Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2019-12-05

Jak się bogacić?

Nadający: Jan Fijor

Jak zostać milionerem? Dzisiaj bieda jest powdem do wstydu.

KOMENTARZE

Tytanowy Janusz 2019-12-06

Panie Janku kupowanie 20 szt pasty do zębów w pewnym wieku to trochę ryzykowny interes.

bogaty biedak 2019-12-07

A jak tam asbiro, chyba już trochę absolwentów naprodukował, i co, wszyscy spłukani? Czy może nie słuchają audycji Janka (i kontestacji)? Jak już tak jedziemy po gołodupcach z kraju dziadów. Ludzie ot tak z Polski nie wyjeżdżają milionami, z kaprysu, panie Janek. 
 
 
Chcę kupić ferrari, i kupię (całkowita rezygnacja nie wchodzi w grę), pytanie jest takie: kiedy. Stać mnie, na kryzys jestem w miarę zabezpieczony, i tak się zastanawiam. Czy kupić teraz, jak jest (jeszcze) prosperity, czy może kupić jak przyjdzie kryzys - np. z licytacji komorniczej (używkę, z resztą, w Polsce wszyscy licencjonowani dilerzy oferują wyłącznie używane ferrari). 
 
A co jeśli bym chciał kupić nowe ferrari, z importu? Lepiej teraz, czy czekać do kryzysu? Nie chcę trzymać większej gotówki na kupno ferrari, żeby mi kryzys nie przeżarł tej gotówki (inflacja). Co jak dolar podrożeje? To i moje ferrari podrożeje. 
 
A co jeśli chcę również kupić dom z basenem i telewizor 200"? Czekać, nie czekać, używane, nowe? Muszę gdzieś mieszkać i muszę mieć telewizor, rezygnacja nie wchodzi w grę i mam odpowiednie środki, pytanie co i kiedy (ewentualnie gdzie, rozważam emigrację "na zachód") jest bardziej opłacalne. 
 
Bo tak piszesz i dajesz Janek rady jak się przygotować na kryzys, ale jakiś cel w tym chyba jest, czy mam zrezygnować ze wszystkiego na amen i iść się powiesić (bo mam fiacika, wynajmuję pokoik, oglądam mecze na tablecie, no i nie podoba mi się ten stan rzeczy)? 
 
Czy są jakieś inne dobra powiedzmy "konsumpcyjne", z których kupnem lepiej jest poczekać do kryzysu, lub lepiej nie czekać (i z importu i krajowe)?

Revdon 2019-12-07

Janku, a propo oszczędności trzeba też uważać żeby się nie zafixować na kupowaniu wszystkiego "najtaniej" bo jak wiadomo chytry dwa razy traci, u mnie też używają ludwika (taka można powiedzieć polska tradycja) ale kup raz fairy i zobaczysz że pomimo nieco wyższej ceny (choć kupując w promocji to nawet ta sama cena co za ludwika wychodzi) zużywa się go dużo mniej i czyści dużo lepiej. Widzę to u siebie w domu, ale też u innych że jest taka moda na kupowanie "wszystkiego najtaniej" nie zwracając uwagi na jakość tego co się kupuje i albo później to leci w kąt bo nie jest takie przyjemne w użytkowaniu albo się psuje i trzeba kupić drugi raz tylko tym razem droższe. 
Pozdrawiam

Łukasz 2019-12-07

@1 Tytanowy Janusz 
Być może Tobie przyjdzie umrzeć szybciej, IQ jest mocno skorelowane z długością życia 
https://www.scientificamerican.com

Łukasz 2019-12-07

Stówka poszła na Kota Biznesika, spodobał mi się opis książki: 
"[...] historyjka pewnego kota, który zamiast szukać pracy, jak czyni to większość kotów, w sektorze uspołecznionym, postanawia żyć lepiej i samodzielniej budując własną firmę. W tym celu bierze życie w swoje ręce i zakłada biznes."

Łukasz 2019-12-07

Nawiązując do tego, że niewiele osób się udziela: 
Jest sobie serwis informacyjni wykop.pl (ludzie sami dodają tam linki do newsów, komentują je, głosują co ma być na stronie głównej, a co nie). 
Około 5 lat temu mocno dominowały tam treści wolnorynkowe, a dyskusje były merytoryczne (nawet gdy ktoś się nie zgadzał z wolnorynkowym przekazem artykułu, to merytorycznie dyskutował, szukał i przedstawiał dane). Sam bardzo często wdawałem się w te dyskusje, pamiętam jak siedziałem z różnymi książkami na kolanach pryz laptopie (m.in. wspaniały Hazlit - inflacja czy ekonomia w 1 lekcji) cytując różne, ciekawe treści. Poświęcało się czas, a dyskusja na wysokim poziomie, nawet z kimś o innych poglądach, była przyjemna. Później portal zrobił się bardziej popularny i poziom wyrównał się z ogólnym w społeczeństwie - popularne tematy jak w innych serwisach internetowych i poziom dyskusji zrównał się. Treści ekonomiczne pojawiają się rzadko, a jak są, to jak widzi się 30 głupich komentujących, to nie ma sensu tracić czasu na dyskusję. 
 
Poza tym mam już więcej lat - więcej pracuję, rozwijam firmę (fabryka mebli), po pracy w tygodniu mam ok 4 h, mogę je wykorzystać na szerzenie/naukę o ideach wolnościowych lub budowaniu firmy/nauce biznesu, to wolę wybrać budowanie firmy. To pierwsze da mi satysfakcję, ze przekonałem kogoś lub bardziej utwierdzę się w przekonaniach o szkole austriackiej, a to drugie - biznes - da mi też satysfakcje, ale i pieniądze. Mając do wyboru poczytać kolejną książkę o tematyce wolnorynkowej, wolę poczytać np. coś o dobieraniu parametrów wiercenia.  
 
To tak ode mnie, czemu nie dokształcam się w szkole austriackiej jak kiedyś (ale niezmiernie mocno jestem za nią). Kiedyś, mając więcej czasu słuchałem audycji na żywo, obecnie od ostatnich kilku lat odsłuchuję w drodze, w aucie, nie pominąłem żadnego odcinka odkąd nadajesz Janku. 
Patrząc na to, ze Asbiro mocno się rozwija (obstawiam, ze szybciej niż np. kontestacja czy organizacje/wydawnictwa wolnorynkowe, zostawiłem tam wielokrotnie pieniędzy niż w kontestacji), to myślę, że duża część innych osób, po poznaniu jaki ustrój jest właściwy (kapitalistyczny), skupia się bardziej na zarabianiu pieniędzy.  
 
Poza tym bardzo dobra audycje, w ostatnich wydawałeś się nieco smutniejszy 
 
P.S. Co do listy osób, z którymi zjadłoby się kolacje, rozmawiałem wtedy z inną osobą, która słucha kontestacji i na naszej liście  
pojawiły się 3 te same osoby::  
- lokalny przedsiębiorca (jest na liście Forbsa), "największy robotnik, najwyższy typ istoty ludzkiej" cytując Ayn Rand  
- jeden przedsiębiorca z ASBIRO (ten od klejów) 
- inwestor, który występował na ASBIRO i mieszka niedaleko Janka 
Ale nie podawałem imion i nazwisk, bo nie wiem czy chcieliby, by po wpisaniu swojego imiona i nazwiska zobaczyli, że ktoś tam chce z nimi zjeść kolację ;-)

JMF 2019-12-07

Nie chodzi o to, żeby w ogóle kupować najtaniej, ale żeby dobre produkty kupować jak najtaniej możliwie. Nie nowy tani fiat punto, lecz wypasiona Toyota po optymalnej cenie. Nie sknerstwo, lecz gospodarność. Capischi?

X 2019-12-08

Czy Janek się z zgadza z tym gościem?: https://www.youtube.com

Paweł 2019-12-08

@8 X 
Książka Ray Dalio - Zasady wyszła w tym roku z wydawnictwa Fijorr Publishing, więc zapewne tak.

Tytanowy Janusz 2019-12-08

@4 Łukasz 
 
Wiem że to bardzo źle zabrzmiało ale w żaden sposób nie chciałem nawiązać do konkretnie osoby.

jan M Fijor 2019-12-08

@X, @Paweł No, więc książki Raya Dalio nie wydaliśmy i nie wydamy. Co do zgadzania się z autorem, czy nie, to mamy ,mieszane wnioski. Jak dla mnie jest on zbyt etatystyczny i wciąż wierzy w potęgę banku centralnego. Gdyby było inaczej nie zostałby pewnie miliarderem w tak regulowanej dziedzinie, jak finanse. Bo innych miliarderów wolnorynkowców trochę znamy

Tomasz Tofil 2019-12-08

W tym kraju na każdej płaszczyźnie jeżei szukasz sałaty to wpisujesz frazę Jezus w google. I tam jest prawdziwy obrót, od filantropii, po patonite i limuzyny od bezdomnych.

bollocks 2019-12-08

@12 Ja bym się specjalnie Jezusa nie czepiał, problem raczej generalnie z zabobonem. Na YouTube kanałów ezoteryczno-szursko-altmed-turbosłowiańskich, kierowanych głównie do emerytów jest na tuziny. Taki tagentv sprzedaje magiczne kulki za 30tys zł(!) od sztuki. Ezo konsultanci potrafią brać 1000zł za godzinę konsultacji, czy innego oczyszczania duszy, mieszkania, biura, biznesu, to pewnie tyle co rasowy proboszcz za mszę z centrum Warszawy, czy innego Lichenia. Ziemba na magicznej kapuście dorobił się kilkunastu milionów zika (oficjalnie). Mamy w Polsce w okolicach 200tys zachorowań na raka rocznie, to jest pół procent populacji rok w rok, dla połowy jest to wyrok. Tu jest kasa, na raka chorują emeryci, im starszy organizm tym bardziej siada regeneracja. Metody tradycyjne (chemia, radio) są jakie są. To już ojciec Rockefellera (Johna D) na magicznych suplach kręcił lody. 
 
Toyoty może wciąż są jednymi z lepszych, ale dziś (wyraźna) czołówka jeśli chodzi o najmniej awaryjne samochody to koreańce: Kia i Hyundai (Genesis to Hyundai). W innym rankingu (też 2019) widziałem Kia na pierwszym miejscu z awaryjnością ponad 60, a drugi Hyundai jak w tym rankingu, z podobną awaryjnością (lekko ponad 70/100). 
 
https://www.businessinsider.com

Adam 2019-12-08

Cześć, Może coś więcej o inwestowaniu w metale szlachetne dla biedniejszych słuchaczy kontestcacji :) ? Na złoto mnie nie stać, czy warto inwestować w srebro ? Jakie są dobre i złe srony ? W czym jest gorsze od srebra ?

Bezimienny 2019-12-09

Janku, dlaczego wróciłeś do Warszawy akurat na zimę?

bollocks 2019-12-10

A, i jeszcze co powiesz na temat bankructwa Polski w obliczu kryzysu, czego można się spodziewać jeśli by doszło.

enemigo 2019-12-10

@bollocks 
 
Z perspektywy czlowieka myslacego jak ja, nie ma roznicy czy ktos wierzy we wrozki, ezoteryke, latajacego potwora spaghetti czy Jezusa. Kazde z nich jest tak samo realne, tylko jedne maja lepszy, a inne gorszy PR. Dodatkowo najsmieszniejsze jest to ze wyznawcy np: Jezusa wysmiewaja ezoteryke, a obydwie religie sa tak samo prawdziwe i siebie warte. 
 
Pozdrawiam

bollocks 2019-12-10

@17 Tak? A co ja napisałem (w pierwszym zdaniu)? To światy są sobie równe tak jak napisałem, ale nie tam gdzie ty wskazujesz, co udowodnię. 
 
Nie ma różnicy, ale srać na Jezusa? 
 
Ezoteryka to nie religia (a więc też nie organizacja). 
Ja się z ezoteryki nie nabijam, swego czasu się interesowałem, uznaję ludzi z dorobkiem jak np. Krzysztof Jackowski (trupy, udowodniona pomoc Policji przez odpowiednie dokumenty). Takich ludzi jest garstka, ale kilku jest. 
Więc może trochę poleciałem, bo w oczach pewnych osób będę już "szurem" (bardzo nie lubię tego słowa, no ale skoro są ludzie łykający takiego podleckiego, czy płaską ziemię...) 
 
Nabijam się z ezoteryki na YouTube i całego tego środowiska, które obiektywnie patrząc jest jeszcze bardziej fałszywe i łase na kasę od KRK, i w którym brak jest choćby jednej osoby z jakimiś nadnaturalnymi zdolnościami (poza dobrą gadką). W KRK wielu jest ludzi, którzy nie powinni się w nim znaleźć, ale jest wielu ludzi z przekonania. W ezo 99.9% ludzi nigdy nie powinno się w nim znaleźć (bajkopisarze, mitomani, naciągacze, cwaniaki, część tych typów osobowości z samej definicji będzie bardzo nie po drodze z kościołem, gdzie wymagane jest całkowite podporządkowanie), a pewnie spory odsetek ma żółte papiery. Ezo ma łatwiejszą barierę wejścia (żadną) i choćby to jest powodem dlaczego w światku ezo jest więcej oszustów. Z całą pewnością natomiast polski ezo światek ma lepszy PR od KRK (na pewno nie wzbudza takiego hejtu). 
 
Nie jestem pewien czy faktycznie tobie wszystko jedno, skoro napisałeś komentarz. Wydaje mi się, że jednak cię Jezus bardziej zabolał i wymusił komentarz. Ja się będę trzymał swojego: ani ezo, ani Jezus nie są problemem. Ale zabobonne ezo i zabobonny Jezus to jest problem. Łatwowierność/łykanie + magia/wiara w świat czy siły nadnaturalne = kasa.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 10 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt