Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne
przedwczoraj
Czy Wiedźmin jest polski?
670 tys. pozwoli odpowiedzieć na to kluczowe pytanie. Przywłaszczenie kulturowe. Czy kapitał ma narodowość. Tarcza 2.1 - czyli dlaczego rząd znowu wspiera wielki biznes. Czy można...
Myśleć jak przedsiębiorca
przedwczoraj
O PROSTYM SPOSOBIE POZYSKIWANIA KAPITAŁU.
Rynek crowdfundingu udziałowego rośnie w siłę̨. W roku 2019 zainwestowano na nim ponad 40 mln zł., zaś́ w tym roku, mimo pandemii, już ponad 35 mln zł. Dzieje się tak, ponieważ...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2017-04-20

Jak tworzyć sprzedające filmiki na Facebooka?

Nadający:

Filmiki to był trend marketingowy 2016 roku i wszystko wskazuje na to, że będzie również trendem 2017 roku. Dlatego właśnie warto bliżej przyjrzeć się tej formie contentu. Jeśli chcesz zyskać nowych fanów i za darmo docierać do większej ilości osób to zacznij nagrywać filmiki. Nie ma innej drogi. Dzisiaj w podcaście opisuję jak się do tego zabrać.

KOMENTARZE

koterek 2017-04-21

Część, 
wreszcie coś innego na kontestacji, powodzenia

Paweł 2017-04-21

Dzięki :)

RAdesign 2017-04-24

przez "filmiki" można także rozumieć animacje ? 
 
jakoś nie przemawia do mnie content typu pseudo-vlog. 
 
zwłaszcza, że ilość słowa mówionego, a ilość napisów/transkrypcji mieszczących się na ekranie typowego mobile, chyba nie będzie wyglądać zbyt dobrze. 
ewentualnie mówić tylko krótkie hasła - co mnie (i nie tylko) kojarzy się z reklamami radiowymi czy telewizyjnymi, czyli czymś niesamowicie wkurwiającym.

RAdesign 2017-04-24

i jeszcze odnośnie tego, że "ponad 80% korzystających z FB nie ogląda z dźwiękiem". bo nie lubi. 
 
dodałbym do tego za dużą różnicę w głośności pomiędzy dżinglami , a zawartością , czyli słowem mówionym, czy specjalne podgłaśnianie dżingli i efektów lub przerywników. 
 
niestety na to post-big-media upośledzenie cierpi wiele podcastów, audycji i nagrań. 
 
bardzo zniechęca do słuchania

Paweł 2017-04-25

Dzięki za opinie :)  
 
Tak przez filmiki można rozumieć również animacje. Dobrze sprawdzają się do tego takie narzędzia jak giphy.com ; animoto.com.  
 
Fakt, że na mobile napisy z filmami nie wyglądają za dobrze ale zasięgi chyba mówią same za siebie :) Skoro działa to dlaczego nie korzystać?

Paweł 2017-04-25

Cześć- dzięki za opinię:) 
 
Tak animacje również dobrze się sprawdzają. Polecam takie narzędzia jak animoto.com czy adobe sparkle. 
 
Oczywiście, że filmy z napisami na mobile nie wyglądają dobrze, jednak zasięgi mówią same za siebie. Skoro działa to dlaczego nie korzystać?

Paweł 2017-04-25

Dobrym przykładem również może być tutaj zdjęcie w tle, które na komputerach wygląda bardzo dobrze a na telefonie? Cóż... Ucięte i często rozmazane.  
 
Facebook zamiast lecieć do przodu z nowinkami powinien czasem pójść dwa kroki w tył i poprawić to co wygląda po prostu źle

kamil 2017-11-17

.

Dodaj komentarz...


Paweł Jakubowski jest współwłaścicielem firmy Tkalnia Biznesu Sp. z o.o, która w Internecie znana jest pod nazwą Social Genius. Ich podstawowym zadaniem jest pomoc przedsiębiorcom w dotarciu do większej liczby fanów i klientów za pomocą mediów społecznościowych.

Na co dzień zajmują się prowadzeniem fanpage’y takich marek jak: ZUS to nie MUS czy Milado Centrum Rozwoju Personalnego. Prowadzą również liczne kampanie reklamowe. To doświadczenie pozwala im przewidywać na co klient reaguje i jak na niego wpływać poprzez media społecznościowe.

Prowadzi audycję Twoja firma na Facebooku, która ma na celu edukację przedsiębiorców z obszaru marketingu w mediach społecznościowych, dzięki czemu będą oni mogli szybciej rozwijać swój biznes i pozyskiwać klientów. Możliwości jakie dają dzisiaj social media są nieocenione.


Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

tani kantor - - 30.00
Przewodnik Mazury - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt