Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-08-13

Reptilianie - wprowadzenie - Krzysztof Rogala (gość)

Nadający:

Ogólnie o tym temacie opowie Krzysztof Rogala, założyciel witryny Dav

KOMENTARZE

Mateusz 2011-08-17

Claude, mógłbyś napisać w komentarzu tytuł utworu, którym kończysz audycję?

kartofel 2011-08-17

@Mateusz 
www.teoriachaosu.com.pl tam znajdziesz sporo informacji.

dorota 2011-08-17

bardzo dobra audycja. Obecnie Teoria Chaosu jest jedną z moich ulubionych audycji w kontestacji. Drugą ulubioną jest wydanie poniedziałkowe, a trzecią Janek Fijor. 
 
Innymi słowy, jesteś wśród najlepszych, Claude! ;-)

Bezimienny 2011-08-18

Potwierdzam powyższe. Tak trzymaj.

dorota 2011-08-18

Ja mam pytanie. Czy ktoś, jakikolwiek lekarz sprawdzał czy Icke nie cierpi przypadkiem na poważny przypadek paranoi? Bo biorąc pod uwagę fakt, że jest on pionierem w "dziedzinie" reptilian, patrząc na jego niektóre filmy video, nawet te dotyczące Smoleńska (!) można by dojść do wniosku, że ten człowiek czuje się nieustannie prześladowany. 
 
Nie jest istotne, czy są to akurat reptilianie czy tajne służby, ale jestem ciekawa na ile sprawdzone zostało do po prostu pod kątem zaburzeń psychicznych.

Claude mOnet 2011-08-18

@dorota (5) 
 
David Icke kilkanaście lat temu przewidział w jakim kierunku pójdzie rozwój świata (polecam jego książki). Jest paranoikiem na 100% (kto na jego miejscu by nie był!?), ale czy tak jak on mówi osoba chora psychicznie? Absolutnie nie. 
Poza tym gość ma ironię w małym paluszku, także jak łykasz wszystko co mówi to nie masz dystansu do świata (trzeba chyba w UK pomieszkać, albo "Monthy Pythona" pooglądać aby Polaki skumali :). 
 
Dla wszystkich polecam zobaczcie kompilację z jego wykładów i samemu ocenić zanim go wyślecie do psychiatry: 
www.youtube.com 
 
Ps. Za tydzień będzie 2 część o Reptilianach, zatem Dorota możesz się zapytać o to Krzysztofa Rogali, on lepiej zna Icke'a niż ja :)...

dorota 2011-08-18

Wybacz Claude, tak jak bardzo lubię Twoją audycję, tak niestety nie mam siły żeby siedzieć do 2 w nocy nad audycją i zawsze słucham offline :P Dlatego dzięki, że ostatnio tak szybko wrzucasz!

Piotr 2011-08-18

Czy ten cytat-motto Charlesa Forta jest w jakiejś książce bo mam wszystkie wydane w Polsce i nic takiego tam niema. 
 
Odnośnie słowa Elohim - to chyba zaszło jakieś nieporozumienie. Mike Heiser w zasadzie przypomniał rzecz znaną dla osób analizujących Biblię, że jest to słowo odnoszące się do pojedynczej istoty tzw. pluralis majestatis. 
 
www.michaelsheiser.com 
 
i w jednym z wykładów tak mniej więcej od 2 minuty: 
 
www.youtube.com 
 
I Biblii wcale nie trzeba retłumaczyć, to wszystko o czym mówił pan Krzysztof tam jest: 
- "Każdy człowiek niech się poddaje władzom zwierzchnim; bo nie ma władzy, jak tylko od Boga, a te, które są, przez Boga są ustanowione. Przeto kto się przeciwstawia władzy, przeciwstawia się Bożemu postanowieniu; a ci, którzy się przeciwstawiają, sami na siebie potępienie ściągają" - list do Rzymian 13:1-2 - więc logicznie także władza Illuminatów. 
 
- "Kto łamie zakon Mojżesza, ponosi śmierć bez miłosierdzia na podstawie zeznania dwóch albo trzech świadków; o ileż sroższej kary, sądzicie, godzien będzie ten, kto Syna Bożego podeptał i zbezcześcił krew przymierza, przez którą został uświęcony, i znieważył Ducha łaski! Znamy przecież tego, który powiedział: Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę; oraz: Pan sądzić będzie lud swój. Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego" - list do Żydów 10:28-31  
 
- zapowiadane tysiącletnie panowanie Jezusa ma być królestwem sprawiedliwości - a sprawiedliwość w normalnym znaczeniu oznacza oddanie każdemu według tego co mu się należy, a nie jakąś sielankę. I w apokalipsie Jana jest napisane, że pod koniec jego panowania cała ziemia się zbuntuje przeciwko Jezusowi. 
 
- miłość o której pisał Paweł apostoł w liście do Koryntian to 'agape' - czyli miłość do Boga - a nie cokolwiek innego.  
 
- wolność chrześcijańska to uświadomiona konieczność, a nie życie po swojemu - "W tych okolicznościach, jadąc do Damaszku z pełnomocnictwem i poleceniem arcykapłanów, ujrzałem, o królu, w południe w czasie drogi światłość z nieba, jaśniejszą nad blask słoneczny, która olśniła mnie i tych, którzy jechali ze mną; a gdy wszyscy upadliśmy na ziemię, usłyszałem głos do mnie mówiący w języku hebrajskim: Saulu, Saulu, czemu mnie prześladujesz? Trudno ci przeciw ościeniowi wierzgać". Dzieje apostolskie 26:12-14 
 
- i odnośnie przesłania Plejadian - to klasyczny przykład zastosowania tego fragmentu: "Wszystko, co ja wam powiedziałem, starannie wypełniajcie. Nic do tego nie będziesz dodawał ani niczego od tego nie ujmiesz. Jeśliby powstał pośród ciebie prorok albo ten, kto ma sny, i zapowiedziałby ci znak albo cud, i potem nastąpiłby ten znak albo cud, o którym ci powiedział, i namawiałby cię: Pójdźmy za innymi bogami, których nie znasz, i służmy im, to nie usłuchasz słów tego proroka ani tego, kto ma sny, gdyż to Pan, wasz Bóg, wystawia was na próbę, aby poznać, czy miłujecie Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej" 5 księga Mojżeszowa 13:1-4. 
 
Jest taka ciekawa zależność. W języku angielskim słowo słuszność (strength) to nie racja moralna tylko nazwyklejsza w świecie siła. Ten ma rację kto jest najsilniejszy. 
 
Oficjalne chrześcijaństwo próbuje sobie dziecinnie racjonalizować Boga (w domyśle stwórcę ludzi), tak jakby Bóg nie był Bogiem obiektywnym tylko był dlatego Bogiem, że ktoś go za Boga uznaje. 
 
A z powodów pragmatycznych lepiej mieć przekonanych sług niż niewolników, bo nie łudźmy się, że życie wieczne ma polegać na nic nie robieniu. 
 
"Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości, aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany" drugi list do Tymoteusza 3:16-17 - jakie to dzieło na razie niewiadomo, być może ekspansja. 
 
I jeszcze odnośnie Oriona. W książce "Nowe lądy" Charles Fort przedstawia swoje wyliczenia z których mu wynika, że ziemia jest oddalona od księżyca w zakresie 59-60 km, a nie jak jest podawane w oficjalnej nauce 384 000 km. Więc może ta odległość od Oriona nie jest aż tak duża. Dla przykładu oficjalnie kratery wulkaniczne na ziemi są przeciętnie 100-200 razy mniejsze od tych księżycowych.

Radek 2011-08-19

Totalne bzdury. Kiedyś oglądałem film wywiad z dawidem icke. Było to fajne , ale jak doszło do reptalian i tego że królowa brytyjska jest jaszczurem i zjada małe dzieci to stwierdziłem "BZDURA". Krzysztof współczuje twojej psychice która jest karmiona tymi bzdurami o repatlianach. Musisz się ciągle bać ,że przyjdą i cię zjedzą. Ludzie nie widzicie że tutaj nie ma żadnej logiki :)? Bajeczki na resorach dla małych dzieci.

Mateusz z Kanady 2011-08-19

No dobra, powaznie, znaczy nie powaznie, ale tak troche. Skoro zdaniem goscia kontrola reptylianow powoli slabnie bo coraz wiecej ludzi o nich wie to znaczy ze mosi dojsc do konfrontacji. Czyli nasuwa sie pytanie jak te gady pozabijac? No albo oni albo my prawda?  
 
To przyjzyjmy sie ich mozliwosciom. Co daje im przewage? Telepatia, teleportacja i zakladam regeneracja. Czyli gad to cos jak master wampir tyle ze sie slonca nie boi. Zakladam ze nie maja alergi na czosnek czy wode swiecona,... a srebro?  
 
Tak czy inaczej, skoro to nie sa istoty boskie, to jak trafnie zauwazyl Major Alan Dutch Schaefer: “If it bleeds, we can kill it.” Czyli nasuwa sie pytanie jak w mozliwie najszybszy sposob wpakowac w takiego gada wystarczajaco duzo olowiu, zelaza czy uranu zeby niszczyc go w tempie szybszym niz jego mozliwosci regenerowania, jednoczesnie zapobiegajac teleportacji. Few problems cannot be solved with the sufficient use of firepower. Jak czterech master wampirow szlo na mysliwych z Monster Hunter International to mysliwi rozwali ich za pomoca karabinow maszynowych, granatnikow automatycznych i baterii mozdziezy. I Herkules dupa kiedy ludzi kupa. To tyle jezeli chodzi o regenracje. 
 
Oni maja zdolnosci telepatyczne. No dobra ale takie zdolnosci beda zawsze ograniczone. Znaczy jak to nie bozia to wszystkich na raz nie przeczyta i wszystkich rekacji nie przewidzi... Poza tym to nawet jak ich rekacje sa super szybkie to czy taki gad jest w stanie przewidziec kule powiedzmy .300 Winchester Magnum wystrzelona z kilkuset metrow (jaki jest zasieg jego telepati?) i poroszajaca sie z ponad dzwiekowa predkoscia?A kilka kul wystrzelonych z roznych odleglosci i kierunkow? A kilkaset? Ja rozumiem ze to najlepsi wojownicy telepaci ale przeciez oni tez maja ograniczenia, prawda? A w ogole mozna taka mycke wymyslec jak mial Magneto ze telepaci mogli mu skoczyc (zakladam ze folia aluminiowa nie wystarczy)? To tyle jezeli chodzi o telpatie. 
 
A jak z ta teleportacja? Czy mosza byc w okrelonych miejscach/portalach? Czy tez moga sie teleportowac bez ograniczen? Czy teleportowanie meczy ich, znaczy jak skocza za duzo razy to potem mosza sie zregenerowac? Jakby ktos znalazl portale to mozna je zaminowac i przygotowac zasadzke. Wychodzi taki gad ze stargate/looking glass a tu dup gatlingi, miotacze ognia i claymory (remember kids: front towards enemy). No wlasnie czy on sie moze teleportowac jak mu na przyklad granat ogon urwie czy mosi sie najpierw jak Nimrod pozkladac? To tyle jezeli chodzi o teleportacje. 
 
A w ogole czy inne rasy kosmitow takie jak na przyklad Himmit nie moglyby wyslac kilka swoich stealth stakow naladowanych plasma rifles in thirty gigawat range i moze mycki jak Magneto zeby pomoc? Toz przeciez im tez te gady pewnie przeszkadzaja?  
 
Inquiring minds want to know... 
 
**************** 
 
P.Sssssssssssssssssssssssssssssss.  
 
No tak Brzezinksssski jest reptylianem, to duzo tlumaczy. 
A Kisssinger, SSSSorossss, Asssange, Tussssk i Gunssssss ‘n Rosssessss to moze nie?  
Pozdrawiam Mateussssssz.

mgr inż. BlackEmperor 2011-08-19

@ Radek 
 
Nie wiem co wy podczas tych audycji ćpacie .. ale chce to samo ! 
 
A poważnie to zawsze lubiłem SF więc Teorię Chaosu traktuję jako swego rodzaju, wyszukaną rozrywkę.

Jabollissimus 2011-08-19

Przednia fabuła! ;D

dorota 2011-08-19

Mateuszu z Kanady, zaryzykowałabym twierdzenie, że technologia reptilian byłaby dla nas jeszcze większym szokiem niż zetknięcie Indian z kolonizatorami, więc mówiąc szczerze, nie mamy najmniejszych szans ;)

dorota 2011-08-19

dzień, w którym reptilianie zdecydują, że to koniec ziemskiej cywilizacji, tak włąśnie się stanie.

Mateusz z Kanady 2011-08-20

Dobra dobra dorota, czyli co? Game over man, game over? Ty cos tak brzmisz jak familiar, znaczy hybryda. Juz Ellen Rippley dwadziescia lat temu pokazala jak gady rozwalac. Jak glosi motto Monster hunter Internatinal: Evil looms. Cowboy up. Kill it. Get paid.

Pawinho 2011-08-20

Czy ma ktos klopoty ze zgraniem auducji Teoria Chaosu? 
Juz drugi odcinek ,po zgraniu nie moge odtworzyc"plik uszkodzony". 
Inne programy smigaja jak ta lala ;-).

dorota 2011-08-20

Mateuszu, alieny z Obcego nie były zbytnio inteligentne i nie dysponowały żadną technologią. Lepiej było porównać to do predatora, ale widzisz, problem w tym, że świat nigdy nie zmagał się z większą liczbą predatorów naraz. A inwazji predatorów to nawet arnold by nie powstrzymał :P

Claude mOnet 2011-08-20

Wy się tutaj śmiejecie, a Reptilianie z UK do więźnień na 4 lata za wpisy na Facebooku wkłądają... Eh, życie... ;) 
 
Poczytajcie na blogu najbardziej przenikliwego polskiego libertarianina p. Jacka Sierpińskiego (swoją drogą "dobrego" Reptyla): 
sierp.libertarianizm.pl

dorota 2011-08-20

Nie trzeba szukać daleko, Claude. Jakiś nastolatek z polski gadał z niemcem na fejsie o tym , że planuje przeprowadzić zamach w Warszawie, okazało się że INTERPOL (!) podsłuchiwał tę rozmowę i na mieszkanie 17-latka najazd zdrobiło CBŚ...

Mateusz z Kanady 2011-08-20

“Wy się tutaj śmiejecie” 
 
Jezeli mam audycje brac na powaznie to pytania ktore zadalem sa jak najbardziej na miejscu.  
 
******************* 
 
Dorota, predator to pikus. Zauwaz ze te bezmyslne alieny niezle sobie z predatorami radza. Predator ma ograniczona mobilnosc i regeneracje i nie jest telepata. Zdecydowana wiekszosc broni predatora jest krotkiego zasiegu, laser na ramieniu jest jedyna bronia pozwalajaca mu walczyc na dluzsze odleglosci. Tak czy inaczej mosi on go bezposrednio wycelowac, brak pociskow kierowanych uniemozliwia mu niszczenie celow poza bezposrednim polem widzenia i przez to bardzo ogranicza jego mozliwosci bojowe. Poza tym wystarczy sie glina wysmarowac i koles ciebie nie widzi a sam chociaz trudny do zobaczenia golym okiem na pewno da sie wykryc czujnikami reagujacymi na cieplo, ruch i glos. Pomiedzy predatorem a nowoczesnym smiglowcem szturmowym z samosterujacymi pocikami “fire and forget” o zasiegu kilku kilometrow i szybkostrzelnym dzialkiem strzelajacym pociskami z zubozonego uranu stawiam na smiglowiec. Znacznie bardziej niebezpieczne sa istoty szybko rozmanzajace sie jak alieny czy tez wystepujace w wielkich ilosciach jak Posleen. Problemem jest przede wszystkim atak nasyceniowy tzn taki ze nawet jak obrnocom wszystko sie uda to sama liczba atakujacych bedzie za duza zeby ich powstrzymac. I wlasnie dla tego kilka super gadow nie powstrzyma dywizji pancernej wspartej lotnictwem i artyleria. I pamietaj z audycji: oni nie moga nas wytluc bo nas potrzebuja do przezycia.  
 
************* 
 
I sorry ale grozenie na internecine zamachem powinno jak najbardziej interesowac policje. Psychol z Norwegii mogl byc przechwycony gdyby ktos go wzial na serjo. To samo dotyczy sie debili z Columbine co w rocznice smierci Hitlera sumiennie pilowali lufy shotgunow...

Tailor 2011-08-21

Może i ksenomorfy są tępe, ale to gatunek, który wyewoluował tylko po to aby zabijać i się mnożyć. Ich proces rozmnażania się mówi wiele o nich samych: 
 
*** 
Z niezapłodnionego jaja złożonego przez królową wylęga się ośmionożna larwa (zwana "Twarzołapem"), której zadaniem jest rozpocząć kolejne stadium w organizmie ostatecznego nosiciela, np. człowieka, psa itd., zwykle przez otwór gębowy. Po wykonaniu tego zadania, Twarzołap zdycha. Wewnątrz nosiciela ksenomorf dojrzewa, po czym "wylęga" się na zewnątrz przebijając klatkę piersiową. Nie ma jeszcze wtedy kończyn, przypomina węża. Następnie kilka razy zrzuca skórę. Nosiciel umiera w wielkich męczarniach. Przyszły Ksenomorf posiada część cech swego żywiciela, ksenomorfy poruszają się na dwóch lub na czterech kończynach. Filmy z serii Alien nie przedstawiają zwyczajów godowych ksenomorfów, ponieważ królowa wydaje potomstwo w drodze partenogenezy, którą w przypadku obcych z księżyca Acheron LV-426 stanowi telitokia. 
 
Wikipedia 
*** 
 
Do tego zamiast krwi kwas, który rani często walczącego z ksenomorfem, gruby pancerz, niesamowita zręczność pozwalająca biegać po suficie z zachowaniem gabarytów wielkiej bestii pod ciężarem której padasz na ziemię i szamoczesz się czekając co najwyżej podczas kiedy ksenomorf odgryza ci nosa. Jest to wredny, zabójczy robal, który potrafi przetrwać nawet warunki podróży kosmicznej!  
 
A predatory z kolei pod względem uzbrojenia są o wiele bardziej zaawansowani niż ludzie, w ogóle na swojej planecie mają ciekawą technologię, no ale skoro potrafią podróżować po kosmosie... Commet Cannon na ramieniu predatora nie posiada co prawda naprowadzanych pocisków, ale zaawansowany układ celowniczy jest. Chciałbym też zwrócić uwagę, że sprzęt którego używają (tnące sieci, dysk, włócznia) to jest broń do polowań, w czasie wojny pewnie mają lepszy arsenał.

dorota 2011-08-21

Skoro tak Mateuszu, to sam zgłoś swój dom pod obserwację CIA, choć pewnie nie musisz tego robić, bo służby już dawno podsłuchują twoją linię telefoniczną i internet. Skoro Ci tak z tym dobrze. 
 
A co do predatorów, w chwili zagrożenia nie walczą oni face to face, tylko używają swoich bomb, które są nieco mocniejsze od bombek wodorowych :P

dorota 2011-08-21

Ba, sorry, Mateusz, ale uważasz, że jeżeli służby z powodu abstrakcyjnego powodu jakim jest "Breivik i inne psychole" mają prawo do podsłuchiwania rozmów, smsów, internetu zwykłych obywateli, to niestety ale jesteś pojebany i wymagasz doraźnego leczenia przeciwko socjalizmowi.

dorota 2011-08-21

Niedługo będziesz rozmawiał z żoną przy obiedzie, że "chętnie byś tych polityków wystrzelał" i za godzinę będziesz miał wjazd na chatę oknami i drzwiami. Ale skoro ci się to podoba...

Mateusz z Kanady 2011-08-21

Tailor, nie jestem pewien czy predatory prowadza wojne. Ci najbogatsi z nich poluja dla sportu ot takie safari dla Hiltonow i Kennedych. A pewnie potem w domu zajmuja sie rozbrajaniem spoleczenestwa i obcinaja wydatki na sily zbrojne zeby utrzymywac socjal. Wcale nie jest powiedziane ze maja zorganizowane sily zbrojne. Wiele zaawansowanych ras sie wyewoluowalo ponad konflikty zbrojne. Himmit czy Darhel posiadaja super technologie, ale zeby zwlaczac Posleen (nomen omen jaszczurowate centaury) potrzebuja ludzi bo sami na wojne sie nie nadaja.  
 
I jeszcze dodam ze po pierwszym strzale Commet Cannon nowoczesne ludzkie systemy wykrycia od razu namiezylyby predatora. A system celowniczy nie rozni sie wiele od systemu jaki dwadziescia pare lat temu zostal zainstalowany na Blekitnym Gromie (i defacto jest szeroko stosowany w wielu silach zbrojnych dzisiaj).  
 
******** 
 
Dorota, bomby predatrow sa slabsze niz konwencjonalne MOAB, jak bys nie pamietala to Dutch przezyl bezposrednia detonacje, gdyby to detonowal MOAB to by szans najmniejszych nie mial..  
 
I uspokuj sie prosze, jak ktos w publiczny sposob, czyli np przez facebook (ktore, przy okazji, jasno zabrania takich tresci) oglasza ze chce mordowac lub grozi przemoca drugiej osobie to policja powinna go brac na serjo. Co innego podsluchiwac prywatne rozmowy co innego oglaszac publicznie na forum swoje checi. Wbrew pozorom Interpol nie ma mozliwosci sledzenia kazdego internetowego belkotu wiec prawdopodobnie ktos ich zaalarmowal tylko go kryja zeby go nie narazac.  
 
Jak mi kiedys jeden warjat na forum grozil smiercia, to wykozystalem okazje zebys prawdzic jak system dziala i majac jednoznaczne dowody kryminalnego zachowania podalem go do naszej policji federalnej. Powiedzieli zebym sie nie przejmowac i nawet webmastera o dane tamtego nie pytali...

tutu 2011-08-21

Ten gościu naciąga fakty, że ja nie mogę. Powołuje się na Mike'a Heisera, że powiedział to czy tamto, tymczasem ja słuchałam wielu wykładów Mike'a Heisera i on na wiele tematów ma bardzo inne zdanie niż ten gościu twierdzi. Na VIMEO są wykłady Heisera na temat gnostycyzmu, jest to z osiem godzin szczegółowych wykładów, posłuchajcie sobie, a nie wierzcie na słowo. 
Polecam też "David Icke debunked", gdzie w jedną kupę ktoś zebrał dużo ciekawych informacji o tym oszołomie, m.in. skąd bierze te pokręcone pomysły na książki. Pamiętajcie - David Icke to po prostu sprzedawca książek, nie lepszy od Danikena, im bardziej szalone są jego historie tym więce książek sprzeda. Nie dawajcie się oszukiwać jak barany.

Claude mOnet 2011-08-21

@Mateusz z Kanady 
 
"Jak mi kiedys jeden warjat na forum grozil smiercia, to wykozystalem okazje zebys prawdzic jak system dziala i majac jednoznaczne dowody kryminalnego zachowania podalem go do naszej policji federalnej." 
 
Mateusz, taki z ciebie prawicowiec, a nie umiesz sam radzić sobie w takich prostych sytuacjach. Wynająć trzeba było detektywa/hakera, zapłacić adminowi za IP i dopaść gościa, a nie się "mazać" na państwowej policji! 
Niezłą mieli polewkę z ciebie zapewne ;)... 
 
A wariat to nie był, bo byś już nie żył, jeśli by nim był - a przynajmniej by ci umilił życie przez rok :)...

dorota 2011-08-21

Mateuszu, z tego co się orientuję, to była prywatna rozmowa polaka z niemcem przez prywatne wiadomości na facebooku. Może to ten niemiec złożył doniesienie, nie wiem dokładnie. Wiem tylko ,że w całą sprawę wpakował się INTERPOL z jakiegoś niewiadomego mi powodu.

dorota 2011-08-21

tzn. interpol podobno podsłuchiwał tę rozmowę. Nie wiem, cy to była ustawka już po złożeniu doniesienia przez Niemca czy nie, wiem tylko że podsłuchiwali. to nie taki problem, jeżeli ECHELON to prawda, to każda rozmowa w internecie może być podsłuchana w każdej chwili. 
 
Claude, kiedy wrzucisz drugą częśc reptilian na kontestacje? ;)

dorota 2011-08-21

aha, dodam jeszcze że może ten dzieciak pisał to w jakimś publicznym wątku, nie wiem, ale jeżeli tak, to cóż, jest idiotą :P

Mateusz z Kanady 2011-08-21

Claude tak jak powiedzialem, chcialem sprawdzic jak dziala system. No i dziala tak jak przewidywalem. Zwyczajnie im sie nie chce ruszyc dupy. I nie, nie przejmowalem sie jego straszeniem, jak bym sie przejmowal kazdym dzielnym internetowym wojownikiem to bym chyba z domu nie wychodzil.  
 
I nie konserwatysta nie poszedl by szukac tamtego .. konserwatysci nie szukaja konfrontacji. Co innego w sytuacji bezposredniego zagrozenia ale to nie to samo co polowanie na debila co smial na internecie kogos postraszyc. Od tego jest, znaczy powinna byc, policja. 
 
“A wariat to nie był, bo byś już nie żył, jeśli by nim był “ 
Mr Bad Guy, meet miss Benelli and her friend Mr 357. :D 
 
************** 
 
No wiec wlasnie dorota,  
 
1. Jezeli pisal to na publicznym watku to sam sie prosil. Jezeli pisal to do nieznajomej ososby tez sam sie prosil.  
 
Zgaduje ze to nie byl jego pierwszy raz. Wiec kiedys gadal o tym z innym kolesiem. Ten koles poinformowal management z Facebooka. Facebook ma wtedy legalny obowiazek informowac policje i wzieli go pod lupe. A Interpol sie tym zajal bo to byl teoretycznie spisek miedzynarodowy.  
 
I jeszcze dodam ze nie szkoda mi debila co szpanuje grozac innym smiercia.  
Jak mu odbyt poluzuja w pierdlu (chociaz na pare dni) to pewnie zgrzecznieje. 
 
2. Nie mam watpliwosci ze panstwo moze podsluchiwac kazda rozmowe. Watpie czy chce i nie sadze ze maja mozliwosci przetwazac te dane. Pamietaj to jest nadal panstwo. Szesc miesiecy po 11-tym wrzesnia kilku porywaczy dostalo wizy do Stanow!

Cokeman 2011-08-29

Podstawowa sprawa drodzy państwo: 
Czy Jim Morrison był reptilianinem? 
forum.davidicke.com

Claude mOnet 2011-08-30

@Cokeman (31) 
 
Daj Boże więcej takich Reptilian-Hybryd... ;)

Dodaj komentarz...


Nieustraszony poszukiwacz spisków, pogromca Reptilian, promotor narkomanów z Kosmosu, do tego wszystkiego wieczny nieudacznik (w nomenklaturze śp. Lecha Kaczyńskiego) i czasem maniak dobrej muzyki - co tu dużo mówić, antyspiskowiec pełną gębą, bynajmniej nie z zachodniej Polski. Podziwia tylko 2 przywódców polskich: ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka i redaktora naczelnego Adama Michnika.

Prowadzi nocną audycję Teoria Chaosu

Audycja została przeniesiona na fale
>>> Radia na Fali <<<
Inne audycje tego autora:
Audycja interaktywna (13) - 9 lat temu


Jak obudzić śpiących? (19) - 9 lat temu


Więcej audycji...


9-11 - fakty i mity (8) - 10 lat temu
HHO w praktyce - Jerzy (gość) (17) - 10 lat temu
XV UFO Forum cz.2 - 10 lat temu

O spiskach samych w sobie (8) - 10 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Ivellios - - 40.00
Od Grzegorza - good job! - - 40.00
Karol - - 20.00
bakteria - - 36.00
Bartosz - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt