Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-05-14

Content marketing

Nadający:

Marketing za pomocą treści, budowanie reputacji za pomocą wiedzy, którą dzielisz się z innymi – to świetny sposób na zdobycie uwagi, zaufania i zaangażowania ludzi, do których ciężko dotrzeć za pomocą tradycyjnej reklamy.

KOMENTARZE

Bonobotak 2013-09-29

Ludzie, którzy są w najniższej grupie pod względem zarobków nie jedzą taniej pizzy tylko droższą, która "opowiada historię" CO ZA BREDNIE... Tym bardziej właśnie studenci, którzy oszczędzają na czym się da, żeby tylko zostało więcej na piwo :p Ta teoria jest oderwana od rzeczywistości.  
Po drugie: Ludzie, dla których "obiad na mieście" jest wydatkiem, który sprawia, że muszą z czegoś zrezygnować nie stawiają na pierwszym miejscu prestiżu, historii a właśnie cenę i smak, ponieważ TO JEST JEDZENIE! TO MA SMAK ! A ONI MAJĄ BARDZO OGRANICZONE FUNDUSZE ! Jeżeli zjem kebaba, któy przyrządzi mi gruziński emigrant według receptury, którą wraz z pobratyńcami stosowali podczas walk z Rosjanami i jest to najlepszy kebab "od nich" a według mnie będzie smakował gorzej niż najtańszy z jakiejś sieciówki to ja mam głęboko w poważaniu jego historię. Jedzenie jest jedzeniem i dla każdego kto je spożywa głównym kryterium oceny jest SMAK a nie kryjąca się za danym produktem historia. To się sprawdza tylko jeżeli wydatek na ten posiłek jest "niczym" dla mnie, ponieważ np. zarabiam 10000zł miesięcznie. Wtedy nie interesuje mnie cena, i nie interesuje mnie aż tak bardzo smak, ponieważ gdy ugryzę i mi nie posmakuję to wyrzucę to do kosza i pójdę gdzie indziej zjeść.  
Taka "historia produktu" sprawdza się jako jedna z ostatnich kwestii podczas wyboru produktu, szczególnie produktów pierwszej potrzeby.

Dodaj komentarz...


Paweł Tkaczyk - zarabia na życie opowiadaniem historii. Prowadzi blog o budowaniu silnej marki. Zdarza mu się pisać książki (np. o grywalizacji czy zakamarkach marki), pisze do branżowych magazynów (jak „Brief” czy „Marketing w praktyce”) i doradza startupom jako mentor (np. podczas konkursu Startup Fest).

Wierzy, że silna marka to właśnie dobrze opowiedziana historia. Dlatego jego firma – MIDEA – pomaga klientom w snuciu ich opowieści, a w konsekwencji w budowaniu silnej pozycji rynkowej.

Marek Jankowski - Przez kilkanaście lat dziennikarz radiowy, od 6 lat przedsiębiorca. Właściciel firmy Atomedia Consulting, wydawca dwumiesięcznika "Branża Dziecięca". Absolwent studiów podyplomowych na wrocławskiej Akademii Ekonomicznej oraz Szkoły Trenerów Biznesu Moderatora.

Prowadzą audycję Mała Wielka Firma

Inne audycje tego autora:


Czego nie mówią (4) - 8 lat temu

Zatrudnianie blogera (2) - 9 lat temuMarka w social media (4) - 9 lat temu

Marka w social media (1) - 9 lat temu

Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wypożyczalnia samochodów Kraków - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów Kraków - - 20.00
futszaK - - 50.00
Rea Card - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt