Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-11-02

Paliwo z drewna – Krzysztof Lis (gość)

Nadający:

W tej audycji rozmawiamy ze specjalistą o alternatywnych paliwach. Odcinek bardziej naukowy niż spiskowy.

KOMENTARZE

Radek 2011-11-09

Po pierwsze. Gazogenerator drzewny w samochodzie w bagażniku i wożenie drewna jest to poroniony nierealny pomysł. Lepiej by było mieć gazogenerator stacjonarny w budynku. Tam produkujemy gaz drzewny. Ten gaz albo 
1. magazynujemy i spreżamy. Samochód ładujemy sprężonym gazem drzewnym na tej samej zasadzie na której jeżdzimy na gazie LPG. 
2. wyprodukowany gaz drzewny podajemy do silnika spalinowego który jest podłączony do prądnicy(agregat prądu). Wyprodukowanym prądem ładujemy akumulatory w samochodzie elektrycznym lub prąd zużywamy w gospodarstwie domowym na bierząco.

Radek 2011-11-09

Jakis futurolog wymyslil aby pobudowac takie kanaly podziemne oplatajace ziemie cos w stylu metra. W tych kanalach chodzily by szybkie koleje duzych predkosci. Predkosc moze porownywalna z podroza samolotem. I problem ze spadajacymi samolotami mamy zazegnany. Wogle moim zdaniem ludzkosc nie powinna latac.  
Takie koleje sa lepsze. Ludzkosc idzie w ta strone bo maja kanal zrobic laczacy rosje z alaska. Tylko tez pytanie czy daloby sie pod oceanem puscic taki kanal. Chyba technicznie bysmy go nie wykopali.

Claude mOnet 2011-11-09

@Radek 
 
Radku, nieuważnie słuchałeś, bo właśnie o tym mówiliśmy, że wytwarzamy paliwo w garażu. 
To, co opisujesz miało miejsce na przełomie XIX w. i XX w. kiedy były popularne tzw. samochody parowe. Są niestety one bardzo niewydajne i wbrew pozorom dosyć niebezpieczne, ale być może i takie wrócą kiedyś na polskie ulice, bo drewno jest odnawialne. :)

Claude mOnet 2011-11-09

@Radek (2) 
 
A i jeszcze w kwestii kolei wysokich prędkości (>1Mach) to prawdopodobnie już jest to zrealizowane, ale nie dla ludu. Będzie o tym w którymś z przyszłych odcinków Teorii, opowiem też o bazach podziemnych do których dociera się tymi super-szybkimi kolejkami - po to one są...

Dodaj komentarz...


Nieustraszony poszukiwacz spisków, pogromca Reptilian, promotor narkomanów z Kosmosu, do tego wszystkiego wieczny nieudacznik (w nomenklaturze śp. Lecha Kaczyńskiego) i czasem maniak dobrej muzyki - co tu dużo mówić, antyspiskowiec pełną gębą, bynajmniej nie z zachodniej Polski. Podziwia tylko 2 przywódców polskich: ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka i redaktora naczelnego Adama Michnika.

Prowadzi nocną audycję Teoria Chaosu

Audycja została przeniesiona na fale
>>> Radia na Fali <<<
Inne audycje tego autora:
Audycja interaktywna (13) - 9 lat temu


Jak obudzić śpiących? (19) - 9 lat temu


Więcej audycji...


9-11 - fakty i mity (8) - 10 lat temu
HHO w praktyce - Jerzy (gość) (17) - 10 lat temu
XV UFO Forum cz.2 - 10 lat temu

O spiskach samych w sobie (8) - 10 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Ivellios - - 40.00
Od Grzegorza - good job! - - 40.00
Karol - - 20.00
bakteria - - 36.00
Bartosz - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt