Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-09-17

9-11 - fakty i mity

Nadający:

Wszystko to o 9-11 co mainstreamowi dziennikarze przemilczeli świadomie lub z głupoty. Poruszyliśmy takż

KOMENTARZE

pepe 2011-10-10

Nie wiem jakiego kodeka używasz ale mam problem z odtwarzaniem i konwersją Twoich audycji. Problem występuje ciągle od audycji www.kontestacja.com (wyjątek www.kontestacja.com Jeżeli wiesz o co chodzi, spróbuj wrócić do poprzedniego kodeka lub poszukać czegoś bardziej standardowego.  
 
Dzięki, 
Piotr

Claude mOnet 2011-10-10

@pepe 
 
Cały czas używam tego samego kodeka (od samego początku), nic nie zmieniałem - nie wiem w czym może być problem. Jeśli jest jakaś różnica to tylko bitrate, ale to nie powinno mieć wpływu, bo kodek jest ten sam.

Ylem 2011-10-23

Fajne ta audycja, gdzie można posłuchać starszych jak czerwcowe ?

Claude mOnet 2011-10-23

@Ylem 
 
Wszystkie są dostępne na stronie audycji: teoriachaosu.com.pl

Masonoliberał 2011-10-23

Claude mOnet i inni: jakie filmy na youtube polecicie o masonerii??

Masonoliberał 2011-10-23

O której przydałby się odcinek, tak samo jak o okultyzmie elit.

Leski 2012-01-02

1. Chrześcijaństwo nie stoi w opozycji względem islamu. Żydzi, muzułmanie i chrześcijanie wyznaj wiarę w to samo bóstwo jednak wg muzułmanów chrześć. i żydzi praktykują to źle, błądzą.  
2. Jezus to muzułmański prorok. Nie negują go.  
3. Niewierni to wyznawcy i innych religii niż wyżej wymienione. Razem nazywani są "ludami księgi". koranu.  
4. muzułmanie są tak samo podzieleni na obrządki jak chrześcijaństwo. można wyliczyć kilka osobnych kultów. najliczniejsze to szyici i sunnici. nie jest to wyznanie tak spójne jak się wydaje. to tak jakby stwierdzić że skoro anglikańscy amerykanie bombardują bagdad, prawosławna rosja na pewno ich wesprze.  
5. nie jest zagrożeniem migracja muzułmanów. przykładem są USA gdzie od pokoleń przybywają imigranci i do tej pory nie zdominowała ich żadna obca kultura, prócz syjonistów :) to się nazywa asymilacja. muzułmańskie dzieci chcą żyć jak ich koledzy ze szkoły. ich model rodziny upodobni się do tego który jest dominujący w danym państwie.  
6. brudasy i barbarzyńcy z bliskiego wschodu (iran) we wrześniu uruchomiły swój pierwszy reaktor atomowy. wkrótce uruchomią kolejny. ale nie mają tak dużej mocy jak nasz polski. zaraz... no tak nie mamy reaktorów. ostatnio ogłosili że mają już swój pierwszy pręt paliwowy do nich i produkują kolejne. to zachód ich stale ogranicza. 
7. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. dla ciebie islam to brak szacunku dla kobiet i brutalne prawo koraniczne. dla nich zachód to bezprawie, kurewstwo i bomby na ich miasta. islam zachodu nie trawi za mieszanie się w ich sprawy, przejmowanie ich dóbr. (google => gambit roosvelt 1951r.) 
8. islamskie państwa kierują się własną racją stanu a nie nakazami allaha.  
- w turcji państwo nie może łączyć się z religią. w przeciwnym, razie armia ma prawo dokonać zamachu stanu, obalić rząd i zorganizować kolejne wybory przekazać władzę. uwaga! robiła już to kilka razy. turcja należy do nato warto o tym pomyśleć. 
- arabia saudyjska tam obowiązuje szariat (prawo koraniczne) kamieniowania. baty itp. rządzi reżim saudyjskich książąt który nie jest przeciwny usa mało tego jest ich wielkim sojusznikiem. usa pomagają utrzymać reżim - bo z tego jest kasa. 
9. w biblii też pojawiają się fragmenty gdzie nakazuje się zabijać kobiety za jakieś drobiazgi. u nas się tego nie czyta tylko słucha szamanów w koloratkach. 
10. i poczytajcie czym jest dżihad... bo już mi się nie chce pisać 
 
@krawiec czytaj książki a nie manifesty morderców - psychopatów. wiedza o to oparta jak widać jest nie kompletna i po prostu pierdolisz...  
 
co do wtc duuuuużo się naczytałem i jestem pewny że nie zrobili tego muzułmanie. zbyt dużo niekonsekwencji i nielogicznych zdarzeń. dziwne że zamach w londynie uznaliście za dzieło islamu. z chęcią zadzwonię gdyby znów była taka audycja niestety przegapiłem.

Dodaj komentarz...


Nieustraszony poszukiwacz spisków, pogromca Reptilian, promotor narkomanów z Kosmosu, do tego wszystkiego wieczny nieudacznik (w nomenklaturze śp. Lecha Kaczyńskiego) i czasem maniak dobrej muzyki - co tu dużo mówić, antyspiskowiec pełną gębą, bynajmniej nie z zachodniej Polski. Podziwia tylko 2 przywódców polskich: ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka i redaktora naczelnego Adama Michnika.

Prowadzi nocną audycję Teoria Chaosu

Audycja została przeniesiona na fale
>>> Radia na Fali <<<
Inne audycje tego autora:
Audycja interaktywna (13) - 9 lat temu


Jak obudzić śpiących? (19) - 9 lat temu


Więcej audycji...


9-11 - fakty i mity (8) - 10 lat temu
HHO w praktyce - Jerzy (gość) (17) - 10 lat temu
XV UFO Forum cz.2 - 10 lat temu

O spiskach samych w sobie (8) - 10 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Ivellios - - 40.00
Od Grzegorza - good job! - - 40.00
Karol - - 20.00
bakteria - - 36.00
Bartosz - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt