznym jest to zeby robili to ludzie odpowiednio przeszkoleni w warunkach mozliwie najbardziej komfortowych dla ofiary.  
 
Ale slusznie mowisz ze w przypadku oskarzenia o gwalt facet jast z zalozenia winny. Czesto tez tak jest w przypadku o oskarzenia o przemoc w rodzinie. Znalem taka pare, klucili sie duzo ale nikt z podbitym okiem nie chodzil. Okazalo sie kolezanka zdradzala kolege - w klutni powiedziala mu ze on jest rogaczem od ponad roku. Poczym przedzwonila na policje. I on juz syna trzyleniego przez nastepne piec lat (a moze dluzej) nie zobaczy.  
 
Z drugiej strony Kreator tez ma racje. Gwalcicieli naleze publicznie na zywca kastrowac. I niestety wiele gwaltow zwlaszcza w wykonaniu tatusia/wojka alkocholika pierdolonego zwyrodnialaca nigdy nie jest karane. Nie mam pojecia jak to wyposrodkowac. 
 
I tez ma racje Kreator co do tych co mowia ze sama sobie winna bo sie ubierala wyzywajaca. Moim zdaniem oni powinni sie sami oto winic ze znalezli sie przed lufa shotguna.

Morfik 2011-04-01

Winni bo się "ubierają wyzywająco"? Tzn, że jak ja się ubiorę tak by przyciągnąć uwagę kobiety i przy okazji wpadnę w oko jakiemuś pedałowi, to rozumiem, że on ma prawo mnie zgwałcić :D? Niech spróbuje...  
 
Podstawowym problemem nie jest jest sam gwałt, bo gwałt jest tylko skutkiem. Skutkiem czego? Ano tego, że pozbawia się ludzi możliwości obrony. Pojedz do Texasu i spróbuj tam zgwałcić jakąś kobietę :] Zanim zdążysz rozpiąć rozporek, to już ktoś w ciebie wyceluje, nierzadko nawet obiekt, twojego pożądania... 
 
W Polsce mamy system prawny skrajnie niedoskonały, sprzyjający gwałtom, morderstwom i kradzieżom. Co się więc dziwić, że do takich przestępstw dochodzi. Kobiety chodzą same po ulicach, są łatwym celem i nie mają przy sobie broni ani faceta, który by je ochronił. Co jak co ale gwałciciel musi się liczyć z możliwością obrony samej kobiety lub też odwetem ze strony jej męża/chłopaka/rodziny, którą chce zgwałcić. W Polsce wiadomo, że nikt się bronić nie będzie - w końcu sama policja zachęca do niebronienia się... Więc czego oczekiwać. 
 
W audycji kreator podniósł jeszcze kwestię gazu. Trzeba wziąć pod uwagę, że taki gaz może zostać użyty przez napastnika. Co zrobisz, jak dostaniesz takim gazem w twarz i to jeszcze z zaskoczenia? Swojego na pewno nie wyciągniesz, nie mówiąc już o jego użyciu. A jeżeli to będzie gwałciciel, to prawdopodobieństwo gwałtu jest bliskie 100%. 
 
Kastrowanie odpada. Choćby przez sytuacje opisane przeze mnie wyżej - bardzo mało jest sytuacji przejrzystych, w których widać co tak naprawdę zaszło i w moim odczuciu takie postępowanie (kastracja) nie wchodzi w grę. Poza tym, wczuj się w role takiej zgwałconej kobiety. Doznała ona sporej krzywdy ze strony faceta, który ją zgwałcił. Gwałciciel powinien odpracować szkodę, która spowodował. Jeżeli go wykastrujesz, to jest wielce prawdopodobne, że on nie dość, że nie zapłaci za to co zrobił, to jeszcze stwarzasz sytuacje, w której napastnik po stracie swojego skarbu, będzie się próbował zemścić - czytaj morderstwo. W przypadku, gdy będziesz żądał od niego rekompensaty, dajmy na to 100k zł, wtedy jest wielce prawdopodobne, że pod groźbą wykastrowania, facet się weźmie do roboty i odpracuje swoje niegodziwe zachowanie. Ale to tak jak mówię, w przypadkach, gdy co do winy oskarżonego nie ma wątpliwości -są nagrania, są świadkowie. Nie może być tak, że kobieta po paru latach postanawia iść na policję i wyznać, że facet ją zgwałcił... 
 
Co do samego postępowania po gwałcie - ja nie mówię, że policja (lub inne służby) nie mają pomagać (w miarę komfortowo) ofiarom gwałtów. Jest jak najbardziej wskazane, by oszczędzić ofiarom dodatkowego stresu czy upokorzenia. To się tyczy nie tylko gwałtów ale i rozmaitych innych przestępstw. Jednak kobiety muszą mieć świadomość, że by złapać przestępców muszą się poddać dość przykrym badaniom. Cała obdukcja dla zwykłego człowieka by była bardzo stresująca, a co dopiero dla osób zgwałconych.

Ostatni Sprawiedliwy 2011-04-12

piękna piosenka na początku :D 
Kreator dużo racji masz, ale co do Bizancjum sensus stricte (czyli po ukształtowaniu się cezaropapizmu) to pewne jego elementy bym zaliczył do prekursorstwa socjalizmu. No i oczywiście trzeba wrócić także do korzeni chrześcijańskich Europy. 
 
Panowie różne rzeczy można o policji mówić i jej zarzucać, ale Wasze (szczególnie twoje Jabol bo Kreator jednak trochę się powstrzymywał) zachowanie określania policji typu "psy, psiarnia, bandyci" głęboko mnie zniesmacza. Z policją miałem w różnych sytuacjach do czynienia i nie raz byłem na jej działania wkurwiony z powodów osobistych. Jednak nie przystoi takie zachowanie wobec całości stróżów prawa. Jaką mamy alternatywę? Trybalistyczne metody zemsty, swoją "ekipę"? Jak się tak obie strony nienawidzą i obrażają to ja się żadnej nie dziwię, że zachowuje się jak zachowuje. Ja rozumiem, że rozbiory, komuna etc ale trzeba skończyć z zasadą my vs oni (amerykańska zasada rozsądnej nieufności wobec władz to osobna i bardzo zdrowa społecznie sprawa), ponieważ to niczego nie rozwiązuje tylko podtrzymuje zaklęty krąg. Spodziewam się, że po tej wypowiedzi pojadą po mnie libertarianie, ale ja chwała Bogu nie jestem libertarianinem (bez obrazy), za to byłem trochę socjalistą (poglądami raczej na niesprawiedliwość społeczną za dzieciaka) i jestem konserwatystą. Pamiętajcie jednak życiową prawdę: jeżeli traktujecie innych jak gówno, to nie liczcie, że oni będą Was traktować lepiej.

Jabollissimus 2011-04-12

"jeżeli traktujecie innych jak gówno, to nie liczcie, że oni będą Was traktować lepiej." 
I odwrotnie przede wszystkim. 
"Jaką mamy alternatywę?" 
Jest mnóstwo alternatyw.

Ostatni Sprawiedliwy 2011-04-12

tylko, że Jabol jak pisałem takie podejście niczego nie rozwiązuje tylko eskaluje i żywi konflikt. Ktoś musi być mądrzejszy i przestać a chamów i prostaków z tego świata nie wyeliminujesz, czyli co? zniżyć się do ich poziomu? 
 
Jakie alternatywy? Sama liberalizacja dostępu do broni palnej sprawy nie załatwi choć gorącą ją popieram.

Jabollissimus 2011-04-12

Dla zdebilałego chamstwa czuję pogardę, tym bardziej jeśli jest w mundurze. 
 
A alternatywy - głębokie zmiany strukturalne nie są do opisania w jednym zdaniu. ;)

Ostatni Sprawiedliwy 2011-04-17

ale czy możesz uczciwie powiedzieć, że wszyscy policjanci to chamy? 
 
No to mam nadzieję, że sobie pogadamy gdy do nas zawitasz (tym razem nie pij wieczór wcześniej ;P)

Dodaj komentarz...


Adam Kreator - konserwatywny liberał pracujący niestety na etacie. W wolnym czasie zajmuje się pomnażaniem w socjalizmie XXI wieku swojej nędzy i różnymi dziwnymi zainteresowaniami: numizmatyka, fuchy, grafika 3D, rysunki, rzeźba, malarstwo, design, stare komputery, pisanie artykułów, podróże, fotografia zabytków, konserwacja sztuki, zamki polskie, monarchiści, historia ogólnie a zwłaszcza mało znane ciekawostki które wyszukuję w książkach, internecie i wikipedii. Żeby określić dokładniej trzeba wypić z nim lampkę wina o cenie powyżej 8zł za butelkę.

Krzysztof Jabollissimus - wierszoklej (słowo "poeta" używał niejeden grafoman, on skromnie nie użyje). Węglomaz i farbiarz ("rysownik i malarz" zarezerwowane są raczej dla tych, co nieszpetnie uprawiają sztukę). Wydrzymord (zaiste, by być "wokalistą" trzeba umieć śpiewać!). By poznać fragmenty jego tfu-rczości - warto zajrzeć na stronę www.jabollissimus.pl Żeby poznać go lepiej, trzeba wypić z nim lampkę wina w cenie poniżej 8zł za butelkę.

Prowadzą audycję na żywo KonserwaInne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Liberland | Konserwa 2.0, #29 (1) - 5 lata temu
Równość - sruwność. (1) - 5 lat temu

Ludobójstwo - film - 5 lat temu

Dziwna wojna - c.d. (3) - 7 lat temu

Wojna 23 sierpnia? (12) - 7 lat temu


Trzecia wojna światowa? (6) - 7 lat temu

Plotki, ploteczki (1) - 7 lat temu


Zabory Ukrainy? (6) - 7 lat temu

Kabaret z Konserwą (4) - 7 lat temu

O masonerii (15) - 7 lat temu


Pisk eunuchów: Rosjo ratuj! (25) - 7 lat temu
Czarne święta! (11) - 7 lat temu


Właściciele Polski (12) - 7 lat temu


Na 11.11 - polub lewaka! (8) - 7 lat temu

Powrót emigranta - cz.1 (22) - 7 lat temuMrowisko masonerii (38) - 8 lat temu

Polska - Afryka Europy (13) - 8 lat temu


Litwo, Ojczyzno moja! (2) - 8 lat temuWlepy AgenTomasza (1) - 8 lat temu

Banksterzy nas okradną? (6) - 8 lat temu

Klasycy prawicy w konserwie! (10) - 8 lat temu

Jan Pietrzak (24) - 8 lat temu


Młodzież się organizuje! (11) - 8 lat temu

Punki i hipstery (16) - 8 lat temu

Szopka Noworoczna 2012/2013 (6) - 8 lat temuKornel Morawiecki w Konserwie (25) - 8 lat temu


Kult Lecha Kaczyńskiego? (35) - 8 lat temu

Europa poza Unią? (2) - 8 lat temu

Czy Polska jest konserwatywna? (19) - 8 lat temu


Korwinowe gadanie (29) - 9 lat temu

Wielki kryzys i konkurs (7) - 9 lat temu


Kto wygrał bitwę warszawską (29) - 9 lat temu


Konserwa - pełna humoru (11) - 9 lat temu

Krzyż w PE (47) - 9 lat temu

ACTA wciąż zagraża (9) - 9 lat temu

Anegdoty z uczelni... (24) - 9 lat temu


Potrzeba nam dekomunizacji (17) - 9 lat temu

Relacje polsko-żydowskie (11) - 9 lat temu

Rozbój! VIATOLL to hell! (9) - 9 lat temu


Kłamstwo smoleńskie (71) - 9 lat temu

Konserwa - Free Trade is Fair! (19) - 9 lat temu


Głodówka przeciw dysedukacji (25) - 9 lat temu
Konserwa: rozkład systemu (11) - 9 lat temuKonserwa pełna miłości (21) - 9 lat temu


Konserwa z nutką Naszości (9) - 9 lat temu

Konserwa protestacyjna! (28) - 9 lat temu

Konserwa w szkole (16) - 9 lat temu

Konserwa: ideologia a życie (13) - 9 lat temu


Karpiobójstwo i długi (12) - 9 lat temu


WRON won! 13 grudnia. (12) - 9 lat temu


Mały jubileusz Konserwy (13) - 9 lat temu

Konserwa: Solidarność (17) - 9 lat temu

Konserwa o 11.11.11 (20) - 9 lat temu


Precz z Halloween (69) - 9 lat temu
Konserwa chaosu (48) - 10 lat temuKonserwa II wojenna (22) - 10 lat temu


Konserwa: Kult siły (41) - 10 lat temu

Konserwa reedukowana (6) - 10 lat temu

Konserwa... satanistyczna! (20) - 10 lat temu

Atrapa puszki od konserwy. (3) - 10 lat temu

Konserwa w pytę! Pyta.pl (7) - 10 lat temuKonserwa o atomistyce (19) - 10 lat temu

Konserwa lwowsko-kresowa. (23) - 10 lat temu

Konserwa o sztuce (23) - 10 lat temuKonserwa - Na razie się bawmy (27) - 10 lat temuMaghreb i Lewant dalej kipi¹ (11) - 10 lat temu

Konserwa o pieskach, hau, hau! (10) - 10 lat temu

Konserwa - wódanie specjalne (9) - 10 lat temu

Konserwa - Wydanie Swiateczne (6) - 10 lat temuKonserwa (testowa) 2 (9) - 10 lat temu

Konserwa (testowa) 1 (16) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Jaro - - 20.00
numer faksu - - 30.00
Piotr_W - - 40.00
Robert - - 77.00
Donald z Brukseli - - 200.00
czk - - 56.00
Mateusz, War of Tanks - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt