Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
4 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
4 dni temu
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2010-02-15

cHWDP reaktywacja!

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Wyjaśniamy to, dlaczego policjant w Warszawie zadźgany i nikt mu nie pomógł, a potem przechodzimy do tematu opodatkowywania kieszonkowego...

KOMENTARZE

donStachoo 2010-02-16

Oto artykuł z gazety "Tylko Piłka" odnoszący się do ustawy hazardowej. 
 
Premierze, to nie lobbing! 
 
Niedziela, 14 lutego 2010 
 
Pana stronnicy (mam nadzieję, że pan nie) tak chcą określać tych wszystkich, którzy mają czelność polemizować z przyjętą 1 stycznia 2010 roku ustawą hazardową. Nie jesteśmy lobbystami! Autorzy tej pospiesznie skleconej ustawy powinni mieć odrobinę dystansu do samych siebie i wiedzieć, że nie wszystko złoto co się świeci i nie każdy fan piłki podpierający swoje sportowe hobby obstawianiem meczów jest złym do cna człowiekiem, który po ulicach chodzi za pan brat z... jednorękimi bandytami. Ani z nas bandyci, ani lobbyści. Takie stawianie sprawy jest po ludzku nieuczciwe! 
*** 
 
Wespół z klubami piłkarskimi w całej Polsce wspierać chcemy tylko tych, którzy nie żałują grosza na polski sport. Choćby dlatego, że inni nie dają go prawie wcale! Sport to nie tylko piłkarze, działacze, kluby, ale także media. Takie jak „Tylko Piłka”, którą kilka lat temu wymyśliliśmy dla kilkudziesięciu tysięcy, jak się dzisiaj okazuje, Czytelników. Dlaczego więc pan premier, przecież podobno wielki kibic sportowy, okłada nas po głowie ustawą skonstruowaną na kolanie? Dlaczego obrywamy za cudze grzechy?! 
Panie premierze, w polską piłkę prawie nikt nie chce inwestować. W zimowym okienku transferowym nasze kluby Ekstraklasy w sumie wydały raptem około miliona euro na transfery. Tyle wydają przeciętne drużyny ze średnio zamożnych krajów na jednego juniora! Nasze zespoły nie mają grosza, a nowa ustawa sprawi, że będą jeszcze biedniejsze. Patrzę więc i zazdroszczę, jak na koszulkach takiego Realu Madryt widnieje logo jednej z bukmacherskich firm. Nazwy wolę nie wymieniać, bo przecież to teraz w Polsce zakazane. Ciekawe tylko, jak wybrniemy z tematu, gdy „Królewscy” przyjadą do Polski zagrać mecz? Może Ronaldo, Kace i jego kolegom nakażemy zamalować logo sponsora? A może lepiej, żeby takie zespoły nad Wisłę nie przyjeżdżały... Myślę sobie więc dalej: cholera, mają tyle pieniędzy, a sponsorzy wpłacają kolejne. Teraz także kosztem naszych „wisełek” czy „lechów”, od których bukmacherzy powinni odejść. Mogą zostać i reklamować się wedle wcześniej podpisanych umów, ale to oznacza niechybnie milionowe kary. Przecież to szaleństwo! I niesprawiedliwość! Jeszcze w ubiegłym roku kluby podpisały godziwe porozumienia z reklamodawcami, policzyły sobie budżety, zaplanowały przyszłość. I co? Nic, nagle okazało się, że paktowały z niewłaściwymi firmami, ale skąd miały wtedy wiedzieć, co politykom strzeli do głowy, skoro oni sami tego jeszcze nie wiedzieli... 
Panie premierze, my także, w swojej skromnej polityce małej firmy mieliśmy takie wzajemne, uczciwe zobowiązania. A potem wyciekły rozmowy jednych z drugimi, nagle wszyscy wyczulili się na problem hazardowy i migiem poczęstowano nas gwałtownym zwrotem akcji. Jednego dnia działaliśmy przedsiębiorczo i uczciwie, dawaliśmy miejsca pracy oraz rozrywkę fanom futbolu, a już na drugi dzień okazało się, że działamy nielegalnie, a jeśli tego zamierzamy głośno bronić - ogłosi się nas lobbystami. W Polsce większego przekleństwa dzisiaj chyba nie znajdziemy. Czy pan premier naprawdę uważa, że to uczciwe? 
Poszliście na łatwiznę. Coś się zepsuło, a Wy nie Chcieliście tego naprawić. Prościej było zaserwować nam zakazy. Potraktowaliście nas jak zły ojciec, który skarżącemu się na zepsutą zabawkę dziecku nie chciał jej zreperować. Wolał ją wyrzucić, tak prościej... Duńczycy spreparowali podobną ustawę do naszej, ale zanim przewrócili wszystko do góry nogami, postanowili poczekać, co „powiedzą” przepisy Unii Europejskiej. My, jak zwykle, postanowiliśmy wyjść przed szereg... 
Przed nami Euro 2012. Jakie? Z pięknymi stadionami, ale biednymi klubami, a więc chyba przeciętną reprezentacją. Realnych, bo już płacących, sponsorów skutecznie pogoniliście nową ustawą hazardową. Panie premierze, cudu nie będzie! Co wtedy powiemy kibicom? A oni pytają już teraz. Co Pan im powie?

Wojtek z Kutna 2010-02-16

Smutna prawda. Niestety pełnie wolności maja w naszym kraju tylko bandyci. :/ Im wolno posiadać broń i im wolno nas atakować, nam nie wolno się bronić. Dlaczego nie możemy mieć prawa noszenia broni jak w USA? Oczywiście od razu uruchomią się durne opinie, że każdy kto ma broń będzie od razu strzelał do wszystkiego co się rusza... 
 
Ps. Z tego co się dowiedziałem to sądy 24-godzinne zostały zlikwidowane przez obecnie nam panującą ekipę.

kubaosiolek 2010-02-16

Ja się długo zastanawiałem nad tym dlaczego wśród ludzi pokutuje takie myślenie że dać ludziom broń to od razu zaczną mordować. Może ludzie podświadomie są tak sfrustrowani że chcą mordować tylko boją się przyznać. Trzeba pamiętać że zakaz posiadania broni w Polsce istnieje dopiero od 1945 roku wcześniej broń na porządku dziennym i nie mordowano się. Tak samo kara śmierci też była czymś naturalnym.

emace 2010-02-16

"drobne problemy techniczne" i potrzebujecie 40 tysi ? 
mówcie tak by wułapać intencję, bo sobie zaszkodzicie ;)

Szyszak 2010-02-16

Szkoda , że mnie nie było na tej audycji: 
 
Nie każdy musi mieć broń , ale każdy ma prawo do obrony siebie , rodziny i mienia. Dlatego powinien mieć możliwośc kupienia broni. 
 
Kwestia szkolenia. Jest to sprawa tylko tego kto zakupił pistolet za te 2 tysiące złotych. Mam pistolet to pasowałoby nauczyc się nim obsługiwac , to ja się mam nim bronic. Jeśli nie potrafię to też moja sprawa , napadną mnie w domu to się nie obronię.  
 
Pani , która mówiła , że jak się pokłuci z mężem to on ją zastrzeli… Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Powodzenia w dobieraniu mężna. Co do klapsa w policzek – nie polecam takich , którzy są do tego zdolni. 
Zresztą nawet jeśli ktoś kogoś zabije przypadkiem, nie można zakazywac możliwości obrony innym ludziom pod pretekstem , że na 40 milionów ludzi zdarzyły się 2 takie przypadki. 
 
W pięknej , dawnej , wolnej Ameryce , kiedy to złodziej kradł starszej pani torebkę na ulicy i uciekał , ludzie wyciągali broń i strzelali. Fakt… czasem padł ktoś przy okazji , ale to się zdarza… przypadki… 
 
Co do policji. Dawno , dawno temu (nawet w Polsce) nie było czegoś takiego jak policja (zdarzały się zajazdy) , ale organizowali go min. Infamici i banici , za których była dośc spora nagroda w czerwonych złotych, więc chętnych na NIE-łatwy zarobek trochę było. Co więcej ci infamici i banici, kiedy była okazja stawali z własnym oddziałem u boku króla i dośc dobrze wyrzynali wroga , gdyż mieli wprawe. Prawdę mówiąc , chciałbym miec własny oddział (coś jak firma ochroniarska) sam bym się uzbrajał , szkolił ludzi a jeśli państwo zechce wynając moje usługi i słono zapłąci to kto wie... 
 
Ja bym odróżnił jeszcze zabójstwo od morderstwa. Za morderstwo kara śmierci zabójstwo nie. Morderstwo ładnie tłumaczy PŚ „Jeżeli ktoś bliźniego swego umyślnie zasadziwszy się podstępem zabije , weźmiesz od ołtarza Mego i zabijesz”. 
 
Bardzo często przeciwnicy kary śmierci rzucają zdanie „ale jak to tak można , ktoś musi wykonywac tą karę śmierci, czyli mordowac”. Jak napisałem wyżej nie mordowac a zabijac. Jakby coś zgłaszam się na kata w Wolnej Rzeczpospolitej (Jestem zdrowy na umyśle- chyba. Nie mi oceniac. Zresztą po co byc zdrowym na umyśle , ważne , że praca wykonana dobrze). 
 
Jeszcze coś miałem napisac , ale przerwał mi obiad i nie pamiętam. 
 
I przepraszam za litere "ci" z kreską , coś mi klawia nie działa tak jak powinna.

Daniel 2010-02-16

Ja mam kilka pytań odnośnie opodatkowania prostytucji. 
Z tego co mi wiadomo prostytucja jest w Polsce nie opodatkowana. Czy mogę zatem (hipotetycznie) pożyczyć od kolegi np. 100zł i gdy fiskus lub inny urząd będzie się czepiał, powiedzieć, że to opłata za stosunek seksualny? 
Albo jeśli (hipotetycznie!!!) kupuję od znajomego książkę i nie odprowadzamy podatku, to możemy się bronić, że pieniądze, które mu dałem to zapłata za to, że on mnie "zaspokoił oralnie", a książka którą dostałem to zapłata za to, że ja go "zaspokoiłem"? 
I czy jeśli (oczywiście hipotetycznie) jest do udowodnienia, że stosunek nie miał miejsca, to można się bronić mówiąc, że jest to przedpłata za stosunek jeszcze nie odbyty? Czy takie coś przejdzie czy będą nas na przykład zmuszać do odbycia stosunku na oczach urzędnika?

Mr D 2010-02-16

Pare moich zlotych mysli po adudycji o policji i broni. 
 
Policja nie jest od zapobiegania przestepczosci (nigdy nie byla i nie bedzie) a od lapania przestepcow. To zasadnicza roznica ktora wydaje sie nie do pojecia dla wiekszosci spoleczenstwa. Nikt (no moze jakis jasnowidz) nie potrafi przewidziec przestepstwa. Oczywiscie mowi sie nam ze wiecej patroli na ulicach spowoduje zmiejszenie przestepczosci to jest klamstwo. Spowoduje to tylko przemiszczenie sie przestepcow do obszaru gdzie jest mniej policji. No chyba ze postawimy pana palicjanta co 10 metrow (oczywisie to nie wykonalne). Tak promowane kamery (CCTV - mieszkam w Londynie tak to sie tu nazywa) tez nie sluza to zapobiegania przestepstw bo poprostu fizycznie nie moga.  
 
Najpierw musi zdarzyc sie przestepstwo a potem przyjezdza policja!!!!! 
 
No wiec dlaczego mowia nam zebysmy sie sami nie bronili. Policja jak kazda panstwowa instytujca musi istniec i sie rozrastac. Jak nie ma potrzeby to trzeba taka znalesc. Pies pogrzebany. Nie broniac my zyskujemy pozorna nadzieje ze nic nam sie niestanie (pozorna bo jestesmy na lasce przestepcy), przestepca wie ze moze nas okrasc, zgwalcic, zabic bo i tak nie bedziemy sie bronic a policja bedzie miala sprawe do rozwklania, wiecej swiatkow do przesluchania itp. Wszyscy sa happy i zyja dalej. 
 
Niby jest super ale.... przestepczosc rosnie i pojawia sie tzw znieczulica spoleczna. Nie tylko nie bronimy sie sami (bo mozemy byc zranieni) ale tez nie bronimy innych (bo tez bedziemy zranieni). 
 
Wydaje mi sie ze obecnie spoleczenstwo jest tak wyprane ze nawet danie ludziom broni nic nie zmini.. no bo po ca przeciez teraz moge zginac jak pomoge. 
 
Problem polaga na tym ze trzeba my zorganizowac masowa kampanie w stylu "Policja cie nie obroni - obron sie Sam - Policja tylko lapie przestepcow" ale oczywiscie to nigdy nie przejdzie......

Daniel 2010-02-16

Po namyśle stwierdzam, że źle zadałem pytanie. 
Oczywiście chodziło mi o to czy jeżeli kogoś "zaspakajam oralnie" i dostaję za to książkę, a później ta sama osoba "zaspakaja" mnie i ja jej płacę 50 zł, to czy urząd nie będzie miał mylnych podejrzeń, że do stosunku seksualnego nie doszło i była to zwykła wymiana książki za pieniądze? 
W kolejnym pytaniu chodziło oczywiście o to czy można zapłacić prostytutce rok przed właściwym stosunkiem.

marcins 2010-02-16

To trzeba zobaczyć! Lewicowa utopia wprowadzona w życie. Gdzie? W USA! www.youtube.com

Bartholomew 2010-02-17

Jeszcze o debacie. Przepraszam musiałem: vimeo.com ;D

Szef 2010-02-17

patft.uspto.gov 
 
Powyżej oryginalny link do patentu google na cenzurę w internecie! Niewiarygodne.

Bezimienny 2010-03-10

Mówisz o karze śmierci? A kto w Polsce mógłby ją orzekać - komunistyczni, nieukarani bandyci i zbrodniarze sądowi? 
 
Pokazywałeś (TV), iż "bandyta" został schwytany, przyznał się do winy. A ja Ci mówię, że schwytaki pierwszego lepszego na ulicy, a przyznał się - bo musiał - nawet do tego, że jest szympansem gdy go wzięli w obroty za kolegę.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 4 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 9 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 11 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temuEmigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 11 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Nikitoys sklep z zabawkami dla dzieci - - 20.00
nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt