Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-11-10

Laboratoria diabła - Krawiec (gość)

Nadający:

Najbardziej drastyczny odcinek w historii audycji - tylko dla słuchaczy pełnoletnich i o mocnych nerwach! Poruszamy tematy: eugeniki, jednostki 731, Lebensborn i unoszące się nad tym znaki NWO.

KOMENTARZE

Marius 2011-11-11

Zasmucające.

Gigal 2011-11-12

Odnośnie tego odczłowieczenia pozwolę sobie polecić jeszcze jeden film dokumentalny: "Zwyczajny faszyzm" (można obejrzeć na YT). Film czarno-biały, produkcji radzieckiej (chyba lata 60.), i naszpikowany propagandą komunistyczną. Bardzo ciekawy.

Tailor 2011-11-13

A jest nawet na youtube! 
 
www.youtube.com

Mariusz 2011-11-13

Co do tego nowego radia to zastanawialiście się czy to ma sens kiedy w kontestacji jest tyle wolnego czasu? Dogadajcie się z Hugo, tutaj jest sporo do zrobienia więc po co się rozdrabniać. 
 
Audycja świetna, podobało mi się, że obaj nadający się aktywnie udzielali. Merytorycznie ekstra. Ta audycja może posłużyć za wzór :)

Claude mOnet 2011-11-13

@Mariuszu 
 
Od przybytku głowa nie boli. KonteStacja ma swoje plany i swój kierunek jako radia, który jest nieco inny od ludzi co będą chcieli tworzyć nowe radyjko. 
 
Konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła - a tak na prawdę nowe radyjko będzie kierowane do zupełnie innych osób niż są słuchaczami radia KonteStacja - także, a raczej przede wszystkim do takich co nie wiedzą kim jest Janusz Korwin-Mikke, czy wolny rynek...

Pawel 2011-11-14

Moge teraz bez problemu sciagac audycje,wczesniej mialem problem z odtworzeniem na mp3. 
Technicznie tez idzie w dobrym kierunku,dzwiek wydaje mi sie o niebo lepszy niz w starych audycjach. 
Gratki.

Tailor 2011-11-14

IMO ciężko tu mówić o konkurowaniu a tym bardziej o ostrej rywalizacji. Kilka powodów: 
 
Inna skala - Kontestacja działa już długo, do wielu rzeczy dochodziła z czasem, zbierając społeczność, kontakty, rozbudowując zaplecze techniczne. My dopiero zaczynamy.  
 
Mimo, że czasem padają ostre słowa i się z niektórymi rzeczami nie zgadzamy totalnie, to chciałbym pozostać w koleżeńskich stosunkach z załogą K. O ile w przypadku innych radyjek nie miałbym żadnych skrupułów aby układać ramówkę tak aby wszystko nachodziło na siebie w porze największej słuchalności, to nie specjalnie zależy mi na tym w przypadku Kontestacji, chociażby z tego powodu, że sam chce sobie posłuchać niektórych audycji na żywo na Kontestacji :-D. Umówiliśmy się zresztą, że działamy na zasadach fair-play i nie robimy sobie żadnych świństw w stylu podbieranie ludzi itp. Jak najmniej kwasów... 
 
Po trzecie - jak pisał Claude - profil radia będzie zupełnie inny, chcemy też uderzać do trochę mniej "hermetycznego" targetu , nie skupionego wokół jednego środowiska lub określonej sztywno tematyki. Nie będzie też tak mocno akcentowanej "misyjności", a w każdym razie będzie ona inaczej (szerzej) rozumiana. 
 
Podsumowując - różnijmy się pięknie, współpracujmy jak się da i nie spinajmy łydy.

Jabollissimus 2011-11-19

Dlatego trzeba bronić i odbudowywać chrześcijaństwo.

Bezimienny 2011-11-21

Adamkotmar: Dalej nie umiem zmienic nicka z bezimienny na Adamkotmar. A propo czemu ludzie sa do takich okropienstw zdolni. Polecam film 5 krokow do tyranii. Bardzo fajna analiza i opisanie wykonanych eksperymentow socjalnych pokazujących jak latwo naklonic ludzi do okrucienstwa. 
A co do lebensborn: nie czyta sie libensborn (co znaczy - pisane liebensborn - narodziny milosci albo milosc narodzin) tylko lejbensborn.

Claude mOnet 2011-12-21

@Adamkotmar (9) 
 
3 lata uczyłem się niemieckiego w szkole (zupełne podstawy), z 15 razy oglądałem filmy o Lebensborn - czyli ze 100 razy musiałem słyszeć to słowo, i wszystko ch... warte. Ech, tak bywa - wniosek nie mam zdolności językowych i miałem "świetną" nauczycielkę niemieckiego... 
 
Ps. Dzięki, teraz będę starał się poprawnie gadać...

Dodaj komentarz...


Nieustraszony poszukiwacz spisków, pogromca Reptilian, promotor narkomanów z Kosmosu, do tego wszystkiego wieczny nieudacznik (w nomenklaturze śp. Lecha Kaczyńskiego) i czasem maniak dobrej muzyki - co tu dużo mówić, antyspiskowiec pełną gębą, bynajmniej nie z zachodniej Polski. Podziwia tylko 2 przywódców polskich: ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka i redaktora naczelnego Adama Michnika.

Prowadzi nocną audycję Teoria Chaosu

Audycja została przeniesiona na fale
>>> Radia na Fali <<<
Inne audycje tego autora:
Audycja interaktywna (13) - 9 lat temu


Jak obudzić śpiących? (19) - 9 lat temu


Więcej audycji...


9-11 - fakty i mity (8) - 10 lat temu
HHO w praktyce - Jerzy (gość) (17) - 10 lat temu
XV UFO Forum cz.2 - 10 lat temu

O spiskach samych w sobie (8) - 10 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Ivellios - - 40.00
Od Grzegorza - good job! - - 40.00
Karol - - 20.00
bakteria - - 36.00
Bartosz - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt