Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Jutro
21:00
Jan Fijor zaprasza
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza (2)
6 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Bez Montażu, Bez Cenzury 2019-08-30

Narkotyki w Irlandii. Zmiana podejścia rządu do wyciągania osób z uzależnienia od narkotyków.

Nadający: Profesor Leniuch

Ciekawe podejście irlandzkiego HSE do osób próbujących MDMA - nazywanego również jako Ecstasy, oraz propozycja zmian w prawie irlandzkim względem osób złapanych po raz pierwszy z narkotykami na własny użytek. Po linki do źródeł zapraszam do zakładki „Bez Montażu, Bez Cenzury" na stronie WIEJACZKA MEDIA! pod adresem: wiejaczka.com Muzyka Bez Ograniczeń: Utwór 1: Music from https://freetouse.com - Track: LAKEY INSPIRED - Island.

KOMENTARZE

Jaro 2019-08-31

Profesorze jako użytkownik(od czasu do czasu) może się wypowiem. MDMA obecnie niestety nie jest już tą substancją co kiedyś(zreszta jak wiele innych min. LSD). Dominuje chemia, reakcja organizmu jest zupełnie inna niż kiedyś i to jest głównym problemem. Moim zdaniem takie informacje podawane przez rząd są jak najbardziej ok ale jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby zalegalizowanie co przełożyło by się na jakość tych substancji. Osobiście powiem że zażywanie tego typu środków z 'głową' nie powoduje negatywnych skutków. Mam blisko 50 lat, eksperymentuję z substancjami od 30 lat, jestem całkowicie zdrowy, mam kochającą rodzine, od 25 lat jedną żonę i realizuję sie zawodowo. Jestem szczęśliwym człowiekiem pomimo stereotypów związanych z zażywaniem :) bardzo fajna audycja pozdrawiam jaro.

PROFESORLENIUCH 2019-08-31

Cześć Jaro! 
 
Dzięki wielkie za komentarz - PIERWSZY - w Kontestacji :) jestem bardzo szczęśliwy i dziękuję za pochwałę. 
 
Zdecydowanie masz rację - pełna legalizacja, spowodowałaby na 100% poprawienie jakości substancji, które ludzie zażywają. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że przynajmniej w Irlandii starają się to w jakiś sposób depenalizować - nie wsadzając ludzi do segregatora z napisem: ćpun i do celi z oprychami. 
 
To, co piszesz o swoich doświadczeniach z "zażywaniem" napawają mnie optymizmem, bo więcej dobrych jakościowo używek + świadomi konsumenci sprawi, że "rozrywka" będzie bezpieczniejsza. 
 
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Jaro 2019-08-31

Bardzo dobrze że trafiłeś do Kontestacji :) 
Liczba wartościowych audycji wzrasta ☺ 
Osobiście lubie słuchać Twoich wejść w NR, mamy b.podobne poglady w wielu sprawach. Niech się wiedzie

PROFESORLENIUCH 2019-08-31

Dziękuję!

Dodaj komentarz...

Profesor Leniuch

Piotr Wiejaczka, znany również jako Profesor Leniuch. Bloger. Vloger. Podcaster. Pasjonat rynku FOREX & CFD. Właściciel firmy SURFACE3D.EU. Dziennikarz obywatelski z powołania. Założyciel platformy WIEJACZKA MEDIA! dostępnej pod adresem: WIEJACZKA.COM. Prowadzi cotygodniową audycję BEZ MONTAŻU, BEZ CENZURY, którą publikuje regularnie w każdy piątek o godzinie 21:00 czasu polskiego. „Bez Montażu, Bez Cenzury” – wszystkie nagrania publikowane są bez montażu i bez cenzury! Stawiam na szybkość publikacji i stuprocentowy realizm! Masz ochotę postawić mi kubek pysznej gorącej kawy? Zapraszam! Kontaktowy adres e-mail do Bez Montażu, Bez Cenzury: bezmontazubezcenzury@gmail.com

Medale:

Prowokator miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:


Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt