Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-04-02

Psychodeliki - czy ich zakaz zwiększa siłę Matrixa cz.2

Nadający:

W 2 części rozmawialiśmy o mistycznych doznaniach po zażyciu psychodelików. Aby wczuć się w klimat audycji, posłuchaj specjalnie dobranej muzyki, nawet bez chemicznego rozszerzenia świadomości. Brak problemów technicznych zamieniliśmy (gość, jak i prowadzący!) na przetestowanie bynajmniej nie psychodelików... Niech Teoria Chaosu będzie z Wami...

KOMENTARZE

Wojtek 2011-04-02
Barak Noblista 2011-04-02

Bardzo fajna audycja. Degustacja "bynajmniej nie psychodelików" powinna zawsze towarzyszyć Teorii Chaosu :D oczywiście w celach rozszerzenia horyzontów myślowych oraz głębszej zadumy nad danym tematem ;)

Martu 2011-04-02

popieram Baraka :D 
chyba najlepsza audycja TC :D

Termit 2011-04-02

te 15 min muzyki mogliście wyciąć. Reszta spoko

JaraS 2011-04-02

Chciałem się odnieść do słuchacza dzwoniącego na początku audycji (cz. 1). 
Zgadza się, że "uliczna" marihuana to nie jest czysty towar, ale nie dodaje się do niej substancji wzmacniających. To znana od dawna miejska legenda. Co właściwie można by dodać do mj aby ją wzmocnić? Jedynie inny narkotyk, ale nie kalkulowało by się to ekonomicznie. Domieszki w mj, mają za zadanie zwiększyć objętość. Zdarza się, że dilerzy dosypują cukier, piasek, czy inny susz (majeranek, czy cokolwiek). Padło zdanie, że "podlewane jakąś chemią". Tak, nawozami - takimi jak do innych roślin.

Ray 2011-04-02

Możesz podać jakieś namiary (tytuł, wykonawca) utworu, którym skończyłeś audycję?

Tailor 2011-04-02

Z Polską marihuaną nie jest najlepiej. Najlepiej dostępny i najpowszechniejszy jest cały czas skun, czyli genetycznie wzmocnione zioło z krzaka wypuszczającego maksymalną ilość pędów. Jest w tym więcej THC a mniej kanabidiolu, więc faza bardziej euforyczna a mniej "kontemplacyjna". Po prostu mniej ciekawa, bardziej aby "się nastukać"... Czasem można dorwać jakąś lepszą samosiejkę. To na pewno zdrowsze i mniej ryzykowne. Ostatnio coraz więcej osób decyduje się na wycieczkę do Czech lub Amsterdamu, polecam bardzo, zupełnie inna jakość używek. Wchodzisz sobie do sklepu i za parę miedziaków kupujesz coś naprawdę niesamowitego, możesz sobie też zapalić w knajpce, w spokoju, przy piwku. Nie trzeba chyba mówić, że przyjemniej sobie zapalić z kimś. Z Haszyszem to jest tak, że musi on często przebyć długą drogę, podczas której różne cwaniaczki z tym kombinują, ponoć niezłe cuda wyczyniają aby uszczknąć coś dla siebie i to co dociera tutaj może być już niezłym syfem. Z marihuaną też zresztą się mocno kombinuje, wychodzi tutaj "pomysłowość" Polaków :) Z tego co słyszałem jest masa sposobów na zwiększenie objętości, wagi i mocy, oczywiście zawsze kosztem klienta, jego kieszeni i zdrowia. Ludzie ogólnie są tutaj mocno zastraszeni w temacie. Nie bez powodu, z moich znajomych już kilku aresztowano pod różnymi zarzutami, przypomnę, że mnie także. Miłośnicy tej używki popadają prawie zawsze w paranoję, zaczynają bać się własnego cienia, nie ufają znajomym. Czyli ogólnie jak to w Polsce - strach, słaba jakość, kombinowanie i gnębienie ludzi.

Tailor 2011-04-02

BTW: Co z pierwszą i trzecią częścią? Będą dostępne tylko pod live.teoriachaosu.com ?

JaraS 2011-04-02

@Tailor 
"Najlepiej dostępny i najpowszechniejszy jest cały czas skun, czyli genetycznie wzmocnione zioło z krzaka wypuszczającego maksymalną ilość pędów. " 
 
Skun to potoczna nazwa towaru z ulicy, ale tak naprawdę to jedna z odmian - krzyżówka. Odmian jest cała masa www.cannabis.fr.pl . Większą ilość pędów uzyskuje się trenując roślinę FIM. Polega to na tym, że ucinasz główny szczyt i rozgałęzia się on na dwa. Można to robić z wszystkimi odgałęzieniami. Są jeszcze inne treningi zwiększające plon.  
 
"tego co słyszałem jest masa sposobów na zwiększenie objętości, wagi i mocy, oczywiście zawsze kosztem klienta, jego kieszeni i zdrowia." 
 
Moc możesz zwiększyć używając odpowiednich nawozów, nie dopuszczając do zapylenia i odpowiednim wysuszeniem i zrobieniem tzw. curing. To wszystko na etapie "ogrodnika".  
 
"Jest w tym więcej THC a mniej kanabidiolu, więc faza bardziej euforyczna a mniej "kontemplacyjna"." 
Początkowo były 2 (właściwie 3) odmiany konopi. Sativa - bardziej euforyczna i indica - cięższa, kontemplacyjna.

Claude mOnet 2011-04-03

@Tailor (8) 
 
Nie udało mi się dodać cz1 do KonteStacji, gdyż podzieliłem całą audycję na 2 pliki - gdyby był 1 plik nie było by problemu. Nie wiem jak to zrobić (wysłałem info do Marina). 
 
@Ray (6) 
 
Wszystko jest na stronie audycji (patrz @1).

freeman 2011-04-03

Fajna audycja chociaz w połowie gość trochę bełkotał ;)

dorota 2011-04-03

JaraS, problem jest taki, że stosowanie nawozów sztucznych przy hodowli marihuany może cię zaprowadzić prosto na OIOM - spalanie pestycydów uwalnia toksyny. 
 
Gdyby wiedzieli o tym wszyscy, to rzadko by się zdarzały zatrucia z tego powodu. To nie THC jest groźne, tylko pestycydy.

JaraS 2011-04-03

Pestycydy to nie nawozy :) 
Jeżeli ktoś nie używa specjalistycznych nawozów produkowanych konkretnie pod konopie, to używa się przykładowo: 
- faza wegetatywna - biohumus, saletra amonowa 
- faza kwitnienia - planton k 
 
Do ochrony przed szkodnikami - ślimakol.

Claude mOnet 2011-04-04

@dorota (12) 
 
Ja jeszcze nigdy nie zatrułem się po Maryśce, a zawsze preferuję ten okropny czarny rynek bez żadnych gwarancji ;)... 
 
Za to po pomidorach, czy truskawkach często się zdarza dzień w klopie, a już w ogóle zawsze jeśli nie były myte (Maryśka zawsze brudna jest!).

dorota 2011-04-04

Claude Monet, zgadzam się z Tobą. Dilerzy to z reguły doświadczeni ludzie, którzy wiedzą że zatrudy klient niczego od nich nie kupi ;-) Gorzej jak ktoś na własny użytek robi i myśli sobie jakby tu przyspieszyć wzrost rośliny. 
 
Nawozy - tylko naturalne! a będziemy wszyscy zdrowi ;p

JaraS 2011-04-04

Nawozy - tylko naturalne! a będziemy wszyscy głodni ;p

Rany Julek 2011-04-13

No nie! Najgorsza audycja do tej pory, co to ma byc? Żałosne! Bełkot, do tego od końca (początek jeszcze większy bełkot). To tak jakbym poszedł w miasto, poczekał aż jakiś żul się dowali i go nagrał i do radia! A idźcie!

Claude mOnet 2011-04-14

@17 
 
A widzisz wielu ludziom się podoba, nawet dowiedzieli się co nieco (spróbuj zacząć od 1 części). Jak masz zryty umysł kulturą migawkową, to rzeczy o których mówiliśmy (Tomek i ja) wykraczają poza Twoją jaźń. Nie moja wina... 
 
@18 
 
Oczywiście, że piszesz truizmy - ale jako ludź inteligentny powinieneś był zrozumieć o co chodzi, czyli że żywność truje, a nie Maryśka - w jaki sposób to nie ważne...

Dodaj komentarz...


Nieustraszony poszukiwacz spisków, pogromca Reptilian, promotor narkomanów z Kosmosu, do tego wszystkiego wieczny nieudacznik (w nomenklaturze śp. Lecha Kaczyńskiego) i czasem maniak dobrej muzyki - co tu dużo mówić, antyspiskowiec pełną gębą, bynajmniej nie z zachodniej Polski. Podziwia tylko 2 przywódców polskich: ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka i redaktora naczelnego Adama Michnika.

Prowadzi nocną audycję Teoria Chaosu

Audycja została przeniesiona na fale
>>> Radia na Fali <<<
Inne audycje tego autora:
Audycja interaktywna (13) - 9 lat temu


Jak obudzić śpiących? (19) - 9 lat temu


Więcej audycji...


9-11 - fakty i mity (8) - 10 lat temu
HHO w praktyce - Jerzy (gość) (17) - 10 lat temu
XV UFO Forum cz.2 - 10 lat temu

O spiskach samych w sobie (8) - 10 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Ivellios - - 40.00
Od Grzegorza - good job! - - 40.00
Karol - - 20.00
bakteria - - 36.00
Bartosz - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt