Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2010-04-14

Postaw urzędnika przed sądem!

Nadający: Jan Fijor

Maciej Lisowski, prezes Lex Nostrum, mówi o tym jak walczyć o sprawiedliwość z niesprawiedliwymi urzędnikami. Da się? Da się. Ale trzeba walczyć! Jak? Posłuchaj audycji...

KOMENTARZE

ArnoldUPR 2010-04-14

Bardzo ważna informacja: na zbieranie podpisów dla kandydatów na prezydenta będzie TYLKO 2 TYGODNIE (!) To może oznaczać, że będziemy mieli tylko kandydatów z obecnego Sejmu, co będzie KATASTROFĄ DLA POLSKI. Pomóżmy Korwinowi wystartować! 
 
Pod adresem: 
 
korwin 
 
znajduje się formularz, który można pobrać i wydrukować. Jeśli ktoś ma takie możliwości: w tuzinie egzemplarzy, rozdać tuzinowi znajomych – i tylko ponaglać, by zbierali.  
 
Kontakt do sztabu JKM: [email protected] lub tel. 505 301 262 - oni podadzą adres , na który trzeba wysłać listy.  
 
Z wyborów wycofują się Jurek, Olechowski i Dorn. JKM musi tam być!

expartyzant 2010-04-14

No i nie zadałem pytania... A było następujące: czy jest sens pozywać polskie państwo przed trybunałami/sądami UE? Tzn, czy są jakieś sensowne przepisy unijne na które można się powołać? (w końcu tego jest z milion ton papieru, może coś się znajdzie) np w/s tej afery z nielegalną konfiskatą dokumentów. 
Albo do trybunału w Hadze się odwoływać. 
Prokuratorów, policję byłoby np łatwiej pozwać- w Hadze to już chyba nie mają znajomych ;) 
 
I do słów Kreatora, żeby za błędne decyzje urzędnik płacili 50/50 z państwem - czy na te kary/rekompensaty byłby powołany jakiś osobny państwowy fundusz czy urząd odpowiedzialny za decyzję swojego urzędnika ze swojego budżetu by płacił? Bo zapobiegli urzędnicy na pewno by te kary jakoś w koszty wliczyli ;]

marcins 2010-04-14

Stanisław Michalkiewicz "Traktat lizboński i jego konsekwencje"  
www.legitymizm.org

Luke 2010-04-14

@ ArnoldUPR 
 
zbieramy zbieramy, myślę że koło 100 wyciągne. Ludzie bardzo chętnie się zgadzają podpisywać bo widzą szczere intencje, co jest fajne. chyba mają dość tych mord z TV juz :)

Lucid 2010-04-14

Panie Janku! 
Oczywiście, że Pana audycja wychodzi na przeciw oczekiwaniom wielu spragnionych wolności słuchaczy kontestacji. 
Ludziom takim jak Maciej Lisowski należy się reklama i szacunek bo to jest ELITA tego kraju. 
Dziękuję i chylę czoła!

Bezimienny 2010-04-15

@Lucid - Dokładnie. 
 
Dziękuję, także chylę czoła.

dorota 2010-04-15

expartyzant, spraw w trybunale jest od groma. Jest też sporo spraw dotyczących polski. Jest to dobra metoda, bo trybunał jest neutralny, a polskie sądy administracyjne zrobią wszystko żeby wykazać że obywatel musi zapłacić, nie ma prawa, itp itd.. Ale to trwa niestety LATAMI...

jan M Fijor 2010-04-15

Niestety, kazda wygrana prawa przeciwko tzw. skarbowi panstwa, to uderzenie po kieszeni podatnika, czyli cios w nas. Trzeba koniecznie przewalczyc odciecie rzadu od gospodarki, bo w przeciwnym razie nas ograbią. Co do wyborów, to korwin nie ma szans, a jedyną osoba ,tóra może coś zmienić, bo ma w głowie poukładane, jest Olechowski. Nie twierdzę, że jest ikoną wolności, ale przynajmniej nie upiera sie jak socjaldemokraci i tzw. prawica za rozdawaniem biednym i cwaniakom. 
 
Dziękuję za słowa otuchy!

dorota 2010-04-15

I ja chyba będę głosować właśnie na Olechowskiego. Choć obawiam się że z bezpartyjnego próbuje się skłaniać w stronę lewicy (ktoś mu musi kampanię zasponsorować inaczej nie ma szans) a to już niedobrze...

Syn Kastrata 2010-04-15

Nie podoba mi się pomysł skarżenia skarbu państwa zamiast konkretnych urzędników. Na skarb państwa składają się wszyscy i ponoć wszyscy jesteśmy suwerenem. 
 
Jakby był król to kary z skarbu królewskiego miałyby sens. Zresztą im praca urzędników będzie bardziej ryzykowna tym lepiej gdyż państwo zostanie zmuszone do ich redukcji i uproszczenia procedur o czym marzymy.  
 
Audycja bardzo fajna więcej takich.  
 
PS: Nie wiem czemu tyle komentarzy jest nie na temat? Naprawdę nie możecie pisać o czymś innym niż to co jest mniej więcej oklepane w mediach?

Luke 2010-04-15

www.youtube.com 
 
Apropo Olechowskiego, ludzie mówią że jest przedstawicielem lewicy "nagle". A jak ktoś nagle staje się przed wyborami robi sie lewicowy to ja się go boję. 
 
W każdym razie chcę wierzyć, że jest inaczej.

lxlxlx 2010-04-15

Osobiscie "nie bede" glosowal na JKM, a Komorowskiego(jeżeli wystartuje, a nie ma przeciwskazan ani sygnałów, które powiedziałby o rezygnacji tego pana). 
 
Niech chociaż raz będzie z tej samej partii prezydent i premier - nie będzie blokowania ustaw(co zmieni sytuacje na arenie krajowej). Wiele dali dobrych rozwiązań wolnościowych(wolny rynek - komercjalizacja) 
 
JKM nie leży mi osobiście, ponieważ wybiórczo traktuje wolność wyboru i prawo do wolności przekonań/słowa.Strasznie wybiórczo. Mój głos poleci na Komorowskiego(ze względu na w/w podowody wdrożenia zmiań, które były blokowane podczas kadencji Kaczyńskiego) 
Musi coś się wreszcie ruszyć.. a, jest taka możliwość, kiedy będzie prezydent z PO.

lxlxlx 2010-04-15

Widziałem wiele wypowiedzi Olechowskiego... od występów w programie "Tomasz Lis", po "Kropka nad i" - w obu programach Pan Olechowski się niesamowicie osmieszył. Padały na które wymijająco odpowiadał albo po prostu rzucał sloganami, które miały się nijak do zadanego pytania. Jego retoryka jest po prostu żałosna.  
 
On w ogóle nie ma "żadnych" pomysłów. Slogny, slogany i jeszcze raz slogany gorsze niż te, które szczycą nas politycy ówcześnie zajmujących stołki 
 
Że,ktoś w ogóle bierze pod uwage tego Pana.. to gratuluje hehe :) = polecam jego wystąpienia hehe..

lxlxlx 2010-04-15

www.youtube.com - próbka Olechowskiego(nie znalazlem innych czesci), moze bedzie mozna zobaczyc na stronie tvn(kropka nad i)

Wojtek z Kutna 2010-04-15

Widzę że i do kontestacji trafili "jedynie słusznie myślący" Młodzi Demokraci, którzy będą nam promować PO jako jedyną słuszną partię.... szkoda... :/ Myślałem że są jakieś wolne od nich przestrzenie internetu... :/ 
 
No to ja "...idę na taras i wracam zaraz(?)..."

lxlxlx 2010-04-15
Słuchacz 2010-04-15

Oj Panie Janku, zaczynam ostatnio nabierać do Pana dużych podejrzeń. Foruje Pan drogę takiemu człowiekowi jak Olechowski ,a przecież to śmietanka razwiedki, czołowy agent służb specjalnych od dziesiątek już lat. Proszę poczytać najpierw jego biografię w kilku źródłach,a dowie się Pan ,że to właśnie TACY ludzie jak ON nie chcą liberalizmu gospodarczego w tym kraju,a nawet jakby chcieli to są trzymani za pyski przez obcą agenturę, głównie rosyjską i niemiecką. Bardzo niedobrze,iż mimo tylu lat po powrocie do kraju nie wie Pan lub udaje ,że nie wie takich rzeczy. A propos Panie Janie w internecie wyczytałem o Pańskiej rzekomej współpracy jako TW w czasach PRL, niestety nigdzie już nie znalazłem, nawet na www.fijor.com , Pańskiego ustosunkowania się do tych zarzutów, więc proszę ,aby dla pełnej jasności przedstawił Pan swoje zdanie na ten temat. Będzie lepiej i dla Pana i dla Słuchaczy radia jeśli w miarę wcześniej poznamy wszystkie opinie i ominiemy jakiekolwiek uszczypliwości, które w przyszłości mogłyby na tej podstawie się narodzić. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję,że dalej z powodzeniem będzie Pan kontynuuował ,jako najlepszy prowadzący audycje w Kontestacji!

lxlxlx 2010-04-15

Wojtek z Kutna 
 
Nie jestem jedynie słuszenie myślący(nie jestem członkiem żadnej partii) - podaje linki.. niech sobie każdy samemu opinie wyrobi ne temat tego Pana. Jeżeli Ty popierasz pewne rozwiązania to jesteś członkiem czyjejś partii? Kilka lat temu głosowałem kompletnie na kogoś inego, ale zauważyłem, że nie sprawdził się, więc zmieniam zdanie - jak zwyczajny wyborca.

lxlxlx 2010-04-15

Prawdę powiedziawszy nie kierowałem się w wyborze kandydata, poprzez odnajdywanie się w TW(tajny współpracownik). Dopiero teraz się tym zainteresowałem, kiedy #Słuchacz podał taką informacje, to faktycznie Pan Jan Fjior z tego co mówi google, był zweryfikowany jako TW 'Bereta". 
 
Wystarczy wpsać w google "Jan Fjior", a trzena strona to właśnie nt. informacji do ktorej dokopał się IPN 
 
prawica.net 
pl.wikipedia.org (wzmianka nt. TW) 
 
Tak czy inaczej nie tym się kierowałem, bo Olechowski sam się przyznał do współpracy(jest materiał na jego kanale youtube), bardziej obchodziło mnie jego merytoryczne odniesienie się do swojej kandydatury i tego co chce zmienić, jaki jest itp.. - i tutaj odebrałem go jako śmiesznego faceta, który gada głupoty, ale oczywiście, każdy może sobie samemu wyrobić opinie. Mnie osobiscie Olechowski rozśmieszył(w negatywnym aspekcie).. jako taki wiejski głupek(strasznie uciekał od konkretów)

EstEst 2010-04-15

W miarę jak ojcowie prowadzący Kontestację osiadają na laurach (mam nadzieję, że chwilowo i raczej w związku z dużą ilością pracy przy zmianie foruły radia), audycje środowe stają się coraz lepsze i już w tym momencie mogę je nazwać najlepszą wizytówką radia. 
 
Odcinek świetny, o takich ludziach jak pan Lisowski naprawdę warto posłuchać. 
 
Biurwy trzeba gonić i odpowiedzialność urzędnika za decyzje musi być. Rozwiązanie kreatora jest kuszące. Z drugiej strony też trzeba się zastanowić nad tym, żeby prawem nie doprowadzić, to sytuacji, gdy żaden urzędnik nie chce podjąć żadnej decyzji w obawie przed karą. Takie przerzucanie się odpowiedzialnością pomiędzy urzędnikami może też przynieść nam wielkie straty.

marcins 2010-04-15

Panie Fijor rozczarował mnie Pan. Nie dość ,że nie potrafi się Pan rozliczyć ze swoją przeszłością, jak tu czytam: prawica.net kapusia esbeckiego o pseudonimie TW Bereta, to jeszcze sufluje nam Pan kolejnego agenta służb specjalnych PRL-u, człowieka zamieszanego w powstanie PO, ale najgorsze jest to , że to człowiek bez charakteru i bez poglądów!

Kreator z koczowiska :) 2010-04-15

A ROMAN KLUSKA? on nie kandyduje? Miał podobno jakieś szanse i co figa? 
 
100x bardzie go wolę od Korwina 
1000x bardziej od KOMOROSIA 
10000x bardziej od Olechowskiego i całej reszty ja 
 
Olechowskiego nie lubię zawsze się gdzieś wciśnie i zmieniał wiele razy poglądy. Nie wiem czy on lewica czy prawica czy liberał czy socjalista. Wole kogoś z jasnymi poglądami

Luke 2010-04-15

 
do 
 
Martina i Hugo 
 
Chłopaki czas się kurczy, jest szansa że JKM będzie oficjalnym kandydatem. Wielka prośba o najbliższą audycje o nadchodzących wyborach - przegadajmy to, czy warto, kim tak na prawde jest olechowski, co da nam komorowski, czy szanse ma korwin. Discuss, discuss, discuss zanim obudzimy się już po herbacie. 
 
plis. sytuacja jest poważna

Bezimienny 2010-04-15

Używajcie Google, wszystko na temat TW jest na blogu, o tutaj: 
www.fijor.com 
 
Pozdrawiam, 
Kamil P.

Syn Kastrata 2010-04-15

Trudno zdobyć odpowiednią liczbę podpisów. Może z 5 kandydatów będzie ale nie więcej.

marcins 2010-04-15

W takim razie przepraszam Pana Jana za tego kapusia, nie znałem tego tekstu i sądziłem, że pozostawił Pan tę sprawę, aby przyschła.  
A skoro tacy ludzie jak Pan Michalkiewicz i Pan Korwin-Mikke darzą Pana wciąż swoim szacunkiem, więc i mnie pozostaje czynić podobnie. A propos jak sprawa sądowa w tej sprawie? 
Natomiast kwestii optowania za Olechowskim nie rozumiem, jak Pan tłumaczy swoje stanowisko?  
Jedynym argumentem tego cwanego agenta są przyobiecane miliony z kasy przejętego przez Piskorskiego SD, ale jak mi się zdaje posiada on poparcie chyba jeszcze mniejsze niż Pan Korwin-Mikke.

Mateusz z Kanady 2010-04-16

Bardzo dobra audycja i ciekawy temat. Po czesci pan Janek ma racje, jakiekolwiek odszkodowania ze skarbu panstwa ida od podatnikow. To oczywisie odznacza wiekszy budzet itd. Ale z drugiej strony naglasnianie takich spraw tez moze sluzyc dobrej sprawie. Jak ludzie zaczna sie obuzac ze z powodu glupoty biurw podatki ida na odszkodowania to moze wreszcie zaczna sie domagac zeby tych pasozytow bylo mniej. Moze jakos wreszcie w spoleczenstwie zakielkuje mysl ze biurwy trzeba gonic i rozliczac. A juz zapoczatkowane przez goscia pociaganie biurw do osobistej odpowiedzialnosci? Bomba. Jakby kazdy to robil to biurwy nigdy z sadow nie wyjda i krzywdzic zwyczajnie nie beda mialy czasu. Czasami warto przeladowac system.

Tom 2010-04-16

@lxlxlx 
A ja nie zagłosuje na Komorowskiego tylko na 2 kandydata bo: 
 
1) Prezydent i premier z jednej partii = zagrożenie demokracji 
2) PO chciało wprowadzić cenzurę, wprowadziło zakaz palenia, zakaz hazardu i zakazało e-aptek 
3) PO nie zniosło meldunków ani nie ułatwiło budowania żłobków i przedszkoli prywatnym firmom 
4) PO nie zorganizowało przez swoje rządy porządnych samolotów dla VIPów 
5) Nie ograniczyło kosztów początkowych prowadzenia firmy (ZUS) 
6) Wymieniło władze TVP i radia polskiego 
7) Chce zmienić konstytucję 
 
Także obojętnie jak śliczny był Tusk i pięknosłowy, a Komorowski rozważny i taktowny, to nie zagłosuję na niego. Nie chcę, żeby "demokracja", którą mamy w Polsce była zagrożona.

Michał Łabuś 2010-04-16

Świetna audycja. Mam nadzieję, że Kontestacja będzie informowała na bieżąco o tej sprawie, bo oprócz cenzury ta sprawa też jest pierońsko ważna. 
Panu Maciejowi wypada życzyć cierpliwości w walce z bezkarną biurokracją.

lxlxlx 2010-04-16

DLACZEGO KOMOROWSKI? - DLACZEGO "PREZYDENT I PREMIERE" NA JEDNYM STANOWISKU TO DOBRE POSUNIECIE 
 
Zagrożenie demokracji.. problem w tym,że było kilka wolnościowych ustaw, które Prezydent zawetował, bo to dźgało w socjalizm i prezydent jako argument nazwał to "prywatyzacja" - w odnoszeniu do kontekstu radia wolnościowego to raczej aspekt dodatni, niżeli ujemny. 
 
Gdy mamy 2-wie głowy o rożnych poglądach, a tym bardziej zasiadających w rożnych partiach, to z założenia będą chcieli zawetować aby (nie zależnie czy dobre dla ogółu, czy tez nie) konkurencja nie miała zaszczytów (tylko dlatego). Ale w większości to wetowanie niezgodne z ideologią/poglądami prezydenta socjalisty w szerokim wachlarzu znaczeniowym. 
 
Prezydent + Premier z jednego ugrupowania, które chciał przepchnąć ustawę wolnościową/liberalną jest atutem, niżeli czymś zgoła odmiennym o którym mówisz.  
 
Prezydent + Premier z jednego ugrupowania = zagłada od strony ideologicznych, kiedy to obaj mają pociąg do socjalistycznego państwa Polskiego. 
 
Jednak, kiedy partia ma więcej na ustach liberalizmu, niżeli socjalizmu(zwłaszcza od strony konkurencji), to nie powinno się jej osłabiać, wręcz przeciwnie.. pomagać.  
Kiedy to będziemy głosować na alternatywą partie, która na ustach ma liberalizm(wybiórczy - UPR/WIP) nie zapominając o poparciu w społeczeństwie, które jest "nikle", a wręcz "jak kot zapłakał" - to zamiast mieć pewność,że głosując na Komorowskiego, głosujemy na osobę, która ma szanse wygrać. Nie tylko mieć więcej punktu poparcia, a w efekcie nadal występując na marginesie areny politycznej/znaczącej. 
 
Co tego, że Korwin zakwalifikuje się(jeżeli przejdzie próg?). Będzie miał jedynie parę punktów procentowych, a w efekcie nic z nimi nie zrobi, bo uzyska tyle "co zawsze", bądź mniej.  
W efekcie(powtarzam) nadal będzie rządził Kaczyński,a ustawy, które mogłyby być wolnościowe nadal będą blokowane - powtórka z rozrywki. 
 
Ja zdecydowanie mam podejście długofalowe.. polityki małych kroczków. Możemy utracić kilka zmian(liberalnych) w Polsce, aby społeczeństwo się przyzwyczajało do liberalizmu, niż dać im armatę, która co drugie zdanie wyskakuje z Hitlerem(nie mówię, że złe przykłady - liczy się symbol dla społeczeństwa) i dlatego wiadomo, że NIE WYGRA, a tym sposobem możemy skazać Komorowskiego(który z wespół z Tuskiem da kilka ustaw pro wolnościowych/prywatyzacja) na przegraną z osobą PiS'u(nie wiadomo jak zachowa się społeczeństwo po histerii śmierci prezydenta) 
 
Nie mówię, żeby nie startował.. owszem, ale głos na niego nie oddam, bo wiadome jest, że przegra. 
Nie tylko my podejmujemy decyzje.. tak naprawdę nas jest "GARSTKA".. polityka małych kroków przyzwyczai społeczeństwo do lekkiego zliberalizowania Polski w niektórych sektorach. 
Nie my tylko głosujemy.. a, każdy.. Możemy utracić wszystko i ponownie bawić się w spór pomiędzy prezydentem i premierem.. możemy, ale po co, jeżeli jest wyjście?  
Lepiej mieć w dłoni wróbla(Komorowski nim jest), niż kanarka na dachu(który wiadomo, że przegra - nie po tym co się teraz wydarzyło - aspekt socjologiczny) 
 
Pomyślcie nad tym.. niech się społeczeństwo przyzwyczai - bo to nie my jedynie głosujemy. Dajmy społeczeństwu posmakować trochę liberalizmu, bo jak na razie topimy się w socjalizmie i do tego się ludzie przyzwyczaili. Tak się po prostu nie da zmienić podejście społeczeńśtwa, zwłaszcza po tragicznej śmierci, gdzie wszycy robią szopke socjalistyczną - tym bardziej. 
 
Dajmy społeczeństwu zasmakować liberalizmu.. - inaczej się nie da.. a jedynie możemy ponownie mieć podział. Polityka małych kroczków.. Nie twórzmy utopii.

Tom 2010-04-17

@lxlxlx 
 
A nie obawiasz się, że gdy dwie głowy mają pełnię władzy to myślą nad tym jak utrzymać swoje dupy na stołkach zamiast pomagać ludziom? Po to jest prezydent i premier, sejm i senat, aby był spór i żeby był kompromis. A kompromis to sukces. Poza tym mógłbyś mi podać jakie wolnościowe ustawy wprowadziło PO? Bo ja nie bardzo sobie przypominam,.

jan M Fijor 2010-04-21

Dla mnie rzad, panstwo to razwiedka. jesli juz mamy rozmawiac o przydencie, to trzeba ten fakt przjac do wiadomosci. Z wzystkich politykow, czyli ludzi realizujących swoje plany poprzez stosowanie siły przeciwko wolnym obywatelom, najmniej opresyjny wydaje się Olechowski. Spędziłem z nim kiedyś na wycieczce w Tatry dwa dni. Mysli jak Korwin, tyle że wyraźniej mówi i jest chyba skuteczniejszy. To nie ma nic wspólnego z opowiadaniem się za PO, PB, PC, PG czy jakimś innym skrótem. To jest facet, który się nie boi wystąpić wbrew innym przedstawicielom razwiedki i kropka. 
 
Pozdrawiam 
JM Fijor

jan M Fijor 2010-04-21

A propos mojej sprawy przeciwko IPN, to minęło już 1,5 roku, a sądy nic. powód: obrończynią oskarżonego jest córka śp. lecha kaczyńskiego i sędziowie się boją. Zresztą ona własnie dlatego jest jego obrończynią. Ale my się nie boimy i walczymy. własnie złożyliśmy skargę na opieszalośc, a potem bierzemy sąd do sądu. Podobno śpl. Janusz Kurtyka podjął w sprawie procesu jakieś ważne decyzje, ale nie zdążyłem się o nich dolwiedzieć, dlatego nie plotkuję.  
 
pozdrawiam

Bezimienny 2010-05-17

Panie Janie Fijor. 
Po pierwsze: prawnik nie zawiera umowy ( i nie może) takiej, że wynagrodzenie bierze od wyniku sprawy (succes free). Prawnik zawiera umowę zlecenia, klient płaci z góry za usługę, bo umowa zlecenia nie jest umową rezultatu. Czyli prawnik/bezprawnik ma zapłacone z góry bez względu na wynik sprawy. 
 
Sprawa „unikania więzienia”: słyszał Pan o tych gwałconych szmatach w Zielonej Górze? Były nawet pobite. Zebrał się sztab mądrych Policjantów, który ujawnił, że szmaty te w ogóle nie były zgwałcone. Wyobraża sobie Pan do czego zdolne są szmaty i ilu facetów siedzi za gwałt niewinnie? 
 
Dalej: urzędasy przyznają alimenty szmatom (rzekomo na dzieci), od których facet odszedł, bo ze szmatą nie można żyć. Urzędasy przyznają alimenty z tzw. funduszu alimentacyjnego (decyzja urzędników, a nie ojca dzieci), następnie ściga się „alimenciarza” za długi wobec skarbu państwa. Mało, zamyka się faceta za decyzje podjęte przez urzędasów, przestępców-sędziów, którzy wcześniej rozbili facetowi rodzinę i za faceta podejmowali decyzje bez jego wiedzy zgody. 
 
Mógłbym Panu podać wiele innych „kwiatków”. 
 
Panie Janie. Nie wypowiadaj się Pan na tematy, których nie znasz. Nie obrażaj Pan więźniów, bo więzienie jest dla ludzi (podobnie jak szpital i cmentarz). Z poważaniem. mirgag

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt