Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2020-02-14

O tym, co piszecie w komentarzach

Nadający: Jan Fijor

O bieżących wydarzeniach na świecie oraz komentarze słuchaczy.

KOMENTARZE

Robi 2020-02-14

Karoń. Co za gamoń nie wiedział?

jmf 2020-02-14

Wydawało mi się, że wiedziałem. Lecz jednak zapomniałem tej nazwy .

jmf 2020-02-14

Wydawało mi się, że wiedziałem. Lecz jednak zapomniałem tej nazwy . znam tyle tysięcy ludzi, których lubię i szanuję. Mogę o sobie wybaczyć.

kontestator 2020-02-15

Janku dziękuję za kolejną ciekawą audycję. Twoja i Prowadzącego reakcja na krytyczne uwagi słuchaczy świadczy o wysokiej kulturze. W odróżnieniu od komentatorów typu Robi - mędrca sprzed monitora, potrafiącego doskonale wyłapać każde cudze potknięcie. Ciekawe czemu tacy mędrcy z googlową encyklopedią nie mają odwagi na zabranie rzeczowego głosu w dyskusji... ? 
 
Odnośnie rynku ciekawi mnie jak zostanie przyjęta przez inwestorów informacja o nowych złożach KGHM. Czy notowania wystrzelą, czy raczej wielu wstrzyma się z kupnem akcji z obawy przed kolejnym strzyżeniem spółki przez rządzących. 
 
PS. Ponownie odsłuchałem offline

kontestator 2020-02-15

ops -- falstart - sprawdziłem - miedź odkryła spółka należaca do kanadyjskiej Cooper Corp...  
No to nie kupuję KGHM :-)

Robi 2020-02-16

Muszę sprostować. Ja miałem pretensję do redaktora prowadzącego, że nie wiedział, iż Pan Jan mówi o Karoniu. Mój wpis nie dotyczył Pana Jana, bo z uwagi na wiek ma prawo mieć problemy z pamięcią. Jeśli Pan Jan poczuł się urażony, to przepraszam.

bollocks 2020-02-17

Wszystko spoko, tylko tekst z milionerstwa jest świeży (odnośnie siły PLN). 
 
Odwrócę pytanie, czy/czemu trzymanie 80% kapitału w złocie/srebrze to zły, albo głupi pomysł? 20% u brokera do spekulacji (w dolarach, mam od wielu miesięcy shorta na lirze - zgodnie z teorią, którą linkowałem, już pomijając, że shortowanie Erdogana to czysta przyjemność). W walucie (bank+materac) nieistotny % "oszczędności" (w dolarach na 1-3 miesiące przeżycia, w złotówkach do końca miesiąca, będzie trzeba więcej to mam złoto, którego część mogę spylić na kolejne kilka miesięcy). To jest taki mój docelowy portfel w najbliższych kilku-nastu miesiącach (obecnie mam pewnie z 60% w metalu, trochę więcej srebra od złota, co planuję zmienić, 10% w dolarach u brokera, i chwilowo 30% w cebulionach, które przeznaczę na metal, wstyd trzymać bilety jakiegoś banku). 
 
Mały cytat z Schiffa: 
"I look at gold as liquidity, as a store of value, as an alternative to lower quality stores of value like the dollar or the euro or the yen. So, if you want to have dry powder, keep it in gold." 
 
https://www.youtube.com 
 
Więc wraz z QE4 i obniżkami stóp waluta nie jest królem, na to już trochę za późno (zresztą, co dało wejście i siedzenie na kasie np. w/od 2015 roku? straty). To Buffet, totalnie proestablishmentowy, może siedzieć na kasie, ze względu na znajomych kolegów bankierów i polityków. Jest jasne, że od krachu dot com Buffett unika metale jak może, bo za dużo ludzi go naśladuje, i co to by było, gdyby za dużo ludzi wlazło w metal, jeszcze jakiś bank by się przekręcił. Zyski Buffetta swoją drogą od 20 lat naprawdę szału nie robią. Niech zgnije z tymi swoimi dolcami. 
 
Po co mam traktować waluty jako zabezpieczenie, skoro mam złoto? Generalnie Wszystko w co wkładam środki (poza konsumpcją) osobiście traktuję jak inwestycję. Jeżeli giełdy czy nieruchomości są zbyt wysoko (ryzyko dużych spadków wartości stosunkowo szybko, ryzyko przewyższające potencjalne zyski), waluty tracą, to złoto jest najlepszą inwestycją (brak strat to też zysk w takim środowisku). 
 
Schiff mimo, że jak wielu (np. Fijor, czy trader21) innych głosi od dekady "rychły" krach, to przed 2007/8 sprzedał własną chałupę, by po krachu znacznie taniej odkupić (czy kupić podobną), więc mimo wszystko jest to twardy zawodnik, którego kasa idzie w parze ze słowami, warto chociaż znać jego zdanie. Jeszcze nie słyszałem od kogoś z Polski, z tych co mówią o bańce na nieruchomościach, by sprzedali własne chałupy (i analogicznie, czemu Janek nie wejdziesz np. 50% w metal? Jest to dla mnie podejrzane, ja jestem wystarczająco pewny złota, a zbyt niepewny walut, by na nie lać i skupić się na złocie). O czymś to świadczy. Wielu się przejedzie z tymi spadkami na nieruchomościach, bo w Polsce wciąż jest niedobór mieszkań (w stosunku do mieszkańców) i w dużych miastach obsuwy mogą nie być takie duże. Może też nas czekać imigracja emerytów z zachodniej i północnej Europy, ubogaconej kulturowo. Czy innych eskimosów z Palestyny. 
 
Jeżeli jest jakieś wyraźne ryzyko związane ze złotem (jako alternatywy dla walut) może trzeba poruszyć temat? Złodziei nie uważam za takie ryzyko. Prędzej problemy z wywozem za granicę. O tym bym chętnie posłuchał. Czy mogę sobie wywieźć monety, jako turysta, na sam paszport (gdzieś gdzie wjadę z samym paszportem). Ile tych monet. 
 
Jestem ciekaw w czym (i jaki %) np. Paweł lub inni słuchacze trzymają kapitał, bo Janek oczywiście nie zdradzi (choćby ile ma w metalu, ile w walucie, jakiej). Zaraz by się ciekawiej zrobiło... 
 
Odnośnie blogów, Szafrański (były bankier) zarabia na reklamach lokat, czyli banki go opłacają. Jako, że proponujesz 85% w walutach być może też byś Janek swoje zarobił. Co jak co, dziś na papierze (QE, darmowe i nieskończone kredyty dla korporacji) kręci się największe lody. O ile banki przełknęłyby te twoje 15% w metalu. 
 
Doug Casey ma dobre blogi, bywa, że z wiedzą, którą Janek nie ma zamiaru publicznie się dzielić, co by nawał Polaczków (aż tylu słucha?) nie zepsuł rynku... W sumie może być coś na rzeczy, że bariera językowa jest wystarczającą barierą, skoro są tacy (na KS, gdzie jak gdzie), co nawet im się nie chce na milionerstwo wejść. Z drugiej strony dla osoby bez języka angielskiego ta wiedza (typu drugi paszport) i tak jest i będzie bezużyteczna. Więc nie rozumiem i nie zrozumiem postawy Janka (pomóc, ale tak żeby czasem nie przesadzić). 
 
internationalman.com 
caseyresearch.com

Pcimek 2020-02-17

Witam! Panie Janku, Panie Janku, PKB MUSI ROSNĄĆ. Nie ma wyjścia. Bo jak przestanie rosnąć to ci co zarządzają forsą i żyją z prowizji zaczną biednieć. Koszty ich zeżrą. A na poważnie. Pozycja dolara jest wprost proporcjonalna do ilości głowic jądrowych, ilości wojska i mitu o niezwyciężonej armii USA. Gospodarka ma tu tyle do powiedzenia co nic. Dopóki po oceanach pływają niezatapialne lotniskowce dolar będzie walutą rozliczeniową. Jak okaże się, że można te lotniskowce zatopić kajakiem napchanym dynamitem, to Amerykanie po piwko będą biegać z wózkiem na gotówkę.

Kielak 2020-02-18

Ja tylko odniosę się do kwestii jednego komentarza. 
 
Szacun za to, że jedna osoba przeprasza drugą. 
Zauważyliście, że brakuje czegoś takiego w sieci? 
Ogólnie ludzie polewają się szambem, wyzywają od jakiś k...w, blokują np. na tweet... jak się nie podoba dyskusja. Ogólnie ludzie robią sobie w sieci chlew, w którym sami się taplają. W realu już potulne baranki - nikt nie wyskoczy z tematem itp. 
Szacun raz jeszcze, że potrafimy rozmawiać...  
 
 
Robi 2020-02-16 
Muszę sprostować. Ja miałem pretensję do redaktora prowadzącego, że nie wiedział, iż Pan Jan mówi o Karoniu. Mój wpis nie dotyczył Pana Jana, bo z uwagi na wiek ma prawo mieć problemy z pamięcią. Jeśli Pan Jan poczuł się urażony, to przepraszam.

bollocks 2020-02-18

@9 Ojej, brzydko napisałem? Może jesteś tu od niedawna, może nie znasz Janka z bezpośredniej interakcji. Gdybym miał komuś coś powiedzieć o Janku powiedział bym jedno: ten człowiek prawdopodobnie całe życie zarabiał na dobrej gadce, w tym jest najlepszy, i na tą dobrą gadkę trzeba najbardziej uważać. Twój komentarz i podobne utwierdzają mnie w przekonaniu, że merytoryka zawsze w biznesie, sprzedaży ma ograniczone znaczenie, prawdopodobnie bardziej liczy się gadka, czy umiejętności negocjacyjne. I zawsze będę uważał, że jest to niesprawiedliwe, ale to już inny temat. 
 
Elon Musk hochsztapler? Elon Musk jako jeden z nielicznych CEOs ma faktyczną wiedzę inżynieryjną. Większość tych wszystkich prezesów jedyne czym może się pochwalić to dyplomem MBA, zerową edukacją w dziedzinach którymi się zajmują. To już ta chemia (mgr) Janka dużo lepiej świadczy w temacie którym się zajmuje (pieniędzmi), ale wciąż sporo gorzej od Muska (Musk obniżył koszty posyłania rakiet w kosmos x10, czy wprowadził na dobre samochody elektryczne). Nie żebym Muska lubił, z tego co czytałem to tyran, egoista, mściwy człowiek nadużywający władzy. Natomiast jest to człowiek wybrany przez system, amerykę (gdzie kult jednostki, lidera jest bardzo silny), z takim człowiekiem się nie zadziera. PR ma pierwszorzędny. 
 
Janek potrafi patrzeć na innych z góry (z autopsji piszę), ośmieszać za to, że ktoś nie wiem, nie chodzi w garniturze. Ale zostawmy personalne sprawy. Merytoryka (dla mnie) jest najważniejsza. Mnie Janek nie musi lubić, i ja jego również. Słucham wielu osób. Mam porównanie. 
 
W ogóle bym się nie odzywał, ale jak wchodzę na milionerstwo i widzę 20 artykułów o złocie, rychłym kryzysie, inflacji, po czym kolejny o tym, by trzymać 85% w walutach, w tym 65% w złociszu, to się zastanawiam gdzie jestem. I oczywiście nikt nie podniósł tej kwestii, ani na blogu, ani na KS. Więc ja podnoszę, z całym dobrodziejstwem swojego inwentarza. Tyle w temacie. Celowe i świadome działanie, z pełną świadomością możliwości wyłapania bana.

Luki 2020-02-19

@10 Komentarze Janka są bardzo podszyte wiedzą zdobytą na zerohedge.com, który jest polityczno-ekonomicznym wortalem dla anglojęzycznych szurów (IMO, nie zdziwiłbym się, gdyby ów wortal był finansowany przez prokremlowskie siły, z którymi Janek też ma dawny i bardzo niechlubny epizod). Potem ta przetrawiona "wiedza" jest przekazywana dalej na polskie poletko wywołując niepotrzebne emocje, bo żadna z objawionych tam "prawd" nie wytrzymuje naporu rzeczywistości.

bollocks 2020-02-24

@11 podaj jakiś konkret, bo mam wrażenie, że nie wiesz o czym mówisz. 
 
ZH jeden z lepszych portali. Do ZH tekst podesłać może każdy, bardzo lubię jego agregacyjną funkcję, i to głównie ona, jak dla mnie, stanowi siłę ZH. I to ona też jest najbardziej kontrowersyjna, tekstów autorskich ZH nie ma tak dużo i skupiają się na ekonomii. 
 
Może razić np. postawa zaprzeczania w sprawie glob ciep, ale publikowane na ZH materiały w tej sprawie pochodzą od naukowców, ludzi z tytułami, tego nie można zaprzeczyć. Cenzura mój drogi nigdy nie prowadzi w dobrą stronę. 
A postawę negowania ma generalnie cała prawica, już pomijając ludzi biznesu. Walka z glob ciep jest i zawsze będzie bardziej szkodliwa niż pożyteczna, i tu biznes ma rację. Zaprzeczać nie powinien, ale zwolennicy glob ciep również posuwają się nagminnie do kłamstw. 
 
Ostatnio ZH został zdjęty z twittera za tekst o naukowcu, który odnalazł w koronawirusie fragmenty wirusa HIV. Facet faktycznie jest naukowcem i, przynajmniej jego zdaniem, takie fragmenty odnalazł. Ma tytuł naukowy i jest i pozostaje specjalistą w swojej dziedzinie, dot wirusów. Z żadną szurią nie ma to nic wspólnego. Nie ma nauki jeśli kneblujemy usta ludziom niewygodnym. Cenzurowanie jest postawą sprzeczna z nauką samą w sobie, a dziś powszechna na portalach społecznościowych. Więc zastanów się co piszesz. Jest jeszcze aspekt wolnościowy całej tej sprawy. Jesteś wolnościowcem Luki? 
 
To co mówi Janek mówi wielu ludzi, których scharakteryzować można jako kontrarian, czyli o zdaniu przeciwnym do głównego nurtu (https://en.wikipedia.org/wiki/Contrarian). ZH jako taki jest kontrariański. Jeżeli wchodzisz na ZH i o tym nie wiesz, to ty stary nic nie wiesz. Wiesz kto to jest np. David Stockman? Podejrzewam, że to na niego Janek najczęściej się powołuje. Na ZH Stockmana za wiele nie ma. Swoją drogą ZH publikuje też teksty lewaków jak Roubini. Nie jest tak, że zupełnie odcinają się od mainstreamu (i to w prezentowaniu lewicowych teorii ekonomicznych). Ba, o Gail Tverberg (babka twierdzi, że ludzkość wykończy peak oil, no to pod tym względem już dalej od prawicy być nie może, mimo, że ona w ogóle w politykę nie wchodzi, https://ourfiniteworld.com/) dowiedziałem się właśnie z ZH, i bynajmniej ZH nie pisało co mam o niej myśleć, prezentowało jej teorię na równi z innymi. 
 
Dawaj konkrety. Albo ucz się języka.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 10 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 10 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt