Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2011-04-18

To nie jest kraj dla twardych ludzi

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Opowiadamy wrażenia z Kongresu Nowej Prawicy oraz przyglądamy się nielegalności wszystkich gier w Polsce...

KOMENTARZE

fuks 2011-04-19

Wiwat Martin! Wiwat Korwin! 
 
Habich super, Burmistrz super, wolniprzedsiebiorcy.org super!  
Rybiński klasa, Ziemkiewicz klasa, 
Bosak nieźle, Szeremetiew - nieźle, jak na bardziej patriotę,  
Michalkiewicz - inna liga (liga Mistrzów) 
 
Muszka - jeżeli muszka nie jest cool to koszulka Martina to obciach, no sorry 
 
p.s. a kto w 3:56 wiwatował na rzecz kontestacji? no kto? no ja :))

Tailor 2011-04-19

Łubudubu, łubudubu, niech nam żyje prezes naszego KontestKlubu! Niech żyje nam!

fuks 2011-04-19

hańba! 
 
Trzeba było usiąść ciut wyżej - na "trybunach" - momentami niezła polewkę mieliśmy - a hańba jest jej elementem. Litości - chyba nie myślicie, że ktoś woła hańba na poważnie? nawet spośród tych "smutnych panów pachnących naftaliną" :))

k2i 2011-04-19

początek audycji o kongresie Nowej Prawicy; potem sie rozkreciliscie bylo wesoła, końcówki jeszcze słucham :) pozdro

fresk255 2011-04-19

Krawiec jest fantastyczny ;) (oczywiście prowadzący też, a jakże!) 
 
a apropos krawatów, muszek i ubioru XXI wieku - mimo wszystko mało kto zakreśli krzyżyk przy nazwisku "chłopaka w t-shircie", ale faceta w dobrze dopasowanej koszuli i marynarce, niekoniecznie pod krawatem? Oczywiście ubiór to dodatek, wszak nic nie zastąpi gadanego i dobrej mowy ciała. 
 
Pozdrowienia! 
 
aa, no i 'HAŃBA!'

Hugo 2011-04-19

Aha - tu skarga - polskizwiazekpokera.org

sprae 2011-04-19

Pan Gwiazdowski i jego podsumowanie podsumowania kongresu blog.gwiazdowski.pl

Ocenzurowano 2011-04-19

Aż nie wierzę że nie powiedzieliście o tym co z pokerem internetowym stało się w USA .... przecież to jest duuuużo ważniejsze niż jakiekolwiek skargi czy pisemka w Polsce tu macie artykuł tnij.org o tym jak FBI zamknęło dwa największe poker roomy na świecie i dwa mniejsze. I to dopiero jest groźne bo jeśli FBI może sobie ot tak zamknąć takich gigantów to aż strach się bać ...

WAR 2011-04-19

Viagra też będzie zabroniona.

John Galt 2011-04-19

Już się bałem, wnioskując z wypowiedzi Martina w audycji Polish Jokes, że Kontestacja zleje KNP jak zlała go Tusk Network Vision..ale nie. Widać lepszy ze mnie kolejarz niż psycholog. Martin wystąpił i było super. Po nowemu, po amerykańsku z wypierdem i przytupem. Tak trzeba. Wielcy Prawicy, jak np. pan Michalkiewicz (którego bardzo z resztą szanuję) mówią za bardzo do przekonanych. Jakby ja jednego Korwina rodziło się ze czterech martinów, to michnikowszczyzna miałaby solidne podstawy do narobienia w gacie.

dorota 2011-04-19

Jest jeden problem z Twoim wystąpieniem, Martin. Korwin-Mikke napisał o twoim przemówieniu "było zabawnie!". Do czego piję? Słuchacze Kontestacji cię znają bardzo dobrze i wiedzą, że Ty w lekki sposób podajesz poważne rzeczy - za to Cię tutaj wszyscy cenimy. 
 
Problem jest w tym, że ludzie którzy Cię nie znają, odbierają Cię jako dziwaka, performera, Twoje piosenki i wystąpienia uznają za happening i to tyle refleksji nad nimi. 
 
Oczywiście to jest problem głównie tych ludzi, ale obawiam się że przez ciemnotę odbiorców, którzy nie wiedzą co to jest ironia, trudno będzie się Martinowi wybić ponad tych ponuraków w garniturkach...

dorota 2011-04-19

fresk - ludzie dla których garnitury są ważne wkrótce umrą. A państwo będą tworzyć ludzie młodzi, których najbliżej jest facet w t-shircie a nie zapięty pod szyję buc w marynarce.

Marius 2011-04-19

Da ktoś link do wystąpienia tego burmistrza? Bo tego nie mogę odnaleźć.

mgr inż. BlackEmperor 2011-04-19
Orish 2011-04-19

"Jeśli ktoś będzie krytykował teraz, że Korwin-Mikke źle działa na ruch wolnorynkowy w Polsce, to niech ten człowiek najpierw pokaże mi, że on potrafi kilka tysięcy ludzi zorganizować i zmieścić w jednym miejscu, i jak to zrobi, to ma wtedy pełne prawo, że może sobie Korwina opluwać." 
 
No, przykładowo ja nie zamierzam nikogo opluwać. Ja po prostu nie zamierzam głosować na UPR-WIP ani na żadne inne twory tych szopkarzy. I będę również namawiał innych do tego samego. Są w tej chwili dwie drogi, jakimi wolnościowcy mogą dojść do władzy. Albo Korwin i spółka zmienią diametralnie podejście (chociażby w taki sposób, jak to przedstawiał Martin), albo powstanie nowe ugrupowanie z lepszym podejściem. Ponieważ aktualnie ta druga opcja jest skazana na niepowodzenie, bo zaraz tacy ludzie dostaliby łatkę rozłamowców, nie pozostaje nic innego, jak wywierać presję na obecne ruchy wolnościowe. I albo się zmienią, albo się rozpadną i zrobią miejsce nowym. 
 
UPR-WIP już samą swoją nazwą udowadnia, że bardziej interesują ich prywatne wojenki niż konkretne działanie. Gdyby było inaczej, wywaliliby to UPR w cholerę. Poza tym widzę tam coraz większe ciągoty do narodowców. Trudno się dziwić, widząc na blogu JKM takie wpisy jak ten dzisiejszy (TVN to żydokomuna).

Claude mOnet 2011-04-19

@Orish 
 
Pełna zgoda... 
 
Oczywiście, że Korwin tym Kongresem zaszkodził prawicy. Ale bardzo dobrze w przyszłości na tym skorzystają libertarianie (jak się wezmą do kupy), bo ja za taką prawicą (UPR/WIP/LPR/RP) nie tęsknię... 
 
Korwin zachowuje się jak dywersant - najpierw zachęca, kusi i jeszcze raz zachęca, a potem wali wszystkich zachęconych obuchem przez łeb. 
Czy ten gościu co to pisał słuchał w ogóle wystąpienia JKM na tym Kongresie? Przecież to kabaret i sądzę, że na starość Korwin robi sobie jaja po prostu z ludzi. Nie ma szansy przekroczyć 3% w tegorocznych wyborach... 
 
O tym bardzo rozważnie i trzeźwo napisał dr Gwiazdowski, dlaczego olał kabaret. Dobrze, że są jeszcze w ruchu wolnościowym ludzie co widzą te kardynalne błędy - a może i nie błędy, kto wie ;)...

matikowi 2011-04-19

Brakowało mi też kogoś kto by powiedział, że nazwa UPR-WIP jest o dupę potłuc, bo tylko mąci w głowie ludziom. 
Ani dla UPR, ani dla UPR-WiP to nie jest dobre, bo Korwin jest kojarzony z UPR i choćby wydali 100 oświadczeń na swojej stronie to do mainstreamu to nie dotrze i będą z nim kojarzeni po swój kres. 
A dla przeciętnego wyborcy UPR-WiP na karcie do głosowania to będzie jakaś mutacja UPR i nikt nie będzie specjalnie dociekał kto jest kto i nie zagłosuje na żadną z nich. 
Ale w środowisku widać to normalne, bo Władysław Reichelt z SD też się zarzekał, że to jest ta część SD, która nie jest prawdziwym SD :D

wierny słuchacz 2011-04-19

Szanse jedynej partii wolnościowej nie wzrosną jeśli zdeklarowani wolnościowcy nie będą na nią głosować bo im się Korwin nie podoba. Ciekawe na ile to zwiększy ich wolność.  
Liczę, że w czasie który oszczędzają na nie wspieraniu tej jedynej partii wolnościowej, będą robić coś bardziej konstruktywnego dla wolności niż tylko zniechęcenie tych którzy jednak tę partię wspierają.

sprae 2011-04-19

Ciekawe kiedy Korwin nazwie Martina agentem ;-D

Claude mOnet 2011-04-19

@wierny słuchacz 
 
Tylko problem, że te partie (WIP/UPR) mają coraz mniej z wolnością wspólnego, a coraz więcej z osobą JKMa, który co raz bardziej odlatuje w swój wyimaginowany świat np. pomysły wspierania polskich programów kosmicznych (sic!). 
 
Wielu posłów PO i PiS to są goście z UPRu! Sławomir Nitras i Ryszard Czarnecki, aby 2 nazwiska na szybko przedstawić. I tak będzie z UPR/WiP w sejmie jeśli uzyska władzę :)...

sprae 2011-04-19

Claude mOnet: Przeca on o programie kosmicznym ze zwiększonych podatków pisał już w 1990 co udowodnił Cokeman. Tłumaczył się tym, że po okresie prosperity społeczeństwo nie może obrosnąć tłuszczem, lecz dostać nowe wyzwania.

Marcin 2011-04-19

Dobre wystąpienie, choc Krawiec na KNP byłby jeszcze lepszy:) 
 
A "przywracanie sensu pojęciom' ma przynajminej jedną pozytywną cechę - czytając książki nie trzeba sobie wszystkiego w głowie tlumaczyć z języka kiedyś, na język dzis.

JaraS 2011-04-19

@8 
Nie zamknęli tych serwisów, tylko zbanowali graczy z USA. Serwisy działają dalej. 
Amerykanie zabronili pokera online bodajże w 2006r. 
 
@15,16 
To tak jakbym mówił, że Kontestacja kompromituje ruch wolnościowy, bo jakość nie dorasta do pięt polskiemu radiu. Kontestacja działa na tej samej zasadzie co UPR-WIP. Z pieniędzy od darczyńców i zajmują się ją ludzie pro bono, w czasie wolnym od pracy zarobkowej. Jeżeli kreatywni ludzie obrażają się, bo nie wygląda to tak, jak oni to widzą, zamiast wzbogacić ruch (chodzi mi o ruch polityczny) swoimi przemyśleniami, działaniem, to nie ma się co dziwić, że ruch jest czerstwy. Ja bym się cieszył, nawet ze skromnej reprezentacji kolibrów w parlamencie, nawet tak niedoskonałych, jak UPR-WIP. Dlatego, dopóki nie pojawi się rozsądniejsza opcja, nie widzę powodu żeby ich nie popierać. 
 
Claude: 'Oczywiście, że Korwin tym Kongresem zaszkodził prawicy. " 
W jaki sposób zaszkodził i co rozumiesz jako prawica? 
 
@17 
Nazwa na 99% będzie zmieniona. Decyzje będą zapadać po świętach. 
 
Martin dał dobre przemówienie, bo dorzucił coś wartościowego. Naświetlił sprawę z innego punktu widzenia i mam nadzieję, że skorzystają z jego rad. Taka postawa mi się podoba. Wiadomo, że jesteśmy indywidualistami i czasami ciężko się porozumieć, ale wszyscy idziemy w jedną stronę i warto nauczyć się współpracować. 
Chętnie posłuchałbym kiedyś audycji, jak chłopaki widzieliby kampanie (uwzględniając możliwości). Taka audycja na pewno byłaby bardzo cenna, chociażby z tego względu, że na co dzień działają w mediach i znają ich mechanizmy (szczególnie Hugo).

Orish 2011-04-19

Kontestacja nie jest partią polityczną. Nie ma na celu reprezentowania nikogo, więc nie ma jak kompromitować. 
 
Z partiami jest inaczej. Jeśli ktoś ma poglądy, które są kojarzone z określoną partią, popiera ją i próbuje przekonywać innych do głosowania na nią, to jeśli partia zrobi jakieś głupstwo, automatycznie jego poglądy tracą w oczach tych, których próbował przekonać. Na chwilę obecną mówię jasno: nie popieram Korwina, nie popieram UPR-WIP. Nie dlatego, żeby im zrobić na złość, tylko dlatego, że przez nieudolność partii porządne poglądy kojarzą się tak źle. Lepiej poczekać aż zmądrzeją, ludzie zapomną i wtedy będzie to miało sens.

dorota 2011-04-19

Orish, ja się z Tobą zgadzam. Mimo że Korwin gospodarczo jest mi bardzo bliski, to nigdy na niego nie zagłosuję właśnie z tych samych powodów co ty - jest kabareciarzem, skapciałym dziadem, którego wypowiedzi by przynosiły tylko wstyd i kompromitację idei wolnościowej i to nie tylko w Polsce. Strach pomyśleć co by było, jakby Korwin był prezydentem i by mówił na kongresach międzynarodowych te same brednie o Hitlerze co gada teraz na swoim blogu...

sprae 2011-04-19

24, 25: Nie odwracajcie kota ogonem. Partie są jak sklepy. Wybieramy ten, który najbardziej nam odpowiada. Nie musimy się identyfikować z jego właścicielem. Liczy się produkt czyli to co chcą wprowadzić. 
Oczywiście dziś mamy taką sytuację, że jak nie wybierzemy produktu to inni nam go narzucą. Ani to fajne, ani motywujące. Ot demokracja.

Krzysztof 2011-04-19

Martinie, świetnie, że pojechałeś na kongres, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami, lecz warto postawić pytanie, czy swoją formą przekonałeś kogokolwiek, kto wcześniej uważał inaczej niż Ty? 
 
Wydaje mi się, że rozpoczynając przemówienie od krytyki garniturów i muszek spowodowałeś, że między Tobą a wieloma osobami powstała bariera, która znacznie utrudniła wysłuchanie tego, co chciałeś przekazać. 
 
Czy nie można byłoby powiedzieć tego nieco inaczej? Np. tak: 
"Świetnie, że spotykamy się na takim kongresie, aby przekonać się, że nie jesteśmy sami. Wspaniale, że z tego kongresu wyjdziemy pewni siebie i zmotywowani do działania. Pomyślmy już teraz, co musimy zrobić, aby wypromować ideę wolności. Proponuję, abyśmy OPRÓCZ uczestnictwa w formalnych kongresach, często organizowali mniej oficjalne imprezy, bez garniturów i krawatów, podczas których dalibyśmy się poznać jako zwykli, normalni ludzie." 
 
Po takim wstępie mógłbyś powiedzieć o piosenkach na Youtube, Kontestacji i zachęcić do podobnych działań. 
 
Mógłbyś potem nadmienić, że na zewnątrz jesteśmy czasem odbierani jako środowisko bardzo kłótliwe i nadęte, i warto zastanowić się, czy nie warto zmienić czegoś w sobie, aby nasz wizerunek był lepszy. 
 
Ci ludzie, którzy przyszli w garniturach, prawdopodobnie nie chodzą tak na co dzień, a ubrali się tak, bo potraktowali ten kongres bardzo poważnie. I to trzeba docenić. Jak zaczynasz od krytyki, to ich zniechęcasz, i możesz spowodować, że w ogóle odechce im się robienia czegokolwiek. 
 
Jeśli natomiast ich pochwalisz i zaproponujesz, aby zrobili jeszcze więcej, masz większą szansę, że Twoje uwagi zostaną przemyślane.

Piotr 2011-04-19

No w końcu jingle z Dnia Świra!!!! 
 
Już chciałem wysyłać. 
 
Koniecznie musi być tekst: A JEŚLI POLSKA TO TA OJSZCZANA KLAPA!

obserwator666 2011-04-19

Nie jarze pochwal skladanych genialnemu mowcy. Jak sie do kogos idzie w gosci, to nie zaczyna zabawy od kpiny ze stroju gospodarzy. Po prostu tego sie nie robi i kropka. To brak kultury. 
 
Ja siedzialem wsrod mlodych ludzi, raczej wyluzowanych, nikt dookola nie mial gajerka i raczej wszyscy spontanicznie reagowali z niedowierzaniem co on pier.... jak zdejmiemy garniaki to wygramy wybory? 
 
A najbardziej zenujace bylo wyjscie na koncu i zachecanie do wplat na kontestacje, niczym Radio Maryja.

Rychy 2011-04-19

@JaraS: 
 
jak to nie zamknęli jak zamknęli. Wejdź na pokerstars.com i zobacz co sie tam wyswietla. Pokerstars zarejestrowany jest na Isle of Man (brytyjska wysepka autonomiczna) a mimo to federalni mogli se zamknąć ich stronę CAŁEMU ŚWIATU! bo maja dostep do icann. 
 
Teraz zamykają poker, potem zdelegalizują posiadanie złota, a na końcu pieniądz papierowy zastąpią w całości elektronicznym i nas wszystkich zaczipują żydzi.

matikowi 2011-04-19

Przewrotnie odpowiem, że to publika wybrała to, o czym Martin ma mówić i zgodzili się na to, że nie będą się z nim zgadzać. 
Może i tekst o garniturach był niefortunnie sformułowany, ale trudno się z nim całkowicie nie zgodzić, bo same garnitury nie uczynią z nikogo poważnych partnerów do dyskusji, tak samo jak t-shirt nas takimi nie uczyni ( choć w kampanii prezydenckiej Grzesio Napieralski próbował przekonywać, że sam jako nastolatek nosił bluzy z kapturem, co miało oznaczać, że jest elo-młodzieżowy).

obserwator666 2011-04-20

Czym innym jest przedstawienie pogladow, z ktorymi publika sie nie zgodzi, a czym innym jest blaganie o litosc w zwiazku ze strojami. Jakby do mnie podszedl i powiedzial 'wstan', to bym mu naplul w twarz. Chyba jest jeszcze w slowniku takie slowo jak 'prosze'? Czyzby to tez byl przestarzaly zwyczaj?

obserwator666 2011-04-20

Prawdziwy problem prawicy polega na tym, ze jak ktos zrozumie idee wolnosciowe, to nagle zachowuje sie, jakby byl jedynym oswieconym a to strasznie irytuje. Zdecydowanie mniej irytujacy jest kulturalny sztywniak niz przemadrzaly luzak. Martina nagle oswiecilo, ze kluczem do zdobycia dusz ludzkich sa czarne koszulki z bialym ptakiem i jak stereotypowy prawicowiec postanowil wzgardzic ludzmi ubierajacymi sie inaczej.

JaraS 2011-04-20

@Rychy 
 
Działa dla graczy z poza USA. 
 
www.pokerstars.eu

Hugo 2011-04-20

Obserwator, rzeknij mi prosze, czego dokonales w garniturze lub bez niego dotychczas? Tak by uwiarygodnic twoje wypowiedzi.

Mateusz z Kanady 2011-04-20

Nimniejszym chcialem sie wypowiedizec w obronie garniturow i krawatow. 
 
Ja sie czyje rownie swobodnie w ganoiturze jak i w dzinsach lub koszulkach. Ludzie ktorym sie wydaje ze garnitury sa dla starych zgredow w przewazajacej wiekszosci nie wiedza jak sie ganitor nosi, nie mowiac juz o wiazaniu krawata. Dobrej jakosci garnitur dopasowany do budowy ciala, (nie plastikowa) koszula z dopasowanym kolnierzykiem, dobrej jakosci skorzane buty itd - taki strroj jest rownie wygdny jak dzinsy, t-shirt i ramoneska.  
 
Niestety przewazajaca wiekszosc okazow w garniturach czuje sie w nich rownie naturalnie jak by mieli chodzic w szpilkach. Jak patrze na ta scene to widze ludzi wlozonych w garnitury. Co drugi wyglada jak by ktos go ktos wlozyl w wiszacy na wieszaku garnitur, potem go z wieszaka razem z garniturem zdjal, na predzce bez zdejmowania zaprasowal i wyposcil miedzy ludzi. Co czepiam sie? A ilu z ich ma zapiete marynarki na ostatni gozik? A ilu z nich siedzi na bacznosc w zapietych marynarkach? Dla czego co drugi krawat konczy sie na jajach albo na pepku? Dlaczego 90% koszul jest bialych a garniturow czarnych? Bo ostatni raz mieli ten stroj na sobie na pogrzebie babci pare lat temu i ktos im litosciwie ten krawat wtedy zawiazal. Sorry panowie z wiekiem robimy sie grobsi, wiec jak ta biala dyzurna koszulka juz sie na szyjce nie daje zapiac to znaczy ze czas ja zmienic.

Kamilus1987 2011-04-20

Czy Pan rybiński słucha kontestacji? ;-) www.rybinski.eu

dorota 2011-04-20

obserwator, jedyne co pokazałeś swoimi komentarzami to to, że nic nie zrozumiałeś z prostego w przekazie wystąpienia Martina.

dorota 2011-04-20

btw. ciekawe czy Steve Jobs jest brany na poważnie w tym swoim sweterku...

Mateusz z Kanady 2011-04-20

Straszna Polskoscia wieje z tego threadu. W calym normalnym siwcie jak ktos idzie na spotkanie w garniturze to nie robi tego poto zeby pokazac ze on jest wazny tylko poto zeby okazac szacunek dla ososby z ktora on sie spotyka. Jest to naturalnie przyjete. A wy nadal jestescie zawieszeni w mentalnosci “a wazniak w garniturku” ,”a cwaniak z krawacikiem”.

dorota 2011-04-20

My jesteśmy? U nas tutaj mowa o tym jak się prezentują ci konkretni panowie w garniturach. Poza tym, zdawało mi się, że moda na "wyluzowany biznes" przypłynęła z Twoich ukochanych Stanów.

dorota 2011-04-20

Google też lansuje pracę bez garniturów, ale co oni tam wiedzą... są tylko największą firmą na świecie...

Mateusz z Kanady 2011-04-20

“U nas tutaj mowa o tym jak się prezentują ci konkretni panowie w garniturach.” 
 
Jak Steve Jobs i Execi z Google? Skup sie prosze. 
 
“Google też lansuje pracę bez garniturów, ale co oni tam wiedzą... są tylko największą firmą na świecie...” 
 
Niestety ale sa dopiero 150 firma na swiecie, money.cnn.com 
Najwiekszy jest Wal-Mart czyli wedlug twojej logiki powinnas isc do pracy w fartuszku wtedy sukces murowany.

Orish 2011-04-20

Ja nie rozumiem. To od Martina oczekiwali, że przyjdzie i coś powie. No to przyszedł i powiedział. To, co uważa, a nie to, co "wypadało". I naprawdę o wiele fajniej czysto marketingowo by wyglądało, gdyby tam z tyłu siedziała młodzież ubrana na młodzieżowo, a nie jak na pogrzebie. Ten nieszczęsny garnitur to tylko ilustracja tego, jak kiepsko promowana jest wolność.

Tailor 2011-04-20

My tu gadu gadu o garniturach i t-shirtach, a tymczasem świąteczny pogrom - masa znajomych w tym samym czasie pracę i nie wiedza co ze sobą zrobić. Inni walczą z niejasnymi przepisami, jedna biurwa mówi że trzeba zapłacić podatek, druga, że nie... No ale nic to, zawsze można zebrać 100 tysięcy podpisów i pchnąć jakaś inicjatywę obywatelską no nie? Wiecie jaka do tej pory przeszła? Ta o święcie trzech króli... Kto żyw niech spierd... stąd w podskokach, chyba że ktoś lubi klimaty al'a Monty Python, tylko takie mniej zabawne i odczuwalne zawsze na własnej skórze.

obserwator666 2011-04-20

A co niby osiagnal Martin swoim blyskotliwym przemowieniem? Czy spowodowal, ze JKM zdjal muszke i postanowil pojsc z duchem czasu? Ktos za mna skomentowal mniej wiecej tak 'cholera, mialem jechac na kontestcamp, ale wale zabawe z takim ograniczonym typem'. Pewnie Hugo uznasz ze to mega osiagniecie, bo nastapila naturalna selekcja i na kontestcamp nie przyjada popierdolency tylko sami normalni wyluzowani ludzie.

Tailor 2011-04-20

"straciła pracę" miało być oczywiście... To przez nerwy, wybaczcie.

Tailor 2011-04-20

@obserwator666 
 
Jesteś satanistą?

Gizmooo 2011-04-20

Trochę przeraża mnie to co tutaj przeczytałem 
Te wszystkie spory czy krawat jest cool czy może jednak fe  
Czy Korwin jest fajny czy jednak obciachowy 
Czy Martin coś osiągnął czy może jednak zraził ludzi do siebie 
 
To chyba jednak nie o to chodziło w tym kongresie... 
 
Zarówno pan Gwiazdowski i malkontenci z tego tematu powinni wskazać alternatywę skoro uważają że to co robi Korwin jest do bani 
 
Ja alternatywy nie widzę i chociaż nie zgadzam się z wszytkim co JKM głosi, chociaż wiem ze sam sobie kłody rzuca pod nogi będę wspierał tą inicjatywe bo w tym momencie jest to jedyna szansa na jakąkolwiek normalnośćw tym kraju 
 
zauważcie że wchodzi w życie ustawa o inwigilacji dzieci w wieku szkolnym!!! a to tylko jeden przykład nasi przeciwnicy nie próżnują nie siedzą z założonymi rękoma i nie czekają aż się zbierzemy do kupy i ustalimy jedno słuszne stanowisko  
Oni po cichu kawałek po kawałku zabierają nam nazą wolność i godność 
 
I wbrew pozorom gadanie że ja pojade do UK albo do USA jak tu bedzie brzydko wcale nie rozwiąże problemu bo ta maszyna dopadnie nas wszędzie z doświadczalnego poligonu jakim jest w tym momencie Polska rozpełznie się po wszystkich krajach Europy zakazi też Amerykę państwa jak Rosja czy Chiny po mimo wielkiego tempa modernizacji lub rozwoju tez wcale nie są oazą wolności 
 
kłócicie się kto jest prawdziwą prawicą walczycie o to czyja definicja prawicy jest słuszna a może jednak wcale nie jesteśmy prawicą a lewicą a tak na prawde to nie ma znaczenia 
bo jeśli dla nas najważniejsza jest wolność to będziemy szanowali poglądy każdego człowieka który z nami tą wolnosć wspiera i o nią walczy 
 
bodajże pan Bosak nawiązał do tradycji Pierwszej Rzeczypospolitej Polskiej pamiętajmy że tam obok Polaków żyli Litwini, Żydzi, Niemcy, Rusini, Tatarzy, etc. obok katolików żyli prawosławni protestanci muzułmanie i inni i nikt nikomu nie wytykał poglądów ani wierzeń wszyscy Ci ludzie potrafili funkcjonować ze sobą tak długo jak szanowali swoją wolność!!! 
 
i Ci ludzie którzy po upadku I RP walczyli o Polskę walczyli o Polskę wolną w której ludzie mogą o sobie decydować i żyć tak jak nakazuje im tradycja, wiara czy własny rozum 
 
to właśnie socjaliści wprowadzają zamęt niszcząc sieć delikatnych powiązań pomiędzy ludzmi i antagonizując ich wobec siebie nie można im na to pozwolić... 
 
tak więc absolutnie nie zgadzam się z poglądem że patriotyzm, konserwatyzm, czy zdrowe poglądy narodowościowe wykluczają idee wolnościowe  
 
to właśnie dzięki wolności te idee mogą ze sobą współistnieć... ludzie przedsiebiorczy zajma sie biznesem ludzie pracowici zajma sie praca fizyczna pobożni pójdą do zakonów czy seminariów a leniwi i nieroby powymierają 
 
każdy może żyć wg własnego uznania po prostu musimy tylko pamiętać o tym żeby NIC NIKOMU NIE NARZUCAĆ NA SIŁĘ

Daniel 2011-04-21

Relacja Witolda Zabiegały z KNP. 
www.youtube.com

Tailor 2011-04-22

Wystąpienie Martina odebrałem jako manifest ku temu aby zmienić trochę podejście do polityki i ludzi, styl bycia, sposób prowadzenia dialogu z przeciwnikami i takie tam... Luz, dystans, humor, otwartość sprawdzają się, co widać na przykładzie Kontestacji, która rozwija się prężnie. Udaje się też przekonać nie przekonanych. Ja np. jeszcze do niedawna byłem raczej po tej drugiej stronie barykady. Jako, że pierwsi prowadzący - Hugo, Martin, Kamil i Jan wydali się po prostu fajnymi ludźmi, zagłębiłem się w tematy które poruszają. Gdyby bombardowali ludzi patosem, martyrologią i smędzili o szabelkach, konikach i Batorym z mosiądzu to bym od razu wiał. 
 
Być może działa to lepiej w przypadku młodego targetu, ale przecież można trafiać do ludzi na różne sposoby, inaczej do starszych, inaczej do młodych. Przekaz dostosowany do starszych odbiorców, kiedy zostanie skierowany do młodych, trafia raczej do wąskiej grupy dość specyficznych młodych osób... Ludzie wychowani przez babcię, smutne sztywniaki albo uczniowie WSKiM ;) Posłuchajcie jak ci ostatni prowadzą "audycje dla młodych" w Radiu Maryja, można popuścić ze śmiechu. Można mówić np. o religii tak jak to robi Martin w Odwyku a można i tak jak to robią w RM. Nie twierdzę, że należy zrezygnować z jednego stylu na rzecz drugiego, chodzi tylko o to aby umieć trafiać do różnych grup docelowych na różne sposoby. Chodzi nie tylko o język, ale także o narzędzia. Na wspomnianym Odwyku można komentować, możliwe, że znowu pojawią się Noce na Odwyku w których słuchacze rozmawiają sobie na luzie z prowadzącym... Tymczasem u "konkurencji" w RM nie ma do dziś nawet zwyczajnego forum. Dlaczego?  
 
Jednym słowem, jeśli prawica chce trafić do grupy wiekowej powiedzmy 16-30, musi zachowywać się podobnie jak ich przeciwnicy ideologiczni, oni to lepiej czują. Wydaje mi się, że o tym chciał powiedzieć Martin. Sprowadzanie tego do batalii koszulki vs garniaki mija się z celem. 
 
Jeszcze parę słów o dobrym wychowaniu, bo zostało to poruszone. Nie można się obrażać za takie pierdoły, że nie powiedział "proszę". Po pierwsze artystom wolno trochę więcej, po drugie, od tej prawicowej grzeczności, pozdrawiania się, ciągłego przepraszania i dziękowania na przemian naprawdę niektórym zbiera się na wymioty! Jeśli dodać do tego wrogość do przeciwników ideologicznych, to robi się taki widoczny kontrast - z jednej strony miziamy się po szyjce (wiadomo czym) a z drugiej rzucamy się na tamtych aby im odgryźć nosa. Lizusostwo i kółko wzajemnej adoracji staje się przez to jeszcze bardziej widoczne... 
 
Kultura osobista, zamiłowanie do historii czy tradycji jak najbardziej, ale trzeba takie treści przekazywać z umiarem i w odpowiedni sposób. Tego typu rzeczy oraz granie na emocjach, populizm i walka z wrogiem nie powinny zastępować konkretnej warstwy merytorycznej, co moim zdaniem często ma miejsce.

Jasiek 2011-04-23

Z innej beczki. Studia - www.youtube.com

Hugo 2011-04-27

testuje

Bezimienny 2011-04-28

martin jest zajebisty, bo nosi tshert i nie krzyczy 'hańba' 
fakt, że jeszcze nie jest królem Polski świadczy o spisku żydomasońskim tvnu

Bezimienny 2011-04-28

martin jest zajebisty, bo nosi tshirt i nie krzyczy 'hańba' 
fakt, że jeszcze nie jest królem Polski świadczy o spisku żydomasońskim tvnu

Marek 2012-08-03

Jak czytam to wszystko z perspektywy czasu to wiem dlaczego UPR/KNP ma niewiele głosów. Dzieci socjaliści zamieniają się w ślepych korwinowców a potem aby wytłumaczyć swoją nadgorliwość nie głosują na UPR/KNP i bardzo skutecznie zwalczają tę partię wskazując Korwina. 
 
Miałem do czynienia z takimi samymi dziećmi-nieudacznikami robiąc za darmo grę. Pierwszy autor był zajebisty i umiał kodzić, ja to przejąłem i z wielkim trudem utrzymywałem (sporo się przy tym nauczyłem). Powstała chmara mend internetowych/growych co to zawsze twierdziła, że ja to psuje to wszystko, ale każda próba zrobienia czegoś przez nich albo kończyła się porażką albo nie była nawet podejmowana, bo "to za trudne jest". 
 
Nikt bardziej nie przyczynia się do porażki KNP niż byli korwinowcy - tchórze co niby w teorii są strasznie za wolnością, ale zaryzykować powiedzenie na czym to polega przed znajomymi to dla nich za duży wysiłek. 
 
Podstawą zwycięstwa jest zdanie sobie sprawy z ograniczonych zasobów i nierównej walki (nie żeby narzekać) z innymi partiami. One mają po prostu dużo większą motywację, znaleźć sobie posadę, ustawić się a potem choćby potop. KNPowcy nie mają żadnej takiej motywacji. Jak chce się zastąpić Korwin jako twarz wolnościowców w Polsce to proszę bardzo, ale to wymaga ciężkiej pracy a nie jęczenia "Korwin zły, poza Korwinem jeszcze gorzej to będę zwalczał Korwina jak ostatnia menda". Trzeba walczyć mądrze i ciężko pracować na te 5-6%, bo nie ma szans na więcej za pierwszym razem, za duży dysonans poznawczy.

Marek 2012-08-03

Czemu mnie nie dziwi, że obserwator nic nie wymienił? :P

Marek 2012-08-03

Dobrze dopasowany garnitur ukrywa niedoskonałości mężczyzny itd. Garnitur na KNPowcach wyglądał rzeczywiście jakby musieli się w 5 min ubrać i znaleźli garnitur z pogrzebu babci. 
 
Garniak, tak samo w USA ma sprawiać wrażenie człowieka poważnego. Paul Graham czy inni mieli na te tematy trochę do powiedzenia, więc ślepe "a w USA prezes się tak ubiera" mało znaczy. Dumni krawaciarze na poziomie prezesa/rady/ogólnie zarządzania nierzadko reprezentują najbardziej idiotyczną część firmy. 
 
Gwiazdowski dobrze wypunktował (tu czy gdzie indziej), że czasami Korwina otacza religijna banda a nie organizacja wspierająca wolność osobistą. 
 
Dla mnie prawica to to, że mogę sobie oglądać/słuchać czytać Sowella, Korwina, Ziemkiewicza, Gwiazdowskiego, Michalkiewicza i wielu innych, którzy się ze sobą wzajemnie nie zgadzają i wyciągnąć z tego własne wnioski. Nie będę negować osiągnięć Sowella z ekonomii tylko dlatego, że popiera wojny "chroniące" państwo Izrael. 
 
Tchórzom co nie są w stanie odezwać się w towarzystwie ze strachu o wyśmianie polecam lewicę, tam wszystko musi być "spójne". Martin z tego czy innego powodu dość mało boi się co o nim pomyślą i jego piosenki jakimś trafem ludzi przekonują. 
 
Co do grzeczności to obserwator jest po prostu chamem a jego zachowanie ubiera w "grzeczność i kulturę". Savoir vivre polega na upraszczaniu sobie życia i szanowaniu się i powiedzenie "wstań" naprawdę nikogo nie powinno w tym kontekście obrazić.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 4 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 6 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 8 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 2 miesiące temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 4 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesięcy temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 6 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 9 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 11 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temuEmigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 11 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 12 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Nikitoys sklep z zabawkami dla dzieci - - 20.00
nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt