Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne
przedwczoraj
Czy Wiedźmin jest polski?
670 tys. pozwoli odpowiedzieć na to kluczowe pytanie. Przywłaszczenie kulturowe. Czy kapitał ma narodowość. Tarcza 2.1 - czyli dlaczego rząd znowu wspiera wielki biznes. Czy można...
Myśleć jak przedsiębiorca
przedwczoraj
O PROSTYM SPOSOBIE POZYSKIWANIA KAPITAŁU.
Rynek crowdfundingu udziałowego rośnie w siłę̨. W roku 2019 zainwestowano na nim ponad 40 mln zł., zaś́ w tym roku, mimo pandemii, już ponad 35 mln zł. Dzieje się tak, ponieważ...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-04-05

Maghreb i Lewant dalej kipi¹

Nadający:

Konserwa - ponownie wracamy do tematu rewolt w krajach arabskich. Porozmawialiśmy o Libii i Donaldarze Tuskafim, ups... tzn. Muchomorze Kadafim. O sytuacji w innych krajach arabskich, zaangażowaniu UE i imigrantach płynących bez żadnego oporu do Europy. Żyć nie umierać... Ale i tak posłuchajcie!

KOMENTARZE

Claude mOnet 2011-04-06

Widzę, że zarówno gość jak i Jabolissimuss łyknęli mainstreamową papkę... Będzie ostro teraz :)... 
 
Pokrótce napiszę o co tak naprawdę chodzi w Libii: 
1. Libia to jeden z niewielu krajów jeszcze niezadłużonych w żadnych MFW, czy BŚ, czy innych państwach. A to NWO nie na rękę - jednak dzięki m.in. Wam (czyt. "pożytecznym idiotom") to się zmieni - po przez interwencję za nasze pieniądze. 
2. Libia (w tym Kadafi) ma wielkie rezerwy złota, dużo większe niż Polska, Czechy i Słowacja razem wzięte! 
3. Libia to był kraj dosyć wysoko stojący w rozwoju jeśli chodzi o kraje Afryki. 
 
Więcej tutaj (dziwię się że jako specjaliści od tych rejonów nie dotarliście do ciekawych, nie-mainstreamowych materiałów): 
piotrbein.wordpress.com 
presscore.ca 
www.prisonplanet.pl 
 
A mówienie, że Al Kaida to jakaś mityczna wszechpotężna organizacja to już dziś bajka dla dzieci: www.youtube.com 
Tych materiałów jest znacznie więcej (m.in. że za wieloma aktami terrorystycznymi stoją SS USA i Europy), tylko trzeba znać angielski bo do Polski to niestety nie trafia... 
Nie twierdzę, że terroryzm nie istnieje, ale po pierwsze jest on zmitologizowany do granic możliwości, a po drugie za częścią aktów terrorystycznych stoi Zachód (Europa i USA) oraz inne kraje m.in. Rosja, a być może i Polska (to warto byłoby zbadać). 
 
Tutaj opinia tej Waszej "Al Kaidy": www.finalcall.com 
Tutaj pozdrowienie od Reagana: s1.img.pl 
 
Być może zrobię o tym mitologizowaniu program z gościem co ma wiedzę, to podyskutujemy o faktach, a nie o tym co trafia do Polski...

Jabollissimus 2011-04-06

Clod, coś słabo słuchałeś, albo usłyszałeś co innego niż mówiliśmy. 
 
"Pokrótce napiszę o co tak naprawdę chodzi w Libii" 
O co chodzi to inna sprawa. A inna jakie będą skutki. I nad skutkami się przede wszystkim pochyliliśmy. O przyczynach już BYŁO. 
"dzięki m.in. Wam (czyt. "pożytecznym idiotom") to się zmieni - po przez interwencję za nasze pieniądze." 
Dziękuję za tak wspaniałe określenie. Tylko gdzie w audycji mówiliśmy, że interwencja była dobrym pomysłem? Była bardzo złym pomysłem, o czym powiedzieliśmy wyraźnie. Dalej rozstrząsaliśmy, jakie są możliwe rozwiązania sytuacji, która jest obecnie. Po opisie prawdopodobnych skutków, zaproponowaliśmy najlepsze. 
 
"A mówienie, że Al Kaida to jakaś mityczna wszechpotężna organizacja to już dziś bajka dla dzieci" Gdzie tak, "pożyteczny Clodzie", powiedzieliśmy?! Było przecież wspomniane, że Al Kaida to nie jedna scentralizowana organizacja, tylko raczej nazwa zbiorcza dla ruchu. 
 
"m.in. że za wieloma aktami terrorystycznymi stoją SS USA i Europy" 
No, wiemy to doskanale. Ale Marsylia i Paryż ostatnio płoną od czasu do czasu raczej z innych powodów.

shark 2011-04-06

To o Al-Kaidzie, że to nie żadna organizacja a po prostu baza danych o terrorystach(czy tam działaczach - jak ich zwał tak zwał) to słyszałem już bardzo dawno. Tylko, że nadal się wmawia ciemniakom, że istnieje jakiś wielki, zorganizowany islamski spisek przeciwko zachodowi. Niczego takiego nie ma. Cała ta "walka z terroryzmem" to tylko pretekst by odebrać nam pieniądze i wolność osobistą, by zwiększyć podatki, podsłuchiwać rozmowy i macać na lotniskach.

Skała 2011-04-06

Dzikusy/zwierzęta/podludzie/muzułmanie to jedno, podsycanie konfilktów to drugie.

Mateusz z Kanady 2011-04-07

Audycja ciekawa, sporo fajnych detail o ktorych nie slyszy sie w mainstreamowych mediach.  
 
Jezeli chodzi o Kadafiego to jak najbardziej uwazam ze warto mu bombe na leb zrzucic. Lepiej moze nie bedzie ale o jednogo skurwysyna mniej. A poza tym im bardziej sie oni nawzajem morduja tym mniej maja czasu na zadyme poza granicami. Praise the lord and pass the ammunition.  
 
Tak zwana legalnosc interwencji to tez mnie to malo obchodzi. ONZ nie powinien byc powaznie traktowany wiec ich rezolucje nalezy ignorowac. W ogole i mniej sie ONZ liczy tym lepiej. 
 
A bo Ogabe sie wycofal. No super. Zawsze eunuchy kwicza jak amerukkkanskie kowboje chca byc policjantem narodow. Chej nikt wam nie bedzie przeszkadzal w cywilizowany sposob rozliczac sie ze wscieklymi psami. Powodzenia, macie pelne pole do popisu wykazcie sie. I to nie Ameryka sprowokowala ta interwencje tylko Francja i reszta eunuchow. Amerykani wpadli postrzelali i poszli. Bawcie sie dobrze. I tylko jak znowu gowno zacznie wpadac w wentylator na ten kontynenet nie dzwoncie. Szkoda ze Kanada jeszcze nominalnie w tym siedzi.

Mateusz z Kanady 2011-04-07

“Tylko, że nadal się wmawia ciemniakom, że istnieje jakiś wielki, zorganizowany islamski spisek przeciwko zachodowi.”  
Nie spisek tylko wojna ktora Islam wypowiedzial od momentu powstania.  
 
“Niczego takiego nie ma. “ 
Oczywiscie ze jest i chowanie lba w piasek nic tu nie zmieni.  
 
“Cała ta "walka z terroryzmem" to tylko pretekst” 
Oczywiscie ze tak, zabieraja sie do tego od dupy strony, wprowadzaja polsrodki i przy okazji gnebia spoleczenstwo bo polityczna poprawnosc nie pozwala im uznac Islamu za to czym ta ideologja (nie religja tylko ideologja albo ruhc polityczny) naprawde jest.

Ostatni Sprawiedliwy 2011-04-17

Przepraszam słuchaczy za ten mój nazbyt głośny mikrofon (czasami Jabola nie było słychać); nie wiem czemu tak wyszło. 
 
Pakistan: 
ta grupa etniczna swoistych repatriantów z Indii, która przybyła do niego w czasie podziału na Indie i Pakistan to Mohadżirowie (w sojuszu z wielkimi feudałami rządzą Pakistanem). 
 
Dobrze pamiętasz, studentem SM jestem :D 
 
Gdy połączyłem się ponownie: "Jeżeli chodzi o demokrację w Libii" oczywiście przejęzyczyłem się i chodziło mi o "demokrację w Pakistanie, po zabójstwie Benazir Bhutto". 
 
Claude mOnet 
"Widzę, że zarówno gość jak i Jabolissimuss łyknęli mainstreamową papkę..." 
a twoje teorie to nie jest za przeproszenie papka? Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie dlaczego tyle absurdalnych (no może nie dla Ciebie; gwoli ścisłości trzeba też przyznać, że nie wszystkie są absurdalne ale większość w moim odczuciu i wiedzy, zdolnościach poznawczych tak) teorii spiskowych krąży w internecie? Dlaczego te wielkie spiski na nie pozwalają? A może jednak o to im chodzi- aby was, tropicieli teorii spiskowych posłać na manowce różnymi fałszywymi teoriami, głupotami etc z domieszką prawdy. Tak co byście nie widzieli prawdziwych spisków. Zastanwiałeś się kiedyś nad tym? 
 
"Libia to jeden z niewielu krajów jeszcze niezadłużonych w żadnych MFW, czy BŚ, czy innych państwach." 
a niby jak miałąby być zadłużona skoro dopiero niedawno otworzyła się na świat a Beduin trzymał ją żelazną ręką. Jak zaprowadzą tam demokrację to zobaczysz jak im socjał urośnie, nawet zysków z węglowodorów nie starczy na pokrycie to zaczną się zadłużać ;) 
O tutaj ten zły IMF podaje, że Libia ma zadłużenie ponad 6mld USD 
www.imf.org 
CIA factbook (tak wiem, to złłłoooo) też ponad 6mld USD 
https://www.cia.gov 
Czyli nie jest tak, że Libia w ogóle jest niezadłużona, choć ma niski dług (dlaczego pisałem wyżej). 
 
"A to NWO nie na rękę - jednak dzięki m.in. Wam (czyt. "pożytecznym idiotom") to się zmieni - po przez interwencję za nasze pieniądze. " 
ja rozumiem, że skoro za twoje pieniądze też to również przynależysz do tej zacnej klasy pożytecznych idiotów, czyż nie jest to logiczne:>? 
 
"2. Libia (w tym Kadafi) ma wielkie rezerwy złota, dużo większe niż Polska, Czechy i Słowacja razem wzięte! " 
poproszę dowody, prędzej nie uwierzę ;) 
Co ja znalazłe (bo wątpię abym doczekał się do Ciebie odpowiedzi): 
 
Libya posiada rezerwy złota na 107mld USD, Polska 99mld USD, Czechy 42mld USD, Słowacja nie została tam uwzględniona. A więc wychodzi na to, że PL+CH mają więcej złota ;) Jednak oczywiście to wiadomo jest oszustwo, wszak dane CIA. 
https://www.cia.gov 
 
"3. Libia to był kraj dosyć wysoko stojący w rozwoju jeśli chodzi o kraje Afryki. " 
tak, masz rację - najwyższa pozycja wśród państw Afryki (54 w Human Development Index (HDI) 
hdr.undp.org 
), ale kto na Boga porównuje pańśtwa Afryki inaczej niż geograficznie? Maghreb i Afryka Subsaharyjska to dwa osobne światy choć w wielu elementach bardzo podobne (m.in. zacofania cywilizacyjnego). 
 
"Więcej tutaj (dziwię się że jako specjaliści od tych rejonów nie dotarliście do ciekawych, nie-mainstreamowych materiałów): " 
nikt nie powiedział, ze jesteśmy specjalistami. Ja jestem studentem SM żywo interesującym się wszystkim z tego zakresu (lubię o sobie myśleć jako człowieku renesansu). 
Nie jestem socjologiem aby badał fobie społeczne i wpływ ich oddziaływania ;) abym zajmował się na poważnie takimi bzdurami jakie sa wypisywane na tego typu stronkach co podałeś. 
 
"A mówienie, że Al Kaida to jakaś mityczna wszechpotężna organizacja to już dziś bajka dla dzieci: www.youtube.com
a kto tak powiedział? Wszak wyraźnie stwierdziłem, że Al Kaida to ogólne określenie na różne organizacje terrorystyczne podpisującego się pod "manifestem" Bin Ladena. 
 
"Tych materiałów jest znacznie więcej (m.in. że za wieloma aktami terrorystycznymi stoją SS USA i Europy)" 
i co w związku z tym? Dopóki robią to na naszą rzecz mnie pasuje. 
 
"tylko trzeba znać angielski bo do Polski to niestety nie trafia... " 
niektórym przydałoby się czytać więcj po polsku, np. portal psz.pl 
 
"Nie twierdzę, że terroryzm nie istnieje, ale po pierwsze jest on zmitologizowany do granic możliwości" 
proszę rozwiń 
 
"a po drugie za częścią aktów terrorystycznych stoi Zachód (Europa i USA) oraz inne kraje m.in. Rosja, a być może i Polska (to warto byłoby zbadać). " 
podaj przykłady proszę. Rosja się zgadzam. Na jakiej podstawie bierzesz pod uwagę, że Polska? 
 
"Tutaj opinia tej Waszej "Al Kaidy": www.finalcall.com
Louis Farrakhan, kpisz sobie? To czarny rasista popierający terrorystów. Bądźmy poważni.Ponoć nawet otrzymał nagrodę praw człowieka od Muammara Kadafiego- ale wobec takiej gnidy jak on szkoda mi szukać potwierdzenia (na wiki to widziałem a wiki ni ufam ;) ) 
 
"Tutaj pozdrowienie od Reagana: s1.img.pl " 
i co w związku z tym poza szerokim uśmiechem? - zresztą taki obrazek to nawet ja mogę zrobić ;) 
 
"Być może zrobię o tym mitologizowaniu program z gościem co ma wiedzę, to podyskutujemy o faktach, a nie o tym co trafia do Polski..." 
A zrób, chętnie posłucham. Tylko kto jeszcze ma taką wiedzę jak Ty!? Powinieneś zrobić audycję ze samym sobą:D 
Jakich faktach? Przecież 95% tego co podałeś to insynuacje, kłamstwa lub opinie nie podparte żadnymi faktami, no spam też. 
 
Shark 
"Tylko, że nadal się wmawia ciemniakom, że istnieje jakiś wielki, zorganizowany islamski spisek przeciwko zachodowi." 
jak to mawiał Reagan "nie wierzę w spiski, wierzę w praktyki spiskowe"- podpisuję się pod tymm wszelkimi kończynami. To, że islam zagraża cywilizacji Zachodniej jest dla mnie oczywistością. Na spisek to oni moim zdaniem nie mają dość zdolności mentalnych ;) 
 
"Cała ta "walka z terroryzmem" to tylko pretekst by odebrać nam pieniądze i wolność osobistą, by zwiększyć podatki, podsłuchiwać rozmowy i macać na lotniskach." 
czułem w tylnych kościach, że to spisek pederastów :D 
 
Mateusz 
"Chej nikt wam nie bedzie przeszkadzal w cywilizowany sposob rozliczac sie ze wscieklymi psami." 
jakie Wy? Ja nie mam nic wspólnego z tym lewactwem zachodnim :P 
 
"Islamu za to czym ta ideologja (nie religja tylko ideologja albo ruhc polityczny) naprawde jest." 
w pełni się zgadzam.

Mateusz z Kanady 2011-04-19

“jakie Wy? Ja nie mam nic wspólnego z tym lewactwem zachodnim :P” 
 
Wy czyli wy anty-amerykanskie EUnuchy, nie ty ososbiscie. Wy wszyscy nazekajacy na amerykanski imperialism. Siedzac po tej stronie sadzawki mozna patrzec na EUnuchowski anty-amerikanizm tylko z politowaniem. Nawet Serbi nie ptorafili samemu opanowac tylko po Clintona mosieli dzwonic. Wiec tak, jak Quadaffi osmieszy patetyczna slabosc i brak jaj ze strony EUSSR to nie bede plakal. Wprost przeciwnie.

Ostatni Sprawiedliwy 2011-04-22

a więc oni, to są ONI- wrogowie rodzaju ludzkiego notabene.

Mateusz z Kanady 2011-05-04

Dobra Oni nie Wy. 
 
Acha zapomnailem dodac, apropos ONZ, do niedawna przez pare ladnych lat to wlasnie Libja przewodniczyla ... ONZtowskiej Komisji Praw Czlowieka.

Dodaj komentarz...


Adam Kreator - konserwatywny liberał pracujący niestety na etacie. W wolnym czasie zajmuje się pomnażaniem w socjalizmie XXI wieku swojej nędzy i różnymi dziwnymi zainteresowaniami: numizmatyka, fuchy, grafika 3D, rysunki, rzeźba, malarstwo, design, stare komputery, pisanie artykułów, podróże, fotografia zabytków, konserwacja sztuki, zamki polskie, monarchiści, historia ogólnie a zwłaszcza mało znane ciekawostki które wyszukuję w książkach, internecie i wikipedii. Żeby określić dokładniej trzeba wypić z nim lampkę wina o cenie powyżej 8zł za butelkę.

Krzysztof Jabollissimus - wierszoklej (słowo "poeta" używał niejeden grafoman, on skromnie nie użyje). Węglomaz i farbiarz ("rysownik i malarz" zarezerwowane są raczej dla tych, co nieszpetnie uprawiają sztukę). Wydrzymord (zaiste, by być "wokalistą" trzeba umieć śpiewać!). By poznać fragmenty jego tfu-rczości - warto zajrzeć na stronę www.jabollissimus.pl Żeby poznać go lepiej, trzeba wypić z nim lampkę wina w cenie poniżej 8zł za butelkę.

Prowadzą audycję na żywo KonserwaInne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Liberland | Konserwa 2.0, #29 (1) - 4 lata temu
Równość - sruwność. (1) - 5 lata temu

Ludobójstwo - film - 5 lata temu

Dziwna wojna - c.d. (3) - 6 lat temu

Wojna 23 sierpnia? (12) - 6 lat temu


Trzecia wojna światowa? (6) - 6 lat temu

Plotki, ploteczki (1) - 6 lat temu


Zabory Ukrainy? (6) - 7 lat temu

Kabaret z Konserwą (4) - 7 lat temu

O masonerii (15) - 7 lat temu


Pisk eunuchów: Rosjo ratuj! (25) - 7 lat temu
Czarne święta! (11) - 7 lat temu


Właściciele Polski (12) - 7 lat temu


Na 11.11 - polub lewaka! (8) - 7 lat temu

Powrót emigranta - cz.1 (22) - 7 lat temuMrowisko masonerii (38) - 8 lat temu

Polska - Afryka Europy (13) - 8 lat temu


Litwo, Ojczyzno moja! (2) - 8 lat temuWlepy AgenTomasza (1) - 8 lat temu

Banksterzy nas okradną? (6) - 8 lat temu

Klasycy prawicy w konserwie! (10) - 8 lat temu

Jan Pietrzak (24) - 8 lat temu


Młodzież się organizuje! (11) - 8 lat temu

Punki i hipstery (16) - 8 lat temu

Szopka Noworoczna 2012/2013 (6) - 8 lat temuKornel Morawiecki w Konserwie (25) - 8 lat temu


Kult Lecha Kaczyńskiego? (35) - 8 lat temu

Europa poza Unią? (2) - 8 lat temu

Czy Polska jest konserwatywna? (19) - 8 lat temu


Korwinowe gadanie (29) - 8 lat temu

Wielki kryzys i konkurs (7) - 8 lat temu


Kto wygrał bitwę warszawską (29) - 8 lat temu


Konserwa - pełna humoru (11) - 8 lat temu

Krzyż w PE (47) - 9 lat temu

ACTA wciąż zagraża (9) - 9 lat temu

Anegdoty z uczelni... (24) - 9 lat temu


Potrzeba nam dekomunizacji (17) - 9 lat temu

Relacje polsko-żydowskie (11) - 9 lat temu

Rozbój! VIATOLL to hell! (9) - 9 lat temu


Kłamstwo smoleńskie (71) - 9 lat temu

Konserwa - Free Trade is Fair! (19) - 9 lat temu


Głodówka przeciw dysedukacji (25) - 9 lat temu
Konserwa: rozkład systemu (11) - 9 lat temuKonserwa pełna miłości (21) - 9 lat temu


Konserwa z nutką Naszości (9) - 9 lat temu

Konserwa protestacyjna! (28) - 9 lat temu

Konserwa w szkole (16) - 9 lat temu

Konserwa: ideologia a życie (13) - 9 lat temu


Karpiobójstwo i długi (12) - 9 lat temu


WRON won! 13 grudnia. (12) - 9 lat temu


Mały jubileusz Konserwy (13) - 9 lat temu

Konserwa: Solidarność (17) - 9 lat temu

Konserwa o 11.11.11 (20) - 9 lat temu


Precz z Halloween (69) - 9 lat temu
Konserwa chaosu (48) - 9 lat temuKonserwa II wojenna (22) - 9 lat temu


Konserwa: Kult siły (41) - 9 lat temu

Konserwa reedukowana (6) - 10 lat temu

Konserwa... satanistyczna! (20) - 10 lat temu

Atrapa puszki od konserwy. (3) - 10 lat temu

Konserwa w pytę! Pyta.pl (7) - 10 lat temuKonserwa o atomistyce (19) - 10 lat temu

Konserwa lwowsko-kresowa. (23) - 10 lat temu

Konserwa o sztuce (23) - 10 lat temuKonserwa - Na razie się bawmy (27) - 10 lat temuMaghreb i Lewant dalej kipi¹ (11) - 10 lat temu

Konserwa o pieskach, hau, hau! (10) - 10 lat temu

Konserwa - wódanie specjalne (9) - 10 lat temu

Konserwa - Wydanie Swiateczne (6) - 10 lat temuKonserwa (testowa) 2 (9) - 10 lat temu

Konserwa (testowa) 1 (16) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Jaro - - 20.00
numer faksu - - 30.00
Piotr_W - - 40.00
Robert - - 77.00
Donald z Brukseli - - 200.00
czk - - 56.00
Mateusz, War of Tanks - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt