Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
4 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
4 dni temu
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2011-09-21

Dlaczego nas nie lubią?

Nadający: Jan Fijor

Jan Fijor i Cokeman dyskutują na wiele tamatów: Dlaczego nie lubia Polaków; Co z sędziami i Korwinem; Jak rozrzutni są politycy z Afryki i kilka innych kwesti.

KOMENTARZE

Cokeman 2011-09-22

Na początek obiecane linki 
 
Lista okręgów gdzie można zagłosować na KNP wybory2011.pkw.gov.pl 
 
Przydatny formularz: www.um.warszawa.pl 
 
Info o najbliższych planach JKM 
www.nowaprawicawroclaw.pl 
https://www.facebook.com 
 
Ksiazki gdzie mozna wiecej o sędziach poczytac: 
www.fijor.com 
www.fijor.com

Barrett 2011-09-22

Martin z kolei jest przeciw głosowaniu na kogokolwiek, bo nie widzi opcji dla siebie. 
 
Zagłosowałbym na JKM, ale wiąże się z tym pewne ryzyko. Ryzyko, że młodzi wyborcy zorientują się że ten człowiek nie jest do końca wiarygodny i może pociągnąć na dno wszystkie środowiska, które go popierają. 
 
Może stąd wynika strach KS przed oficjalnym poparciem tej osoby w wyborach? Przed ew. zbłaźnieniem się? 
 
 
36 minuta: 
 
www.youtube.com 
 
Tutaj jest kilka sprzeczności, mam nadzieję, że je wyłapiecie. JKM na początku przedstawia się jako minarchista, a później rozwija się to w kierunku większej ingerencji państwa. 
 
www.youtube.com 
 
Tutaj w 5 minucie JKM jest zwolennikiem ratowania demokracji, po czym w następnym pytaniu chce nią znieść. Wcześniej wypowiadał się, że król ma być wybrany oddolnie, a nie przez wybory.  
 
I można mnożyć inne przykłady, jak poparcie narodowych socjalistów w manifestacjach. 
 
Z drugiej strony JKM jest dużo bardziej wolnościowy niż banda czworga. Byłby to jakiś głos rozsądku przy założeniu, że nie miałby wielkiego wpływu na decyzje. Ten człowiek w roli komentatora w parlamencie - do przyjęcia.  
 
Sprawa rozchodzi się o wiarygodność, dlatego byłbym ostrożny z popieraniem JKM. Ciekawe co Janek myśli o bojkocie.

Barrett 2011-09-22

PS: Nie złapało linka: 
 
Tutaj w 5 minucie JKM jest zwolennikiem ratowania demokracji, po czym w następnym pytaniu chce nią znieść. Wcześniej wypowiadał się, że król ma być wybrany oddolnie, a nie przez wybory.  
 
www.youtube.com

Cokeman 2011-09-22

36 minuta to akurat ja dyskutuje z JKM. Koles dokonał samozaorania.

Barrett 2011-09-22

Dobrze go przycisnąłeś. "Ja nie jestem dogmatykiem" - do dzisiaj nie mogę przestać się śmiać z tego zdania ;).

Witek 2011-09-22

Cokeman gratulacje z powodu ślubu. Audycja jak zwykle dobra. O Korwinie dyskusji mam już trochę dosyć bo wszystkie media o tym codziennie informują a rozwiązania brak

nikt 2011-09-22

JKM i tak nie wejdzie do sejmu bo lista, z której miał startować nie jest zarejestrowana. Więc nie ma co pisać o jego wadach/zaletach tylko szukać na listach NP kandydatów, którym można zaufać i oddać na nich głos. Ja już znalazłem w swoim okręgu.

Barrett 2011-09-22

Mówię w kwestii ew. unieważnienia wyborów.

Jerzy Leon 2011-09-22

Od pewnego czasu JKM nie jest moim idolem, ale nie da się stworzyć programu sztywnego i pasującego wszystkim. Ktoś, kto nakreśli program i będzie się za wszelką cenę bez względu na rzeczywistość starał go wprowadzać w życie nie jest człowiekiem odpowiedzialnym, bo na szczęście nie da się przewidzieć do końca co nam przyniesie JUTRO. Dlatego pewnie ktoś wymyślił powiedzenie, że tylko krowa nie zmienia poglądów. Literalne trzymanie się planu często może być tragedią! Elastyczność, nie mylić z brakiem kręgosłupa, jest w każdej dziedzinie życia konieczna. 
Ale się wymądrzyłem :)

pawelooss 2011-09-22

Zorganizowana akcja i szczegóły będą prawdopodobnie w przyszłości przedstawione na: wybieramknp.pl

Enem 2011-09-22

A ja nawet i bym zagłosował na Korwina z tak błahego powodu, (jak już p, Jan powiedział w audycji) że by wchodził na tą mównicę i trochę tego wolnego rynku nawrzucał do głów słuchających.  
Ale najbliższy komitet wyborczy ode mnie jakieś 150km (tak na pierwszy rzut oka, bo może jakiś przeoczyłem)  
Jak to w nagraniach instytutu misessa mówią "Lepiej mieć 70 zł w kieszeni (które bym wydał na transport, a przy okazji zmarnowany dzień) , niż pełno zazwyczaj niespełnionych obietnic wyborczych" (or something like that)

Mateusz z Kanady 2011-09-22

A ja bym zaglosowal na jednomandatowe okregi wyborcze. Zamiast durnych progow, list krajowych, procentow i innego kretactwa stworozonego tylko po to zeby mandaryni bandy czworga zawsze mieli miejsce przy korycie, mieli byscie sytuacje gdzie kazdy posel mosial by wygrac swoj okreg (w ktorym mieszka). I koniec. Ale by sie zatrzeslo. Czemu wiec nie pojsc na wybory i na kazdej sronie nie napisac ze chcecie jednomandatowych okregow i ze w nastepnych wyborach zaglosuje na tego kto wam je w miedzy czasie zapewni. Zrobi sie z tego niewazny glos (nie to zeby inne glossy sa wazne) ale jak wystarczajaco ludzi bedzie sie tego domagac to indywidualne kurwy, er przpraszam politycy beda chcieli na tych zmianach zyskac w tym samym czasie oslabiajac wlasne elity partyjne.  
 
Zauwazcie ze gdyby byla prosta orydynacje i jednomandatowe okregi to by JKM nie mial dzisiaj zadnych problemow.

Martin 2011-09-22

Fajna ta audycja!

Gust Dean 2011-09-23

Podaję link ze stroną fana KNP, gdzie można znaleźć najbliższy okrę wyborczy, jeżeli we własnym nie będzie można zagłosować. 
Na stronie są również wnioski o przeniesienie swojego ID do innego okręgu. 
Wszystko na tej stronie: 
www.wybieramknp.pl

Lord Blick 2011-09-23

Wychodzi na to, że mogę albo zrobić wycieczkę do Gdyni i wybrać do senatu, albo do Bydgoszczy i wybrać do sejmu... Jak tu by zadziałać...

Jabollissimus 2011-09-23

"Czemu wiec nie pojsc na wybory i na kazdej sronie nie napisac ze chcecie jednomandatowych okregow i ze w nastepnych wyborach zaglosuje na tego kto wam je w miedzy czasie zapewni. Zrobi sie z tego niewazny glos (nie to zeby inne glossy sa wazne) ale jak wystarczajaco ludzi bedzie sie tego domagac to..." 
Tak, wspaniale, tylko, że dopiski nie idą do "raportu". Więc NIKT się o nich nie dowie. Nikt tematu nie podniesie. Temat nie będzie istniał, tak jak i przed wyborami dla nich nie istniał. 
Pamiętajmy, że 700k podpisów poszło do niszczarki by ukręcić JOWom łeb. Myślisz, że jakieś dopiski na kartach do głosowania dopomogą sprawie? 
 
 
Co do ostatniego akcentu audycji. Niestety. JESTEM POLAKIEM! I jestem z tego dumny! 
Będę ponury, refleksyjny, czy nieustannie podkurwiony (to oczywiście tylko fragment całej palety emocji). Nie będę gęby cieszyć, bo nie ma z czego. Raczej, jeśli już, to będę się śmiał po POLSKU! Tj. wyśmiewał zagrożenie, strach, przemoc, itd., to co jest straszne i złe. Niczym przodkowie, co wyśmiewali komunę, Niemców, zaborców - tych, których się bano, ale z nimi walczono. 
Cytując inny film... "-Kto się cieszy... - Tylko debile się cieszą!" 
I będę marudził. Bezustannie marudzę! (Szczęśliwie, mam nadzieję, że nie przeradza się to jeszcze w ględzenie). Marudzę, bo JESTEM POLAKIEM! Nie potrafię nie marudzić! 
Hadko się przyznać, ale należy. Czasem wychodzą ze mnie też i "polskie" wady. Chora i "sprytna" oszczędność np. - ale to w warunkach, kiedy budżet wynosi np. 100zł/2 tygodnie. A i takie imprezje pamiętam. ;)

Jabollissimus 2011-09-23

I... tak naprawdę 
 
 
POLSKIE WADY NARODOWE N I E I S T N I E J Ą ! ! ! 
Tzn. nie są one narodowe, ani polskie!!! 
Cokolwiek by wam Gadzinówka Wyborcza, albo Martin (:P) wmawiali. 
 
 
 
"Krętactwo" jest charakterystyczna dla społeczności dotkniętych komunizmem. 
 
Ten "smutek", "ponurość" są charakterystyczne dla ludności, która żyły w feudalizmie. Także dla tych narodów, które przetrwały hekatombę. Jacy Francuzi i Niemcy byli "ponurzy" po I wojnie światowej! My wykrwawialiśmy się podczas drugiej wojny światowej, potem trafiliśmy do obozu, który wzmacniał wszystkie złe emocje i postawy. 
To, że na filmie dziejącym się w Stanach Zjednoczonych występuje stereotyp o "ponurym Polaku", to nic! Ludzi pochodzenia polskiego w USA jest ok. 3%, a ilu jest Ukraińców, Rosjan, Białorusinów? Gdyby tych było więcej - stereotyp mówiłby o "ponurych Słowianach". (Stereotypy są zazwyczaj prawdziwe, ale wyprowadzone są na błędnych założeniach. Także taki "o ponurych Słowianach" byłby fałszywy - bo nie jest to kwestia "słowiańskości", a właśnie rosyjskiego feudalizmu, który dotknął ww. narody, i który utrwalił w ich kulturach pewne postawy). 
 
"Zawistność" - charakterystyczna dla społeczeństw biednych! W różnych kulturach różnie się objawia, zależnie jakie klęski polityczne przybiły dany narodek. Zazdrość rodzi wiele postaw: np. "przebiję skurwielowi oponę", "zastawię się, ale pokażę skurwielowi", "zarobię jeszcze więcej, nie będzie mi skurwiel byle gównem szpanował", itd. W skali społeczeństw - występują wszystkie z postaw, zależnie od kultury - z różnym nasileniem. 
 
"Marudność" - w skali milionów ludzi nie da się oddzielić krytycyzmu od krytykanctwa. Ale - co to znaczy "marudzący naród" - to znaczy, że w środku kipi, wrze od idei, chce coś zmieniać. Aktywna część społeczeństwa ma dodatkową presję. Bierna część wszędzie popada w apatię. W tej skali nie może być "marudzenie" traktowane jako wada. Dlaczego? Tutaj najlepsza będzie analiza porównawcza. 
Polacy - Niemcy - Francuzi. 
Francuzi - potulni, już bezjajeczni, pięknie wychodowane homo sovieticus. W razie, gdy będą jakieś poważne problemy - np. upadek systemu socjalistycznego, który zbudowali - nie poradzą sobie. Będą ginąć na ulicach! Tak jak Rosjanie po upadku ZSRR. 
Niemcy - ordnung! Tradycyjnie są posłuszni. Zostali wychodowani na podobnych homo sovieticus. Będą mieć podobne problemy, tylko chyba będą je inaczej rozwiązywać... ein Volk, ein Reich, ein Führer! Zupełnie nie wiem czemu spodziewam się krwii... Może dlatego, iż Germanie nie zmienili się od 2,5 tysiąca lat? 
Polacy - naród anarchistów i warchołów. Od wieków. W razie dużych problemów - poradzą sobie. Podziemie i szarą strefę mają we krwi. Odbudowująca się wiara (wbrew temu co by chciał w pracach "naukowych" Aadam Sz., znany redaktor, nie mająca analogii do Hiszpanii), wiara, która zawsze jest ochronką "psychiczną" dla cierpiących, ciemiężonych, itd. - ludzi, których zawsze pełno w czasie wojen i rewolucji. Instytucje religijne pozwalały przetrwać kulturom, narodom, przez wieki zaborów. Nie tylko w Polsce.

Jabollissimus 2011-09-23

Nie odnoszą się do tematu "dlaczego nas nie lubią". Bo dlaczego, zostało dobrze opisane. Stereotypy są zazwyczaj prawdziwe, tylko że opisują skutek, całkowicie pomijając pryczynę.  
To są refleksje nad puentą audycji. ;)

Lord Blick 2011-09-23

O, Burn-o-cat mnie wzruszył... www.youtube.com

jan M Fijor 2011-09-23

Jabolu drogi, komunizm to za łatwe usprawiedliwienei. Możemy na ten temat porozmawiać za tydzień, ale się włącz.  
czółko

Enem 2011-09-23

@14 - No to wychodzi na to, że mam 200 km do najbliższego okręgu. Dosyć żałośnie zrobili z tymi okręgami.  
 
A wie ktoś jak to jest z tym odwołaniem od tej decyzji w których komitetach wyborczych może KNP startować? Nie mam możliwości ostatnio na bieżąco śledzić wiadomości i tylko mi się obiło o uszy, że mieli się odwołać ale dopiero po wyborach?  
Hm jakby była możliwość odwołania się po wyborach i unieważnienia ich to tak na chłopski rozum od razu dostają wsparcie PO albo PiSu. Jak PiS wygra to PO będzie chciało powtórzenia wyborów, a jak PO wygra to PiS... Chyba że dojdą do wniosku że wszystko lepsze od JKM w sejmie.

Jabollissimus 2011-09-23

Audycję najczęściej odsłuchuję. Postaram się przybyć na czas, ale nie obiecuję. 
Daleki jestem od takiego upraszczania. Wskazuję zależności historyczne - pozostałości w kulturze. Podobne cechy, postawy w różnych narodach - gdzie wspólnym mianownikiem jest np. komunizm. 
 
W komentarzu 18 trochę się przestawiło, co lekko zmienia sens, powinno być: 
"To są refleksje nad puentą audycji. ;) 
Nie odnoszą się do tematu "dlaczego nas nie lubią". Bo dlaczego, zostało dobrze opisane. Stereotypy są zazwyczaj prawdziwe, tylko że opisują skutek, całkowicie pomijając pryczynę."

Mateusz z Kanady 2011-09-23

“Tak, wspaniale, tylko, że dopiski nie idą do "raportu". Więc NIKT się o nich nie dowie. Nikt tematu nie podniesie. Temat nie będzie istniał, tak jak i przed wyborami dla nich nie istniał.  
Pamiętajmy, że 700k podpisów poszło do niszczarki by ukręcić JOWom łeb. Myślisz, że jakieś dopiski na kartach do głosowania dopomogą sprawie?” 
 
Jak jakis tekst bedzie sie wielokrotnie powtarzal to sprawa wyjdzie na jaw.  
Poprzedno zniszczyli podpisy bo wiedzieli ze elektorat jak bita zona wroci do mezusia w dniu wyborow. Teraz by sie przekonali ze nioe wrocila. Moze to cos da. A zreszta jaka jest alternatywa? Zaakceptowanie patologicznejsytuacji i glosowanie na partje? Po co?

Lord Blick 2011-09-24

Póki co to myślę, że Burn-a-cat ma w programie wiele tematów, które by były jakimś przetarciem szlaku w dobra stronę. Zdaje sobie sprawę, że lewactwo i w ogóle, ale dla mnie to jedyna alternatywa dla czteropaku, która ma jakieś szanse im nabruździć i jednak mają pomysł, jak zmniejszyć deficyt.

Robi 2011-09-24

Mentalność Polaków, o której kiedyś wspominał p. Fijor. Dzisiaj była kumulacja w Toto-Lotka - 35 mln zł. Wczoraj skusiłem się na to, ale tylko za 3 zł dużego lotka kupiłem i za 2 zł kaskadę. Tymczasem Pani stojąca przede mną, na oko jakieś 60 lat, prawdopodobnie emerytka, bo nie najlepiej ubrana, wzięła od razu 5 zakładów, za 15 zł. W dodatku zdrapkę taką, zdrapkę siaką. Ludzie, i wy mówicie, ze bieda w kraju jest?  
Wracam do domu i na dworcowej kolekturze widzę prezesa banku, który wykładał mi ekonomię na uczelni. Miał wtedy wykłady na kilku uczelniach. super facet, zawsze elegancki, strasznie dbający o siebie. Kurcze, i on też jakieś losy kupował, też ma mało. on to już by się wstydził jak Boga kocham. I to jeszcze na dworcu kupował, gdzie tyle ludzi było.Zdziwiło mnie to jeszcze bardziej, niż ta emerytka...

Tailor 2011-09-24

@Robi: Też często stojąc w kolejce widzę jak kilka osób pod rząd kupuje Totka albo liczy na szczęśliwy traf w innych loteriach. Powód jest prosty - oni wszyscy liczą na cud. Romantyczna natura bez ochyby. Polacy mają takiego hopla ogólnie z tego co widzę, także na przykładzie własnej rodziny. Z cudów chętnie tez rozliczamy polityków - Bolek! Gdzie moje 100 milionów! Tusk! Gdzie zielona wyspa?

Robi 2011-09-25

@ Tailor 
A może to jest tak, że w tym kraju, ludzi szukają nadziei już tylko w totolotku?  
Dziś czytam, że ludzie kompletnie ześwirowali. Ruch w kolekturach nieprawdopodobny. Ludzie wysyłają po kilkanaście kuponów. Mam przeczucie, że takie zachowania są charakterystyczne na czasy przedkryzysowe...

Jabollissimus 2011-09-26

Robi, Tailor... "chopla" to macie raczej wy. :P To nie jest ani polskie, ani przedkryzysowe zachowanie. Tak się dzieje wszędzie na świecie. Poza tym ci ludzie nie kupują losów, ale emocje, nadzieję. I to nawet całkiem racjonalnie, gdyż - widocznie możliwa wygrana, pomimo bardzo niskiego prawdopodobieństwa równoważy w ich umysłach koszt zakupu. Poza tym przyznaję wam jednak trochę racji, że jest to dość zabawne. ;)

seku 2011-09-26

Cokemen się rozgrzewa. Bardzo ładnie moderuje :-). Ciekawa audycja

Filip 2011-10-10

Cokeman i Janek dobrze razem nagrywają. Więcej takich odcinków.

kobza 2012-01-04

Witam, 
kilka dni temu odkryłam ten portal. Systematycznie choc powoli przekonuję się do wolnorynkowego sposobu myślenia i dużo tutaj ciekawych rzeczy wyniuchałam. Problem z tym - z calym szacunkiem do głownego prowadzącego - muszę powiedzieć że od strony technicznej to co prezentujecie to straszna amatorszczyzna. 
 
1. od strony techniczej leżycie!  
2. pozwalacie aby jacys nawiedzeni dzwonili i wypowiadali sie na antenie. Gosc ktory mowil o wyroku jakiegos pana ktory siedzi za pobicie pani to byl jakis zart rozumiem? plus jeszcze komenatrz pana jana o tym, ze sady są "strasznie skorumpowane". Nawet jesli sa, mowienie takich rzeczy podwaza waszą wiarygodność i umieszcza w szufladce"swiry". 
3.bawicie sie w polityke czy w ekonomię - propagujecie kolejnego półswira Mikke (niektorzy mowią ze jest zwolennikiem bialej kreski) co nie znaczy ze nie ma racji - ma jej wiele, ale sposob jej przedstawienia jest nie do zaakceptowania - w kazdym razie mniejsza z nim, pozwalacie aby jacys przedstawiciele mlodziezy wszechpolskiej agitowali swoje racje na antencie - co juz totalnie mnie poskładło.Sami krecicie na siebie bicz niestety! 
 
Choć przedstawilam kilka merytorycznych kwestii - rozumiem, ze sama audycja miala charakter polityczny, wiec cześć mozna wam wybaczyć, ale od strony technicznej i organizacyjnej - to jest tragedia. Radio ma tyle do profesjolalnej rozglosni radiowej co piernik do wiatraka.  
Można jednak temu zaradzić - chętnie nawiążę z wami wspolpracę, bo jakkolwiek ta audycja jest dla mnie wypelniona bublami - tak uważam, że wiele jeszcze przed całym portalem. Mam doświadczenie i mogę pomóc. 
Pozdrawiam

TomekM 2018-10-26

Polaków nie lubią? A Niemców i Anglików nienawidzą. Polak brudny w przepoconej koszuli? Największe brudasy jakich w życiu widziałem to Anglicy. Polak nigdy nie upadłby tak nisko jeżeli chodzi o higienę.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 11 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 10 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 11 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

rolety dako nowy sącz - - 20.00
Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt