Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Myśleć jak przedsiębiorca
3 dni temu
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2011-10-03

Wręcz przeciwny tygodnik

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Gościem jest Jan Piński, redaktor naczelny nowego tygodnika Wręcz Przeciwnie!

KOMENTARZE

Barrett 2011-10-04

Zastanawia mnie jak to jest prowadzić niezależny tygodnik, narażać się włądzy na każdym kroku mając nad sobą kata w postaci US w każdej chwili gotowego wykonać egzekucję? Chyba nie jest możliwe pójście "na całość", w końcu tygodnik to przedsiebiorstwo jak każde inne, które można "udupić". Dlatego raczej nie zastanawiam się nad pisywaniem do prasy konwencjonalnej (piszę jako radykalny minarchista), mimo to życzę powodzenia.

Barrett 2011-10-04

Hugo mówił, że chciałby trafiać z KS do niszy kreatywnych, inteligentnych ludzi. Niezłe pojechanie po ambicji słuchaczy. Korwin też tak wpływa na odbiorców, mówiąc na spotkaniach w liceach, że większość jest głupia, a ta większość na sali mu przytakuje, żeby nie wypaść na debili ;)

Lord Blick 2011-10-04

Barrett, każdy człowiek może się zmienić, to tylko kwestia motywacji. I w tym jest właśnie rola wolnościowych mediów...

Nieprzygoda 2011-10-04

Drugi numer również b.polecam - jest m.in. wywiad z Nigelem Farage!:)

CD 2011-10-04

Martin: Ze stron TVP łatwo ściągnąć materiały. Trzeba tylko flashgeta zainstalować :)

Jerzy Leon 2011-10-04

W Interii na różnych tematach zabierałem głos i mimo, że nikogo nie obrażałem, nie używałem "słów", moje komentarz niektóre nie były publikowane, i od 2 tygodni potraktowałem ich ciepłym moczem :).

Jerzy Leon 2011-10-04

Czy można utożsamiać ilość wejść na stronę z ilością czytelników? Skąd wiadomo, że większość to nie "przechodnie" i jedynie gapie?

Jerzy Leon 2011-10-04

Ludzie utożsamiają obecną sytuację w Kraju z różnymi Rządami i partiami, a to SYSTEM jest chory!!!

Bonsai 2011-10-04

Zgadzam się z Barrettem o gadanie Hugo, że woli dotrzeć do elity, tylko, że w ogóle mówiliście, że kontestacja ma się wzorować na pozytywistycznej pracy u podstaw, gdy tym czasem to jest raczej romantyzm jak Mickiewiczowa lawa, że my to niby ta gorąca cześć, a masy to ta zimna i należy się zając rozpalaniem do czerwoności tego co już ciepłe. 
 
Trudno się jednak nie zgodzić, że nie rozwijacie kreatywności, dla mnie ta audycja po gościu była masakrą intelektualną tylko jak zachęcić ludzi do rzeczywistej twórczości?

slow 2011-10-05

Muszę w końcu to powiedzieć, Potwierdza się teza Martina, który powiedział kiedyś, że dziennikarze po studiach dziennikarskich są słabsi od samouków. Otóż Hugo wybacz ale jesteś słabym dziennikarzem. Lepiej byłoby dla kontestacji gdybyś zajął się sprawami organizacyjnymi a Martin wrócił na stałe na antenę.

Mateusz z Kanady 2011-10-05

A ja sie wlasnie nie zgadzam. Wedlug mnie Hugo doskonale prowadzil wywiad. Pozwalal sie gosciowi wypowiedziezc, zadawal wystarczajaco duzo pytan zeby z odpowiedzi inteligentny sluchacz mogl sobie wyrobic opinie i o to wlasnie chodzi. Ciezko jest znalesc balans po miedzy wlazeniem w dupe i przesluchaniem. Hugowi sie udalo.  
 
Sam gosc z reszta tez na poziomie i od razu daje sie lubic ... mimo tego ze co drugie zdanie zaczyna od zwrotow w stylku “Ja panu powiem tak...”. Nie wazne, wsrod wartosciowych ludzi tresc zawsze wazniejsza od formy. Bylo dobrze.

slow 2011-10-05

Hugo jest zbyt poprawny, ta poprawność zaczyna działać mi na nerwy. Ciężko się go słucha. Martin ma w sobie magnes i luz, potrafi zadawać celne, przewrotne pytania. Szczególnie świetny efekt daje taka mieszanka w rozmowach wyższej rangi, jak np z p.Pińskim.  
 
Klimat Kontestacji tworzą Martin, AgenTomasz, Janek Fijor i Krawiec. Bardzo źle, że Martin się wycofał i postanowił rozdrabniać się na jakieś dziwne, poboczne projekty - swoją drogą nieciekawe. Już słychać w kontestacji wkraczającą powoli drętwotę. Kontestacja w nowej odsłonie może stać się medium pokroju Najwyższego Czasu. Tylko dla garstki wtajemniczonych ludzi. Bez szans na edukacje. To zły kierunek. Po raz kolejny "prawica" będzie tworzyć dla samej siebie i kisić się w sosie własnym. Kontestacja odpowiednio wykorzystana ma olbrzymi potencjał do nawracania na wolny rynek! 
 
Hugo - trochę luzu. 
Martin - etap nawalonego już się wyczerpał, czas na kolejny. Mniej wygłupów i żółtych marynarek, robienie z siebie internetowego idioty do Ciebie nie pasuje i zwyczajnie Ci nie wychodzi, skup się na poważnych tematach, doskonale się w tym sprawdzasz, patrz wywiad w Superstacji, wystąpienie na Kongresie NP, Odwyk czy wydania główne KS. Rób to co w czym jesteś najlepszy a moim zdaniem najlepiej mówisz o trudnych sprawach - prostym językiem i z jajem. To duży dar. Nie zmarnuj go.

Hoss 2011-10-05

Bando malkontentów. 
Najpierw sami piszcie , prowadźcie radio i inne rzeczy róbcie , a dopiero potem oceniajcie. Po za tym ,w KonteStacji jest właśnie to najlepsze , że istnieje pluralizm i poglądowy i dziennikarski. 
Bo np. ja nienawidzę stylu Martina , ale za to bardzo lubię spokojnego Huga , który nie rzuca jakimiś nieśmiesznymi żartami na prawo i lewo :)  
Dlatego , musicie się z tym pogodzić , drodzy malkontenci , że nie wszyscy muszą być Martinami. 
Pozdrawiam :)

Paweł 2011-10-05

Kocham wujków dobra rada :) Gdyby Hugo zaczął być tak "wyluzowany" jak Martin, to osobiście pojechał bym do niego pod dom i krzyknął "hańba!". A może nawet i "zdrada!". Po to jest tyle różnych audycji, żeby każdy znalazł coś dla siebie, nie ma przecież obowiązku słuchać kontestacji 24/7.

Tailor 2011-10-05

A mi się podoba, że prowadzący są różni pod względem temperamentu i stylu. To sprawia, że radio jest bardziej zróżnicowane i barwne! Poza tym nie rozumiem zarzutów wobec Hugo, że zbyt poważny! Przecież on prawie cały czas żartuje, śmieje się, też jest wyluzowany, też zadaje czasem zaskakujące albo drażliwe pytania. Gdyby Hugo starał się być kimś kim nie jest np. kopiując styl Martina, to by wyszło żałośnie. Prowadzenie audycji ma sens tylko jeśli jesteśmy naturalni, jeśli jesteśmy sobą. IMHO radio jest w dalszym ciągu na tyle "rozrywkowe" aby zachęcać do słuchania ludzi nie zainteresowanych głównym profilem Kontestacji. Nie ma też tego co w większości mediów - wyrzucania ludzi za odbieganie od głównego tematu, nie zamyka się gęby za wulgaryzmy albo poglądy sprzeczne z poglądami większości słuchaczy. Odnoszę nawet wrażenie, że na tym pluralizmie zależy bardziej samym prowadzącym niż słuchaczom, którzy pozostają zamknięci na ludzi i poglądy z poza własnego środowiska.

dorota 2011-10-05

slow, bredzisz. Właśnie Hugo jest jednym z nielicznych PROFESJONALNYM redaktorów kontestacji, który wie: 
1) jak prowadzić wywiad, żeby nie naskakiwać na odbiorcę (jakbyś posłuchał wypowiedzi taty Huga, to byś zrozumiał dlaczego neutralny ton w rozmowie jest ważny) 
2) jak zorganizować duże akcje, zaprosić liczących się gości, itp itd. 
 
Poza tym jest najbardziej radykalnym wolnościowcem z redaktorów, co też jest ważne, bo xzęsto nie zgadza się z martinem, dzięki czemu mamy ciekawe dyskusje..

Tailor 2011-10-05

Także spotkałem się parę razy (prywatnie) z opiniami, że Hugo nadaje bardzo profesjonalnie, a nawet że jest najlepszy wśród nadających.

dorota 2011-10-05

No nie oszukujmy się - jeżeli miałbyś pokazać komuś audycję, która by miała tę osobę zachęcić do Kontestacji, to czyja by to była audycja jak nie Huga, AgenTomasza albo Janka Fijora z Kamilem Cebulskim?

Nieprzygoda 2011-10-05

Ja zachęcam Agentomaszem, ew. Konserwą - bo już taki raport Martina dla wielu mógłby okazać się niestrawny... W ogóle widać dużą różnicę między Martinem odwykowym a "nawalonym", przynajmniej ja byłam z początku bardzo zdziwiona gdy odkryłam "refleksyjną" twarz M. 
 
Zresztą każdy prowadzący ma w sobie coś wyjatkowego. :) 
 
Szkoda, że Krawiec już nie nadaje... :)

Barrett 2011-10-05

W Hugo najlepszy jest ten Korwinowy spokój. Ale Martin też jest spoko, to postać, która ewidentnie ewoluuje w ciekawym, mainstreamowym kierunku.

Till 2011-10-05

Martin jako twarz Kontestacji? To chyba żart...  
 
Gdybym miał kogoś zachęcić do słuchania i ten ktoś trafił na głupkowaty "Raport Martina" to bym się tylko wstydu najadł. Wałkowanie przez godzinę trzech czasem średnio ciekawych tematów, dłużyzny + nawyki radiowe sprawiają, że jeżeli już, to wolę słuchać raportu w audio, bo oglądanie buzi martina to nie powód, żeby nadawać godzinne wideo...

slow 2011-10-05

Raportu M. nie lubię a jeśli już muszę to słucham audio. Właśnie dlatego pisałem, że Martin lepiej wypada podejmując (po)ważne tematy i jako taki byłby świetną twarzą kontestacji. Wieczne lizanie dupy prowadzącym do niczego dobrego nie doprowadzi. Krytyka jest czasem potrzebna. 
 
Co do Taty Huga, powstrzymywałem się przed komentarzem. Nie chcę za dużo pisać, w skrócie również słabo wypadł. Obu Panom brakuje charyzmy i pokory. 
 
Nie rozumiem też dlaczego tak długo trwa robienie nowego portalu. Tutaj za 15$ lub na wyłączność za 750$ można kupić gotowy szablon jakiego nawet Krawiec nie będzie w stanie wyprodukować, np taki: redirect.eugeneo.com

dorota 2011-10-05

No tak. Obu panom brakuje charyzmy. Za to slow przeprowadza wywiady z największymi sławami świata. 
 
Aha, mam nadzieję że kupisz szablon dla kontestacji.

Mateusz z Kanady 2011-10-05

“Raportu M. nie lubię a jeśli już muszę to słucham audio.” 
 
Uwaga Kontestatorzy, nowy record zostal osiagniety podobno niektorych juz zmoszaja do sluchania Kontestacji... jeszcze troche i ksiazka Martina zostanie obowiazkowa lektura.

Jaskiniowiec 2011-10-05

@slow Pokazałeś właśnie swoją pokorę zarzucając brak charyzmy powyższym Panom- ludziom, którzy już coś udowodnili w swoim życiu w przeciwieństwie do Ciebie jak się domyślam... 
Co do strony to też widać, ze ekspertem to Ty nie jesteś. Powiedziałbym nawet więcej- nie masz zielonego pojęcia, jak to działa. Więc łaskawie spuść z tonu. Trochę POKORY!

slow 2011-10-05

Nie przeprowadzam wywiadów. Słucham i oceniam. Jak każdy. 
 
W wersji podstawowej mogę kupić. Aczkolwiek bossowie wiedzą i pewnie rozważali taką możliwość ale prawdopodobnie z powodów prestiżowych jej nie podjęli. Budowa layoutu od podstaw szczególnie dla projektu w który jest się zaangażowanym emocjonalnie jest bardzo czasochłonna i trudna. Praca Krawca jest warta wiele więcej niż te 700$. Dlatego mnie to dziwi. Tym bardziej, że spokojnie wystarczy projekt w wersji za 15$. 
 
Mateuszu z Kanady, jeśli chcesz coś w necie poznać musisz to zobaczyć/wysłuchać. Chyba, że masz jakieś dodatkowe zdolności. W końcu raport jest na żywo. Telepatia, bilokacja? Ja nie mam. Muszę słuchać. 
 
Towarzystwo wzajemnej adoracji! Ot co:)

Mateusz z Kanady 2011-10-05

Towarzystwo wzajemnej adoracji? Wez poczytaj troche komentarze do poprzednich audycji, od cholery tego jest w archiwach. Wiekszosc bywalcow nie raz na Martinie czy Hugo psy wieszala. A juz sam fakt ze ktos taki jak ja (albobo dorota :b) jeszcze nie wylecial za ciagle skakanie do gardla (np wtedy gdy mi nerwy puscily i soczyscie zjebalem Martina za odsuwanie sie od Kontestacji) swiadczy o bardzo duzej tolerancji prowadzacych.  
 
Swoje zdanie o tej audycji juz wyrazilem i nie mam nic do dodania. A twoj komentarz mnie rozbawil wiec zakpilem. To wszystko.

Lord Blick 2011-10-06

Obstawiam, że jak nowy layout w końcu wejdzie na główną, ktoś znowu się popłacze nad pracą biednego Krawczyka Dratewki... ;)

slow 2011-10-06

@Jaskiniowiec Nie uważam się za eksperta w przeciwieństwie do Ciebie. Nie znam ich tak dobrze jak Ty i nie wiem co udowodnili. Próbuję grzecznie wyrazić swoje zdanie i poznać Wasze bo do tej pory nie spotkałem się z dyskusją o prowadzących. Myślałem, że wolno tu pisać co się myśli. Czy nie?

slow 2011-10-06

@Mateusz z Kanady Nie bierz wszystkiego tak na poważnie:) Fakt nie czytałem wielu archiwów. Szkoda, że Martin sobie nie wziął Twoich słów do serca. 
 
@Lord Blick No ja nie będę płakał. Po 1 wiem, że jest dobrym fachowcem i nie odda byle czego a po 2 z szacunku do jego pracy i jajcarnej osobowości:)

slow 2011-10-06

Wracając do meritum tygodnik jest bardzo dobry. Wspieram, kupuję, czytam.

Claude mOnet 2011-10-06

@slow 
 
Chłopie, Ty chyba Krawca projektów nie widziałeś, bo te twoje linki to gówniane są po prostu... Ech, tak to bywa w dzisiejszym świecie, że partacze oceniają innych, miast sami coś robić...

slow 2011-10-06

@Claude mOnet  
 
Gdybyś uważnie czytał wiedziałbyś, że mam duży szacunek dla Krawca. Jego prace widziałem na thirtyfingers.com Jeśli uważasz, że projekty z ThemeForest są gówniane to świadczy o Twojej wrażliwości, guście i wiedzy. Krawiec jest dobry ale nie jest TOP 1 na świecie jak Ci się chyba wydaje:) 
 
P.S. 
Nie spodziewałem się takiej agresji tutaj. Nie wiem czy takie podejście do ludzi jest właściwe drogi Claude mOnet.

seku 2011-10-06

Moim zdaniem pan Jan ma dusze prawdziwego prawicowca :D. Zwyczajowo amputowane poczucie humoru, ale wysoka inteligencja. 
 
Gazetę sobie kupiłem idzie ją dostać w miarę sensownie co jest dużym plusem (NCZasu nie mogę właściwie kupić). Brakuje nieco urozmaicenia autorów. Jest nieco za cienkie jak na cene. 
 
Artykuły hmmm, no zróżnicowane. Przynajmniej nie poświęca pół numeru na rozmawianie o pedałach i Nergalu :D. Więc tematyka fajna. 
 
Natomiast jeśli chodzi o to jak się czyta to jednak uwarzam rze ma jakoś lepiej napisane artykuły i ma ich więcej. Przypuszczam że wynika to z liczby autorów i czasu który więc poświęcą na pojedynczy artykuł. Myślę że z czasem tutaj się znacząco we Wręcz przeciwnie poprawi i taką mam nadzieję. 
 
Ogólnie jest też droższe (5tak) od uwazam rze :-). 
 
Jestem ciekawy jak to się rozwinei

Lord Blick 2011-10-06

@slow: Może i layouty "z lasu" są śliczne, ale znajdź mi tam taki już idealnie pasujący do konwencji radia internetowego, utrzymującego się z datków, listą najnowszych podcastów i wszystkich niuansów Kontestacji etc... Nawet jak byś już znalazł, to i tak sporo pracy wymagałoby jego dostosowanie. Krawcowi to raczej już zajmie mniej czasu, bo jest osoba zorientowaną w tym co wcześniej zrobił (uszył na miarę... ;) )

slow 2011-10-06

@Lord Blick Masz rację, nie ma takich. I to jest cecha wszystkich gotowców, da się je szybko dostosować jeśli zachowasz konwencje autora i nie zaczniesz w nim za mocno grzebać. No cóż trzymam kciuki, żeby szycie szło szybko bo już nie mogę się doczekać:)

Lord Blick 2011-10-06

No dzisiaj się dorwałem do "wyprostu" ;) W związku z tym ogłaszam konkurs czytelniczy. Nagrodą jest zdrowotna piesza wycieczka do parku. 
Pytanie konkursowe brzmi : 
- Czy też próbowałeś/łaś zdrapać tą brązową kropkę u dołu strony 81 ? ;)

Martin 2011-10-06

Slow, dobrych parę uwag rzuciłeś, ale po tym beztroskim "no czemu to tyle trwa, no przecież tu jest szablon za 15$" itd. wsadziłem sobie lewą nogę (lewicę dolną) do gardła, bo groziła mi zapaść ze śmiechu. 
 
Wyrazy szacunku załączam, przy okazji. Bo jak na gościa, który sam radia nie prowadził, masz sporą wiedzę na ten temat. Skądże to? Musi to być wiedza tajemna, przekazana przez siły ponadnaturalne. Bo nie wiem skąd mógłbyś czerpać praktyczną wiedzę, nie mając praktycznego doświadczenia. Podziwiam. Powstrzymując się od kolejnego wybuchu wulgarnego rechotu. 
 
A że ja jestem tu i ówdzie do dupy, to ja sam wiem. Ale uczę się, droga pani. Nie od razu Raport zbudowano. 
 
Miło mi też ogólnie, iż jestem tak doceniany, że oczekuje się ode mnie jakości stacji telewizyjnej, przy środkach jakimi dysponuje sprzątaczka w wyżej wymienionej stacji. Słuchaczy, którzy nic nie dodają do tych środków, doceniam szczególnie, bo wiadomo, że najbardziej obiektywny jest nie ten, kto pomaga, tylko ten kto siedzi i komentuje z boku. 
 
Uwielbiam wyzwania. Bez wyzwań bym usechł. 
A bez wesołych komentarzy nie miałbym tylu zmarszczek ze śmiechu.

s0ltys 2011-10-06

Wolność Własność Adolf Hitler 
img72.imageshack.us

s0ltys 2011-10-06

Wolność Własność Adolf Hitler: 
img72.imageshack.us

slow 2011-10-07

@Martin 
 
Czy musisz być szewcem, żeby ocenić czy Twoje buty są wygodne?  
 
Nie wiem dlaczego ma to być śmieszne. Dlaczego nie korzystać z takich narzędzi jak, np. Drupal plus db jakości skórka za 15$. Na Drupalu można cuda robić co na pewno wiesz. Korzystają z niego dużo więksi od Was i jakoś się tego nie wstydzą. Szczególnie przy niskim budżecie KS można by sporo zaoszczędzić i czasu i pieniędzy. Po prostu nie rozumiem. Może za mało wiem. 
 
Zdarzyło mi się wpłacić jakąś mikrokwotę na KS. Co do obiektywności masz 100% rację. Dużo ważniejsze są uwagi ludzi, którzy siedzą z boku i nie płacą. Swoją drogą ciekawe dlaczego Ci nie płacą a inni płacą... 
 
To co wytknąłem nie jest kwestią środków(!) tylko organizacji i konsekwencją Twoich i Huga decyzji. Zachowujecie się czasem jak za przeproszeniem... związki zawodowe. 
 
Cieszę się, że udało mi się Ciebie rozbawić a może nawet zaangażować w rozmowę i zapłodnić kilkoma uwagami, które wykorzystasz świadomie lub nie. 
 
P.S. 
Mogę spróbować zorganizować prowadzącego do radia. Niepokorny duchowny. Pikantne szczegóły na e-mail. Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt: [email protected] 
 
P.S.S. 
Skąd wiesz czy taki slow albo inny słuchacz X nie pomoże Wam kiedyś dużo bardziej niż mikrowpłatą.

DAiM0ss 2011-10-08

@slow, 
podziwiam za wytrwałość w dyskusji z trolizmem, nie każdy ma tyle sił. Porównanie do związków zawodowych - znakomite. Czasem Hugo, a prawie zawsze Martin idealnie się w ten model reotoryki wpisują. Ja w ogóle Martina ostatnimi czasy nie trawię, zwłaszcza skompromitował się dyskusją o bitcoin swego czasu i naprawdę cieniutki, a pysznym i stylizowanym na bardzo mądre wytłumaczeniem, dlaczego to nie zagłosuje na KaNaPę.  
 
Janek F. jedynie wydaje się trzymać równy, wysoki poziom. I AgenT nierówny, bo co raz wyższy :).

Claude mOnet 2011-10-12

@slow (33) 
 
Rzucasz gównem na lewo i prawo, to i rykoszetem też dostajesz. Przestań się mazać i zacznij albo pomagać, albo bądź konstruktywny! 
Póki co przypominasz mi właściciela bloga "Pańskie Wyziewy" - przez szacunek dla słuchaczy (i czytelników) nie podam linka do tego Wielce Szanownego Bloga. Zresztą doskonale został on omówiony przez Martina w Masie Krytycznej, więc podaję tylko linka do mało szanownego omówienia tych wypocin: www.masakrytyczna.com 
 
Ps. Lepszego pseudo nie mogłeś wziąć? Strasznie mnie śmieszy... no ale znam angielski, pewnie dlatego ;)...

gku 2011-10-13

Chyba nie za długa przygoda, choć ciekawe czy to prawda: 
 
wpolityce.pl 
 
Szkoda!

LordBlick 2011-11-02

A mogli zamiast cudowania z sądami, po prosu użyć cytatu: 
deser.pl

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:

90% Kontestacji będzie zaorane (1) - przedwczoraj


Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 4 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesiące temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 5 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 8 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu

WK nareszcie wchodzi na giełdę! - 11 miesięcy temu

Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - ponad rok temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 8 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt