Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
20:00
Firma na emigracji
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (1)
4 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Wydanie Główne
6 dni temu
Nareszczie będziemy godnie zarabiać
Analiza propozycji wyborczych PiS. Ordynacja wyborcza. Płaca minimalna. Czy to moralne robić na dwa etaty? Cejrowski wyrzucony z hotelu. Donos = dobro?
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2011-04-01

Rewolucja, rozliczanie elyt i zmiany

Nadający:

O stosunku prowadzącego do prawa i osób je reprezentujących. Zachęcanie do rewolucji i wizje zmian po jej przeprowadzeniu. Rewolucja tak w ogóle to będzie 12-go, (ewentualnie 16-go przy poślizgu) maja 2012r. A co! Łaj not? Ponadto prowadzący z mentalnością nie niewolniczą rości sobie prawo do sądzenia innych mimo braku wyższego wykształcenia i aplikacji sędziowskiej.

KOMENTARZE

nikodem 2011-04-01

Marius, dobre audycje dajesz, ostre i pikantne, czasem bolesne ale prawdziwe. Potrafisz przemawiać.  
Prawie namówiłeś mnie do tej rozróby pod sejmem. Też uważam, że ktoś pierwszy musi rzucić ten kamień, albo chociaż publiczne zbluzgać premiera (mój nick w Kontestacji to taka mała sugestia). Ludzie chcą zobaczyć, że nie tylko oni są wk... podirytowani bieżącą sytuacją. Ale co dalej? 
Z tego, co powiedziałeś, widzę to tak: 
1. Rozróba. 
2. Chaos. 
3. Ktoś zostaje królem. 
4. ??? 
5. Poddani królowi są czują się wolni i szczęśliwi. 
O ile znaki zapytania można dopracować, to obawiam się, że tłumy nie zaakceptują 3. punktu. Ludzie nie zdzierżą, że ktoś z równego innym nagle awansuje na króla. A już na pewno nie ktoś, kto zaczynał od 5% poparcia. Mejnstrimowe media nie pozwolą na to. Co więcej, ludzie są przywiązani do demokracji, bo daje im przynajmniej poczucie, że mają wpływ na to co się dzieje w sejmie. W chwili, gdy spróbujesz odebrać ludziom demokrację, ludzie wystąpią przeciw Tobie. Może się na tym nie znam, właściwie chciałbym się tu mylić... 
Mimo to, życzę Tobie powodzenia!

Luk 2011-04-01

Witam. Słucham tego radia od zaledwie kilku dni i jestem pod wrażeniem prezentowanych treści a ta audycja Mariusa świetna - krótka piłka, prosto z mostu. Muszę przyznać, że podniosło mnie to na duchu i zachęciło do połączenia sił aby działać (na razie uświadamiam ludzi wokół, staram się zwracać uwagę i tłumaczyć pewne rzeczy ale uważam, że to i tak za mało żeby odnieść znaczący sukces) , cieszy mnie, że są jeszcze tacy ludzie bo już prawie straciłem wiarę w człowieka. Rozumiem, że teraz ceni się komfort wygodę ale nie za cenę takiego zniewolenia - sprawy posunęły się za daleko - nie można dawać się tak okradać i słuchać tych oszustów (bandy czworga) i udawać, że wszystko jest ok - państwo w obecnym stanie jest gorsze od mafii. Mam nadzieję, że tego typu inicjatywy zaowocują w przyszłości. Pozdrawiam.

Medival 2011-04-01

W pełni zgadzam się z nikodemem. To właśnie o kimś takim jak ty mówi JKM, młody charyzmatyczny człowiek, który przeprowadzi kontrrewolucję, tak więc sądzę że UPR-WiP nie miałoby nic przeciwko rozwiązaniu ich partii, o ile pociągnęliby za sobą bandę czworga i resztę tej czerwonej hołoty. Obawiam się jednak że spalenie sejmu to za mało - media nazwą to aktem terrorystycznym narodowców czy innych faszystów i dalej nic się nie zmieni. Do przeprowadzenia kontrrewolucji trzeba mieć poparcie społeczne, tak żeby nikt nie mógł niczego zataić ani zmanipulować. Dlatego właśnie JKM liczy na tych 15%, bo tyle to minimum żeby przejąć władzę przy aprobacie ludu. Potem reszta sama się przekona, gdy zobaczy jak się żyje w wolnym kraju, chociaż taka zmiana w mentalności ludzi może zająć nawet dobrych parę lat. 
Również życzę powodzenia i jeśli tak się złoży że za 13 miesięcy będę w okolicach Wiejskiej to bardzo chętnie się przyłączę!

emace 2011-04-01

martin kiedyś opowiadał w odwyku jaka jest różnica między sprawiedliwością a uczciwością. Prawo jest sprawiedliwe, bo jest spisane i jest sprawiedliwe. Dopuki coś się dzieje według tego co jest spisane w jakiejść klauzuli to dla dwuch stron dzieje się sprawiedliwie. Jak się odwracasz od prawa, to postępujesz nie sprawiedliwie, bo łamiesz umowe, nie ważne czy sam ją podpisałeś czy zostałeś do tego zmuszony. 
 
Pytanie, czy to jest uczciwe, zdecydowanie nie, nie jest uczciwe. Uczciwość należy rozpatrywać według własnego sumienia a nie czy coś było spisane czy nie. Wystarczyło by, żeby politycy, psy zawsze zanim powołają się na prawo, zastanowili się, czy z tym co włąśnie do ciebie wychodzą nie jest nie etyczne, krzywdzące, przesadzone, wbrew jego sumienium nie uczciwe i przymknęli oko na szkodzące prawo.  
 
Inna jeszcze kwestia, nie naskakujcie na policjantów, nie plujcie im w twarz, nie mówcie że źle wykonuje swoja pracę. Gdy następnym razem dojdzie do konfrontacji, zapytajcie tylko, czy jest zadowolony ze swojego pracodawcy i czy nie myśleli o tym, że zmienić pracę, bo jak się ma pracodawce skurwiela to się od niego odchodzi !

thomaschek 2011-04-01

Marius, dla takich audycji slucham Kontestacji!!! Pozdrawiam Cie serdecznie ja zwykle :)... no i kto wie, czy sie nie wybiore na wycieczke do Warszawy!! Ludzie sie budza!!!

Krystek 2011-04-03

Większość ma stanowić prawo? Genialny pomysł. 
 
Demokratyczne bzdury.

grzes 2011-04-07

Marius co to za pogłoski ,że zrezygnowałeś z prowadzenia audycji? 
szkoda wielka by była bo fajnie się ciebie słucha 
 
pozdrawiam

Marvolo-san (Aśka Urbaniak) 2011-06-26

Popieram w stu procentach fragment o patentach. Prze dwa lata użytkowania strony z grafikami DeviantArt, strasznie denerwowały mnie osoby, które strasznie bulwersowały się jak zobaczyły swoje prace wykorzystane w jakikolwiek sposób (nawet za demotywator z pracą, który dostał się na główną). 
Nie rozumiem tej paranoi... jak ktoś nie chce by jego prace gdzieś trafiały, to niech je zostawi na papierze, a nie wstawia do internetu. 
 
Z poważaniem

Filip 2011-07-02

Gdyby te twoje gówniarskie marzenia się spełniły, to najprawdopodobniej siedziałbyś w domu i bał się mafii, która by przejęła władzę w państwie.

Marius 2011-07-17

Nie bądź dziecinny... jaka mafia? 
Wolny rynek nie znosi próżni. Spokój na osiedlach zapewniłyby momentalnie agencje ochroniarskie, albo staże osiedlowe zakładane przez mieszkańców. 
W mojej wersji żaden policjant nie przyjdzie mnie karać za zastrzelenia mafijnego bandziora na środku ulicy w biały dzień. W końcu bandyci musieliby zacząć się bać nas, a nie my bandytów. 
Utrzymywanie obecnego systemu przy tej niefrasobliwości policji to skrajna patologia.

Brus_Zły_Lis 2011-08-04

bardzo ciekawa audycja. Elity jedynie wtedy rozliczymy jeśli unikniemy fałszerstw wyborczych. Poniżej dwie wskazówki jak utrudnić ten precedens 
czerwonykiel.blogspot.com

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2018-03-23

I nie odbyła się rewolucja. Ta także: www.kontestacja.com :-P

Dodaj komentarz...


Inne audycje tego autora:


Patent na zdzieranie kasy (31) - 9 lat temuDlaczego warto w mordę lać (27) - 9 lat temu

Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt