Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne
przedwczoraj
Czy Wiedźmin jest polski?
670 tys. pozwoli odpowiedzieć na to kluczowe pytanie. Przywłaszczenie kulturowe. Czy kapitał ma narodowość. Tarcza 2.1 - czyli dlaczego rząd znowu wspiera wielki biznes. Czy można...
Myśleć jak przedsiębiorca
przedwczoraj
O PROSTYM SPOSOBIE POZYSKIWANIA KAPITAŁU.
Rynek crowdfundingu udziałowego rośnie w siłę̨. W roku 2019 zainwestowano na nim ponad 40 mln zł., zaś́ w tym roku, mimo pandemii, już ponad 35 mln zł. Dzieje się tak, ponieważ...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2017-04-03

Państwowe jest dobre na wszystko

Nadający:

Dziś zajmiemy się dominującym dziś w Polsce trendem, upaństwawiania wszystkiego.

KOMENTARZE

DanielPiesto 2017-04-03

Fajna konwencja. Poproszę więcej

Przemysław 2017-04-04

Powtórzę się ale trudno... 
Dlaczego Hugo jednocześnie tak drwisz z tego że państwo chce mieć kontrolę nad infrastrukturą a jednocześnie nie przeniesiesz kontestacji na youtube? Było by za darmo a dobra korporacja google na pewno zadba o te audycje.

Darek 2017-04-07

@Przemysław 
Jeśli dla ciebie nie ma różnicy między Hugiem, który tworzył kontestację własnymi rękoma a państwem, które wykupuje za cudze pieniądze lub zawłaszcza przemocą to nie mam słów i nie mam pytań.

HueHue 2017-04-08

@2 Problem w tym, że YT cenzuruje, jest poprawne politycznie i zwyczajnie ma zbyt duży wpływ na treści jakie publikujesz. Istnieją chamskie wektory ataku, które potrafią wyłączyć kilkumilionowy kanał, ze względu na rzekome naruszenie praw autorskich etc.

Przemysław 2017-04-08

@Darek  
 
Oczywiście że jest różnica. Jak kontestacja nie będzie działać przez tydzień wiele się nie stanie. Jak nie będzie działać infrastruktura w państwie przez tydzień do będzie skutkowało to śmiercią tysięcy obywateli.

Hail ! 2017-07-19

Czy będzie odcinek o mediach "prywatnych" o kapitale zagranicznym, które uzyskują nieraz kluczowe dla swojego działania dofinansowanie od swoich krajów macierzystych? 
Mówię tu np. o Ringier Axel Springer (spółka niemiecka, nie raz posądzana o "współpracę" z obecnym rządem CDU) i kłamstwach, które tego typu grupy medialne przedstawiają... 
Sądzę, że jest to znacznie dłuższy i ciekawszy temat nic obecny propagandowy burdel w TVP. 
 
Co do nacjonalizacji elektrowni, to chciał bym powiedzieć tyle, że jest to krok w słuszną stronę, państwo nie jest zależne od właściciela elektrowni, który siedzi w Rosji czy w Niemczech, albo w Francji... zresztą tu się wiele osób na tym portalu tak "jara" za przeproszeniem Chinami, proszę spojrzeć co robi rząd tego pięknego państwa z dostawcami zasobów strategicznych t.zn. paliw, energii, etc. 
 
Nie mniej jednak, chciał bym zapewne jak ty Hugo, aby właścicielem była grupa polskich prywatnych przedsiębiorców, niż tak jak mówisz "grupa urzędasów", pytanie ile osób stać w Polsce na kupno dużej elektrowni, która podobnież zaspokaja 5% zużycia energii elektrycznej w Polsce. 
Proszę zejdźmy na ziemie i bądźmy realistami. 
 
Hugo powiem krótko elektrownia to nie fabryka butów, pozdrawiam ;)

Dodaj komentarz...Marcin Hugo Kosiński
Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.
Właściciel KonteStacja.com. Z wykształcenia i zawodu dziennikarz od ponad 20 lat. Propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Mariusz Kuszaj
Grafik, rysownik, animator i ilustrator. Poza tym wolnościowiec i monarchista. Montażysta przy DEZinformatorze. Prowadzi kanał edukacyjny o grafice i rysowaniu Grafikowanie.

Prowadzą vLoga DEZinformator


Inne audycje tego autora:Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Konstytucja Polski - - 30.00
Nagrywanie rozmów - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt