Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne
przedwczoraj
Czy Wiedźmin jest polski?
670 tys. pozwoli odpowiedzieć na to kluczowe pytanie. Przywłaszczenie kulturowe. Czy kapitał ma narodowość. Tarcza 2.1 - czyli dlaczego rząd znowu wspiera wielki biznes. Czy można...
Myśleć jak przedsiębiorca
przedwczoraj
O PROSTYM SPOSOBIE POZYSKIWANIA KAPITAŁU.
Rynek crowdfundingu udziałowego rośnie w siłę̨. W roku 2019 zainwestowano na nim ponad 40 mln zł., zaś́ w tym roku, mimo pandemii, już ponad 35 mln zł. Dzieje się tak, ponieważ...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-11-15

Konserwa o 11.11.11

Nadający:

Jabollissimus był na Marszu Niepodległości. Opowiada, co widział. Odnosi się do tego, co zostało pokazane w mediach, a co nie zostało. I jak cały obraz został wypaczony. Jak został spalony samochód TVNu? Prosta diagnoza działań władz: szukano powodu do zakręcania śruby, przed nadchodzącym kryzysem!

KOMENTARZE

Claude mOnet 2011-11-16

Uwaga do moderatorów! Od kilku dni za takie wpisy jak mój grozi 5 lat odsiadki (ja się nie boję, a Wy?)... 
 
No to mamy już masońskie państwo ;) - czyli zamiast procesów skrytobójstwa, zamiast rozwiązywania problemów ich tworzenie i zamiast zmniejszania władzy państwa, jej zwiększanie... Trzeba z tym walczyć! 
 
Ciekawostka: 
Na wstępie włączcie filmik i zatrzymajcie na 10:49: 
www.youtube.com 
Widać na tej klatce, że prowokator policyjny nosi bojówki, punka na głowie (Irokezy jak mawia ks. Natanek) i w ręku krótkofalówkę. Nie ma też żadnego napisu na sobie policja (narzutki odblaskowej jak mieli niektórzy), czyli ewidentnie miał na celu sprowokować uczestników marszu (po obu stronach) do zamieszek. 
 
Tak było, jest i będzie - dlatego że władza jest słaba, musi stosować wyłącznie prowokacje... (poniższy film jest instruktażowy, jeśli ktoś nie załapał, więc piszę) 
www.youtube.com 
 
Ps. W końcu i tak wygramy, co by nie robili - ludzie się budzą, ale my temu przebudzeniu musimy troszkę pomóc!

ostatni zarazek 2011-11-16

Papka dla obojętnych,nieświadomych(prawdziwej siły?) poszła w TV eter.(btw twórca internetu dostał nobla? :))

Drakens 2011-11-16

Tak za darmo, tak bez walki, wolności nam nikt nie da. Wolność trzeba sobie wywalczyć, a potem utrzymać, bo na pewno zechce ją ktoś odebrać. 
 
Jesteśmy w oczach władców biomasą. 
 
Wolnościowcy piszą blogi, książki, artykuły, niektórzy nawet kadydują do rad miast, gmin, do parlamentu. 
 
Wierzą, że jak przekonają kilka osób i zasiądą w parlamencie, to coś zmienią. Gołym okiem, jednak, widać, że demokracja jest farsą, politycy marionetkami, a większość motłochem, którym łatwo manipulować. 
 
Czy więc blogi i poseł w parlamencie jest skuteczną bronią, by wywalczyć cokolwiek? 
 
Nie piszę, że te działania edukacyjne i demokratyczne są niewłaściwe, piszę, że jest to bardzo niewystarczające.  
A choćby jakieś UPR miało i większość w parlamencie, uważacie, że coś by zmienili? Bardzo prosto dla obecnego układu rzeczywistej władzy jest spacyfikować taką nawet większość w parlamencie. 
 
Poza filozofowaniem nad państwem minimum lub anarchokapitalizmem, potrzeba tajnych stowarzyszeń uczących się metod prawdziwej walki o władzę.

teryasic 2011-11-16

Czy zastanawialiście się kiedyś kim są ci "Oni", którzy nie pozwalają Wałęsie dać nam po 100 milionów?

teryasic 2011-11-16

Nie oglądam seriali, ale założę się, że przyczyną śmierci Hanki Mostowiak było to, że nie włączyła świateł w dzień oraz nie miała gaśnicy z aktualnym terminem ważności. No i na pewno nie miała zapiętych pasów. Ciekawe czy przewoziła dziecko w foteliku?

Claude mOnet 2011-11-17

@teryasic 
 
No jak to kto? "Oni" to masoni! I Żydzi, bo każdy mason to Żyd... parafrazując film "Miś"...

Drakens 2011-11-17

Zastanawiałem się kim są Oni. 
Polska jak wiadomo jest "kondominium", ośrodki realnej władzy są poza naszym krajem. Nasza elita służb specjalnych (wojskowych) jest dogadana z obcymi mocarstwami i z tamtąd otrzymuje polecenia, w zamian za to, kręcą sobie niezłe lody tu na miejscu. 
Z kolei zleceniodawcy zagraniczni to elity silnych państw rekrutujące się ze styku wielkich pieniędzy i tajnych służb specjalnych. 
To czy to są żydzi, czy druidzi, to nie ważne, zawsze istnieją elitarne tajne stowarzyszenia (dodam męskie), które rządzą resztą danej społeczności, tak było w starożytności, średniowieczu, nowożytności, czyżby teraz był jakiś wyjątkowy okres w dziejach ludzkości, gdy jest zupełnie inaczej? To by był dopiero fenomen, dziwny do zrozumienia!

Nieprzygoda 2011-11-17

Jabolissimus - skąd wiesz, czy na marszu było 15, 20 czy 25 tysięcy? Pytam z ciekawości,bo relacje dot. liczby maszerujących mocno się różnią, ciekawa jestem jak można ocenić taki tłum.. "na oko"?  
 
Druga rzecz- ciekawa jestem, po co nad marszem latały helikoptery skoro wszystkie relacje pokazane w tv nakręconę z z "drżącej ręki" i obraz obejmuje kilku "bojówkarzy".. :/

Jabollissimus 2011-11-17

Składam samokrytykę. Jako reprezentant związku zawodowego Reptilian na Ziemi żądam (od siebie zwłaszcza) więcej "s" w audycji! 
Podpisano: JaboliSSimuSssssssss...

Jabollissimus 2011-11-17

Nieprzygoda, trudno mi rozpisać metodologię.

JaraS 2011-11-17

@ Claude mOnet 
 
"co mi zrobisz jak mnie złapiesz", a nie "Mis" ;) 
 
www.youtube.com

La Bzique 2011-11-17

Nieprzygoda - trafna uwaga co do helikopterów. Przynajmniej sobie polatały za pieniądze podatników

teryasic 2011-11-17

@Claude mOnet 
 
Był kiedyś w TVP Puls film o Wałęsie - jak się wprowadzał do Belwederu. Pamiętam 2 sceny - jak Wałęsa i jego współpracownicy sprawdzali kanapę w pałacu, bo wydawało im się że jest w niej szpilka albo coś takiego. I druga scena jak Danka (która właśnie "napisała" książkę) lała Lecha w łeb, gdy powiedział coś nie po jej myśli. A kończy się Marszem na Belweder, tym z paleniem "kukły". Wałęsa stoi smutny przy oknie i obserwuje to przez uchyloną firankę. 
 
Niestety nie pamiętam tytułu i nigdzie nie mogę znaleźć tego filmu. Może ktoś zna tytuł?

Claude mOnet 2011-11-17

@JaraS 
 
Dzięki - ale wtopa ;)... 
 
Ps. Ponawiam pytanie, czy ktoś słyszał/widział czy używano LRADów i/lub szczekaczek na słupach? Samochód terenowy z LRADem jeździł, ale na żadnym filmiku nie słyszałem, aby system LRAD był włączony.

Żydolibertyn 2011-11-17

Kreatorze, w którymś odcinku koczowiska Martin czy tam Hugo komentowali jakiś twój wpis, robiłeś jakieś artykuły jako dziennikarz obywatelski/bloger??

Żydolibertyn 2011-11-18

dadrl.pl tą akcje można by rozpromować w konserwie.  
Claude mOnet na tym filmie co Hugo go nagrywał słychać LRAD.

Crzszman 2011-11-18

Przesłuchane. Bardzo fajnie wyszło. Wiecie co? To jest pierwsza taka opinia chyba w całym internecie. Wcześniej się z takim przedstawieniem sorawy nie spotkałem. Naprawdę bardzo fajnie!

Biedaszybnik z Wałbrzycha 2011-11-19

Claude, film ma tytuł 19 Południk i nie jest to film tylko teatr tv. Jest rzeczywiście genialny, ja płakałem ze smiechu podczas seansu. Jest na jutiube.

Kreator z koczowiska :) 2011-11-20

Żydolibertynie ;) 
 
o jaki odcinek chodzi, bo kilka razy coś komentowano na koczowisku. W kontestacji chyba nic nie komentowano (co najwyżej konserwe audycje, ale chyba nie słuchałem akurat wtedy). 
 
Co do artykułów. To swego czasu pisałem sporo na interia 360 w czasach koczowiska, więc podam link: 
 
interia360.pl 
interia360.pl 
 
interia360.pl 
jeden z bardziej technicznych artykułów 
 
interia360.pl 
o podatkach komentowany był na 99% bo zegar podatkowy który stworzyłem był w jednej z audycji jako tło. I na tarczy podatki od godziny do godziny rozrysowane ile kto pracuje na VAT a ile na ZUS itd. 
https://lh3.googleusercontent.com/-hHVGuRBDK28/S0t7-JDfYdI/AAAAAAAABAY/CKJqPRFVsy4/s550/2009-04-podatkowy_zegar_pracy.jpg

Mateusz z Kanady 2011-11-21

OT: Czy bedzie nastepna Konserwa z Ostatnim Sprawiedliwym o Bliskim Wschodzie? Tak sie pytam bo wlasnie uslyszalem ze UNESCO promuje Syrie do ONZowskiej komisji praw czlowieka ...

Dodaj komentarz...


Adam Kreator - konserwatywny liberał pracujący niestety na etacie. W wolnym czasie zajmuje się pomnażaniem w socjalizmie XXI wieku swojej nędzy i różnymi dziwnymi zainteresowaniami: numizmatyka, fuchy, grafika 3D, rysunki, rzeźba, malarstwo, design, stare komputery, pisanie artykułów, podróże, fotografia zabytków, konserwacja sztuki, zamki polskie, monarchiści, historia ogólnie a zwłaszcza mało znane ciekawostki które wyszukuję w książkach, internecie i wikipedii. Żeby określić dokładniej trzeba wypić z nim lampkę wina o cenie powyżej 8zł za butelkę.

Krzysztof Jabollissimus - wierszoklej (słowo "poeta" używał niejeden grafoman, on skromnie nie użyje). Węglomaz i farbiarz ("rysownik i malarz" zarezerwowane są raczej dla tych, co nieszpetnie uprawiają sztukę). Wydrzymord (zaiste, by być "wokalistą" trzeba umieć śpiewać!). By poznać fragmenty jego tfu-rczości - warto zajrzeć na stronę www.jabollissimus.pl Żeby poznać go lepiej, trzeba wypić z nim lampkę wina w cenie poniżej 8zł za butelkę.

Prowadzą audycję na żywo KonserwaInne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Liberland | Konserwa 2.0, #29 (1) - 4 lata temu
Równość - sruwność. (1) - 5 lata temu

Ludobójstwo - film - 5 lata temu

Dziwna wojna - c.d. (3) - 6 lat temu

Wojna 23 sierpnia? (12) - 6 lat temu


Trzecia wojna światowa? (6) - 6 lat temu

Plotki, ploteczki (1) - 6 lat temu


Zabory Ukrainy? (6) - 7 lat temu

Kabaret z Konserwą (4) - 7 lat temu

O masonerii (15) - 7 lat temu


Pisk eunuchów: Rosjo ratuj! (25) - 7 lat temu
Czarne święta! (11) - 7 lat temu


Właściciele Polski (12) - 7 lat temu


Na 11.11 - polub lewaka! (8) - 7 lat temu

Powrót emigranta - cz.1 (22) - 7 lat temuMrowisko masonerii (38) - 8 lat temu

Polska - Afryka Europy (13) - 8 lat temu


Litwo, Ojczyzno moja! (2) - 8 lat temuWlepy AgenTomasza (1) - 8 lat temu

Banksterzy nas okradną? (6) - 8 lat temu

Klasycy prawicy w konserwie! (10) - 8 lat temu

Jan Pietrzak (24) - 8 lat temu


Młodzież się organizuje! (11) - 8 lat temu

Punki i hipstery (16) - 8 lat temu

Szopka Noworoczna 2012/2013 (6) - 8 lat temuKornel Morawiecki w Konserwie (25) - 8 lat temu


Kult Lecha Kaczyńskiego? (35) - 8 lat temu

Europa poza Unią? (2) - 8 lat temu

Czy Polska jest konserwatywna? (19) - 8 lat temu


Korwinowe gadanie (29) - 8 lat temu

Wielki kryzys i konkurs (7) - 8 lat temu


Kto wygrał bitwę warszawską (29) - 8 lat temu


Konserwa - pełna humoru (11) - 8 lat temu

Krzyż w PE (47) - 9 lat temu

ACTA wciąż zagraża (9) - 9 lat temu

Anegdoty z uczelni... (24) - 9 lat temu


Potrzeba nam dekomunizacji (17) - 9 lat temu

Relacje polsko-żydowskie (11) - 9 lat temu

Rozbój! VIATOLL to hell! (9) - 9 lat temu


Kłamstwo smoleńskie (71) - 9 lat temu

Konserwa - Free Trade is Fair! (19) - 9 lat temu


Głodówka przeciw dysedukacji (25) - 9 lat temu
Konserwa: rozkład systemu (11) - 9 lat temuKonserwa pełna miłości (21) - 9 lat temu


Konserwa z nutką Naszości (9) - 9 lat temu

Konserwa protestacyjna! (28) - 9 lat temu

Konserwa w szkole (16) - 9 lat temu

Konserwa: ideologia a życie (13) - 9 lat temu


Karpiobójstwo i długi (12) - 9 lat temu


WRON won! 13 grudnia. (12) - 9 lat temu


Mały jubileusz Konserwy (13) - 9 lat temu

Konserwa: Solidarność (17) - 9 lat temu

Konserwa o 11.11.11 (20) - 9 lat temu


Precz z Halloween (69) - 9 lat temu
Konserwa chaosu (48) - 9 lat temuKonserwa II wojenna (22) - 9 lat temu


Konserwa: Kult siły (41) - 9 lat temu

Konserwa reedukowana (6) - 10 lat temu

Konserwa... satanistyczna! (20) - 10 lat temu

Atrapa puszki od konserwy. (3) - 10 lat temu

Konserwa w pytę! Pyta.pl (7) - 10 lat temuKonserwa o atomistyce (19) - 10 lat temu

Konserwa lwowsko-kresowa. (23) - 10 lat temu

Konserwa o sztuce (23) - 10 lat temuKonserwa - Na razie się bawmy (27) - 10 lat temuMaghreb i Lewant dalej kipi¹ (11) - 10 lat temu

Konserwa o pieskach, hau, hau! (10) - 10 lat temu

Konserwa - wódanie specjalne (9) - 10 lat temu

Konserwa - Wydanie Swiateczne (6) - 10 lat temuKonserwa (testowa) 2 (9) - 10 lat temu

Konserwa (testowa) 1 (16) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Jaro - - 20.00
numer faksu - - 30.00
Piotr_W - - 40.00
Robert - - 77.00
Donald z Brukseli - - 200.00
czk - - 56.00
Mateusz, War of Tanks - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt