Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
3 dni temu
Kiedy wreszcie te pieniądze będą moje?
Czy da się uczciwie płacić podatki? Lewandowski zdradzony. Norki i rozpad rządu. Analiza nowelizacji o ochronie praw zwierząt. Koniec cyrków? W kagańcu czy bez? Maczety. Dzira budżetowa...
Po prostu biznes
3 dni temu
Na co zwrócić uwagę podczas zakładania spółki z o.o.?
Często wracacie do nas z pytaniami, jak wybrać numery PKD, jak załatwić adres dla spółki z o.o., czy taką nazwę nam zarejestrują. Dziś kilka słów o tym, co naszym zdanem najważniejsze...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: KonteStacja w terenie 2011-11-11

Relacja z Marszu Niepodległości 2011

Nadający: Dziennikarze - kontestatorzy

Relacja z wydarzeń 11 listopada 2011 na żywo z kwiecistym komentarzem prowadzącego. Dwóch kontestacyjnych korespondentów, w tym jeden pobity, palone samochody, wywiady z uczestnikami, telefony od słuchaczy i więcej! Uwaga: ponad 3 godziny nagrania!

KOMENTARZE

Martin 2011-11-11

A tak dla odmiany wygląda świętowanie niepodległości w Wielkiej Brytanii. 
 
Nikt nikogo nie bije. Nikt się nie boi. Wszyscy się cieszą. 
 
I kiedy się k***a Polacy tego nauczą?!!! 
 
www.youtube.com

pawelooss 2011-11-11

>> sierp.libertarianizm.pl 
 
Jak informuje PAP, prezydent Bronisław Komorowski jeszcze dziś „spotka się ze swoimi współpracownikami, aby rozważyć, czy obecne prawo regulujące kwestię organizowania zgromadzeń jest wystarczające”. Spotkanie ma odbyć się „w kontekście ewentualnego wniesienia przez prezydenta inicjatywy ustawodawczej”, jako że prezydent w związku z dzisiejszymi wydarzeniami, czyli incydentami podczas warszawskiej manifestacji z okazji Święta Niepodległości (zniszczono m. in. wozy transmisyjne TVN24 i Polsatu), „opowiada się za wzmocnieniem uprawnień władz samorządowych w zakresie decydowania o możliwości organizowania demonstracji”. Stan prawny na dzień dzisiejszy jest taki, że zgromadzenia publiczne nie wymagają zezwolenia, a jedynie zawiadomienia organu gminy właściwego ze względu na miejsce zgromadzenia. (...)

pawelooss 2011-11-11

OT: Po dodaniu komentarza zdecydowanie powinna uruchamiać się jakaś funkcja/akcja/zdarzenie typu purge cache. Strona wizualna jest już znacznie poprawiona, to fajnie byłoby jeszcze silnik usprawnić - tak by komentarze były od razu widoczne. :)

PatrykBezNosa 2011-11-11
szukaj 2011-11-11

Kawałek od 22:18 jest wkręcający ;) Jak się nazywa?

szukaj 2011-11-12

Ceili Moss - Leis a Lurrighan 
bosz ile ja się naszukałem :)

Owghard 2011-11-12

Martin 
 
ale tam nie przyjeżdżają niemieckie grupy anarchistyczne na zaproszenie lewicowych ścierwojadów

teryasic 2011-11-12

Ja Patryk-delikatesik zachowywał się na manifestacji tak jak dzwoniąc do audycji Martina to nic dziwnego że dostał w nos. Powiem więcej - jak będzie się tak zachowywał, to jeszcze nie raz dostanie w nos. Pretensje może mieć tylko do siebie.

teryasic 2011-11-12

To co mówi Komorowski o zaostrzeniu prawa - to jest najważniejsza wiadomość z wczorajszego dnia. Już wiemy po co została sprowokowana ta cała zadyma na Placu Konstytucji - żeby zaostrzyć zamordyzm. Jak widziałem w TV te "polewaczki", gaz i policjantów z pałami i tarczami to mi się od razu przypomniały akcje ZOMO z lat 80-tych. Komuna wraca.

teryasic 2011-11-12

Prowadzenie audycji na podstawie znanej z bezstronności telewizji - gratuluję odwagi! I dziennikarskiego obiektywizmu. 
Wczoraj w TVN 24 kłamali wprost - podali na antenie, że manifestacja została zdelegalizowana i już nawet zaczęli nagonkę. 
 
Po czym okazało się, że to "wyższa forma prawdy" czyli kłamstwo.

teryasic 2011-11-12

Tak wyglądała relacja w TV 
 
i.imgur.com

Patryk Bartoszewski 2011-11-12

Nawet zaczalem przejmowac sie komentarzem teryasic... ale potem okazalo sie, ze nawet nie przesluchal audycji;) Pozdrawiam! 
(audycja nie byla na podstawie bezstronnej telewizji, ona sie opierala na telewizji jako na instytucji, ktora w klamliwy sposob przedstawia calosc zajscia i na komentarzach ludzi tam bedacych jako wiarygodnym zrodle). 
 
A jak sie zachowuje to jest moja sprawa. Nie rozmawialem z nimi, nie prowokowalem ich. To oni przyszli do mnie. 
Ide kupic gaz. Nie wypada tak (nastepnym razem) do "gosci" z pustymi rekami.

Nieprzygoda 2011-11-12

@teyrasic : dokładnie, też zwróciłam na to uwagę: Komorowski i Gronkiewicz-Waltz (a dziś o 12 do tego zgodnego chóru dołączy Tusk) aż przebierają nogami żeby wprowadzić kolejne zakazy...  
 
Kiedy doszliśmy do Pl. na Rozdrożu też usłyszałam, że manifestacja została zdelegalizowana i dalej można iść - na własną odpowiedzialność, kiedy wróciłam do domu okazało się, że "jednak nie", Absurd... :/

Paweł 2011-11-12

@Martin 
 
Nie generalizuj, tylko w Wawie była rozróba. Dla odmiany zobacz, jak się bawił Poznań: 
www.youtube.com 
www.youtube.com

teryasic 2011-11-12

Pytanie do Martina - co ty byś zrobił gdyś zorganizował spokojną wolnościową manifestację, a socjaliści zorganizowali blokadę pod hasłem walki z wyzyskiwaczami i kapitalistami? Was byłoby kilkanaście tysięcy, a tych blokujących garstka, kilka setek, w tym część zaprzyjaźnionych antykapitalistów z Berlina. No i na początek ci "kolorowi i weseli", którzy tańczą i śpiewają obrzuciliby was kamieniami. Potem TVN ogłosiłby, że to wasza wina i wasza manifestacja jest nielegalna. Przy czym to ci, co blokują są tam nielegalnie, bo czas manifestacji skończył się już dawno. 
 
Tak na marginesie to ciekawe, że paliły się wyłącznie same stare samochody policyjne (te pomalowane na niebiesko), a pożar samochodów policyjnych i samochodu TVN wyglądały identycznie - paliło się coś w okolicach fotela kierowcy. Taki dziwny zbieg okoliczności.

teryasic 2011-11-12

@Patryk 
 
Posłuchaj dobrej rady - trochę więcej pokory. I trochę poczytaj o psychologii tłumu.

pawelooss 2011-11-12

@teryasic: c0834752.cdn.imgwykop.pl ;)

Bezimienny 2011-11-12

przestalem sluchac po 5 minutach. komentarze tego idioty, które są zabawne tylko dla niego, uniemozliwiaja sluchanie

teryasic 2011-11-12

Martin, czy uważasz, że Żydzi i Masoni to tylko wymyślona legenda, którą trzeba ośmieszać? Robisz to często w swoich audycjach.  
Co na to Claud Monet i jego Teorie spiskowe? Może jakaś audycja na ten temat? 
 
Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego Żydzi ukrywają to, że są Żydami. Wstydzą się tego czy co? Przyznaję, że ja tego nie rozumiem. 
 
Wiadomo za to dlaczego masoni się ukrywają - oni z założenia są organizacją tajną. I nie wiadomo potem czy mister albo premier jest "sługą" swoich wyborców czy mistrza swojej loży.

Lutzky 2011-11-12

Abstrahując od całego marszu to bawi mnie strasznie sposób mówienia Komorowskiego. Jego przemowy zawsze kojarzą mi się z kazaniem księdza stojącego na anbonie i przemawiającego do zatroskanych parafian. Kiedyś w którejś z telewizji facet od "pijaru" określił to mianem moralizatorstwa.

Moneetor 2011-11-12

Martin to tylko w Wawie były igrzyska. W Białymstoku było trochę policji, ale oni byli bardziej dla picu a nie dla ochrony, a przecież tam też było ponad tysiąc ludzi, a jednak było normalnie. W Białymstoku nie ma po prostu tyle pedałów/lewaków manifestujących swoją maniakalną niechęć do patriotyzmu. Wiem, bo byłem i śpiewałem tam pieśni patriotyczne.

JaraS 2011-11-12

Przyjacielscy, weseli, kolorowi chłopcy, ściągnięci aż z Niemiec. www.youtube.com

SzymonN 2011-11-12

Obserwowałem sobie wczoraj to Co się działo w Warszawie i postanowiłem napisać ten tekst . żeby jednak zostać dobrze zrozumianym musze cofnąć się do roku 1991 . Chodziłem wtedy do szkoły ( podstawówki ) i i mój kumpel przyniósł do szkoły kasetę swojego Brata – Dezerter – Wszyscy przeciwko wszystkim . Wiecie jak to jest są dyskoteki szkolne gdzieś tam ktoś nieśmiało zapalił fajkę , jakieś piwko tudzież wino od tak by pokazać się DOROSŁYM – chyba każdy ma taki czas . Jednak człowiek potrzebuje czegoś więcej coś co by go wyróżniało , w moim życiu pojawił się Punk Rock – wtedy dla mnie bezkompromisowy , zagazowany pokazał mi świat od innej strony . W całości w to wszedłem . Najpierw pasiaki, naszywki , glany ( nie, nie martensy za 400 zł tylko rumuny ) (P.S. jeżeli ktoś chce usłyszeć pełną historię glanów w Polsce to śmiało na priv) , zaczęły się koncerty , irkok z dredów ( Dready nie powstają z niemycia włosów tylko z ich sfilcowania za pomocą grzebienie i szydełka – myje się je tak samo jak normalne włosy tylko dłużej schną . Tutaj muszę cos napisać, w tekście będę prostował pewne wyobrażenia osób które nie są zorientowane , to będzie miało sens w połączeniu z zakończeniem więc proszę czytajcie uważnie i nie krzywcie się . Tak jak napisałem pojawił się Punk na całej linii, obok zabawy w szybkim tempie pojawiły się najpierw akcje ulotkowe , plakatowanie np przeciwko męczeniu zwierzą w cyrkach, albo obwieszczenia antywyborcze mające ukazać kłamstwa organów Państwowych , oczywiście nie mogę pominąć akcji i demonstracji przeciwko przymusowej służbie wojskowej . Wtedy pierwszy raz przekonałem się jak to jest dostać pała policyjną – za nic i jak się leży na zimnych chodniku pół godziny z twarzą w śniegu i wykręconymi rekami, raz po raz dostając kopy i czekając na swoją kolej do wrzucenia do nyski . No i najważniejsze – Skini , napiszę tak nie było łatwo , bo było ich sporo mniej więcej na skinowanie była taka moda jak np. parę lat temu na Hip-Hop . Więc jak mieszkając obok Wrocławia musiałem się dobrze zastanowić jak dojechać na koncert i jak z niego wrócić , a było naprawdę ostro. Wtedy we Wrocku latali chłopaki z PWN ( Polska wspólnota narodowa ) jak i z AFP ( Arysjki Front Przetrwania ). Wyglądało to tak że jak chciałem jechać na demonstracje lub koncert to oczywiście najlepiej w kilka osób , pod bluzę przypinałem sobie taka kamizelkę z blachy ( śmiesznie to wyglądało ) i w drogę . Czasami było ok. a czasami spotykało się „patrol” z kijami nabitymi gwoździami i trzeba było stanąć do konfrontacji , nie policzę teraz ile razy dostałem wp…ol , kamizelka na pewno przynajmniej raz uratowała mi życie , dodałem łańcuchem ( od motoru ) po plecach , kosą po nogach , rękach , jak dziś sobie to przypomnę … ale o tym na koniec. Oczywiście były i odwrotne sytuacje , uderzyłem kiedyś łysego w głowę cegłówką i i on Padł , nie rusza się , wokół zadyma, a ja stoję i patrzę czy żyje , obok kumple tłucze innego , krew na chodniku … po chwili łysy zaczyna się ruszać , w duszy cieszę się że żyje , no więc jeszcze kopa w plecy i spadamy . Czym więcej bójek tym człowiek zaczyna być śmielszy , raz że poznaje swoje możliwości , dwa że nie boi się uderzyć . W Wrocławiu pojawia się ANF ( Anty Nazi Front ) , poznaję stamtąd ludzi najpierw wszystko ma być samoobroną i ochroną dla koncertów i demonstracji które w tamtym czasie były często atakowane . Jednak przychodzą nowe pomysły i pojawiają się już bardziej defensywne akcje . Pamiętam takie ognisko PWN gdzie kilku pogano-narodowców biegało wokół z oszczepami , nago pozując na wojowników . Jak tam wpadliśmy była taka konsternacja że nie wiedziałem jak mam się zachować, być ich czy odejść .. obyło się bez jakiejś masakry , chłopaki spieprzyły w krzaki i ukrywali się tam do rana. W między czasie w Polsce też się dużo dzieje. Na prowadzenie wychodzi NOP ( Narodowe Odrodzenie Polski ) i nie bardzo lubi się z PWN . Na Pomorzu i w Warszawie dymi PFN ( Polski Front Narodowy ) i ludzie z czegoś takiego jak White Legion . W trójmieście do konfrontacji staje Hydrant Corps – generalnie zlepek ludzi punki , skini , ludzie z klimtów hc itp. radzę sobie nieźle do czasu ustawki z Kibicami Arki którzy wsparli wtedy Skinheadów . W Warszawie załogi SHARPS ( Skinheadzi przeciwko uprzedzeniom rasowym ) i RAAF ( Radykalna Akacja Anty Antyfaszystkowska ) staje do ich lokalnych nazioli . Dzieje się dużo i bycie Punkiem lub Skinem nie jest łatwe. W miastach w całej Polsce a szczególnie 11 listopada są demonstracje , po jednej stronie skinheadzi , nacjonaliści , naziści , patrioci itp po drugiej anarchiści , antyfaszyści , punki. Więc lecą brudasy , żydzi , żydo-komuna, ( pedały jeszcze wtedy nie ) czarnuchy , sługusy czarnych , lecą też hip hop nazi stop , znajdzie się Kij na faszystowski ryj i tak dalej . To w warstwie dźwiękowej , bo w warstwie „fizycznj” kije, butelki, cegłówki. Co ciekawe Policja w tamtym czasie nie jest stroną i w pada dopiero na koniec . Moje miasto natomiast ( 15 tysięcy mieszkańców ) również jest „modne” , a więc jestem ja i załoga punkow-bojową , jest załoga punkowa pacyfistyczna , znajomi , metale, są narodowcy , naziści itp. i co ? wszyscy się znamy jak tu uderzyć kumpla z którym się znam od przedszkola ? no głupio jakoś tak więc jest anomalia . Anomaila bardzo ciekawa , po obok moich faworytów jak Dezerter, Włochaty, KSU ,Homomilitia , Smar-SW, mogę sobie legalnie posłuchać Konkwisty 88, Legionu , Honoru , Odwetu, Szwadronu 97 i wieli innych kapel z tak zwanego RAC. Tu się pojawia pierwsza śmieszna rzecz – Konkiwsta miała i ma przekaz nazistowski , Ale np. taki Legion – oczywiście miał przekaz antywolnościowy , a może raczej wolnościowy pojęty inaczej lecz na pewno nie nawiązywała do nazizmu . Oczywiście przez nas obie kapele były uważana za nazi , tak samo jak moi nazi kumple uważali nas za komunistów chodź z komunistami nie mieliśmy nic wspólnego . Oczywiście Anarchizm ociera się o komunizm bo jest jego liberalną i utopijną formą , tak samo jak nacjonalizm , również ociera się o faszyzm i nazizm , również jest w stosunku do nich liberalny i również utopijny , ponieważ zarówno anarchizm i nacjonalizm zakładają wspólne dążenie ludzi do celu , a tak nie wygląda rzeczywistość , ludzie maja różne cele i różne dążenia , nie koniecznie idące ze sobą w parze . A by utopię wprowadzić w życie trzeba zlikwidować tych którzy się w nią nie wpisują i mamy konflikt . 
Ale nie o tym chciałem pisać, w czasie tej wojny polsko-polskiej o kolor sznurówek został zabity jeden z moich znajomych , no łysy podszedł do niego w Ostrowie Wlkp , uderzył , tamten walnął głową – nie żyje. Wtedy przypomniał mi się tamten łysy którego zataiłem i poczułem coś na kształt odpowiedzialności za swoje czyny to było 14 lat temu . 
Mam dziś lat trzydzieści parę , rodzinę , żonę , piękną córkę , kredyn na 35 lat , 8 letni samochód , (telewizora brak – z wyboru ?) i wiecie co , wstydzę się za każdą pięść podniesioną na człowiek, wstydzę się za nienawiść którą obdarzałem ludzi . Cieszę się że nikogo nie zabiłem , że nie zrobiłem czegoś co było by nie do cofnięcia . Gdybym mógł chciałbym każdego osobna przeprosić powiedzieć jak głupi byłem. Poświęciłem blisko 10 lat życia na nienawiść – wstydzę się tego. Dziś gdy patrzę na moja małą córkę , jak dorasta, ile miłości , troski i bezpieczeństwa trzeba by stała się człowiekiem, i jak to szybko widać gdy czteroletnie dziecko okazuje empatię , gdy dzieli się z kimś jak przeżywa problemy rodziców. Wstaję o 6 rano Pracuję 9 godzin dziennie ( wiem że pracuje się w Polsce dłużej ) potem zabieram małą z przedszkola, czytam bajki, opowiadam o życiu, wiele ,wiele trudu by kiedyś mogła dokonywać dobrych wyborów- jestem przeciwko aborcji , mówię tak dla antykoncepcji, mam lewicowe poglądy na kwestie gospodarcze, mówię tak dla związków gejów i TAK dla szacunku dla nich , mówię nie dla adopcji dzieci przez pary gejowskie , mówię nie dla rasizmu ale tak dla pielęgnowania odrębności kulturowej , mówię tak dla multikulti ale tylko z kulturami które dobrze się asymilują i wyznają zbliżone wartości i są w stanie wnieść swój wkład w rozwój społeczeństwa– jestem patriotą . 
Wiem że dziś dla wielu z was przemoc jest normalna, nie ważne czy po prawej , czy po lewej stronie , nie ważne czy na górze czy na dole, zastanówcie się pojęcia takie jak : konfident, dojechać , ustawka, plecy , zawinęli, psy , zawiasy itp. znają dzieciaki które mają po 10 lat – czy chcemy by tak wyglądał świat. Wiecie że zgarnąć strzała w ryj to może być nie to samo co zgarnąć strzała w ryj, czasami jeden cios wystarczy ( i nie jest to rzadkością ) żeby były komplikacje o których później na forach dla twardzieli itp. się nie pisze , bo jeden ma drgawki i nie może utrzymać nic w rękach , drugi padaczkę i prawka nie może mieć , a trzeci dostaje otępienie i czytanie sprawia mu trudność .  
Rozumiem Was , rozumiem tamtą stronę , wiem co oznacz adrenalina , wiem jak się człowiek czuje po walce , wiem jak się człowiek czuje jak pierwszy ras w życiu dostaje w ryj , właśnie ten pierwszy raz jest ważny bo nie ważne jaki twardziel każdy w duszy w tedy płacze , pierwszy raz być poniżonym – każdy to zapamiętał , jak później to uczucie zamienia się w złość i odwet . Chciałbym wam powiedzieć że jeżeli uważacie że 17 czy 19 latek może być nazistą , nacjonalistą , anarchistą , antyfaszystą to jesteście w błędzie – to tylko maska sposób ustawienie się wobec rzeczywistości która jednak nie jest czarno biała. Dziś wróg jutro brat , Dziś przyjaciel jutro wróg . Dziś przyjaciele i wrogowie jutro starzy ludzie tak samo bojący się śmierci , tak samo potrzebujący pomocy .  
Wiecie w Izraelu i Palestynie powstały takie telefony gdzie jedna strona może porozmawiać z drugą .  
Może w Polsce tez trzeba coś takiego zrobić , może patrioci są w stanie porozmawiać z pedałami , może anarchiści są w stanie porozmawiać z nacjonalistami , może okaże się że co innego jest w sercu a co innego na sloganach może okaże się że geje to jedno, a środowiska pro-gejewskie to co innego . Może okaże się że punki wcale nie głosowały na Palikota , może również okazać się że Żydzie nie okradają Polaków tylko robą to właśnie polacy . Co do Żydów …. Wycieczka z Izraela do Auszwitz i do Warszawy to obowiązek każdego młodego Żyda. Ilu z was stać na wycieczkę do Izralea za 5000 zł ? Ilu z nimi rozmawiało jak są tu w Polsce ? – czy to na pewno Ci sami Żydzie którzy „okradają” ten kraj .  
Co do spalonych wozów TVN … Onet to TVN Gazeta.pl to GW . Na obu portalach tematem nr 1 jest zdrada, pieniądze , celebryci , wiadomości o śmierci jakiejś dziewczynki są obok wiadomość i nowym lakierze do paznokci – SYF – wcale się nie dziwię że spłonęły .

Cokeman 2011-11-12

Za wikipedia: 
 
Podstawowe cechy i założenia faszyzmu: 
 
1. Autokratyzm w stylu wodzowskim; 
 
2. Militaryzm; 
 
3. Walka z odmiennymi ideologiami (np. demokracja, komunizm); 
 
4. Pełna kontrola partii rządzącej nad dużą częścią aspektów życia społecznego i gospodarczego; 
 
5. Gospodarczy etatyzm oraz korporacjonizm. 
 
6. Nacjonalizm, w skrajnych przypadkach szowinizm bądź rasizm – trzeba jednak pamiętać, że w faszyzmie włoskim nie rozumiano narodu etnicznie, a elementy rasistowskie pojawiły się w nim późno, pod naciskiem niemieckim i nie były jego organiczną częścią 
 
Zastanawiam sie ile z tych punktow trzeba spelniac by zostac faszysta. Czy taki Martin ktory spelnia punkt 3 i polowe punktu 5(popiera prawa autorskie wiec jet za przywilejami dla korporacji) podpada pod faszyzm? 
 
Jeszcze odnosnie praw autorskich - czy wszystkie piosenki puszczone w audycji sa na otwartej licencji towarzyszu Martinie? Ile wynosił tantiem dla Beatlesów? Oby jak najwiecej to moze wreszcie Martin zmadrzeje z tym artystycznym bucostwem. 
 
Dla mnie jednak najważniejszym aspektem faszyzmu pozotaje punkt 5 czyli etatyzm na zasadzie korporacjonizmu. Ten aspekt jest pomijany w innych formach socjalizmu, Brak go w komunizmie a w nazizmie mniej sie stawia na korporacje. Do tego faszyzm podpiera sie religia i kosciol otwarcie poparl korporacjonizm - Encyklika Piusa XI z 1931. Co jest podstawa etatyzmu - korporacjonizmu ktory jet glownym filarem fazyzmu: 
 
pięć monopoli: bankowy, ziemski, patentowy, autorski oraz celny. 
 
Jesli popieraz ktorykolwiek z tych monopoli i w imie wlasnych korzysci wspierasz aparat panstwowy to jestes faszysta.

Claude mOnet 2011-11-12

"Divide et impera" - szkoda, że nawet imperatorzy KonteStacji tego nie dostrzegają... Dopóki będziemy podzieleni, rządzący będą z nami robili co będą chcieli... To nawet moi znajomi anarchiści *) rozumieją, że znów władza wygrała na tym podziale i nikt więcej. 
*) nie, nie mają nic wspólnego z Antifą, czy innym komuszym gównem 
 
Gratuluje Tuskowi, prezydentowi i PO, że znają tą łacińską maksymę i ją stosują w praktyce... Szkoda, że nic nie budują za zrabowaną Polek i Polaków kasę, a niszczą, ale szacunek ode mnie mają, że orzą polskich idiotów jak chcą...

Paweł 2011-11-12

@Cokeman 
 
Nie bądź śmieszny z tymi prawami autorskimi, bo wychodzi na to, że faszystką nazwać by trzeba również Ayn Rand. 
 
Aż tak Cię to boli, że ktoś uważa, że za wytwór czyjegoś umysłu należy płacić? Ja wiem, że się deklarujesz jako marksista, ale KonteStacja to nie jest radio bolszewickie...

teryasic 2011-11-12

Tu jest wróg:  
www.krytykapolityczna.pl 
 
A nie w Nowej Prawicy, Kościele czy wśród narodowców. 
 
Poczytajcie co oni chcą z wami zrobić.

Cokeman 2011-11-12

@ SzymoNn 
Bardzo dobry wpis. Szymonn - napisz do ktoregos z prowadzacych zeby zrobil z toba audycje. Material mega ciekawy i pouczajacy 
 
@ Pawel 
Zgadzam sie - Ayn Rand mozna nazwac faszystka za te prawa autorskie. Od dawna ja za to krytykowalem. 
 
Boli mnie ze ktos w imie ochrony "wlasnosci intelektualnej" lamie sie prawa wlasnosci. Byla juz o tym dyskusja - poszukaj. Jak ktos opatentuje silnik elektryczny albo cos innego popularnego to wtedy cie zaboli. 
Okreslam sie jako lewacki libertarianin. Marksizm i bolszewizm to odmienne zjawiska - lewicowo.pl 
 
Jakby ktos chcial byc na tyle sprytny by mi zarzucac ze marks byl zly, komuch, zbrodniarz i inne płytkie chwyty to najpierw niech zerknie tu libertarianizm.net 
 
A powiem wiecej - jak bronilem zbrodni w Katyniu i metod stalinowskich to bylem kims gorszym niz faszysta - bylem komuchem. Mea culpa 
 
Jabolowi dziekuje za wybaczenie

teryasic 2011-11-12

Znikające komentarze to efekt działania cenzury czy problemy techniczne z nową stroną? 
 
To już nie pierwszy raz.

Cokeman 2011-11-12

Mi wszedl ostatni koment dopiero jak teryasic cos napisal. Generalnie system komentow i punktacji jest calkowicie do poprawki

Iulius 2011-11-12

Dajcie sobie przy takich okazjach spokój ze sporami typu narodowcy-lewactwo. Jest jeden konflikt zasadniczy: społeczeństwo-rząd. Dla Tuska i Komorowskiego to wszystko będzie okazją do zniesienia prawa do zgromadzeń.

Radek 2011-11-12

Spór narodowcy-lewacy jest całkowicie jałowy. Wszyscy są jednakowo robieni w wała przez polityko-urzędasów z tym ,że lewactwo obecnie dostaje od władzy "cukierki" jak np lokal na Nowym Świecie

Radek 2011-11-12

System komentarzy jest tak zrobiony ,że wasz komentarz od razu nie jest widoczny na stronie. Wam się wydaje ,że jest ale otwórzcie inna przęglądarkę to zobaczycie ,żę go nie ma. Pojawi sie on dopiero jak ktoś napiszę kolejny komentarz albo jak strona cache strony sie odswierzy. Ale kto wie ile to trwa?

Radek 2011-11-12

wiec mozna postawic kropeczke w nastepny komencie i juz wasz kometarz jest

Radek 2011-11-12

chyba cenzura działą. komentarze znikają

Ostatni Sprawiedliwy 2011-11-13

"Okreslam sie jako lewacki libertarianin." 
 
Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie Cokeman - dlaczego udzielasz się na kontestacji? Ludzie tutaj mają zazwyczaj odmienne poglądy (nawet ja, już nie raz określony jako czerwony). Chcesz liberałów przekonać do socjalizmu (liberalnego oczywiście, bo jakże by inaczej) czy co? Ja sobie nie wyobrażam działać na jakimś lewackim forum mimo, że uznaję kilka postulatów klasycznej lewicy (jako neokonserwatysta mam już dość nerwów będąc otoczonym przez lilbertarian ;P). Toteż dziwi mnie, że działasz na forum liberalnym.

Cokeman 2011-11-13

jakiego socjalizmu? Czy kazde lewactwo to socjalizm? 
liberalis.pl 
 
Niedlugo zrobie audycje z gosciem ekspertem od libertarianskiej lewicy.

Siewcamoru 2011-11-13

https://www.facebook.com 
 
 
Poczytać,oglądnąć filmiki i wyciągnąć własne wnioski.

Pawel 2011-11-13

Cokeman, to ile socjalizmu w tym libertarianizmie?Moze warto odwrocic pytanie i pytac ile libertarianizmu w socjalizme? 
Sam skłaniałbym sie do tego co pisze Hoppe i modelu w ktorym na mocy secesji powstaly by panstwa w ktorych zyli by ludzie ktorzy zawieraja dobrowolna umowe/kontrakt z tym panstwem. 
Skoro roznorodnosc jest taka wielka prawdopodobnie znalazlo by sie panstwo dla kazdego,choc przy podziale na libertarian prawicowych i lewicowych wcale nie oznacza ze musialy by byc dwa odzielne twory panstwowe.Wszak nie trzeba sie ze wszystkimi zasadami funkcjonowania owych panstw zgadzac w 100% to mozna zawrzec kontrakt czlonkowski na zasadzie przeanalizowania korzysci wynikajacych z czlonkostwa.

Nieprzygoda 2011-11-13

Cokeman : to zrób audycję...

Ostatni Sprawiedliwy 2011-11-13

takiego jaki prezentujesz Cokeman. Dla mnie to nie jest jakiś tam lewicowy liberalizm tylko po prostu socjalizm skłaniający się ku anarchii. Byłoby fajnie gdybyś to rozwinął i przede wszystkim odpowiedział na moje pytanie.

Cokeman 2011-11-13

A co to przesłuchanie? Udzielam sie bo jest paru fajnych ludzie, ciekawe dyskusje, humor i w ogole idea dobra. Ja nie prezentuje zadnego socjalizmu. Podeslalem ci link i widac nie doczytales ani nie zrozumiales. Są tam gadki o robotnikach, feminizmie ale zero zamordyzmu ktorego predzej mozna sie po tobie spodziewac skoro jestes neokonserwa. Libertarian i lewakow mozna zblizyc do siebie co pokazal Rothbard chociazby. To wg mnie lepsza droga a nie wieczna walka w imie czy to aksjomatow, godnosci, boga i innych glupot. Niedlugo bedzie audycja to sie dowiesz co i jak. 
Naprawde prosze was - nie zachowujcie sie jak nawiedzone trolle ktore na slowko lewica reaguja - hanba, socjalizm, sierpem mlotem holote i precz z komuna bo to jest dziecinne i nudne. Lewakami byli Jefferson, Bastiat, Konkin, Tucker.  
Ja koncze watek. Ewentualny dalszy dziecinny trolling wykorzystam jako material do analizy do audycji.

Claude mOnet 2011-11-13

O co chodzi anarchistom (lewicującym) w skrócie: 
"Socjalizm bez wolności to niewola i brutalność. Wolność bez socjalizmu to system przywilejów i niesprawiedliwość." 
 
Ci właśnie anarchiści dzisiejszy, czy XIX wieczny kapitalizm nazywają "socjalizmem elit". 
 
Myślę, że trochę rozjaśniłem Wam ich podejście do tematu polityki i społeczeństwa...

DanielPiesto 2011-11-14

Kuria udzieliła dyspensy na jedzenie mięsa w dzień niepodległości. Trzeba było się pomodlić za papieża tylko. 
 
Pzdr

expartyzant 2011-11-14

a w audycji nadal nikt nie rozróżnia kraju od państwa...

zib 2011-11-14

Zdaje się władze miasta zezwolily zarówno na marsz jak i na jego blokadę w tym samym czasie i miejscu. Książkowy przykład jak napuścić na siebie grupy o różnych poglądach i rozwalić troche miasta.

deith 2011-11-14

Faszysta - osoba ze zbliżonymi poglądami do doktryny faszyzmu. Otwieramy teraz encyklopedię i sprawdzamy o co chodziło w tym całym cyrku. 
 
Wspaniale jest słuchać pseudointelektualistów mówiących że rower to samochód bo może jeździć po drodze.

Claude mOnet 2011-11-14

Acha zapomniałem powiedzieć, że ten reportaż to mistrzostwo polski, świetna robota, super się uśmiałem słuchając go. 
 
Więcej takich wydarzeń panie Tusk, to więcej będzie tak świetnych audycji!

Tailor 2011-11-14

Fajne było to, że praktycznie przez cały czas audycja trzymała w napięciu, mimo, że Martin tego dnia miał chyba najdłuższy Maraton w historii swojego nadawania, bo później jeszcze prowadził swój Raport. Kondycha jest :)

fresk255 2011-11-14

Ja chciałem tylko powiedzieć, że Martin bardzo dobrze dba o oprawę muzyczną :) 
A reportażu słucha się świetnie - mimo że trwa tak długo. Brawo!

Pawinho 2011-11-15

Flagi żółto-czerwone sa to flagi miasta Łódź

chrobacja.narod.ru 2011-11-17

Martin nie rozumie pewnych rzeczy, Serbowie i Polacy to bracia Słowianie. Polacy byli pod zaborem 123 lata, Serbowie ponad 400. Po za tym hymn byłej Jugosławii ma taką samą melodię jak hymn Polski. Jakiś czas temu gdy Laibach stworzył płytę z coverami hymnów z całego świata, stwierdził, że Polska to ostatni tak na prawdę słowiański kraj na świecie, gdzie wolność jest ważniejsza niż wszystko inne. Sława Polsce ! Sława Serbii !

pawelooss 2011-11-18

"Brutalnie skatowany przez policjanta uczestnik Marszu Niepodległości został w trybie przyspieszonym skazany za... pobicie funkcjonariusza." 
 
>> vod.gazetapolska.pl 
 
Po prostu super.

ashran 2011-12-20

Wielki szacun dla SzymonaN komentarz nr 23 - odsyłam do jego tekstu który bardzo trafnie ukazuje prawdę i trochę historii. Jeśli miałbym dodać coś od siebie to po latach życia, tyrania tak jak każdy z Was Polaków (!) kombinowania, wiązania końca z końcem - ważne jest aby nie zagubić w życiu tego co naprawdę ważne - a to dla każdego z Nas jest bardzo osobiste i intymne ale wiedzie do zrozumienia i szacunku wobec drugiego człowieka. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich dla których dobro wspólne które nazywamy POLSKĄ nie jest obojętne !!!

mrolo 2012-07-06

Martin słucham tego gówna, które wylewa się z twych ust. Szukam opcji za która się opowiadasz. Ty chcesz ośmieszyć Polaków i ich święto.  
Nie, że media złe, jedna, druga, trzecia strona... Ja słyszałem już Twoje wyjaśnienie, że nie można być lewą, prawą nogą nie można być po środku, Ty reprezentujesz 4 stronę - odbyt GOOD LUCK. Strasznie przykro mi się tego słucha, totalna krytyka i żadnej drogi. Nie no jest wesprzyj. Cala idea $$$$. Żadnego kierunku do działania.... 
OK ja to jestem malkontent ale martin jesteś "Master of Malkontents" 
Słucham po pół roku bo nie ma co słuchać...

Dodaj komentarz...

Dziennikarze - kontestatorzy

Od czasu do czasu KonteStacja wychodzi z mikrofonem, a czasem z kamerą w teren. I pojawiają się takie formy, jak reportaże, relacje lub wywiady. Szczególnie reportaże i relacje wymagają cholernie dużo pracy, wobec czego warto je uhonorować osobnym miejscem.

Inne audycje tego autora:

Polski"WallStreet" (4) - 5 lata temu

Polski "Wall Street" (1) - 5 lata temu


Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

50% dla dziennikarzy terenowych - - 215.00
Łukasz Adamus - - 20.00
Marcin z Wawy - - 100.00
Michał Banasinski - - 20.00
Warszawa - - 30.00
ZdroweNogi24.pl - - 30.00
Multinumer - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt