Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-04-27

Teoria Chaosu: XV UFO Forum cz.1

Nadający:

Relacja z XV UFO Forum, które odbyło się 27. marca 2011 w Warszawie oraz dyskusja nie tylko o UFO, czy Kosmitach. Dodatkowo mini-wywiady z prelegentami i organizatorem.

KOMENTARZE

Jabollissimus 2011-04-27

Pozwolę sobie być sceptycznym wobec implantów w mózgu. Podpieram się jeno imaginacją, więc można to potraktować z przymrużeniem oka. 
Może to mieć naturalne lub sztuczne, ale endogeniczne pochodzenie. Jak kamienie nerkowe, czy płytki miażdżycowe. Taki kamień nerkowy to jakiś tam minerał. Niektóre minerały mają określoną łupliwość i inne cechy, dzięki którym mogą mieć regularne kształty. Te najbardziej uporządkowane powstają w głębi ziemi, w wysokiej temperaturze i ciśnieniu. Jeśli zatem sześcianik w mózgu to minerał - jego pochodzenie musiałoby być raczej sztuczne. 
Jak coś takiego zrobić sztucznie? Wstrzyknięcie rozstworu czegoś do krwi + promieniowanie, które skupi substancję w jednym miejscu... i tadam. Żadnych operacji. ;) 
 
Fajne wyjaśnienie? 
 
Słucham dalej.

dorota 2011-04-27

Jabolissimus, ciężkie metale odkładają się w mózgu, ale żeby zaraz z tego implant robić...

dorota 2011-04-27

poza tym, jeżeli by to było tak jak mówisz, to organizm by potraktował implant jako ciało obce i żadna osoba by czegoś takiego nie przeżyła. Jeżeli pochodzenie tego czegoś byłoby naturalne, to już ryzyko infekcji znacznie mniejsze.

(Anonim id=601) 2011-04-27

a ja dopiero zaczynam słuchać. temat intrygujący...

Jabollissimus 2011-04-27

Niekoniecznie musi traktować jako ciało obce. Takie sobie tytanowe wkładki do kości, itp. najczęściej nie są odrzucane. 
Poza tym sobie swobodnie fantazjuję, co zapowiedziałem. ;) 
 
 
Przesłuchałem. 
Zatem, co do reszty audycji. Jak dla mnie fabularyzowane (np. odnosienie do tych Reptilian, czy jak im tam) pomieszanie faktów z fantastyką, przy dozie nadinterpretacji (np. kwestia paleoastronautyki - podam linka do dyskusji, jak znajdę). 
Kwestia niezidentyfikowanych obiektów jest oczywista i niepodważalna. 
Ale fantazjowanie bez oparcia jest tylko dywagowaniem, raczej od rzeczy. Np. kwestia "ufo zmodyfikowało genotyp człowieka". Przesłanki najwyżej fabularne. Powołam się na panią geolog, z którą mam zajęcia - a na której konferencję przybywał czasem ufolog (bądź "ufolog"). Gdy jakieś szczątki były znajdowane w warstwach starszych niż się spodziewano, albo w zupełnie innym rejonie świata - ten od razu wyskakiwał, czy to aby nie "ufo podrzuciło". 
Podobnie z tą paleoastronautyką - nadinterpretacje. (Podam źródło). 
 
Bardzo, bardzo, bardzo(!!!) dobra sprawa wyjaśnienia kwestii tej "kosmiciej ambasadorki przy ONZ". 
 
Dobrze zrobione wywiady, interesujące nagranie.

dorota 2011-04-27

tytan jest bardzo obojętny, tak jak metale szlachetne, ale metale ciężkiej uż nie 
 
btw. Claude mnie rozpiernicza. On uważa że nawet beznadziejnie słaby serial taki jak V który został anulowany po 1 sezonie jest sterowany przez rząd i "programuje"... 
 
wiem, że niektórzy mają kompleks niższości i chcieliby, żeby agenci na nich czyhali na każdym kroku, ale to już czasem jest śmieszne...

Jabollissimus 2011-04-27

Nie do końca zgodziłbym się. To, że serial, czy cokolwiek przez powielanie działa jak program - to jedno. A kto programuje, i jaki (i czy!!!) ma cel - to drugie.

dorota 2011-04-27

Ale moim zdaniem takie mówienie tylko szkodzi. Co innego istnienie UFO, które moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne, a co innego ta reszta. Wydaje mi się, że ci ufolodzy sami się ośmieszają, bo kiedy ktoś słyszy, że jakiś słaby serial, którego mało kto ogląda "jest programowany przez kogoś żeby ośmieszyć Reptilian" no to sory... gęba sama się śmieje, przez co główny temat, UFO, jest ośmieszany razem z tym.

dorota 2011-04-27

nie wiem, czy słuchałeś audycji o chembusterach, ale Claude i jego słuchaczka naprawdę byli przekonani o tym, że agenci ich podsłuchują, wydzwaniają, śledzą...

JaraS 2011-04-27

@6 
Nowy "v" miał dwa sezony.

kherat 2011-04-27

witam! 
 
dla wszystkich sceptykow na poczatek polecam obejrzenie tego zdjecia 
www.jeffrandleman.com 
 
jest to zdjecie wielkosci kawaleczka piasku w porownaniu z naszym ziemskin niebosklonem. widzac taka wielkosc i ilosc galaktyk kazda osobe ktora twierdzi ze jestesmy jedynymi istotami zywymi we wszechsciecie jest poprostu ignorantem/glupcem/slepcem/wszystko naraz. po takim zalozeniu mamy kolejny problem jako ze einstain powiedzial nam ze nie mozna pokonac predkosci swiatla. jednak historia ludzkosci pokazuje ze w naturze nie ma ograniczen a juz na pewno nie te ktore zakladaliscy we wczesnych etapach poznania. wnioski? obcy istnieja i calkiem mozliwe ze moga nas odwiedzac 
 
teraz obcy a religia, temat ktory rozpczalk jeden ze sluchaczy. moim zdaniem jako ateisty jest to dosc mozliwe a nawet sensowne tlumaczenie powstania tych zwanych 'christian fiction'(biblia) czy tez 'muslim fiction' (koran) z godnie z teza terrego pretcheta ktory napisal ze 'wystarczajaco zaawansowana technologia niczym nie rozni sie od magii' 
 
na zakonczenie polecam obejrzenie pana davida seredy. prezentuje on kilka nagran nasa ktore jakims cudem przeszly przez cenzure w postaci surowej ;p 
 
youtu.be (prawdopodobnie jest tez zrodlo w jezyku polskim) 
 
swoja droga osoby takie jak pan richard hoagland dowodza ze juz w samym ukladzie slonecznym mamy sporo artefaktow starozytnych cywilizacji (moze i naszych??)

Jabollissimus 2011-04-27

Ciekawa dyskusja nt. paleoastronautyki, o której wspominałem: wayofwar.org 
 
Doroto, chyba 2. albo 3. raz słucham. :)

dorota 2011-04-27

@kherat: żeby pokonać prędkość światła trzeba zakrzywić czasoprzestrzeń. Istnieje też taka teoria, że nie jest potrzebne pokonywanie prędkości światła, jeżeli możliwe jest podróżowanie pomiędzy wymiarami, lub nawet czarnymi dziurami (co jest w czarnej dziurze tego nie wiadomo, może wyjście w innym miejscu...?)

Claude mOnet 2011-04-27

Widzę, że temat UFO to strzał w dziesiątkę, bo tyle komentarzy nie pojawiło się przez tak krótki czas. Cieszę się bardzo, bo też lubię ten temat. Ale do rzeczy... 
 
@1,2,3,5 
Implanty to fakt! I nie są to geologiczno-fizjologiczne kwestie - zobaczcie co ma do powiedzenia praktyk, lekarz Dr. Roger Leir, który usunął setki takich bajerków. 
 
@5 
Reptilianie to faktycznie naciągana sprawa, ale w audycji mam prawo o tym mówić, bo to kwestia niewyjaśniona (tak jak dzieci Indygo, czy z czarnymi oczami Black Eyed Kids). 
Jeśli dobrze kojarzę w tym linku to jest sumeryjska figurka co ma tysiące lat! Na mnie wrażenie robi... ;) 
3.bp.blogspot.com 
 
@9, 13 
Po pierwsze nigdy i nigdzie nie powiedziałem, że ktoś mnie podsłuchuje! Indi też nie, tylko powiedziała że miała i ma głuche telefony! Zapytaj się Janusza Zagórskiego, jak to z podsłuchami i agentami jest, bo nie masz kompletnie pojęcia o SS, także tych polskich, nawet w teorii... To samo się tyczy fizyki o której piszesz... 
Jeśli chodzi o fizykę podróży międzygwiezdnych, to nawet Michio Kaku, który jest jednym z lepszych teoretyków na świecie w tym temacie, ale o praktyce nie wie nic! Czyli o praktyce wie tyle co i my... 
 
@8 
Pisz dorota konkretami, bo pisanie "ktoś, coś gdzieś" to nie ten poziom, który lubimy w KonteStacji. Ośmieszają ten temat media, a nie ufolodzy, o czym na antenie mówiłem. Media są narzędziem tak ignorantów, jak i dezinformatorów. 
 
Słowo na koniec: 
Wiecie wszystko bierze się z ignorancji - ja nie jestem w stanie wszystkiego Wam wytłumaczyć w komentarzach, bo wyszła by książka - zadzwońcie to pogadamy na antenie... Poza tym po pierwsze nie jestem ufologiem, a po drugie w 100% korzystam z wiedzy właśnie ufologów, którą przetwarzam analitycznie i wypluwam w audycji... ;)

dorota 2011-04-27

pytanie: jeżeli chemtrails to prawda i unoszą się w powietrzu kilka dni, to jak mogą oddziaływać na ludzi na ziemi? Musiałyby najpierw opaść, tak? A skoro są tak dobrze widoczne na ogromnej wysokości, to powinny opaść w postaci mgły. Czy ktokolwiek coś takiego zaobserował?

dorota 2011-04-27

aha, a możliwość pokonania prędkości światła przez zakrzywienie czasoprzestrzeni to już nie dywagacje, a teoria naukowa.

dorota 2011-04-27

ma jeden problem tylko ta teoria, zakrzywienie czasoprzestrzeni oznacza, że pojazd który porusza się "na skróty" de facto będzie podróżował w czasie (w PRZYszłość)

Claude mOnet 2011-04-27

@15 
O temacie chemtrails i dział orgonowych pisz pod audycją: "Jak kontrolować pogodę i jej zanieczyszczenia - Indi (gość)". Robi się tutaj mocne zamieszanie - lepiej tego uniknąć! 
 
@16 
Ale nie masz o tym kompletnie pojęcia. Podejrzewam nie znasz aparatu matematycznego do obliczeń związanych z przestrzeniami Minkowskiego. A może nawet nie wiesz co to są przestrzenie Minkowskiego? Więc o czym chcesz mówić? 
Reasumując: czyli wiesz że gdzieś dzwoni, ale nie masz pojęcia w którym kościele, i czy w ogóle w kościele ;).

dorota 2011-04-27

na discovery mówili, hahaha! nie rób z wiedzy fizycznej czegoś mistycznego, podstawy funkcjonowania danego zagadnienia może poznać każdy.

dorota 2011-04-27

ah, zapomniałąm pochwalić! Twoje audycje są coraz lepsze, coraz więcej konkretów, coraz lepiej się słucha kolejne audycje :)

Claude mOnet 2011-04-27

@20 
Dzięki. No to musi być już całkiem nieźle, skoro jeden z większych malkontentów w KonteStacji to mówi (ale jednak wpłaty nawet minimalnej nie zauważyłem na opłacenie telefonu, więc na razie odkładam rozmowy ze znanymi badaczami zjawisk niewyjaśnionych i tajnych, także zagranicznymi ;)...

dorota 2011-04-27

wpłata się pojawi jak już nie będę musiała się utrzymywać za 1000 zł na rękę Z ZAKAZEM pracy w trakcie aplikacji (muszę być na każde zawołanie...)

Tailor 2011-04-27

Też bym chętnie rzucił parę srebrników, ale chwilowo jestem nędzarzem i chleb z cebulą szamam.

Sigur 2011-04-28

Co to za utwór na samym końcu?

sigur 2011-04-28

Co to za utworek na samym koncy audycji? :)

Everthus 2011-04-28

Mnie bardziej interesuje to fajne intro, pierwsze sekundy, przed tymi dziwnymi dźwiękami jak z syntezatorai :P  
A co do audycji... zachęciliście mnie do przesłuchania wcześniejszych, bardzo mnie interesują takie tematy. Dobra robota :)

Tex 2011-05-01

Ehhh jak tu reagować na taką audycję - śmiać się, płakać czy ignorować? Czasami fajnie jak ktoś opowiada bajki na dobranoc, ale żenujące jest to, że w nie wierzy. No niech sobie wierzy, byle by tylko nie zajmował nigdy ważnych stanowisk państwowych :P

Claude mOnet 2011-05-01

@27 
 
Jak ktoś nie ma nic do powiedzenia i jego wiedza jest ZEROWA w temacie to zaczyna atakować ludzi, którzy o danym zjawisku (tutaj UFO/Kosmici), niemieszczącym się większości prostych zjadaczy chleba w głowie, mówią. 
Tak jest najłatwiej! 
 
O tym zjawisku negowania ludzi zawsze mawia Stanton Friedman (zna to doskonale z praktyki!) - wynika ono z podświadomego przekonania tych krytykantów, że te głupoty mogą być prawdą. 
 
@Tex 
 
Nie martw się absolutnie - przed "Disclosure" nic państwowego nie wezmę do ręki (nawet dotacyj UE! ;)...

Ray 2011-05-02

Co się stało ze stroną teoriachaosu.com i live.teoriachaosu.com?

Claude mOnet 2011-05-02

@29 (Rey) 
 
Niestety skusiłem się na polską ofertę hostingową ze względów promocji na hosting i szybkiego dostępu do stron (niskie pingi). Niestety zostałem zrobiony w bambuko... 
 
Nie dość, że wszystko jest w Polsce robione 100x wolniej, to nie mogę skonfigurować najprostszych rzeczy (podejrzewam błędy serwera). 
W USA zajęło mi wszystko mniej niż 1h! Tutaj w Polsce męczę się już 1 tydzień! Po prostu porażka... No cóż, jak nie-wprost stwierdził Tex (@27) jestem za głupi na Polskę... 
 
Strona będzie pod nowym adresem (ale na prawdę nie wiem kiedy): teoriachaosu.com.pl

Kruczek 2011-05-05

Autorze audycji! 
 
Co sądzisz aby zająć się tematem Bin Ladena? Czy są już teorie spiskowe na temat jego śmierci? Bo wiem, że jest wiele kontrowersji na temat tego czy to on był autorem zamachów z 11 września. 
 
Polecam ten temat. 
 
Pozdrawiam i dzięki za audycje

Claude mOnet 2011-05-05

Uwaga! Strona WWW audycji już działa: teoriachaosu.com.pl 
W przyszłym tygodniu będzie dodana strona archiwalna podcastu. 
 
@33 (Kruczek) 
 
Temat nudny i oczywisty dla wszystkich myślących. 
Bin Laden nie ma znaczenia, znaczenie będą miały wydarzenia w niedługiej przyszłości. Obawiam się jednak, że owce nadal nic, kompletnie nic nie rozumieją, oglądają TV, czytają gazety i słuchają radia... 
... ale słuchacze Teorii Chaosu będą zabezpieczeni dzięki przyszłym audycjom z maja i czerwca, więc "prawda was wyzwoli"... ;) 
 
Ale dobrze, wspomną o ibn Ladenie w najbliższej audycji.

JaraS 2011-05-07

Claude, zdaje sobie sprawę, że pewnie jesteś zapracowany, ale proszę Cię: wrzucaj szybciej audycje offline.

dorota 2011-05-09

popieram JaraSa...

Dodaj komentarz...


Nieustraszony poszukiwacz spisków, pogromca Reptilian, promotor narkomanów z Kosmosu, do tego wszystkiego wieczny nieudacznik (w nomenklaturze śp. Lecha Kaczyńskiego) i czasem maniak dobrej muzyki - co tu dużo mówić, antyspiskowiec pełną gębą, bynajmniej nie z zachodniej Polski. Podziwia tylko 2 przywódców polskich: ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka i redaktora naczelnego Adama Michnika.

Prowadzi nocną audycję Teoria Chaosu

Audycja została przeniesiona na fale
>>> Radia na Fali <<<
Inne audycje tego autora:
Audycja interaktywna (13) - 9 lat temu


Jak obudzić śpiących? (19) - 9 lat temu


Więcej audycji...


9-11 - fakty i mity (8) - 10 lat temu
HHO w praktyce - Jerzy (gość) (17) - 10 lat temu
XV UFO Forum cz.2 - 10 lat temu

O spiskach samych w sobie (8) - 10 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Ivellios - - 40.00
Od Grzegorza - good job! - - 40.00
Karol - - 20.00
bakteria - - 36.00
Bartosz - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt