Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
4 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
4 dni temu
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-05-10

O mediach kilka słów - Osama, Donia T., kibice

Nadający:

A dzisiaj żartobliwie, chociaż nie ma się z czego śmiać. Odnosimy się do ostatnich doniesień medialnych. A to o rzekomej śmierci Osamy bin Ladena. A to o "zapracowaniu" Donia T. A to o jego akcji przeciw kibicom(?). W każdym momencie mamy mnóstwo wątpliwości, aż nam wstyd. Bardzo dużo głosów słuchaczy!

KOMENTARZE

Blom 2011-05-11

Podajcie mi proszę źródło tych rewelacji jakoby WTC zawalały się od dołu.

Jabollissimus 2011-05-11

A to wystarczy filmy obejrzeć, jak się zawalały. Tak dziwnie podobnie do wyburzanych budynków. Dziwna też kwestia czemu zawalił się trzeci budynek, w który nic nie trafiło. 
No, ale - chodziło o to, że rządy "mataczą" i jest przy przytoczonych sprawach wiele wątpliwości, plotek, dezinformacji, teorii spiskowych (i realistycznych i idiotycznych).

Blom 2011-05-11

proszę pokaż mi taki film

K.prez.S 2011-05-11

Nie zawalały się od dołu. Zawalały się pod wpływem serii eksplozji ładunków wybuchowych, które odpalane były od najwyżej położonych, do najniższych (niewypały w fundamentach wybuchły jeszcze kilka minut po runięciu wież). Tutaj jeden z licznych filmów na ten temat: www.youtube.com

Jabollissimus 2011-05-11

Ok. Mówiłem z pamięci, pomyliłem się. Aczkolwiek istotą newsa są wątpliwości, czy to, że wieża waliła się od góry, a nie od dołu?

Kreator z koczowiska :) 2011-05-11

Przepraszam wszystkich za nieobecność. Cała ulica miała odcięty internet a przez komórkę nie mogłem nadawać bo mi zginęła jak jechałem z pracy do domu. Nikt z miejscowych nie był łaskaw zadzwonić z niej, że odnalazł. Leży pewnie rozwalona na śmietniku/krzakach bo to stary rupieć i szukaj wiatru w polu. 
 
Jeśli ktoś ma znajomych w GSM i może namierzać triangulacyjnie telefony chętnie skorzystam z pomocy jakiejkolwiek. Nie ma jej na trasie przejazdu ale jest włączona bo daje sygnał, że czeka na połączenie i po 30sek brak odebrania. Pewnie gdzieś została wyrzucona z braku wartości, bo to staaaary model BARDZO STARY. 
 
Jak ktoś zna sposób jak bez pomocy tych bandytów z GSM... 
 
(którzy mówią, że bez nakazu policji i tysiąca papierów nic nie zrobią) 
 
...namierzyć telefon wmiarę dokładnie to daje nagrodę! Ten telefon ma wartość czysto wewnętrzną - kontakty, sprawy finansowe i budowlane. Utrata ich to kupa roboty z odzyskiwaniem. 
 
Przeczesałem miejsca gdzie mógł zginąć bardzo dokładnie.

Claude mOnet 2011-05-11

Wiem, że polskie SS i wojsko nagminnie używają tych technologii, ale ja nie mam pojęcia jak robią - może masz kogoś znajomego w wojsku, czy SS?

Piotrunio 2011-05-11

Nie słuchałem jeszcze całej audycji, ale mogę polecić bardzo dobry film o teoriach spiskowych na WTC, dużo w nim dowodów i logiki. Tutuł: 11 września - niewygodne fakty" 
Można obejrzeć np. tu 
video.google.com

Blom 2011-05-11

No więc już doszliśmy do tego że budynki nie zawalały się od dołu. Szkoda tylko że ludzie słuchający audycji o tym nie wiedzą i przekażą dalej jakoby faktem jest że wieże zawalały się do dołu. Tak właśnie powstaje większość rewelacji dotyczącej tej i innych spraw. Ktoś się pomyli, poda niesprawdzoną wiadomość ale dalej inni to powtarzają twierdząc że to fakt.

Claude mOnet 2011-05-11

@9 (Blom) 
 
Szerzenie dezinformacji i niewiedzy boli mnie jako antyspiskowca nr1 w KonteStacji... Potem wrzucany jestem do 1 worka z channelingami, CE-IV, a nawet wychodzą ploty, że Kosmitów miałem w domu... 
 
Jeśli na czymś się nie znamy, nie powinniśmy gadać na antenie w tym temacie lub powinniśmy mówić że nie znam się na tym ale wydaje mi się, że to i tamto... A najlepiej zaprosić fachowca od budynków wysokich i ich wyburzania. 
 
Proponuję zapoznać się z panią prof. Judy D. Wood. 
 
W roku 2011 spiski są tak ewidentne, że aż jest to żenujące... Już nawet mainstream o nich zaczyna gadać i to codziennie!

Blom 2011-05-11

@Claude 
Słucham twoich audycji od niedawna, więc nie znam cię zbyt dobrze i powiem tobie szczerze że nie rozumiem twojej wypowiedzi xD  
z jednej strony mówisz ze jesteś antyspiskowcem a z drugiej że są jakieś ewidentne spiski? ke?

Claude mOnet 2011-05-12

W spiski nie wierzy aspiskowiec, antyspiskowiec je zwalcza. To tak jak wolność, a nie pokój jest przeciwieństwem wojny! Pokój jest tylko jej brakiem... 
 
Zacytuję Bolesława: "przecież to takie proste"... 
 
Ps. Z audycją Konserwa nieczęsto się zgadzam, ale lubię posłuchać - proponuję tutaj gadać na jej temat ;)...

Tomasz 2011-05-12

"Aż Obama raz stwierdził, no Osama ... przesadziłeś - tak mógł powiedzieć" :) i co najważniejsze jak pomyślał, tak zrobił, czego się nie robi dla pokoju na świecie :) - MAM PROPOZYCJĘ DLA PANA MÓWIĄCEGO Z GŁOŚNIKA, AŻEBY mówił bardziej bezosobowo, żeby monolog bardziej przypominał reportaż, groteskę, żart, niż opis swoich własnych przemyśleń, bo na prawdę miło się słucha :) POZDRAWIAM GŁOŚNO.

przemek 2011-05-12

@6 
Kreaturze, nie wiem czy się uda, ale jest szansa - napisz w jakiej sieci masz kartę.

Mateusz z Kanady 2011-05-12

“No, ale - chodziło o to, że rządy "mataczą" i jest przy przytoczonych sprawach wiele wątpliwości, plotek, dezinformacji, teorii spiskowych (i realistycznych i idiotycznych).” 
 
To dobrze ze wytlumaczyles bo juz chcialem niezla rozpierduche tu robic. A tak to tylko jeszcze raz zacytuje Dennisa Millera (sorry Claude, nothing personal): “The only conspiracy is that there is no conspiracy, none cares whether you live or die. There, do you feel better now?”

Jabollissimus 2011-05-12

Słusznie wytknęliście błąd. Ale przecież wyraźnie chodziło o całą warstwę niedomówień, tego jak się rząd USA wtedy zachowywał, o czym mówiłem luźno (na co wskazuje pełno określeń takich jak "jakieś tam" itd.).  
Audycja, jak w opisie, przedstawia jak media mainstreamowe są tubą propagandową. Możecie nawet powiedzieć, że sam uległem dezinformacji i powieliłem babola. 
Nie jestem dziennikarzem śledczym i nie przedstawiałem kwestii zburzenia WTC. Wspomniałem o tym jako fragmencie historii bin Ladena. I ta część jego rzekomemu zabiciu była poświęcona. Teraz, jak wtedy, rząd USA kręci się straszliwie w zeznaniach. 
Dla mnie, jako osoby myślącej w kategoriach strategicznych bardziej, ważne jest kto i po co, niż bawienie się w szczególiki sprawy sprzed kilku lat. ;)

Jabollissimus 2011-05-12

I uwaga, rozsyłam sprostowanie, tam gdzie audycja poszła. ;]

Jabollissimus 2011-05-12

Jak się odniesiecie do 4-dniowego weekendu premiera? 
Co powiecie o kibicach? ;P

Mateusz z Kanady 2011-05-12

O kibolah jest juz 90+ postow w komentarzach do audycji Hugo, blagam jedna audycja wystarczy.

Mateusz z Kanady 2011-05-12

To zeby jeszcze nawiazac do histori OBL. On nie byl nigdy finansowany przez CIA. Nigdy, kropka. On byl milionerem rownolegle z wieloma innymi Saudyjczykami czy Egipcjanami fiansujacymi mujahedinow w Afganistanie. On sam bezposrednio tylka kilka razy prawie bral udzial w walkach. Zawsze paradowal z AKSU-47 zabranemu ruskiemu polkownikowi ale ten polkownik juz nie zyl jak OBL dotarl na miejsce bitwy. On nie byl wojownikiem, niemniej mit wojownika sie utarl.  
 
Malo tego CIA nikogo bezposrednio nie finansowalo. CIA uzywalo posrednika jakim byl Pakistanski wywiad. Kwestje kto jaki sprzet i pieniadze dostawal lezala w rekach Pakistanczykow ktorym Amerykanie naiwnie ufali. Pakistanczycy natomiast fundowali Talibow czyli odlam tych najbardziej ortodoksyjnych i fundamentalnych powstancow. Rownolegle finansowal ich tez OBL.  
 
Talibowie byli tylko jednym odlamem w Afgansitanie, niestety dzieki Pakistanczykom najlepiej wyposazonym i dla tego po wycofaniu sie Sowietow siegneli po wladze. Wiele grop partyzanckich uprzednio wlaczacych z Sowietami nigdy im sie nie popozatkowalo. Polnocne Sprzymierze dowodzone przez faceta imieniem Masud (zginal w zamachu an pare dni przed amerykanska inwazja) caly czas prowadzilo z nimi wojne. I Polnocne Sprzymierze mialo taki same prawo do wladzy jak Talibowie. Talibowie nigdy nie byli jakims tam prawomocnym rzadem anie tez nie mieli jakiegos wielkiego poparcia w steroryzowanym i wycienczonym spoleczenstwie. To sa kolejne blady powtarzane w nieskonczonosc.  
 
Wracajac do OBL. Al-Q powstala w odpowiedzi na Amerykanska/ONZowska operacja majaca na celu wywalenie Saddam z Kuwejtu. Al-Q i Talibowie nie mieli wtedy nic ze soba wspolnego a w Afganistanie trwala anrchia i wojna domowa. OBL obrazil sie ze amerykanscy infidele bezczeszcza swiete islamskie ziemi i wtedy sie zaczelo. Jak go Amerykanie przycisneli to zwial do Afgansitanu. Talibowie czuli do niego wdziecznosc za uprzednio otrzymane wsparcie i udzieli sanktuarium. Bardzo szybko zreszta powstaly na terenach kontrolowanych przez Talibow obozy szkoleniowe Al-Q. Dopiero wtedy ich historia sie trwale polaczyla.

dorota 2011-05-12

Nawet jeśli WTC zawalały się od dołu (co moim zdaniem jest wątpliwe) to może oznaczać tylko tyle, że tam były krytyczne wsporne elementy które puściły i zawalił się cały budynek. (wbity samolot zwiększył trochę ciężar konstrukcji, you know) 
 
jak jakiś grubas siądzie na krzesełku ogrodowym to pęka siedzisko czy nogi?

Tomasz 2011-05-12

te narzędzia, te zbrodni, naparzają naparzają... niech się bawią :) i właśnie tutaj widać przewagę "prywaty" gdyby stadion był prywatny, gdyby służba zdrowia była prywatna, nie było by o czym gadać....

Blom 2011-05-12

@Mateusz z Kanady 
Wygląda na to że z tematem jesteś nieźle obeznany, ale mnie interesuje taka sprawa o której w ogóle się nie mówi w mediach. Jakie dokładnie były motywy ataku OBL na WTC? Przecież nie obudził się pewnego dnia mówiąc ni z tego ni z owego że zaczyna świętą wojnę. Musiał być jakiś ciąg zdarzeń poprzedzających takie postanowienie.  
Np podam fragment z wiki: 
"Po zajęciu Kuwejtu przez Irak, zaproponował Saudom utworzenie armii ochotników do obrony Arabii Saudyjskiej. Władcy Arabii odrzucili jednak jego ofertę i poprosili o pomoc Stany Zjednoczone. W 1991 roku został wydalony z Arabii Saudyjskiej. Kolejne lata spędził w Sudanie, gdzie wspierał miejscowy islamski rząd. W tym czasie za swoich głównych wrogów uznał Saudów i USA." 
Czyli zaczął walczyć z USA bo to ich wybrała Arabia Saudyjska do obrony? Przecież to jest bezsensu.

Claude mOnet 2011-05-12

Kto wierzy rządowi USA i ich bajkom o Al Kaidzie, czy OBM polecam zobaczyć i poczytać źródła i ludzi co znają się na temacie. Tutaj przykładowy filmik: www.youtube.com 
 
Ciekawe czy Polacy zaatakowani i okupowani przez Ruskich za wybuchające wieżowce w Moskwie też nie stali by się terrorystami... Całe szczęście, że Ruscy tak perfidni nie są, chociaż na Czeczeńców zrzucili ;)...

Mateusz z Kanady 2011-05-12

Blom, to jest bez sensu dla kogos kto nie mysli kategorjami siedmiowiecznego barbazyncy.  
 
Motywy: w skrocie on byl prawdziwym muzulmaninem i prowadzil swieta wojne z reszta swiata. Muzulmanie postrzegaja Stany Zjednoczone jako wielkiego szatana i dla czesci z nich obecnosc wojsk amerykanskich na swietyh ziemiach byla casus beli. Z tego samego powodu OBL na swoich nagraniach gledzil np o tragedi Andaluzji i zapowiadal re-reconquiste.  
 
W temacie radze przeczytac: Robert Spencer: “Politically Incorrect Guide to Islam (And the Crusades)”, Mark Steyn: “America Alone” i Oriana Fallaci “The Force of Reason”. W skrocie: jestesmy w globalnej wojnie z islamem, przez polityczna poprawnosc generlanie przegrywamy, OBL byl tylko znanym generalem wroga.

Blom 2011-05-12

Ja tego nie rozumiem, przecież to szukanie wroga na siłę. Mi się zdaje że tu chodzi o coś więcej tylko nie wiem co...

Mateusz z Kanady 2011-05-12

Od momentu kiedy prorok pedofil mial pierwsze urojenia islam byl w swietej wojnie, czasami cichej czasami otwartej, z reszta swiata. Islam to nie jest religja to ruch polityczny. Obecnie przerabiamy tylko nastepny rozdzial, jedyna roznica jest ze wmawiamy sobie ze zagrozenie nie istnieje i szukamy innych wytlumaczen.

Kreator z koczowiska :) 2011-05-13

Przemek - jak masz ciekawe metody i tak się z nimi bym zapoznał, może emailowo napisz. 
 
W każdym razie odzyskałem komórkę. To temat rzeka ale udało się chociaż nie bez strat finansowych :[. Ale uroki niewychowanego plebsu z szemranych dzielnic. Dla nich oddanie telefonu jakkolwiek to szczyt uczciwości a już wydzwonienie minut, popieprzenie ustawień i zabawy kartą to normalne jak się znajduje coś na ulicy. Dresiarnia must die w wielkiej RP! 
 
Tak więc temat telefonu zamknięty. 
 
Co do WTC na szybko. Wyburzenia takich budynków zaczyna się od góry tzn kilka pięter pod szczytem by ciężar zarwanej części miażdżył kolejne trzpienie konstrukcyjne. 
 
Oficjalna wersja z filmów o zamacu na WTC mówi, że od rozgrzanego paliwa palącego się na ponad 75% powierzchni kondygnacji wyboczyły się kratownice osłaniające stropy. Stropy zaczęły spadać na siebie odsłaniając konstrukcję pionową. 
Konstrukcja pionowa nie usztywniana żadnymi elementami poziomymi wyginała się temperatura zrobiła swoje wygięła się ponad granice wytrzymałości i całe kilkanaście pięter zaczęło miażdżyć wszystko pod spodem. 
 
Nieoficjalna wersja wysadzona konstrukcja wyżej a potem niżej spowodowała składanie się budynku prawie idealnie w pionie co jest stosowane przy wyburzeniach. Niski bilans ofiar też daje duży plus teoriom spiskowym - podejrzane.

Claude mOnet 2011-05-13

@Kreator (28) 
 
Zapomniałeś napisać o nano-termicie... To już są fakty! Brodaci w turbanach przecież go nie użyli... ;)

PolishKrumper 2011-05-15

czym sie rozni Kaczor od Donalda? 
hmmm... 
ano tym czym PiSda od POchwy!

Ostatni Sprawiedliwy 2011-05-19

Jabol weź przestań z tymi teoriami spiskowymi o WTC ;P 
Nie junta w Afganistanie- to nadużycie i policzek wobec prawdziwych junt. Junta jest tworzona przez wojskowych armii regularnej. 
Pamiętam jak przeczytałem niusa o zabiciu Bin Ladena: wpierw przeczytałem omyłkowo "Obama został zabity" :D 
Jabol co Ty piłeś jak nagrywałeś:>? Prowadzenie audycji samemu zdecydowanie Ci nie służy ;P 
 
Pod koniec bardzo zabawnie :D

Dodaj komentarz...


Adam Kreator - konserwatywny liberał pracujący niestety na etacie. W wolnym czasie zajmuje się pomnażaniem w socjalizmie XXI wieku swojej nędzy i różnymi dziwnymi zainteresowaniami: numizmatyka, fuchy, grafika 3D, rysunki, rzeźba, malarstwo, design, stare komputery, pisanie artykułów, podróże, fotografia zabytków, konserwacja sztuki, zamki polskie, monarchiści, historia ogólnie a zwłaszcza mało znane ciekawostki które wyszukuję w książkach, internecie i wikipedii. Żeby określić dokładniej trzeba wypić z nim lampkę wina o cenie powyżej 8zł za butelkę.

Krzysztof Jabollissimus - wierszoklej (słowo "poeta" używał niejeden grafoman, on skromnie nie użyje). Węglomaz i farbiarz ("rysownik i malarz" zarezerwowane są raczej dla tych, co nieszpetnie uprawiają sztukę). Wydrzymord (zaiste, by być "wokalistą" trzeba umieć śpiewać!). By poznać fragmenty jego tfu-rczości - warto zajrzeć na stronę www.jabollissimus.pl Żeby poznać go lepiej, trzeba wypić z nim lampkę wina w cenie poniżej 8zł za butelkę.

Prowadzą audycję na żywo KonserwaInne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Liberland | Konserwa 2.0, #29 (1) - 5 lata temu
Równość - sruwność. (1) - 5 lat temu

Ludobójstwo - film - 5 lat temu

Dziwna wojna - c.d. (3) - 7 lat temu

Wojna 23 sierpnia? (12) - 7 lat temu


Trzecia wojna światowa? (6) - 7 lat temu

Plotki, ploteczki (1) - 7 lat temu


Zabory Ukrainy? (6) - 7 lat temu

Kabaret z Konserwą (4) - 7 lat temu

O masonerii (15) - 7 lat temu


Pisk eunuchów: Rosjo ratuj! (25) - 7 lat temu
Czarne święta! (11) - 7 lat temu


Właściciele Polski (12) - 7 lat temu


Na 11.11 - polub lewaka! (8) - 7 lat temu

Powrót emigranta - cz.1 (22) - 7 lat temuMrowisko masonerii (38) - 8 lat temu

Polska - Afryka Europy (13) - 8 lat temu


Litwo, Ojczyzno moja! (2) - 8 lat temuWlepy AgenTomasza (1) - 8 lat temu

Banksterzy nas okradną? (6) - 8 lat temu

Klasycy prawicy w konserwie! (10) - 8 lat temu

Jan Pietrzak (24) - 8 lat temu


Młodzież się organizuje! (11) - 8 lat temu

Punki i hipstery (16) - 8 lat temu

Szopka Noworoczna 2012/2013 (6) - 8 lat temuKornel Morawiecki w Konserwie (25) - 8 lat temu


Kult Lecha Kaczyńskiego? (35) - 8 lat temu

Europa poza Unią? (2) - 8 lat temu

Czy Polska jest konserwatywna? (19) - 8 lat temu


Korwinowe gadanie (29) - 9 lat temu

Wielki kryzys i konkurs (7) - 9 lat temu


Kto wygrał bitwę warszawską (29) - 9 lat temu


Konserwa - pełna humoru (11) - 9 lat temu

Krzyż w PE (47) - 9 lat temu

ACTA wciąż zagraża (9) - 9 lat temu

Anegdoty z uczelni... (24) - 9 lat temu


Potrzeba nam dekomunizacji (17) - 9 lat temu

Relacje polsko-żydowskie (11) - 9 lat temu

Rozbój! VIATOLL to hell! (9) - 9 lat temu


Kłamstwo smoleńskie (71) - 9 lat temu

Konserwa - Free Trade is Fair! (19) - 9 lat temu


Głodówka przeciw dysedukacji (25) - 9 lat temu
Konserwa: rozkład systemu (11) - 9 lat temuKonserwa pełna miłości (21) - 9 lat temu


Konserwa z nutką Naszości (9) - 9 lat temu

Konserwa protestacyjna! (28) - 9 lat temu

Konserwa w szkole (16) - 9 lat temu

Konserwa: ideologia a życie (13) - 9 lat temu


Karpiobójstwo i długi (12) - 9 lat temu


WRON won! 13 grudnia. (12) - 9 lat temu


Mały jubileusz Konserwy (13) - 9 lat temu

Konserwa: Solidarność (17) - 9 lat temu

Konserwa o 11.11.11 (20) - 9 lat temu


Precz z Halloween (69) - 9 lat temu
Konserwa chaosu (48) - 10 lat temuKonserwa II wojenna (22) - 10 lat temu


Konserwa: Kult siły (41) - 10 lat temu

Konserwa reedukowana (6) - 10 lat temu

Konserwa... satanistyczna! (20) - 10 lat temu

Atrapa puszki od konserwy. (3) - 10 lat temu

Konserwa w pytę! Pyta.pl (7) - 10 lat temuKonserwa o atomistyce (19) - 10 lat temu

Konserwa lwowsko-kresowa. (23) - 10 lat temu

Konserwa o sztuce (23) - 10 lat temuKonserwa - Na razie się bawmy (27) - 10 lat temuMaghreb i Lewant dalej kipi¹ (11) - 10 lat temu

Konserwa o pieskach, hau, hau! (10) - 10 lat temu

Konserwa - wódanie specjalne (9) - 10 lat temu

Konserwa - Wydanie Swiateczne (6) - 10 lat temuKonserwa (testowa) 2 (9) - 10 lat temu

Konserwa (testowa) 1 (16) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Jaro - - 20.00
numer faksu - - 30.00
Piotr_W - - 40.00
Robert - - 77.00
Donald z Brukseli - - 200.00
czk - - 56.00
Mateusz, War of Tanks - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt