Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2011-09-27

Jak TVN stworzyło propagandowy materiał doskonały?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Rozmawiamy o podwyżkach mandatów i o tym, jak Tusk zawsze wielkim obrońcą wolności słowa w internecie był...

KOMENTARZE

Tabasz 2011-09-27

Cokeman, jeśli wzrost ceny niektórych produktów zwiększa ich sprzedaż to dlaczego sprzedawcy mieliby nie podwyższyć ich ceny? Generalnie myślę że skuteczniejsi w wyznaczeniu które produkty są w tym sensie luksusowe będą najbardziej zainteresowani, czyli ich sprzedawcy, a nie państwo. A tak poza tym to won od moich (przyszłych) jachtów! :)

Enem 2011-09-27

Co do TVNowskiej propagandy. W okresie kampanii wyborczej można zobaczyć ciekawy sposób "opowiadania" o polityce. Jest zrobiony ładny schemat, który w każdych wiadomościach tzn "FAKTach", dokładnie się powtarza. Oczywiście "opowiada się" tylko o 4 partiach, a właściwie o 2 i premierze :  
• PiS - zostaje wyśmiany za to co zrobił Kaczyński 
• SLD - zostaje przejrzany program wyborczy partii i pokazany jak mało realny on jest  
• PSL - mało wiadomości, ewentualnie jakiś krótki news 
• PO ... a raczej premier - gdzie był, co robił i dlaczego to bardzo dobrze 
 
Taka propaganda działająca na ośmieszeniu PiSu i pokazaniu jak SLD ma żałosny program. Przy tym pokazując jak to premier lata po ludziach i z nimi rozmawia. I za każdym razem wszystko wygląda tak samo.  
 
P.S. Sto lat młodej parze ;-)

Martin 2011-09-28

Ja nie wiem czy tu potrzeba coś w ogóle manipulować. PiS się sam ośmiesza, SLD MA żałosny program, a PO nic nie robi, poza wysyłaniem premiera to tu, to tam. 
 
W tym wypadku, propaganda polega na tym, żeby po prostu przedstawić fakty. Bądźmy sprawiedliwi - to kraj jest żałosny, a nie TVN. 
 
A może i nie?... Tak czy owak, jedno na drugie zasługuje.

Dzięki 2011-09-28

Bardzo dobra audycja. Wielkie dzięki.

Termit 2011-09-28

zaraz będzie shit-storm na Martina że niby chwali TVN :P

Daniel Piesto 2011-09-28

'5 rozmów i po prawajaździe'

marg 2011-09-28

Najbardziej ciekawe było stwierdzenie, że wszyscy korzystający z komunikacji miejskiej to złodzieje. Ciekawi mnie bardzo tok myślenia, biorąc pod uwagę fakt, że podatki z paliwa nie idą na utrzymanie dróg, to po czym autor wnosił, że ma większe prawo do korzystania z drogi? Ja tu widzę jedyny błąd, że komunikacja powinna być rentowna.  
A teraz taki obrazek z życia wzięty, mój szwagier pracuje jako główny księgowy w dużej korporacji, zarobki około kilkanaście średnich krajowych i ten złodziej stwierdził, że nie będzie jeździł landarą 2km do pracy bo szkoda zachodu - jeździ więc komunikacją miejską. Teraz mój kolega z pracy - klepie biedę podobnie jak ja tyle że jeździ do pracy codziennie autem, na gaz rzecz jasna. Nasze zarobki to poniżej średniej krajowej czyli ok 2200 netto. Teraz pytanie do autora audycji. Kto odprowadza większe podatki i kto do kogo dopłaca.  
Wielki problem z BUS PASAMI, Warszawa z aglomeracją to pewnie ze 2 mln osób z czego znaczna część pracuje w centrum, chciałbym zobaczyć jak byśmy jechali do pracy wszyscy samochodami, pomijając taki szczegół jak miejsca parkingowe. 
Prosił bym o nie upraszczanie na przyszłość i nie generalizowanie bo to zadanie dla ludzi o małych rozumkach. O ile kocham ideę wolności we wszystkich aspektach życia to pewne zagadnienia zmuszają nas do stosowania różnych dziwnych rozwiązań.

Bezimienny 2011-09-28

Powiedziano w materiale TVN - "im większa kara tym bardziej motywuje do przestrzegania przepisów ". Media ciągle głoszą, że większa kara czyli kara śmierci nikogo nie motywuje do przestrzegania prawa a tu całkiem coś odwrotnego. 
W końcu niech się zdecydują jak to z tą motywacją.

Mateusz z Kanady 2011-09-28

Bezimienny, to proste, mordercy i gwalciciele sa ofiarami nierownosci spolecznej, Zeby im pomoc trzeba jak najbardziej oskubac tych winnych nierownosci a wiec tych co nakradli wystarczajaco duzo zeby miec na samochod i jeszcza bezczelnie zanieczyszczaja srodowisko. /sarcasm off.

Mateusz z Kanady 2011-09-28

“ Ja tu widzę jedyny błąd, że komunikacja powinna być rentowna. “ 
Nie, komunikacja masowa powinna byc prywatna i w zadnym wypadku nie uprzywilejowana w stosunku do osobistych srodkow transportu.  
 
I nie mowcie ze sie nie da. W Meksyku kazdy moze sobie kupic autobus, napisac na szybie przystanki i jezdzic, placic minimum za koncesje i wozic ludzi. Tak jest w Oaxaca, Puebla i Mexico city (najwieksze miasto na swiecie). Dziala doskonale mimo korkow.  
 
I zadnych torow na ulicach. Prywatne firmy niech tez sobie byduje metro pod ziemia bo to nie koliduje z ruchem ulicznym.

marg 2011-09-28

A czy ja powiedziałem, że nie ma być prywatna ? Co więcej nawet jest już częściowo prywatna, poczytaj sobie o ITS Michalczewski itp. Oczywiście nie wszystkie usługi są świadczone przez prywatnych przewoźników.  
 
"w zadnym wypadku nie uprzywilejowana w stosunku do osobistych srodkow transportu." 
 
Mylisz pojęcia bo to nie autobusy są uprzywilejowane tylko ludzie w nich jadący, którzy też płacą podatki wykorzystują pas który normalnie by zajęli gdyby jechali samochodami, 1 autobus to kilkadziesiąt samochodów.

Hugo 2011-09-28

Skoro autobus to kikadziesiat autobusów to świetnie. Stałby pomiedzy tymi samochodami i zajmowal mniej miejsca.

marg 2011-09-28

@Hugo, początku nie zrozumiałem końcówka wydaję mi się dziwna. Bo liberalizm nie polega na odbieraniu prawa tylko na równym prawie i wolności wyboru, mamy dwa różne środki transportu i dla obydwu są wyznaczone różne pasy. Przykład trasa łazienkowska 2 pasy dla samochodów i jeden dla autobusów. Masz prawo wybierać czy chcesz podróżować jednym z tych dwóch dla samochodów czy jechać autobusem. Nie wiem w którym miejscu czujecie się tak skrzywdzeni biorąc pod uwagę, że tym jednym pasem dla autobusów i tak porusza się więcej ludzi. Nie widzę tu żadnego uchybienia dla cudzej wolności, chcesz-jedziesz, nie chcesz-nie jedziesz. A dla przyjezdnych powiem tyle: W Warszawie korki były od mojego urodzenia, są i będą bo tak jest w dużych miastach i czy są bus pasy czy nie ma, nie będzie to miało żadnego wpływu.

Mateusz z Kanady 2011-09-28

Nie myle pojec, tylko ty sie upierasz bo, zgaduje, lubisz autobusy.  
 
Jakby drogi byly prywatne to problem z glowy. Jak drogi sa publiczne to rezerwowanie przez panstnwo pasa ekskluzywnie dla autobusow uprzywilejowuje je (czy tez ich uzytkownikow) w stosunku do samochodow. To jest dodatkowo niesprawidliwe biorac pod uwage ze kierowcy placa za utrzymanie drog niewspomiernie wiecej niz ci poruszajacy sie autobusami. To panstwo arbitralnie ustala komu po jakim pasie wolno jechac celowo dyskryminujac prywatny individulany transport. A panstwo robi to przede wszystkim zeby ograniczyc wolnosc i uzaleznic ludzi od panstwa. Pospolstwo ma jezdzic tam gdzie biurwa sobie zyczy i wtedy gdy biurwa sobie zyczy. A jak ludzie stana sie w vcoraz wiekszym stopniu uzalenieni to panstwo coraz silniej dyktuje warunki. Won z publicznym transportem i won z koncesjonowaniem. To nie sa zadania dla panstwa.

marg 2011-09-29

Nie będę się powtarzał bo mówiłem, że nie mam nic przeciwko prywatnemu transportowi ale chodzi tylko i wyłącznie o zapewnienie większego przepływu ludzi w bardzo zagęszczonym i zurbanizowanym terenie. I proszę nie rób mi wykładów bo znam te idee i są mi bliskie. 
 
 
"od uwage ze kierowcy placa za utrzymanie drog niewspomiernie wiecej niz ci poruszajacy sie autobusami." 
 
To jest kłamstwo, pokaż gdzie jest napisane że pieniądze z podatku za paliwo idą utrzymanie dróg.

Mateusz z Kanady 2011-09-29

“Nie będę się powtarzał “ 
Zgoda, wtedy nie miales racji i nadal nie masz, wiec nie ma powodu zebys sie potarzal.  
 
“bo mówiłem, że nie mam nic przeciwko prywatnemu transportowi “ 
Nie o to chodzi czy masz cos przeciwko prywatnemu transportowi tylko czy aprobujesz obdzieranie podatnika na finasowanie publicznego transportu. Wyraznie aprobujesz. Jak kazdy socjalista masz bliskie sercu idea zrealizowanie ktorych wymaga zabranie jednemu, danie drugiemu i ograniczenie wolnosci trzeciego.  
 
“ale chodzi tylko i wyłącznie o zapewnienie większego przepływu ludzi w bardzo zagęszczonym i zurbanizowanym terenie.  
Absolutnie wcale nie chodzi o zapewnienie wiekszego przeplywu ludzi. To nie jest zadne dobro nadrzedne. Moze wlasnie w sposob naturalny powinno tam mieszkac mniej ludzi i moze transport masowy tylko przeszkadza naturalnym procesom sztucznie promujac zycie w miejskim syfie na garnuszku podatnika/kierowcy? 
 
“I proszę nie rób mi wykładów bo znam te idee i są mi bliskie. “ 
Bede ci robil tyle wykladow na ile bede mial ochote. Zwalszcza jak krecisz i obracasz kota pogonem bo niewygodnie ci sie przynac ze lubisz jak inni za ciebie placa.  
 
“To jest kłamstwo,” 
To nie jest zadne klamstwo. Wcale podatki na benzyne nie mosza bezposrednio isc na drogi zeby to bylo prawda. Benzyna jest absurdalnie opodatkowana, transport masowy jest dotowany. Samochody sa opodatkowane, rejestrowane, zmoszane do niepotrzebnych przegladow, z rozkazu biurwy konstruowane tak ze naprawa jest coraz drozsza – to wszystko sa formy podatkow. Za to do biletow tramwajowych kierowcy (podatnicy) doplacaja. Z masowego transportu kozystaja przede wszystkim ci ktorych nie stac na samochod. Masowy transport to kolejna forma zapomogi i sposob redystrybucji dochodow dla biednych i potrzebujacych godnie podruzowac.

Marg 2011-09-29

I zaczął się terror... jak we Francji (rzucanie oskarżeń i wyzywanie od socjalistów) 
Teraz przedstawię ci kilka faktów, które przemilczałeś albo masz za mały rozum żeby pojąć) 
1. Większość ludzi którzy jeżdżą autobusami posiadają samochody i np w weekend przejeżdżają 2x co ty po mieście w tygodniu. 
2. Skoro podatki nie idą bezpośrednio na drogi z paliwa to znaczy, że trzeba brać wszystkie podatki pod uwagę: pit cit vat itd. wniosek że im więcej zarabiasz tym więcej płacisz podatku kwotowo - czyli jak ktoś zarabia 15 tyś a jeździ autobusem bo mu wygodniej a drugi rzęchem jakich nie mało na naszej drodze i zarabia 2 tyś to przykro mi ale ten co jeździ autobusem płaci większy podatek i dokłada do tego w samochodzie. 
3. Autobusami nie jeżdżą ludzie ubodzy - polecam się przejechać. Ostatni raz jechałem z centrum samochodem 1,5h 5km więc jeżdżę autobusem bo nie tracę czasu. 
4. Idąc twoim tokiem myślenia, że paliwo to prawie cały dochód budżetu to przypominam o wódce - może to alkoholicy sponsorują komunikacje miejską a nie ty jeżdżąc samochodem. 
 
I co do jednego muszę się zgodzić, że bez względu na własność nie powinno być żadnej dotacji z budżetu miasta bo to nieuczciwa konkurencja i wydawanie cudzych pieniędzy. 
 
"Absolutnie wcale nie chodzi o zapewnienie wiekszego przeplywu ludzi. To nie jest zadne dobro nadrzedne. Moze wlasnie w sposob naturalny powinno tam mieszkac mniej ludzi i moze transport masowy tylko przeszkadza naturalnym procesom sztucznie promujac zycie w miejskim syfie na garnuszku podatnika/kierowcy? " 
 
Tego nawet nie skomentuje bo to po prostu żal "naturalny sposób" przeprowadź się na wieś - masz w końcu wolność wyboru tam nie ma bus pasów bo nie ma takiej potrzeby.  
 
Życie w mieście wiąże się z pewnymi plusami i minusami. 
 
 
Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i powiedzieć że to ty jesteś roszczeniowcem bo żądasz dla siebie 6x więcej miejsca na drodze niż kilku ludzi w autobusie.

Mateusz z Kanady 2011-09-29

“I zaczął się terror... jak we Francji (rzucanie oskarżeń i wyzywanie od socjalistów) “ 
Trzeba bylo nie zaczynac od oskarzania mnie o klamstwo jak typowy socjalista jestes nie logicznym hipokryta. I tak socjalizm popierasz co widac po twoich komentazach. Nie chcesz sie tylko do tego przyznac.  
 
Re 1: Prosilbym o jakis dowod tej optymistycznej tezy. 
 
Re 2 i 3: Kierowcy sa genralnie bogatsi niz ludzie kozystajacy z jalmuzny jaka jest masowy tranzyt. Pojedyncze przypadki niczego nie zmienia. Gdyby masowy tranzyt byl dla boagtych to by nie trzeba bylo go dofinansoiwywac bo sam by sie utrzymywal z oplat.  
 
Re 4: Alkocholicy nie sa dyskryminowani przez pasy tylko dla autobusow (chyba ze na nich zasna). Nikt tez nie kaze abstynentom placic podatki dofinansowujace produkcje alkocholu.  
 
Zarezerwowanie drog dla autobusow jest wlasnie forma dotacji chyba ze firma autobusowa sama ta droge wybudowala.  
 
“Tego nawet nie skomentuje bo to po prostu”... 
...brakuje ci argumentow???? 
 
“ żal "naturalny sposób" przeprowadź się na wieś - masz w końcu wolność wyboru tam nie ma bus pasów bo nie ma takiej potrzeby. “ 
Mieszkam tak daleko od miasta jak tylko sie da zeby funlkcojonowac w mojej pracy. Dawno juz podjolem taka decyzje po czesci wlasnie zeby nie byc skazanym na dobrodziejstwa masowego trasportu. W pracy fizycznie jestem dwa dni w tygodniu, jade po lokalnych ulicach jakies 5km, potem 40 na prywatnej (platnej) autostradzie i nastepne 5km po cholernym miescie. Wyroszam i wracam po godzinach szczytu. I widzisz da sie i to jest dla mnie wlasnie naturalne. I nikogo przy tym nie okradam. A dla ciebie wyraznie naturalne jest wachanie cudzej pachy i kilebasianego oddechu w zazyganym dotowanym przez podatnika autobusie.  
 
“Życie w mieście wiąże się z pewnymi plusami i minusami.” 
Javohl, zeby zrobic omlet, trzeba rozbic pare jajek.  
 
“Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i powiedzieć że to ty jesteś roszczeniowcem bo żądasz dla siebie 6x więcej miejsca na drodze niż kilku ludzi w autobusie.” 
No rownie dobrze jak twoje poprzednie argumenty bo mniej wiecej tyle tu logiki co wczesniej. Autobus nie zajmuje tylko swoje fizyczne mejsce na drodze, on zajmuje cale miejsce na ulicy ktora z powodu jegpo istnienia jest nie doestpna dla samochodow. Czyli czaly ten zarezerwowany pas po ktorym powinny poruszac sie samochody zeby rozluznic pozostale pasy.

marg 2011-09-29

I tak zostałem socjalistą, komunistą,czerwonym, bo popieram buspasy. I pomimo, że mam samochód i co tydzień przejeżdżam nim 120 km na działkę, płacę większe podatki bo w Warszawie jest drożej niż u Ciebie na zadupiu. To jestem złodziejem. Co do punktu pierwszego wszyscy moi znajomi mają samochody ale rzadko jeżdżą nimi w tygodniu.

Hugo 2011-09-29

Bardzo proszę o utrzymywanie poziomu dyskusji opierajac sie na argumentach i dowodach, bez osobistych wycieczek typu "masz za mały rozum żeby pojąć".  
Dziękuję.

ProstoWNik 2011-09-29

@17, @18 
Ad. 1 Dowody? Ja jestem dowodem. Mam samochód i korzystam z publicznego transportu bo jest efektywniejszy. Zimą, gdy samochody stoją w korku na wyjeździe z Pruszkowa do Warszawy, ja sobie jadę pociągiem SKM lub KM. Oczywiście tylko SKM podlega ZTM-owi, czyli transportowi miejskiemu. Potem wsiadam do metra. Mam w linii prostej 15 kilometrów do centrum Warszawy, a dojeżdżam w czasie porównywalnym, do tych którzy przemieszczają się samochodami w obrębie Warszawy (sic!). 
 
Marg - zaraz i mnie okrzykną socjalistą, chociaż zdaję sobie sprawę jak wygląda finansowanie transportu publicznego, ale przedstawiłem jego zalety. Miłego stania w korkach i tracenia czasu, a czas to pieniądz. Samochód zostawiam sobie na wyjazdy wycieczkowe lub tam gdzie nie ma dobrego dojazdu za pomocą środków komunikacji publicznej.

Barrett 2011-09-29

Komunikacja miejska finansowana jest z kradzionych pieniędzy i to wystarczający powód, aby ją zlikwidować. Nie napisałem zbyt wiele, bo chyba nie znajdzie się ktoś, kto obali ten jeden argument? Amen.

Mateusz z Kanady 2011-09-29

Re: 19. Marg jak zaczynasz od obrazania innych oskarzajac ich o klamstwa to prosze nie placz ze cie ktos pod wlos poglaska.  
 
Mowisz ze jestes przeciwny wszelkim dotacjom podczas gdy popierasz rezerwoanie pasow dla autobusow. Zdecyduj sie prosze.  
 
Re: 21. Anegdota nie jest dowodem na nic poza tym ze radosnie kozystrasz z dobrodziejstw socjalizmu. I o to wlasnie chodzi, nie o samo kozystanie w patologicznej sytuacji z ktorej zdajesz sobie sprawe. Chodzi o popieranie socjalistycznych rozwiazan jak sa dla was dogodne, nie wazne ze krzywdza innych. Korki sa wieksze wlasnie dla tego ze duza czesc drog jest zarezerwowana dla autobusow. Wam w to graj.

teryasic 2011-10-01

Z tym niemieckim brakiem ograniczeń prędkości to mit. Na autostradach co kawałek ograniczenie prędkości. Tak gdzie nie ma ograniczeń rzeczywiście można pędzić ile fabryka dała. Tylko, że mało już takich miejsc zostało.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt