Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (7)
5 dni temu
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza
wczoraj
Przeliczanie wynagrodzeń to nie taka oczywista sprawa!
O zagranicznych wynagrodzeniach, o tym co utrzymuje niemieck· gospodark· oraz czytanie listu s·uchacza. O tym wszystkim Jan Fijor!
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2011-08-15

Cała prawda o szczepieniach

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś gościmy założycielkę Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” i rodzica, który niecałe 3 tygodnie temu wygrał sprawe w sądzie administracyjnym dotyczacą wydanej decyzji nakazującej szczepienie dziecka.

KOMENTARZE

Dr. Andre Kulisz 2011-08-15

Bravo. Szczepionki sa ani efektywne ani bezpieczne. Najzdrowszymi dziecmi w Ameryce sa Amish i Mennonites - nie szczepione i karmione organiczna zywnoscia. My leczymy dzieci ze skutkow szczepien (rowniez w Polsce). Widzimy wiele tragedii. Jest bardzo duza roznica miedzy szczepionkami teraz i 30 - 50 lat temu. Glowna roznica to adjuviants i sposob rozrostu kultor ktore staly sie bardzo szkodliwe dla zdrowia. Bravo ze w Polsce sa ludzie tak odwazni. W tej chwili autyzm ma 1 dziecko na ok 100 - 120. 40 lat temu bylo to 1:10000 - 15000. Szczepionki to NAJWIEKSZY sector dochodow przemyslu farmaceutycznego. Wiodacy lekarze biora lapowki (przeprasza, honoraria konsultacyjne) i rozglaszaja propagande proszczpienna.

Claude mOnet 2011-08-15

Miałem niestety mało czasu na komentarz do problemu i nie powiedziałem wielu istotnych rzeczy - teraz je usystematyzuje: 
 
1. Medycyna (jej establishment) się skompromitowała w historii (o czym mówiłem), więc ostrożnie z byciem pewnym w sprawie konieczności i dobrodziejstwach szczepień. 
 
2. Sami znani wakcynolodzy twierdzą, że nie jest to taka pewna wiedza, jaką przedstawia nam mainstream. 
 
3. Przypuśćmy, że mainstream medyczny ma rację to wtedy skoro szczepionki są tak korzystne i uodparniające, to najbardziej zagrożeni będą sami niezaszczepieni, więc po co niezaszczepionych przymuszać!? Niech ryzykują i umierają... 
 
4. Problem szczepionek to w 95% tylko problem finansowy - firmy tzw. Big Pharma na tym biznesie zarabiają miliardy USD! Łatwo nie odpuszczą. 
 
5. Masowe, przymusowe szczepienia porównał bym do istnienia Ministerstwa Zdrowia i przymusowych ubezpieczeń społecznych (NFZ) - bez nich też miliony ludzi umrą na ulicy! Nie możemy do tego dopuścić, nigdy! :) 
 
Ps. Na spiskową część dotyczącą szczepionek zapraszam do Teorii Chaosu - postaram się jeszcze w tym roku zrobić audycję z profesjonalistą w temacie szczepionek.

strach 2011-08-16

Nieprzypadkowo z Rozdziału Karnego ustawy O zapobieganiu epidemiom zniknęły zapisy pozwalające karać rodziców za rezygnację z obowiązkowych szczepień. Szczepienie jest procedurą medyczną a polskie prawo nie pozwala na przymuszanie ZDROWEJ osoby do przyjęcia takiej procedury. Gwarantuje to równiez konstytucja. Szczepienia są eksperymentem. Producenci szczepionek nie ukrywają skutków ubocznych, potwierdza to równiez polski Minister Zdrowia w rozporządzeniu o Niepożądanych Odczynach Poszczepiennych (NOP). Są tam wynienione również bardzo powazne NOPy, takie jak uszkodzenia neurologiczne czy śmierć. Kodeks Karny przewiduje kary dla osób, które świadomie narażają inne osoby na utratę zdrowia lub życia. W przypadku szczepień ryzyko jest jasno określone.  
Prawdopodobnie dlatego znikneły przepisy pozwalające dotąd przymuszać rodziców do poddania dziecka szczepieniom. Sanepid udaje, że o tych zmianach prawnych nic nie wie. Do zadań Sanepidu nie nalezy już ściganie "opornych", nie ma już uprawnień do wydawania decyzji ani karania, listy opornych mają już wyłącznie wartość statystyczną. Mimo to, nadal nakłada grzywny, wydaje decyzje. Jaki ma w tym interes ? Kto płaci za te działania, skoro Państwo już takich zadań nie nakłada? To jest inicjatywa własna Inspektorów Sanitarnych ? Robią to w czynie społecznym? W godzinach pracy? Sprawy w Sądach Sanepid przegrywa. Kto za to płaci ? 
Do zadań Sanepidu należy karanie lekarzy za niezgłaszanie NOPów. Tutaj jednak Sanepid swoich uprawnień nie wykorzystuje. ŻADEN lekarz nie został dotąd ukarany grzywną za niezgłoszenie NOP. Nawet w przypadkach nagłośnionych w TV. Dlaczego?

Claude mOnet 2011-08-16

@strach 
 
A kto płaci lekarzom na państwowym za wypisywanie odpowiednich leków? Te same korporacje, co w przypadku Inspektorów Sanepidu? Nie może być! Toż to spiskowa teoria dziejów! 
 
Odp: "Big Pharma"

Don Camilo 2011-08-16

W UK rejestrując się do lekarza rodzinnego (GP) dostaje się listę chorób i szczepień, które się zaliczyło w Polsce. Będąc Polakiem można nałgać, że przeszło się wszystkie choroby dziecię ce i szczepienia. Nikt tego nie weryfikuje.  
Myślę, że może to zadziałać w drugą stronę. Rodzice mówią, że 2-3 lata byli w UK i tam szczepili dzieciaka (oczywiście ten wałek jest trudny w przypadku szczepień robionych od razu po porodzie ale zawsze to jakiś sposób).

Gigal 2011-08-16

Państwowa Inspekcja Sanitarna widać dba o zdrowie polskich dzieci do tego stopnia, że ma w nosie przepisy na podstawie których powinno działać, wychodząc pewno z założenia, że cel uświęca środki. Niby jest w tym trochę racji - zdrowie jest najważniejsze. 
 
Oburzające jest jednak, że Sanepid do tej pory nie zajął się znacznie bardziej odpowiedzialną kwestią: karmienia dzieci. Rodzice powinni mieć obowiązek przedstawiać urzędnikom Sanepidu paragony fiskalne z zakupów jedzenia dla dzieci, a jeszcze lepiej - karmić dzieci na oczach urzędników (wiadomo, rodzic mógł kupić papu dla dziecka i wszamać sam). Skoro Sanepid i tak działa bezprawnie, to czemu nie miałby pójść krok dalej w imię wspólnego dobra? 
 
@Claude mOnet (pkt. 4) - gdyby w piłce nożnej nie było czerwonych kartek, to każdy mecz wygrywałaby prawdopodobnie ta drużyna, której gracze jako piersi skopaliby po genitaliach wszystkich graczy drużyny przeciwnej. Oburzasz się na działanie koncernów farmaceutycznych, a one tylko zarabiają pieniądze tak, jak mogą zarabiać, dostosowując się do reguł gry - gdyby tego nie robiły już dawno by nie istniały, a ich miejsce zajęłyby inne, tzn. krytykujesz graczy za to, że reguły gry są do dupy.

Krakers 2011-08-16

Dlaczego nie zrobiliście tej audycji 2 tygodnie temu... eh :l 
Przez kilka miesięcy kłóciłem się z matką odnośnie ostatniego obowiązkowego szczepienia, któremu miałem być poddany i ostatecznie uległem. Wprawdzie nie przemawiały do mnie jej argumenty, że za brak szczepienia grozi kara 5000 tys. zł (pewnie sama wymyśliła kwotę). Teraz przynajmniej wiem gdzie szukać więcej wiedzy i wyszkolić się w temacie. Z pewnością przyda się - jeśli nie bezpośrednio dla mnie, to przynajmniej jako argumenty w rozmowach. 
Dzięki za audycję

Claude mOnet 2011-08-16

@Krakers 
 
To ile masz lat, że jeszcze szczepią Ciebie? 
Za moich czasów szczepienia się kończyły w wieku 10-11 lat. Jak ktoś (rodzic) się mocno uparł to się dziecka nie szczepiło, a był to późny PRL!

Łukasz Roszyk 2011-08-16

Krakers widać ma 18 lat.. 
 
Najprawdopodobniej była to ostatnia dawka tężca... 
 
A troskliwej mamusi mogłeś odpowiedzieć że już w piasku sie nie bawisz i szczepienie Ci nie potrzebne.. bo w razie wypadku to w szpitalu i tak podają "profilaktycznie" surowice (również wątpliwej skuteczności) 
 
Ludzie często nie mają pojęcia o czym mówią i sami są "za" chociaż nie wiedza dla czego.. a jak pytasz dlaczego to odpowiadają "bo to jest dobre"... oczywiście nie mając ku temu żadnych podstaw..  
 
Gdyby ktoś potrzebował pomocy to moje gg: 52 33 786, lub skontaktujcie się ze stowarzyszeniem przez strone www.stopnop.pl

dorota 2011-08-16

Wbrew pozorom, szczepienia to nie jest taka jasna sprawa. Dla przykładu, dzięki obowiązkowym szczepieniom praktycznie udało się wyeliminować z rozwiniętych państw gruźlicę i tężec, bardo groźne choroby/zakażenia które często kończą się śmiercią. 
 
Oczywiście kwestia tego, czy szczepienia powinny być obowiązkowe rozbija się o to, czy rodzice powinni mieć wybór. Z drugiej strony, jeżeli choroba jest zakaźna, to czy rodzice mają prawo wybierać brak szczepienia jednocześnie narażając przypadkowych ludzi na zarażenie się chorobą, której w ogole nie powinno w tym społeczeństwie być?

FoS 2011-08-16

Audycji nie słuchałem jeszcze. Kwestia szczepień rozpatrywana jest najczęsciej zbyt płytko (patrz komentarz Kulisza) lub zupełnie oderwanie od literatury i wiedzy medycznej (patrz komentarz Doroty) a także od zdrowego rozsądku (patrz komentarz Doroty). Zalecam nie używanie fraz takich jak "cała prawda o szczepieniach".  
 
W całym systemie jest tak wiele patologii, że aż dziw bierze, że tak małe jest poparcie dla StopNOP od ludzi którzy decydują sie na szczepienie.

strach 2011-08-16

"...dzięki obowiązkowym szczepieniom praktycznie udało się wyeliminować z rozwiniętych państw gruźlicę i tężec, bardo groźne choroby/zakażenia które często kończą się śmiercią." 
Ten slogan ma wartość mniej więcej taką, jak "cukier krzepi" lub "pij mleko, będziesz wielki" ;) Co z krajami, w których niegdy nie szczepiło się na gruzlicę lub nie szczepi się na nia od bardzo wielu lat a w których ta choroba występuje niezwykle rzadko? Jak na tym tle wyglada Polska, w której każdy jest obowiązkowo szczepiony na grużlicę w pierwszej dobie zycia a choroba występuje nadal bardzo czesto? 
Ta szczepionka jest jedną z najbardziej niebezpiecznych jeśli chodzi o NOPy a jednocześnie uznana przez samych wakcynologów za nieskuteczną. Czyżby kary za zerwanie długoteminowych kontraktów były aż tak dotkliwe a utylizacja szczepionki droższa niż wstrzykiwanie jej dzieciom? 
Bzdur o epidemiach tężca nie mam siły komentować... tym się nie można zarazić ani od zaszczepionego ani od niezaszczepionego.

Jagnella 2011-08-16

Jeśli macie możliwość to proszę przekażcie jakąś bibliografię medyczną na temat szczepionek. Myślę, że najlepiej sobie o tym poczytać. Ze swojego doświadczenia wiem, że często zdarza się, że lekarze są niedouczeni. Jakiś pacan wmawiał mi, że mając zaawansowaną dyskopatię muszę iść na operację (po której mogłabym skończyć na wózku) i absolutnie powinnam przestać trenować. Poczytałam, pouczyłam się i dziś bez operacji trenuję dalej i mogę sprawnie się ruszać. W Polsce 80% takich operacji przeprowadza się bezpodstawnie. Po 4 latach po operacji duża część pacjentów ląduje znowu na stole - tego dowiedziałam się od innego lekarza, bardziej douczonego. To nie jedyna sytuacja, kiedy jakiś nieuk, albo po prostu ktoś, kto ma za nic swoich pacjentów wmawiał mi jakieś głupoty. Także nie ufam lekarzom, wolę sama doczytać o tym temacie.

FoS 2011-08-16

Jagnella, podałaś dobry przykład na "niedouczenie lekarzy". Polecam tobie ten adres: faktyoszczepieniach.wordpress.com

dorota 2011-08-16

strach, jakbyś przeczytał komentarz, który napisałam, to byś zauważył, że w przypadku tężca napisałam "zakażenie" a nie "zarażenie" a to dwa oddzielne terminy. A słowa o "epidemii" już sobie wyssałeś totalnie z palca. 
 
I chyba kpisz, ilość zachorowań na gruźlicę w krajach trzeciego świata jest ogromna, głównie przez to że gruźlica nieźle współgra z HIV-em.

strach 2011-08-16

Doroto, w USA nie szczepi się na grużlicę, w Norwegii też nie. Jesli to dla Ciebie są kraje trzeciego świata...  
Jeśli możesz, to prosze wytłumacz, w jaki sposób osoba nieszczepiona może stanowić zagrożenie w związku z zakażeniem tężcem ?

Magda 2011-08-18

A co powiecie o szczepieniach na żółtaczkę? Byłam szczepiona. Po porodzie moje dziecko chyba jako jedyne na całym oddziale nie musiało leżeć pod lampami ani być leczone właśnie na tą przypadłość niemowlęcą.

Claude mOnet 2011-08-18

@Magda 
 
Problemem nie są szczepienia same w sobie, ale ich masowy przymus! A to wielka różnica... Ja na szczęście nie jestem kobietą i nie szczepiłem się na żółtaczkę ;)...

FoS 2011-08-20

@Claude mOnet 
 
Zgadzam się z twoim poglądem. Co być odpowiedział na najczęstszy argument za przymusem masowych szczpeień np. w tej postaci: 
 
"Szczepienie nie gwarantuje jednostce całkowitej odporności na chorobę - ona może się pojawić, choć słabsza i z mniejszą ilością powikłań. Dlatego potrzebna nam jest odporność zbiorowa, dzięki której ci, którzy mogliby zachorować, z dużym prawdopodobieństwem w ogóle nie zetkną się z danym czynnikiem chorobotwórczym." 
 
medycyna24.pl

Claude mOnet 2011-08-20

@Fos 
 
Bardzo prosto (pomijając mnóstwo argumentów jak szkodliwości szczepionek i ich słabe działanie) - powiedział bym tak: 
 
"Odczepcie się od mojego zdrowia i moich dzieci, które nie są własnością państwa! Jeśli się nie zaszczepię to moja i tylko moja sprawa, a skoro Wy, państwowi terroryści się szczepicie, czyli jesteście odporni na wszelkie choroby, to w czym problem? Przecież Wam nie będę zagrażał, jeśli bez szczepień przedwcześnie umrę... A może się po prostu boicie, że nie macie racji? A może macie też odsyp od Big Pharmy?" ;)

Kalisto 2012-01-31

Trochę późno, ale - żeby później jakaś kolejna niedouczona  
@Magda: Normalnie Ty chyba nie wiesz sama na co się szczepiłaś i czym jest żółtaczka noworodkowa (zwana inaczej fizjologiczną) a czym WZW B (i/lub WZW A) przeciwko któremu się szczepiłaś?! 
Poza tym - w Polsce praktycznie wszystkie dzieci szczepi się p. WZW B w pierwszej dobie życia, a żółtaczka noworodkowa ujawnia się w okolicach 2-3 doby, dopiero, jak wątroba zaczyna pracować i zaczyna rosnąć poziom bilirubiny we krwi powodującej właśnie owo zażółcenie. Wierz mi, że WZW B nie wyleczysz naświetleniami. Inna sprawa - ja szczepiłam się p. WZW A/WZW B, moje dziecko przyjęło szczepienie w pierwszej dobie życia, a POMIMO tego - i tak wylądowało na naświetlaniach. 
 
OMG, jeśli w Polsce będzie taki wysoki odsetek ludzi, którzy są kompletnymi ignorantami jak Magda, to ja się boję o przyszłość tego społeczeństwa...

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - 3 tygodnie temu

10 groszy za indyka (1) - 4 tygodnie temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - 6 tygodni temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - 6 tygodni temu

Oddaje500plus chellange! (13) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...

Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - 2 miesiące temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - 2 miesiące temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - 3 miesiące temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - 3 miesiące temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - 4 miesiące temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - 4 miesiące temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - 5 miesiące temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - 5 miesiące temu

Czy będą matury? (1) - 5 miesięcy temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - 6 miesięcy temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - 6 miesięcy temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - 6 miesięcy temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - 7 miesięcy temu

ROI z obywatela (9) - 7 miesięcy temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - 8 miesięcy temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - 8 miesięcy temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - 8 miesięcy temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 9 miesięcy temu

Kiedy można zabić intruza? - 9 miesięcy temu

Magiczne szable i tarcze (1) - 9 miesięcy temu


Kto zaorał Hugo? - 10 miesięcy temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 10 miesięcy temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 11 miesięcy temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 11 miesięcy temu

Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 11 miesięcy temu

Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 11 miesięcy temu

Matka Boska Dotacyjna (9) - ponad rok temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - ponad rok temu

Rozwody przez internet - ponad rok temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - ponad rok temu

Podatki, które się opłacają? (3) - ponad rok temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - ponad rok temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - ponad rok temu

Autostopem na Kitaj (2) - ponad rok temu


Zdrajcy sprawy (4) - ponad rok temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - ponad rok temu


Taxi zamiast PKS (4) - ponad rok temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - ponad rok temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - ponad rok temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - ponad rok temu


Każdy w końcu umrze (2) - ponad rok temuZnajdź swojego alfonsa (11) - ponad rok temu

Zabić czy usunąć? (7) - ponad rok temu

Jak zostać Dworcem? (1) - ponad rok temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - ponad rok temu


Jak pędzić bimber (10) - ponad rok temu

Czy bańka już pękła? (8) - ponad rok temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - ponad rok temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - ponad rok temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - ponad rok temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - ponad rok temu

Nowy, legalny hazard (2) - ponad rok temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - ponad rok temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 2 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 2 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 2 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 2 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 2 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 2 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 2 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 2 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 2 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 2 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 3 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 3 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 3 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 3 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 3 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 3 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 3 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (38) - 3 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 3 lata temu

Warto być biednym (8) - 3 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 3 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 3 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 3 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 4 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 4 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 4 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 4 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 4 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 4 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 4 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 4 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 5 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 5 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 5 lata temuObalamy mity nt. energetyki (42) - 5 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 5 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 5 lata temuMożesz jeździć na gapę (10) - 5 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 5 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 6 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 6 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 6 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 6 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 6 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 6 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 6 lat temu


Jak kraść? (49) - 6 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 6 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 6 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 7 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 7 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 7 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 7 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 7 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 7 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 8 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 8 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 8 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 8 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 8 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 8 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 8 lat temu

ACTA samo zło (87) - 8 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 8 lat temu

Naloty na graczy (17) - 8 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 8 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 8 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 8 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 8 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 8 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 9 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 9 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 9 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 9 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 9 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 9 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 9 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 9 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 9 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 9 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 9 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 9 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 9 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 9 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 9 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 10 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 10 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 10 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 10 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 10 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 10 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 10 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 10 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 10 lat temu


O buncie informatyków (8) - 10 lat temuUE powstała! (2) - 10 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Blog o zarabianiu w internecie - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Sklep bhp nowy sącz, tarnów - Volpex.pl - - 20.00
Grzegorz z Zielonej Góry - - 100.00
okna dako complex - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz... - - 20.00
Rafał - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt