Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2020-09-01

Niskie podatki już były

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Niestety była też większa biurokracja, czyli o rocznicy wprowadzenia podatku dochodowego. Analizujemy 100 letnią ustawę. Blokada Notepad++ w CHinach. Zbigniew Stonoga skazany. Konfiskata majątku po znajomości. Maseczki, a bycie wolnościowcem. Podatek od deszczu.

KOMENTARZE

Maciek 2020-09-02

Marku, przerażająca jest twoja ignorancja na wiedzę. Wypowiadasz się, a nie masz pojęcia. Są szczepionki na grypę, ale na szczepy, które były rok wcześniej.  
Maski mogą powodować rozedmę, grzybicę ust i płuc. Powodują niedotlenienie. Kontestacja się skończyła.

enemis 2020-09-02

Marku powiedziales ze covid to smiertelna i grozna choroba, czy jakos tak. Moglbys przytoczy statystyki liczbowe odnosnie smiertelnosci, liczby zgonow, wieku ofiar oraz czy mieli choroby wspoltowarzyszace? 
Ostatnio robiliscie ten sam blad jak gadaliscie o Margot czy tam Michale, bierzecie informacje ze stronniczego zrodla i wychodzicie potem na malo rzetelnych.

Kamil 2020-09-02

Jakieś artykuły naukowe na ten temat? Czy same filmiki na youtube?

Kamil 2020-09-02

Jakieś artykuły naukowe na ten temat? Czy same filmiki na youtube? odnośnie: Są szczepionki na grypę, ale na szczepy, które były rok wcześniej.  
Maski mogą powodować rozedmę, grzybicę ust i płuc

Jaro 2020-09-04

Jaka jest wielkosc wirusa a jaka gradacja włókiem w tej masce? Ludzie zacznijcie myśleć.

Kamil 2020-09-05

A jak to jest że te maseczki o takiej "gradacji" że wirus śmiało przechodzi nie przepuszczają tlenu?

Sofronoff 2020-09-05

"ja w to NIE WIERZĘ, ja UWAŻAM", "nie opowiadajcie mi " mówi p. Zemsta, aby parę minut później zarzucić: "żadnych źródeł nikt nie podesłał... bardzo chętnie zobaczę badania" a on "PRZEJRZAŁ różnego typu artykuły (!), aby upewnić się, że {to, co mówił} ma sens" :-) 
 
Cóż, długo, czyli jakieś 20s, zastanawiałem się, czy na to konsekwentne pierdolenie p. Zemsty w ogóle reagować. 
 
O tu, na początek, ma pan coś o śmiertelności Polacco. O tej śmiertelności rzekomo niepodobnej do grypy. Już na pierwszy rzut oka widać, że "przez to, że mamy te wszystkie rzeczy" :-) 
 
https://zapodaj.net/e1a621e2da486.png.html 
 
Z komentarzy p. Zemsta wywodzi: "czyli generalnie jest ogólnoświatowy spisek". 
 
Nie. Pojawił się głos/pytanie jaki jest faktycznie cel "zamaskowania" społeczeństw, wobec braku masowego zagrożenia {vide "hiszpanka"}. Zwracam przy okazji uwagę, że w żadnym komentarzu słowo "spisek" nawet nie padło.  
 
Niemniej, zważywszy na słowa wypowiadane przez rząd, i to przez samego pinokia, który otwarcie mówi o NWO  
 
źródło: https://www.youtube.com 
 
faktycznie można zadać sobie pytanie, czy tematy i zagadnienia kanalizowane do tej pory jako "teorie spiskowe" internetowej szurii nie stają się faktem; nie konkretyzują się ? 
 
Pierwsze tąpnięcie NSDAQ, to 31 grudnia 2019r. kiedy to miał miejsce spadek o 9000p na Dow Jones Industrial Average, Kolejny spadek, to 20 lutego, 9 marca i 16 marca. W międzyczasie rusza zmasowana i skoordynowana {i to na skalę planetarną} propaganda WHO a 9 marca zaczyna się mówić o czym ? O epidemii ? Nie, o "pandemii", która nie była zaskoczeniem, ale została ordynarnie wykorzystana jako przyczyna tzw. kryzysu. O zablokowaniu pod pozorem koronki wszystkich planowych zabiegów planowych {ukierunkowanych na płynące z blokady... ktoś zgadnie ? oszczędności NFZ !} nawet nie wspominać, bo i po co...  
Tak oto, w konsekwencji, zwrócono panu uwagę na zagadkową, zmasowaną i skoordynowaną na skalę całej planety propagandę nie mającą żadnego uzasadnienia w faktycznym zagrożeniu. Jeśli zatem faktycznego zagrożenia, uzasadniającego rozwolnienie na skalę globalną brak, to KAŻDY WOLNOMYŚLICIEL zada sobie pytanie; jaki jest cel "zamaseczkowania" całych społeczeństw, zdając przecież sobie sprawę, że wszystkie koncerny medialne media na tej planecie de facto należą do kilku rodzin i ZAWSZE były tubą propagandowa każdorazowych rządów ? Jaki jest faktyczne cel przymusu, którego "maseczki" przecież są tylko narzędziem ? I to tym bardziej wobec faktu, iż "wirus" jest próbą usprawiedliwienia/przykrycia błędów owocujących kryzysem gospodarczym.  
 
"(...) wtedy jest wolność, jak my PILNUJEMY sami siebie i swojego (!) sąsiada" ? 
 
Nie proszę pana. Stalinowiec przez pana przemówił, a nie wolnościowiec. Wtedy bowiem zaczyna się szatańska, umiłowana przez Polacco a opacznie przezeń zrozumiana samokontrola - wynalazek totalitaryzmu i spadek po nim. Jeśli zatem prawdą jest, i od czasów starożytnych, iż chcącemu nie dzieje się krzywda, to z łaski swojej proszę odpiździć się od ludzi rozumujących swobodnie, niejako wręcz "out of box" i nie "zachęcać ich" do podporządkowania się, nielogicznym, absurdalnym i chaotycznym regulacjom. 
 
Tu naprawdę nie chodzi o to, czy "maski w jakimś tam stopniu działają... WASZYM zdaniem". Proszę po prostu zrozumieć, że CZYIMŚ zdaniem maski w ogóle nie działają. To raz. Dwa: nie mają żadnego uzasadnienia wobec skali zagrożenia a postrzegane są niczym ongiś opaska z gwiazdą Dawida, na którą Żymianie reagowali dokładnie tak samo: "co ci zależy ? To tylko opaska". 
 
Słysząc pana "przecież większość ludzi ma maskę" dochodzę do wniosku, że pan naprawdę nie rozumie mechanizmu, w jaki sposób dyscyplinuje się całe społeczeństwa. Dziś: "na maskę". 
Porównywanie szmat ze sznurówkami do specjalistycznych, dedykowanych, maseczek standardu FFP3 noszonych przez chirurgów, bywa, że podczas długotrwałych zabiegów ALE wymienianych przy minimalnym zawilgoceniu, jest absurdalne. 
 
W żadnym miejscu, żaden z komentujących nawet nie wspomniał, aby chodzić bez maski "na złość". Pojawiły się głosy, doszukujące się logiki w nałożonym "obowiązku" wobec braku faktycznego zagrożenia {nie mylić z "zagrożeniem" wydalanym powszechnie w mendiach}. 
 
"czy to jest poważne dla dorosłego człowieka w ten sposób się zachowywać" ? A co to ma wspólnego z maskami ? 
 
"noszę maskę, bo nie chcę zaszkodzić tobie" - dla mnie, może pan prywatnie nosić wiadro na głowie. Naprawdę. Może pan 24h "myśleć o innych" i główkować "jakie EMOCJE wywołujesz U INNYCH". Pana życie, pana sprawa. Proszę tylko nie matolić i nie manipulować. Pardon: nie "nakłaniać do tego innych". 
 
I na koniec: widział pan kiedykolwiek, "w kiosku" jakikolwiek LEK "na grypę" ? Nie myli pan aby, zmatolony propagandą, LEKU NA GRYPĘ z p. bólowymi paramedykami opartymi o paracetamol łagodzącymi ból głowy a tytułowanymi "na OBJAWY grypy", ordynarnie, pod typowego polskiego ignoranta ? Myli pan ? Myli pan. Świetnie. O to chodziło macherom percepcji. 
 
Niejako przy okazji zwracam słuchaczom uwagę, iż słowo "pierdolić", które p. Zemście wyraźnie utkwiło w gardle {co słychać} jeszcze w XIX w oznaczało bredzenie, wypowiadanie farmazonów, nieraz tzw. bajek. Powszechnie znany jest przecież list Józefa Wybickiego, który sformułowania „co ona pierdoli?” użył w nim, jako odpowiednika we współcześnie rozumianym znaczeniu a'la „jakież brednie ona opowiada”.  
 
Jak pan zatem pierdolił, tak pan konsekwentnie pierdoli. No nic. Mamy demokrację - ustrój, w którym każdy może bezkarnie zrobić z siebie pośmiewisko.

enemis 2020-09-08

Sofronoff mysle ze Marek albo bedzie uciekal w strone ze to "teorie spiskowe i hehe foliarze hehe" albo bedzie podawal jakies "zrodla" z TVNu czy TVP. 
Rzetelnosc kontestacji bardzo mocno spadla ostatnimi czasy.

Sofronoff 2020-09-08

Może to tylko ten legendarny spleen sytej zblazowanej krakowskiej krypto-lewicującej bohemy... (p. Hugo siedzi cicho) 
 
Przy okazji polecam ciekawy i zdroworozsądkowy felieton p. Sommera: 
https://www.youtube.com

Gregorius 2020-09-09

Panowie, dajcie Markowi spokój, bo w efekcie nie ma nawet nowej audycji. ;-D

Sofrnoff 2020-09-10

@ 10 a to funkcjonalność komentarzy służy wymianie poglądów, argumentacji, przemyśleń i doświadczeń {nawet, jeśli bywają faktycznym cyberpręgierzem}, inspiracji, poszerzeniu horyzontów myślowych, czy połechtaniu autorów, ergo - "żeby p. Zemście było miło" i "chciało mu się" ?

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodnie temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 6 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt