Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-11-04

HHO w praktyce po raz drugi – Alfred (gość)

Nadający:

KOMENTARZE

Sebeq 2011-11-09

Claude, jak zwykle świetna audycja. Temat bardzo ciekawy, liczę, że testy sprzętu hho wykonasz jak najszybciej. Jestem bardzo ciekawy czy to rzeczywiście działa bo sam zastanawiam się nad kupnem. Liczę, że rąbka swoich spostrzeżeń uchylisz już za tydzień. :)

teryasic 2011-11-09

Co się stało z głosem prowadzącego? Czy to nowy mikrofon czy jakiś soft do zniekształcania? Od kilku audycji głos jest wyraźnie inny.

Claude mOnet 2011-11-10

@teryasic 
 
Nowy mikrofon i lekka choroba gardłowa (spowodowana polskimi smugami chemicznymi?).

deith 2011-11-10

Nie wiem dlaczego ludzie narzekali na głos gościa, w odsłuchiwanej audycji słychać go bardzo dobrze, wręcz idealnie.

Tomasz 2011-11-11

Dzwoniący Albert i Gość przytaknęli, że prąd z alternatora jest tracony. Szkoda, że nie biorą pod uwagę faktu iż tak jak dynamo w rowerze tak i alternator w samochodzie stawia opór - tym większy im większe jest obciążenie alternatora (pobór prądu). Więc reasumując energia z alternatora nie bierze się z niczego i nie jest stała. To zamieniana moc mechaniczna na moc elektryczną bezpośrednio zależną od poboru prądu. Irytuje mnie takie pobłażliwe traktowanie spraw, które można sprawdzić samemu, a nie obrażać się na naukowców. Pozdrawiam.

nikodem 2011-12-06

A ja dodam, że można to sprawqdzić bardzo prosto. Wystarczy wymontować z jakiejś zabawki mały silniczek, w palcach pokręcić jego oś, potem zewrzeć wyprowadzenia tego silniczka i znowu poęcić. Jeśli nie czuć różnicy w obciążeniu, to albo silniczek jest spalony, albo ktoś ma problemy z pojęciem słowa zwarcie.

unc 2011-12-14

Bardzo słusznie zauważyli koledzy Tomasz i nikodem potworne dyletanctwo dzwoniących słuchaczy i samego gościa. 
 
Dodam jeszcze, że gość zaleca dolanie ceramizera do oleju i przyznaje, że przy nagłym dodaniu gazu, auto nie przyspiesza.  
 
I mam jeszcze uwierzyć, że HHO naprawdę działa? 
 
Na LPG ludzie też oszczędzali (na instalacjach I i II generacji), zubażając mieszankę, a po jakimś czasie silnik nadawał się do remontu. 
 
Jedyna szansa jaką widzę, to że Claude weźmie się za testy tego egzemplarza, który otrzymał. Ale wątpię, że tak będzie, bo ma nadmiar zajęć, a wiem jak wtedy traktuje się sprawy o niskim priorytecie.

Jurand1987 2012-01-04

"Po wielu owocnych miesiącach sprzedaży moich generatorów Hho i elektroniki do nich (efie i map exchanger) w końcu udało mi się dorobić na was salonowego 4 litrowego benzynowego BMW i wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze? to że ja nigdy nie używałem we własnych autach moich generatorów hho tylko nimi handlowałem i liczyłem na naiwność ludzi,nie czekałem długo,po krótkim czasie dorobiłem się różnego rodzaju sprzętu do obróbki stalowych blach itp. rzeczy.interes kwitł ponieważ kto by nie chciał jeździć za pół darmo?,internet nakręcał ludzi że to działa w 100%,silnik na tym nie cierpi co więcej nawet staje się mocniejszy,z miesiąca na miesiąc coraz więcej telefonów,zamówień,informacja że można jeździć na wodzie nakręcała jeszcze bardziej gdy każdy oglądając amerykańskie filmy na youtube pomyślał sobie jeśli oni jeżdżą to dlaczego ja jeszcze na tym nie jeżdżę ? a ja siedząc w swoim warsztacie liczyłem pieniądze...." 
 
Taki tekst w niedługim czasie zaistnieje w internecie bądź w prasie za tytułowany "Jak na naiwności ludzi dorobiłem się 1 miliona złotych"  
 
Dlaczego to piszę? chciałbym uprzedzić ludzi którzy jeszcze o tym nie wiedzą że tak naprawdę jazda na Hho to tak naprawdę jazda na zubożonej mieszance Pb,ON,bądź Lpg . 
Nie piszę tego bez pod-Stawnie,tak się składa że jestem praktykiem i sam przetestowałem generator hho za pomocą wykresów czasów wtrysków w czasie rzeczywistym,pod obciążeniem generatora i bez niego,znam się na czujnikach które są pod maską naszych autek wiem jak je oszukiwać bez potrzeby montowania generatorów,powiem więcej,jeśli ktoś z was ma zainstalowany sterownik efie i map exchanger może się spodziewać w niedługim czasie wywalenia uszczelki pod głowicą,dlaczego? ponieważ poprzez oszukiwanie wskazać sondy już i tak ubogiej my jeszcze zwiększamy sygnał i komputer odczytuje to jako mieszankę bogatą i jeszcze schodzi z czasami wtrysków doprowadzając do tego ze tak naprawdę jedziemy na mieszance extra ubogiej która jest w okolicy 20:1 (powietrze do benzyny). 
 
 
mógłbym pisać długo i namiętnie o tym wszystkim bo temat jest długi ale jeśli ktoś miał by ochoty na trochę faktów żeby się ustrzec od robienia sobie wody z mózgu to proszę pisać: [email protected] proszę tylko nie zarzucać mnie filmikami z youtube nie bawi mnie to. 
 
pozdrawiam i życzę w nowym roku żeby ci którzy wierzą w Hho w końcu przejrzeli na oczy.  
 
Ps.jeśli w tekście są błędy ortograficzne to przepraszam.  
 
Jurand1987

tobert 2012-07-23

mysle,że chłop powinien zając sie rolą,murarz murowaniem itd 
 
proponuje poduczuc sie angielskiego i po 2 godz na youtube ma sie wiedze jak ten pan po 2o latach.

Dodaj komentarz...


Nieustraszony poszukiwacz spisków, pogromca Reptilian, promotor narkomanów z Kosmosu, do tego wszystkiego wieczny nieudacznik (w nomenklaturze śp. Lecha Kaczyńskiego) i czasem maniak dobrej muzyki - co tu dużo mówić, antyspiskowiec pełną gębą, bynajmniej nie z zachodniej Polski. Podziwia tylko 2 przywódców polskich: ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka i redaktora naczelnego Adama Michnika.

Prowadzi nocną audycję Teoria Chaosu

Audycja została przeniesiona na fale
>>> Radia na Fali <<<
Inne audycje tego autora:
Audycja interaktywna (13) - 9 lat temu


Jak obudzić śpiących? (19) - 9 lat temu


Więcej audycji...


9-11 - fakty i mity (8) - 10 lat temu
HHO w praktyce - Jerzy (gość) (17) - 10 lat temu
XV UFO Forum cz.2 - 10 lat temu

O spiskach samych w sobie (8) - 10 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Ivellios - - 40.00
Od Grzegorza - good job! - - 40.00
Karol - - 20.00
bakteria - - 36.00
Bartosz - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt