Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (5)
10 dni temu
Dochód podstawowy sposobem na biznes?
Reality show, na którym można zarobić. Czy kupować Euro? Wyższe opłaty za parkingi. Bez smartfona na przejściu. Za lek do więzienia. Jak wykryć policjanta? Fiskus ściga dzieci. Słuchacze...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Firma patentowa - Dawid Pijanka |#558
Dawid Pijanka CEO- Właściciel Wynalazca.TV. Pochodzi z rodziny przedsiębiorców, związany z rodzinnym Biurem Patentowym INICJATOR Sp. z o.o. W 2015 roku Dawid założył bloga biznesowego,...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2017-04-20

Jak tworzyć sprzedające filmiki na Facebooka?

Nadający:

Filmiki to był trend marketingowy 2016 roku i wszystko wskazuje na to, że będzie również trendem 2017 roku. Dlatego właśnie warto bliżej przyjrzeć się tej formie contentu. Jeśli chcesz zyskać nowych fanów i za darmo docierać do większej ilości osób to zacznij nagrywać filmiki. Nie ma innej drogi. Dzisiaj w podcaście opisuję jak się do tego zabrać.

KOMENTARZE

koterek 2017-04-21

Część, 
wreszcie coś innego na kontestacji, powodzenia

Paweł 2017-04-21

Dzięki :)

RAdesign 2017-04-24

przez "filmiki" można także rozumieć animacje ? 
 
jakoś nie przemawia do mnie content typu pseudo-vlog. 
 
zwłaszcza, że ilość słowa mówionego, a ilość napisów/transkrypcji mieszczących się na ekranie typowego mobile, chyba nie będzie wyglądać zbyt dobrze. 
ewentualnie mówić tylko krótkie hasła - co mnie (i nie tylko) kojarzy się z reklamami radiowymi czy telewizyjnymi, czyli czymś niesamowicie wkurwiającym.

RAdesign 2017-04-24

i jeszcze odnośnie tego, że "ponad 80% korzystających z FB nie ogląda z dźwiękiem". bo nie lubi. 
 
dodałbym do tego za dużą różnicę w głośności pomiędzy dżinglami , a zawartością , czyli słowem mówionym, czy specjalne podgłaśnianie dżingli i efektów lub przerywników. 
 
niestety na to post-big-media upośledzenie cierpi wiele podcastów, audycji i nagrań. 
 
bardzo zniechęca do słuchania

Paweł 2017-04-25

Dzięki za opinie :)  
 
Tak przez filmiki można rozumieć również animacje. Dobrze sprawdzają się do tego takie narzędzia jak giphy.com ; animoto.com.  
 
Fakt, że na mobile napisy z filmami nie wyglądają za dobrze ale zasięgi chyba mówią same za siebie :) Skoro działa to dlaczego nie korzystać?

Paweł 2017-04-25

Cześć- dzięki za opinię:) 
 
Tak animacje również dobrze się sprawdzają. Polecam takie narzędzia jak animoto.com czy adobe sparkle. 
 
Oczywiście, że filmy z napisami na mobile nie wyglądają dobrze, jednak zasięgi mówią same za siebie. Skoro działa to dlaczego nie korzystać?

Paweł 2017-04-25

Dobrym przykładem również może być tutaj zdjęcie w tle, które na komputerach wygląda bardzo dobrze a na telefonie? Cóż... Ucięte i często rozmazane.  
 
Facebook zamiast lecieć do przodu z nowinkami powinien czasem pójść dwa kroki w tył i poprawić to co wygląda po prostu źle

kamil 2017-11-17

.

Dodaj komentarz...


Paweł Jakubowski jest współwłaścicielem firmy Tkalnia Biznesu Sp. z o.o, która w Internecie znana jest pod nazwą Social Genius. Ich podstawowym zadaniem jest pomoc przedsiębiorcom w dotarciu do większej liczby fanów i klientów za pomocą mediów społecznościowych.

Na co dzień zajmują się prowadzeniem fanpage’y takich marek jak: ZUS to nie MUS czy Milado Centrum Rozwoju Personalnego. Prowadzą również liczne kampanie reklamowe. To doświadczenie pozwala im przewidywać na co klient reaguje i jak na niego wpływać poprzez media społecznościowe.

Prowadzi audycję Twoja firma na Facebooku, która ma na celu edukację przedsiębiorców z obszaru marketingu w mediach społecznościowych, dzięki czemu będą oni mogli szybciej rozwijać swój biznes i pozyskiwać klientów. Możliwości jakie dają dzisiaj social media są nieocenione.


Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

tani kantor - - 30.00
Przewodnik Mazury - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt