Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady 2011-04-12

Bartosz Nosiadek - Z działu mrożonek do posiadania kilku kamienic

Nadający: Kamil Cebulski

Bartek marzył aby dostać pracę w makro przy dziale mrożonek. Potem jego marzenia się zmieniały. Został sprzedawcą ubezpieczeń, potem awansował i był najmłodszym w histori firmy dyrektorem. Zarobione pieniąze zainwestował w nieruchomości. Udło mu się nawet zarobić 14 tys. w jeden dzień.

KOMENTARZE

Krzysztof 2011-04-14

Jeden z lepszych odcinków. Pozdrowienia dla pana Bartka.

Bezimienny 2011-04-14

Dlaczego jemu się udało a innym nie? 
 
Gdzie tkwi klucz do sukcesu tej osoby? Przeciez tyle ludzi robi to samo co on lub chcialoby a nie mają takich sukcesów - DLACZEGO? 
 
 
dziwie sie ze w tych audycjacj nie ma odpowiedzi na takie pytanie...

Lutzky 2011-04-15

@Beziimienny: Nie ważne co robisz ale JAK. Większość ludzi wykonuje swoją pracę tak żeby było dobrze. Ci jednak którzy osiągają sukces finansowy robią tak żeby być dużo lepsi niż Ci którzy pracują żeby było dobrze. Dlatego jeśli robisz coś dużo lepiej niż większość zajmujących się tym ludzi to prędzej czy później osiągniesz sukces.

STiL85 2011-04-15

Panie Bartoszu to prawie ze zdrada ! Dlaczego nie należy pan jeszcze do kontestklubu Rybnik ? Zapraszamy choćby tylko jako honorowy gość . W każdym razie gorąco zapraszamy i prosimy o kontakt na forum :)  
Rownież jeden z panow bioracy udzial w audycji byl z Rybnika wiec zapraszamy planujemy wprowadzic jedno stale spodkanie w miesiacu + jedno improwizowane :) pozdrawiam i powodzenia

STiL85 2011-04-18

trzeci raz dosluchuje tej audycji . Poprostu świetna dziekuje :)

seku 2011-05-24

Rewelacyjna audycja. Bartek szczery do bólu człowiek :D. Rewelacyjna kopalnia pomysłów i czysto matematyczne podejście :D.

gość 2012-03-29

szczerze powiedział, że zaczynał, po prostu jako oszust, wciskając ludziom kity i pozbawiając ich oszczędności. 
Klasyczna sprzedaż lawinowa. Warto posłuchać, szczery koleś.

gość 2012-03-30

zadałem sobie trud i sprawdziłem co za produkty finansowe oferuje bohater audycji. czyste pośrednictwo i to jeszcze któregoś stopnia. Współpracuje z z open finance i expander, liderów w robieniu klientów w ciula. W internecie jest wiele miejsc gdzie zbierają się poszkodowani, np wrobieniwgetin.pl. Produkty AXA i Grupy Getin, które oferuje, to też sprytne oszustwa. Jeżeli będą wam proponować fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia z funduszem, produkty strukturyzowane itd... to chcą cie szanowny kliencie naciągnąć na grubą kasę, a zorientujesz się dopiero po latach. 
 
Podejrzewam, że bohater audycji rezygnował ze sprzedaży ubezpieczeń na życie z funduszami, bo może po latach dostał moralnego kaca. Słuchacze się dopytywali, jak to możliwe, że tyle pieniędzy zarobił, owszem możliwe, sprzedaż lawinowa, mlm, i olbrzymie prowizje od każdego wpuszczonego w maliny klienta. Towarzystwa hojnie dzielą się z agentami, nawet do 40% tego co z klienta złupili. Np za umowę w której klient zobowiązuje się oszczędzać co miesiąc 200zł przez kilka lat, agent dostaje ok 1,5tys zł. Klient po 3 latach chce wybrać pieniądze i okazuje się , że dostanie grosze, bo wartość rachunku pochłonęły opłaty. 
 
co do kredytów hipotecznych i nieruchomości się nie wypowiadam, bo tych nie sprawdziłem

Bartosz Nosiadek 2012-07-24

Witajcie, w odpowiedzi na komentarz nr 8 od "gość" 
 
komentarz wzbudził moje emocje więc uważam, że trzeba odpisać. 
 
najlepiej w punktach: 
 
- nasza firma nie sprzedaję produktów AXA, Open Finance, Getin itd 
- struktura przychodu firmy to około 20% pośrednictwo w udzielaniu kredytów hipotecznych oraz pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości 
-75% wynajem i sprzedaż własnych nieruchomości 
-5% przychody ze szkoleń, sprzedaży książki itd. 
 
jeżeli chodzi o sprzedaż ubezpieczeń to przez 4 lata zanim zdecydowałem się zwolnić sprzedawałem ubezpieczenia grupowe dla firm, które nie mają nic wspólnego z oszczędzaniem itd. 
 
co do dorobienia się. Pierwsze poważne pieniądze zarobiłem na handlu nieruchomościami. Zaciekawieni znajdą opis krok po kroku w mojej książce 
www.zlotemysli.pl 
 
generalnie autor poprzedniego komentarza na końcu pisze, że nie sprawdził kredytów hipotecznych i nieruchomości, a szkoda, bo właśnie tam się zarabia:) 
 
nie będę wchodził w polemikę i udowodniał, że białe jest białe. Szkoda czasu. 
 
Poprzedni post był nieuczciwy i przeciętnie rzetelny dlatego postanowiłem się do niego odnieść. 
 
wielu sukcesów 
Bartek

Bartosz Nosiadek 2012-07-24

a, jeszcze jedno 
 
w postcie nr 8 bezimienny "gość" ma sporo racji na temat oszczędzania  
trzeba bardzo dokładnie zwracać uwagę na co się wpłaca pieniądze

Aneta 2012-08-02

Szanowny Panie Bartku! 
 
Po przeczytaniu Pańskiej książki doznałam olśnienia! Rzeczywiście, gdyby mogła być ona jednym z podręczników szkolnych, nasza gospodarka wyglądałaby inaczej. Kawał dobrej roboty - co do "uświadomienia finansowego"! :) 
 
Bardzo Pana podziwiam, gratuluję i oczywiści życzę dalszych (coraz większych) sukcesów! 
 
Sama jestem w trakcie otwierania biura rachunkowego, zmęczona nudnym, małorozwojowym "constans'em" na etacie - dla kogoś... 
 
Uświadomił mi Pan wiele ciekawych, dodatkowych możliwości finansowych. Na pewno wezmę je pod uwagę przy rozwijaniu własnej firmy. 
 
Dziękuję za "to, czego nie powie mi doradca..." :) 
Pozdrawiam, 
Aneta

gosc 2013-08-02

prowadzoncy jest naprawde tragiczny...

Zbig Lipsky 2014-01-05

Jak widać powyższy gość komentujący nie wie kim jest prowadzący, boby raczej zazdrościł. 
Panie Bartku, 
Jesteśmy w podobnym wieku. Ja też zez Śląska. Ale różnice są na Pana korzyść. Polecam kurs, bo bardzo praktyczny. Choć wiek podobny, nauki było sporo. I to z wysokiej półki. Z całą pewnością chciałbym z Panem robić interesy. Wspólnie! Z Panem Kamilem oczywiście również. :o) 
 
Gratuluję super wartościowej audycji i rozmowy. 
Pozdrawiam, 
Zbig Lipsky

j s 2014-02-10

Witam. Przeczytałam książkę ,, Zarabianie prawdziwych pieniędzy, czyli czego nie powie ci żaden doradca,, i muszę powiedzieć, że księżka jest ciekawa, jest w niej wiele pomysłów niesamowicie banalnych, na które mało kto by wpadł. Mówię tu o osobach zielonych tak jak ja. Niestety takie własnie osoby nie mają szans wykorzystać nawet tak banalnych rzeczy jak kupno zagęszczarki i wypożyczanie jej, ponieważ nie mam o tym zielonego pojęcia, nie wiem nawet gdzie mogłabym szukać ludzi, którzy chcialiby ją wypożyczyć, jest to bardzo błachy i może smieszny przykład, niestety można to odniesć do wszystkich rzeczy zawartych w tej książce. Powiem jeszcze, że najgorszą rzeczą jest to, że nie mam się gdzie ani od kogo dowieć nic na temat biznesu, ani jak zacząć, ani skąd wziąsć pięniądzę, jak nie dać się oszukać, kiedy płacić podatki i jakie, a kiedy nie, pewnie wiele osób wysmieje mnie za ten komentarz ale dla przecietnęgo szarego osobnika bez znajomosci, bez pracy, oszczędnosci i srodków do rzycia to niestety rzeczywistosć nie do zmienienia.

ed 2014-12-23

Jest jedna znana od lat zasada, jak na niczym się nie znasz, niewiele potrafisz, to napisz poradnik... 99% poradników tym kraju jest pisanych przez amatorów dla jeszcze większych amatorów. Tak się dzieje, bo amator może zaimponować tylko większemu amatorowi, a tylko totalny amator wierzy, że jakaś książka innego amatora "odmieni jego życie". Chętnie poznam listę nieruchomości wybudowanych przez Pana Nosiadka, żeby zweryfikować te rewelacje...

Dodaj komentarz...

Kamil Cebulski

Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce.

W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.

Prowadzi audycję na żywo Świat Kamila C., w którym przeprowadza wywiady z biznesmenami.

Medale:

Prowokator miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Firma patentowa - Dawid Pijanka |#558 (1) - 4 miesiące temu
Byłem na Gender Fluid Poly Party (2) - ponad rok temu
O świętach #2 Tad Witkowicz (1) - 2 lata temu


Otwarcie Roku 2018/2019 (1) - 2 lata temuWojciech Siryk - Namzalezy.pl (4) - 3 lata temuMarta Marzec - Mój Dietetyk (1) - 4 lata temuGrzegorz Myszor- JakZagrac.pl (3) - 4 lata temuAdam Sulimski - Ekolog relacji (2) - 4 lata temuTomasz Grzelak - People Helper (1) - 4 lata temu
Religia vs Bezpieczeństwo (8) - 5 lat temuPatryk Borowski - Edengrad (3) - 6 lat temu


Biznes z PASJĄ - Q&A | # 02 (5) - 6 lat temu

Fundacja - Q&A | # 01 (3) - 6 lat temu


Damian Redmer - Rozwojowiec (6) - 7 lat temu
Maciek Gudan (3) - 7 lat temu

Kamil Kosior (14) - 7 lat temu
Sprawdzanie pomysłu na handel (11) - 8 lat temu

Z kasą fiskalną na wakacje (1) - 8 lat temu
Rusza ASBIRO w UK (5) - 8 lat temuJak schować majątek? (31) - 8 lat temu
Adam i firma turystyczna (13) - 8 lat temu


Łukasz Harazim - Klaun Hary (9) - 8 lat temu


Irena Borucka - Survival (15) - 9 lat temu


Tomasz Dąbrowski - Poligrafia (10) - 9 lat temu


Błażej Kozioł (6) - 9 lat temu
Marek Oko - odnawianie kamienic (12) - 10 lat temu
Krawiec, co szył reklamy (9) - 10 lat temu
Kamil, kobiety i sukces (8) - 10 lat temu

SKC#7 - Piotr Mazurowski (8) - 11 lat temu
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

poradnik jak założyć firmę - - 20.00
borówka amerykańska wysoka sadzonki borówki - - 20.00
Sklep Colway - - 20.00
Wylewki samopoziomujące Mińsk mazowiecki,... - - 20.00
PROPOLIS UK - - 20.00
Borówka amerykańska sadzonki - - 20.00
Praca dodatkowa i dorywcza przez internet w... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt