Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-06-14

Konserwa lwowsko-kresowa.

Nadający:

Konserwa o Kresach i Lwowie. Jak sfałszowano linię Curzona. Jak traktowane jest polskie dziedzictwo na Wschodzie, a jak Polacy traktują dziedzictwo niemieckie na tzw. Ziemiach Odzyskanych. Co zniszczył komunizm, a co niszczeje teraz? Jak wyglądają i są rozwiązywane konflikty pomiędzy np. Rumunami a Węgrami.

KOMENTARZE

dorota 2011-06-14

i się uparł na ten temat i zrobił :P

Mateusz z Kanady 2011-06-15

Fajna ciekawa audycja, sporo sie dowiedzialem,... nigdy jakos nie mialem okazji usystematyzowac sobie kto kogo za co nienawidzi i mordowal w tej przekletej okolicy.

Jabollissimus 2011-06-16

I znów przyczyną konfliktu nie są różnice narodowościowe, a zasada Divide et Impera zastosowana przez Austrię i Rosję... Narodowość była tylko osią podziałuu. 
 
Mam nadzieję, że taka teza trochę rozgrzeje komentarze... :)

Mateusz z Kanady 2011-06-16

No moze tak. Ale teraz to juz tylko nienawisz, vendetta i stare razy zostaly. Ja sie zgadzam z tym co mowil Kreator ze polskie dziedzictwo kulturowe na kresach jest warte pielegnowania. Nie zgadzam sie natomiast z tym ze warto staratc sie o odzyskanie Lwowa nawet pokojowo przez ekonomiczne wplywy. Toz to jak Balkany, najmniejsze zmiany koncza sie niewspolmiernym rozlewem krwi. Juz lepiej zeby Polakom ze wschodu proponowac przesiedlenie do Polski na dogodnych warunkach – lepiej brac pzyklad z Zydow niz Chorwatow/Serbow/Bosniakow/Albanczykow.

Jabollissimus 2011-06-16

Nikt z nas raczej nie chce odbierać Lwowa Ukrainie. Po co daremno przelewać krew? 
A ekonomiczne wpływy... to co innego. ;) Handel buduje pokój! Zawsze!

Kreator z koczowiska :) 2011-06-16

Jeśli by zaczęto jatkę np. w przypadku ataku Ukrainy na Rumunię i Węgry bo ciągle Rumunii i Węgrzy są napadani przez nacjonalistów jak zwiedzają południowo-zahcodnią Ukrainę. 
 
Wyjaśnie - Ukraina jest ogromnie zadłużona ostatnio. Dogoni Tusk-land bardzo szybko, ale nam pożyczą kasę przynajmniej raz a Ukrainie nie. Wystarczy iskra i kryzys solidny by Ukraina z Rumunami i Węgrami się pożarła to są ciągle bardzo kiepskie stosunku z powodu tych napadów i wzajemnej niechęci i roszczeń. Bardzo prawdoporobne są zerwania stosunków dyplomatycznych w ciągu 20-30 lat. 
 
Jesli byłoby znacznie gorzej uważam, że Polska powinna się opowiedzieć po stronie Węgier, Słowacji i Rumunii. Może to co mówił JKM, że kresy zmieniały łatwo właścicieli gdy było bezkrólewie wcale nie jest gołosłowne. Może na naszej emeryturze Lwów zmieni właściciela. Ukraina to niebezpieczne miejsce a jej społeczeństwo bardzo podzielone... :P Dziel i rządź. Trzeba stosować taktykę zaborców i nie zapominać o historii. 
 
Jeśli Ukraina wejdzie do UE muszą nas traktować i sąsiadów jednakowo. Polacy są sentymentalni i pewnie wielu kupi nieruchomości i ziemię na ukrainie. Co by Ukraińcy nie gadali conajmniej 10% Lwowa to dalej polska ludność i biznes też z nimi będzie na pewno się kręcił coraz mocniej. 
 
w 2005 roku nocowałem u polaka z kresów i on samodzielnie z kuzynek remontuje dom po dziadkach z 1928 roku moderna i bardzo pracowity gość, miał ziemię kupioną, dom w trakcie remontu na parterze mieszkaliśmy i robi coś dookoła. Jego sąsiad ukrainiec ma podobny dom i ruina zupełna. Więc kto będzie interesy robił gdy Ukraina wjedzie do UE - POLAK. 
 
Może jestem przewrażliwiony i wyciągam wnioski ze słuch doświadczeń, ale niwykluczone, że możemy mieć DUŻY wpływ na władze Lwowa i zachodniej ukrainy w ciągu najbliższych 20 lat. Ja jestem za ekspancją ekonomiczną - ALE DO TEGO POTRZEBUJEMY KORWINIZMU. Niskie podatki, wejście ukrainy do UE a kresy są naturalnym kierunkiem rozwoju naszego biznesu. 
 
Ja nie będę miał żadncyh wyrzutów sumienia jak Ukraińcy staną się znowu mniejszością w wyniku ekspancji ekonomicznej na kresach. Są niezaradni, niszczą dużo cennych rzeczy, wielu z nich ma niechęć do nas, a za kasę zrobią wszystko... Sami ukręcili na siebie bicz tylko musimy go chwycić w ręce reformując Polskę.

Kreator z koczowiska :) 2011-06-16

PS. Na pewno jestem przewrażliwiony i wyciągam wnioski ze złych doświadczeń, ale trzeba pilnować NASZYCH interesów. Nie widzę nic złego by miećwpływ ekonomiczny i de facto rządzić w rejonach Lwowa czy Stanisławowa skoro można tam dużo potencjalnych biznesmenów znaleźć. A pracownikami wiadomo kto będzie ]:->

chrobacja.narod.ru 2011-06-16

Ukraińcy to naród wynaleziony przez Austriaków. Najstraszniejsze jest to, że Niemcy w wersji pruskiej i austriackiej od 300 lat szczują Słowian i Bałtów na siebie. Gdyby połączyć potencjał Polski + Litwy + Białorusi i Ukrainy mielibyśmy 110 milionowy kraj, który mółby skutecznie rywalizować na świecie. Niestety, po tym co katolicyzm zrobił rusinom w Rzeczpospolitey i to co Ukraińcy zrobili Polakom będzie to bardzo trudne. Należy odrzucić uprzedzenia konfesyjne , które dzielą Słowian na zwalczające się pseudonarody i oprzeć Unię Słowianska na WOLNOŚCI. Przez tysiące lat aż do momentu ekspansji chrześcijaństwa Słowianie byli ludźmi wolnymi i samodzielnymi, dopiero chrześcijaństwo wprowadziło coś takiego jak feudalizm i morderczy wyzysk chłopów przez pseudoszlachtę, która nie chciała ostatecznie walczyc za swój kraj.  
 
Obecny naród ukrainski to w duzej czeaci zruszczeni Polacy, którzy uciekli przed katolickim wyzyskiem na dzikie pola, przyjeli prawosławie i szczerze znienawidzili szlachecki katolicyzm. Trzeba to zrozumieć, podział na klasy w dawnej Rzeczpospolitej szedł często po linii religijnej, chłop na kresach obojetnie czy lach czy rusin stawał sie prawoslawny , a szlachcic pochodzenia ruskiego czy lechickiego - katolikiem - dlatego aby odrodzić Unię Słowiańską należy zniszczyć wpływy tak kościoła katolickiego jak i prawosławia i oprzeć kraj o nowy MIT - mit WOLNOŚCI CZYNIENIA i spółpracy ludzi mówiących podobnymi językami ! Wilk i Smok muszą iść znowu razem ! Sława Słowianom ! Precz z bliskowschodnimi memami i niewolniczą kulturą łacińską!

Jabollissimus 2011-06-17

"katolicyzm = feudalizm 
kultura łacińska = niewolnictwo 
Wielka Unia Pansłowiańska!" 
 
A masz do powiedzenia coś, co nie pochodzi z Moskwy? 
Wszystko co wymieniłeś jest używane przez propagandę rosyjską co najmniej od XVI wieku. Ja rozumiem, że przez pięć wieków można w to uwierzyć, ale może warto poznać też inne stanowiska?

Kreator z koczowiska :) 2011-06-17

Ukraińcy zostali wymyśleni przez Austriaków. Hmmm patrząc na przymykanie oko na publikację nazistowskich bubli o mordowaniu Polaków, Czechów, Rusinów i Węgrów - na początku XX wieku we Lwowie i na kresach... Coś w tym jest. 
 
W zasadzie tylko z tym zdaniem mogę się zgodzić w znacznej mierze. A co do reszty - już pisałem co sądzę o katolicyźmie polskim i wyciągam inne wnioski. Katolicyzm u nas był dużo łagodniejszy niż na zachodzie i dzięki temu przetrwała tradycja. Pozatym u nas wiara dalej jest wmiarę silna a na zachodzie albo mordują się i palą o każdy dogmat albo dymają kozy i kochają lewicę. To ja wole nasz zaścianek i jakoś wierzę, że bez nakazów Unijnych i patronatu ZSRR dawno byśmy wyprzedzili te bezmózgie germańskie plemiona z zachodu. 
 
Dziadek się śmiał, że niemiec jest zbyt ograniczony by z kombinerek skorzystać gdy nie ma młotka pod ręką. To tyle o tym kto jest zaradny i kto w normalnych warnkach sobie poradzi w Europie gdy będzie na prawdę ciężko...

Kreator z koczowiska :) 2011-06-17

Przyjdą jeszcze ciężkie czasy i o ile u steru będą względnie normalni ludzie Polacy SAMI SOBIE PORADZĄ, podczas gdy Niemiaszki, Francuziki i cała reszta w UE bez paluszka wskazującego z rządu umrze z głodu taki sobie socjalizm wyhodowali...

Gwer 2011-06-17

@8 "kultura łacińska = niewolnictwo" - Od kiedy? Poczytaj czym jest kultura/cywilizacja łacińska i nie piernicz farmazonów. Cywilizacja łacińska jest bardzo zbliżona do takiego ostatnio modnego (i słusznie) pojęcia KoLiberalizm. To co widzimy obecnie za oknem nijak się ma do tego co tak krytykujesz, żyjemy w systemie który najłatwiej określić jako bizantynizm niemiecki - czyli całkowicie scentralizowana władza, autorytarne państwo które chce zastąpić Boga... Panslawizm możesz sobie wsadzić., z większością narodów słowiańskich mamy sprzeczne interesy.  
 
Kawałek idealnie pasujący do tej audycji 
Tormentia - Orlęta Lwowskie 
www.youtube.com

chrobacja.narod.ru 2011-06-17

Chłopcy, mówicie do mnie Konecznym ale prawda jest taka że Rzym (nawet po przyjęciu chrześcijaństwa) miał ustrój niewolniczy, a barbarzyńcy liberalny ;-) Pierwsze co zrobili Goci po zdobyciu Rzymu w 410r, to uwolnili niewolników. Rzym opierał się na niewolnictwie, biurokracji i wyzysku podatkowym - to jest własnie prawdziwa kultura łacińska.  
 
Wolność to domena barbarzyńców zza limesu ! Wszyscy mężczyźni byli sobie równi a jednostka była WOLNA !  
 
A propos liberalizmu kultury łacińskiej :-) 
 
Święty Paweł pouczał niewolników tak: 
 
"Każdy niech pozostanie w takim stanie, w jakim został powołany. Zostałeś powołany do wiary jako niewolnik? Nie martw się! Nawet gdybyś miał okazję stać się wolnym, skorzystaj raczej z twego niewolnictwa [pozostając w tym stanie]". 
 
"Niewolnicy, bądźcie we wszystkim posłuszni doczesnym panom, nie służąc tylko dla oka, jak gdybyście się mieli ludziom przypodobać, lecz w szczerości serca, bojąc się Pana."  
 
Święty Piotr zaś tak: 
"Niewolnicy! Z całą bojaźnią bądźcie poddani panom nie tylko dobrym i łagodnym, ale również surowym." 
 
Dalej uważacie, że wasz kultura łacińska jest liberalna ? ;-)

chrobacja.narod.ru 2011-06-17

Do Kreatora: 
 
Ukraińcy zostali stworzeni przez Austriaków po to aby Wiedeń miał zapewniony spokój w Galicji z Polakami. Jeżeli Lach walczy z Rusinem to nie ma siły i czasu walczyć z Wiedniem. Zauważ, że najsilniejsze wpływy nacjonalistyczne partie ukraińskie mają w bylym zaborze Austriackim. Naród Ukraiński jest tworem całkowicie sztucznym i wyrosłym w interesie Wiednia, nacjonalista ukrainiec ninawidzi Rosji i Polski a kocha Niemcy ;-) Jak już mówiłem przeraża mnie to że ludzie mówiący podobnymi językami, potrafiący dogadać sie bez tłumacza zabijają się w imie cudzych interesów. Podobnie był w Jugosławii - tam ochrzczony przez Rzym Chorwat , nienawidził swojego brata Serba z tego powodu, że przyjął chrzest od Greków z Bizancjum, mimo że obaj mówili tym samym językiem. Najgorsze co przytrafiło się Słowianom to to, że zostali podzieleni granicami religijnymi a ich siły są wykorzystywane do wzajemnych bratobójczych walk w imię cudzych interesów. 
 
Powiem tyle, gdybym mógł cofnąć się w czasie dałbym Polską korone Iwanowi Groźnemu - razem z Rosją uwolnilibyśmy Bałkany od Turków i stworzyli Imperium Słowiańskie - bylibyśmy potęgą światową. Niestety, bliskowchodnie memy zaciemniają ludziom obraz rzeczywiostości i każą walczyć o nie swoje sprawy. 
 
"Nie rzymskie lecz polskie sumienie nam mieć trzeba - inaczej wieczne z nas Niewolniki !"

Mateusz z Kanady 2011-06-17

Re 9: No ladnie, to ja sie powstrzymuje juz pare tygodni zeby tego nawiedzonego slowianina nie pobudzac a ty mu ochlapy zucasz? Toz przeciez teraz on juz nigdy sobie nie pojdzie.

chrobacja.narod.ru 2011-06-17

Sorry Mateuszu. Niewiedziałem, że kontstacja.com to katolickie kółko wzajemnej adoracji i jakikolwiek ferment niezgodny z linią Konecznego jest źle widziany. Ok. Gnijcie sobie w spokoju ;-)

Mateusz z Kanady 2011-06-17

@ choroba.ru Katolisckie? Tez nie wiedzialem – jestem ateista. 
 
A twoj panslawism mam w powazaniu rownie glebokim jak islamism, komunizm i faszyzm.

Jabollissimus 2011-06-19

@13 
Mylisz łacinę (język) z kulturą. :D I w ten sposób "machnąłeś się" o kilka wieków. 
 
Robiąc PODSTAWOWE błędy - dochodzisz do złych wniosków. 
 
"Powiem tyle, gdybym mógł cofnąć się w czasie dałbym Polską korone Iwanowi Groźnemu" 
Yhy, i "jednostki byłyby wolne"?! 
W Rosji feudalizm był znacznie gorszy niż u nas. Władcy potrafili wymordować do 1/3 narodu z własnego widzimisię (jak np. Piotr Wielki). Od czasów Mongołów Ruś stała się barbarzyńska - co widać nawet w języku: Rosjanie mieli przysłowie brzmiące mniej więcej tak: "kniaź się gniewa - kniaź szaleje, kniaź się spokoi - będzie żałował" i machali ręką na tyranię. 
 
 
Niestety, stwierdzam, że cierpisz na Chorobację braku wiedzy jakiejkolwiek. A wnioski wysnuwasz na wyobrażeniach i propagandzie. 
Przykro mi.

chrobacja.narod.ru 2011-06-19

Jabollismus, to samo mogę powiedzieć o Tobie ;-) Rzucasz inwektywy w moją stronę nie podpierając ich żadnymi argumentami. 
 
Po pierwsze: Jagiełło - dziki Litwin mówiący po rusku, z matki ruskiej, prawoslawnej ksiezniczki z Tweru i ojca poganina dobrze rządził Rzeczpospolitą. Dlaczego Iwan Groźny miałby być gorszy ?  
 
Po drugie: kultura łacińska MA źródłło w starożytnym rzymie. Kultura łacińsko to m.in. prawo rzymskie - a prawo rzymskie powstało w starożytnym niewolniczym Rzymie, zatem logiczne wnioskując kultura łacińska ma źródło w starożytnym Rzymie. Ale ty uważasz zapewne inaczej ;-)

chrobacja.narod.ru 2011-06-19

A teraz zeby was ostatecznie wkurw*c zaprszam do posluchania tego: 
 
www.youtube.com

Jabollissimus 2011-06-19

Ależ podaję argumenty - wskazuję gdzie powtarzasz propagandę rosyjską. Punktuję słabości twojego rozumowania. 
 
"kultura łacińska MA źródłło w starożytnym rzymie. Kultura łacińsko to m.in. prawo rzymskie - a prawo rzymskie powstało w starożytnym niewolniczym Rzymie, zatem logiczne wnioskując kultura łacińska ma źródło w starożytnym Rzymie." 
Niestety nie można tego nazwać logicznym wnioskowaniem. Zjawisko i jego (jedna) z przyczyn to nie są pojęcia tożsame. 
Rozumując tym tokiem: 
W Chinach wynaleziono papier toaletowy. Chiny są jego "źródłem". Czy to znaczy, że wszyscy (no niekoniecznie wszyscy) jesteśmy Chińczykami? (Bo używamy). 
 
 
"Jagiełło - dziki Litwin mówiący po rusku, z matki ruskiej, prawoslawnej ksiezniczki z Tweru i ojca poganina dobrze rządził Rzeczpospolitą. Dlaczego Iwan Groźny miałby być gorszy?" 
Litwa nie była podbita przez Mongołów. To miało (i ma do tej pory!) widoczne implikacje w sposobie rządzenia. Np. nt. Iwana Groźnego: 
"Iwan IV zasłynął jako człowiek okrutny. Począwszy od 1560 roku z jego polecenia stracono tysiące ludzi, w 1581 roku w napadzie szału zamordował drugiego syna, Iwana. Czynami tymi zapracował na przydomek "Groźny". (...) 
doprowadził swoją represyjną polityką do politycznego i gospodarczego kryzysu państwa. W 1565 roku wprowadził opriczninę, czyli carską policję, odpowiedzialną za liczne masakry ludności i rabunki; zlikwidował ją w 1572 roku widząc, że wymknęła mu się spod kontroli. Rezultatem opriczniny była śmierć ok. 100 tys. ludzi." 
Powiedz tym tysiącom, jak to im dobrze było. 
 
Jagiełło nie był złym władcą, ale koszty "technologiczne" unii z Litwą były duże. Uniwersytet Jagielloński musiał zupełnie zmienić profil kształcenia, by Litwę i Ruś cywilizować i objąć jako taką administracją. Trwało to dobre dwa wieki. (I było warto - bo zabezpieczyliśmy całą flankę Polski). 
Koszty unii z Rusią byłyby znacznie większe. (Odległość, rozległość, różnice kulturalne, religijne, sprzeczne interesy i kierunki zainteresowań/ekspansji). 
 
Nuta całkiem przyjemna. Tylko czy ona ma być argumentem na to, że Polanie, czy szerzej Słowianie Zachodni nie mieli władców? 
To już wygumowaliśmy z pamięci Popiela, Piasta, Siemowita, Lestka, Ziemiomysła? Nie istnieli?

chrobacja.narod.ru 2011-06-19

Przed 795 rokiem, przed najazdem Karła Wielkiego i ochrzczonych zdrajców na ostatnia Świątynie Światła w Górach Świętokrzyskich nie było władców w feudalnym tego słowa znaczeniu. Był Kagan, Bóg wcielony, opiekun - piast - kołek - oś naszego Świata - symbolicznie wskrzeszany przez lud przed wstąpieniem na swój "urząd". Nawet po zniszczeniu Starego Porządku przez chrześcijańsko-germańską ekspansję i rozczłonkowaniu Słowiańszczyzny, naczelników poszczególnych części Narodu wybierał bądź zatwierdzał Wiec - wszystkich wolnych i równych mężczyzn. Było tak aż do przyjęcia przez te odrębne byty polityczne chrztu, który sankcjonował samodzierżawie poszczególnych królików.

Jabollissimus 2011-06-20

Samodzierżawie to na twej ulubionej Rusi. ;) 
W Polszcce "zatwierdzanie" króla zniosła dopiero konstytucja 3 maja.

Dodaj komentarz...


Adam Kreator - konserwatywny liberał pracujący niestety na etacie. W wolnym czasie zajmuje się pomnażaniem w socjalizmie XXI wieku swojej nędzy i różnymi dziwnymi zainteresowaniami: numizmatyka, fuchy, grafika 3D, rysunki, rzeźba, malarstwo, design, stare komputery, pisanie artykułów, podróże, fotografia zabytków, konserwacja sztuki, zamki polskie, monarchiści, historia ogólnie a zwłaszcza mało znane ciekawostki które wyszukuję w książkach, internecie i wikipedii. Żeby określić dokładniej trzeba wypić z nim lampkę wina o cenie powyżej 8zł za butelkę.

Krzysztof Jabollissimus - wierszoklej (słowo "poeta" używał niejeden grafoman, on skromnie nie użyje). Węglomaz i farbiarz ("rysownik i malarz" zarezerwowane są raczej dla tych, co nieszpetnie uprawiają sztukę). Wydrzymord (zaiste, by być "wokalistą" trzeba umieć śpiewać!). By poznać fragmenty jego tfu-rczości - warto zajrzeć na stronę www.jabollissimus.pl Żeby poznać go lepiej, trzeba wypić z nim lampkę wina w cenie poniżej 8zł za butelkę.

Prowadzą audycję na żywo KonserwaInne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Liberland | Konserwa 2.0, #29 (1) - 5 lata temu
Równość - sruwność. (1) - 5 lat temu

Ludobójstwo - film - 5 lat temu

Dziwna wojna - c.d. (3) - 7 lat temu

Wojna 23 sierpnia? (12) - 7 lat temu


Trzecia wojna światowa? (6) - 7 lat temu

Plotki, ploteczki (1) - 7 lat temu


Zabory Ukrainy? (6) - 7 lat temu

Kabaret z Konserwą (4) - 7 lat temu

O masonerii (15) - 7 lat temu


Pisk eunuchów: Rosjo ratuj! (25) - 7 lat temu
Czarne święta! (11) - 7 lat temu


Właściciele Polski (12) - 7 lat temu


Na 11.11 - polub lewaka! (8) - 7 lat temu

Powrót emigranta - cz.1 (22) - 7 lat temuMrowisko masonerii (38) - 8 lat temu

Polska - Afryka Europy (13) - 8 lat temu


Litwo, Ojczyzno moja! (2) - 8 lat temuWlepy AgenTomasza (1) - 8 lat temu

Banksterzy nas okradną? (6) - 8 lat temu

Klasycy prawicy w konserwie! (10) - 8 lat temu

Jan Pietrzak (24) - 8 lat temu


Młodzież się organizuje! (11) - 8 lat temu

Punki i hipstery (16) - 8 lat temu

Szopka Noworoczna 2012/2013 (6) - 8 lat temuKornel Morawiecki w Konserwie (25) - 8 lat temu


Kult Lecha Kaczyńskiego? (35) - 8 lat temu

Europa poza Unią? (2) - 8 lat temu

Czy Polska jest konserwatywna? (19) - 8 lat temu


Korwinowe gadanie (29) - 9 lat temu

Wielki kryzys i konkurs (7) - 9 lat temu


Kto wygrał bitwę warszawską (29) - 9 lat temu


Konserwa - pełna humoru (11) - 9 lat temu

Krzyż w PE (47) - 9 lat temu

ACTA wciąż zagraża (9) - 9 lat temu

Anegdoty z uczelni... (24) - 9 lat temu


Potrzeba nam dekomunizacji (17) - 9 lat temu

Relacje polsko-żydowskie (11) - 9 lat temu

Rozbój! VIATOLL to hell! (9) - 9 lat temu


Kłamstwo smoleńskie (71) - 9 lat temu

Konserwa - Free Trade is Fair! (19) - 9 lat temu


Głodówka przeciw dysedukacji (25) - 9 lat temu
Konserwa: rozkład systemu (11) - 9 lat temuKonserwa pełna miłości (21) - 9 lat temu


Konserwa z nutką Naszości (9) - 9 lat temu

Konserwa protestacyjna! (28) - 9 lat temu

Konserwa w szkole (16) - 9 lat temu

Konserwa: ideologia a życie (13) - 9 lat temu


Karpiobójstwo i długi (12) - 9 lat temu


WRON won! 13 grudnia. (12) - 9 lat temu


Mały jubileusz Konserwy (13) - 9 lat temu

Konserwa: Solidarność (17) - 9 lat temu

Konserwa o 11.11.11 (20) - 9 lat temu


Precz z Halloween (69) - 9 lat temu
Konserwa chaosu (48) - 10 lat temuKonserwa II wojenna (22) - 10 lat temu


Konserwa: Kult siły (41) - 10 lat temu

Konserwa reedukowana (6) - 10 lat temu

Konserwa... satanistyczna! (20) - 10 lat temu

Atrapa puszki od konserwy. (3) - 10 lat temu

Konserwa w pytę! Pyta.pl (7) - 10 lat temuKonserwa o atomistyce (19) - 10 lat temu

Konserwa lwowsko-kresowa. (23) - 10 lat temu

Konserwa o sztuce (23) - 10 lat temuKonserwa - Na razie się bawmy (27) - 10 lat temuMaghreb i Lewant dalej kipi¹ (11) - 10 lat temu

Konserwa o pieskach, hau, hau! (10) - 10 lat temu

Konserwa - wódanie specjalne (9) - 10 lat temu

Konserwa - Wydanie Swiateczne (6) - 10 lat temuKonserwa (testowa) 2 (9) - 10 lat temu

Konserwa (testowa) 1 (16) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Jaro - - 20.00
numer faksu - - 30.00
Piotr_W - - 40.00
Robert - - 77.00
Donald z Brukseli - - 200.00
czk - - 56.00
Mateusz, War of Tanks - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt