Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2010-08-30

Czy media kłamią?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Na przykładzie pikiety KonteStacji i Kolibra, pogadamy o manipulacjach w relacjach mediowych...

KOMENTARZE

Marcopolo 2010-08-30

Jeżeli manipulacje uznamy za kłamstwo to TAK! Madia klamią!

Kwarc 2010-08-30

Niewiem czy to moja wina czy strony ale po kliknięciu przycisku "ściagnij" otwiera mi sie windows media player,kiedys tego problemu niebyło.

Marcopolo 2010-08-30

...a może warto zbadać do kogo należą media w Polsce? Kto jest ich właścicielem? Może to pozwoli ustalić czyim interesom służą? Nie powinno to być trudne w końcu po ponad 20 latach "wolnej" Polski mamy chyba tylko trzy ośrodki telewizje??? Musi to być mało dochodowy interes skoro nikt się za to nie bierze???

Michał Łabuś 2010-08-31

Nie kłamie ten kto nie zdaje sobie sprawy z tego, że mówi bzdury. Patrząc na większość dziennikarzy mam wrażenie, że to bardzo prości ludzie, niewiele rozumiejący z otaczającego ich świata. Trudno mieć, więc do nich pretensje o manipulacje, skoro dla nich poznanie prawdy znajduje się powyżej ich zdolności intelektualnych. Zdarzają się owszem i inteligentne mendy, ale tych jest naprawdę mało. 
 
Wszystkie media do kogoś należą i wszystkie mają swoje interesy. Kontestacja jest pod tym względem taka sama jak reszta. 
Zamiast obrażać się na to, że ktoś potrafi zadbać o swoje interesy sprawmy by w jakiejś płaszczyźnie ich interesy pokrywały się także z naszymi lub naśladujmy u nich to dzięki czemu oni odnieśli sukces. 
 
A wracając do strony indeksującej wszystkie ciekawsze wolnościowe blogi - czy nie lepsza byłaby po prostu zakładka w Korespondencie? Po co się tak rozdrabniać i tworzyć nowe strony?

Tailor 2010-08-31

Mówiąc o graniu w planszówki chodziło mi o tego typu rzeczy:  
www.planszomania.pl 
 
Doskonałe są też gry karciane, ale raczej takie, które nie wymagają kolekcjonowania, bo wtedy trzeba siedzieć w temacie mocniej i wydawać dużo kasy na nowe karty.  
 
Figurkowe gry bitewne też pewnie zainteresują wielu Kontestatorów, bo jest strategia, historia albo science fiction / fantasy...  
 
Chodzi o to, że tego typu gry znakomicie ułatwiają poznawanie nowych ludzi, można sobie pożartować przy okazji, napić się piwa, nauczyć czegoś nowego. Szachy umożliwiają grę tylko dwóm osobom, wymagają ciszy, w karty zwyczajne nie każdy chce albo umie grać, konsola to bardziej dopingowanie swoich zawodników na ekranie i wrzaski, a planszówki, karcianki i bitewniaki są wręcz stworzone aby pojawić się w KontestKlubach :)

deLiber 2010-08-31

Redakcja panoramy manipulowała indoktrynując tok myślenia: 
ONI (kontestatorzy) nie chcą podwyżki podatków, ale przecież trzeba zwiększyć wpływy państwa (taki imperatyw kategoryczny?!); więc ONI chcą zamiast tego opodatkować Kościół Powszechny (czemu nie kościoły?!), co, jak widać na obrazku "sprawy krzyża", jest skazane na porażkę... 
Stąd sugerują wniosek: ICH kontestacja jest bez szans, nie ma co się tym interesować, a tym bardziej się angażować... 
ohyda

Marcopolo 2010-08-31

Co za agent stawia mi ciągle minusy??? Co ja złego powiedziałem??? Co złego w wiedzy na temat właścicieli mediów??? Czyj interes reprezentują - bo na pewno nie prawdy! 
Za wszystkim stoją jakieś nazwiska, krasnoludki tego nie robią???

Marcopolo 2010-08-31

Jeżeli podaje się zmanipulowaną informację to jest to jeszcze perfidniejsze kłamstwo bo składa się z części prawdziwych elementów dając złudzenie prawdy!

Marcin 2010-08-31

Manipulacja to subtelna sprawa.. bo kto z nas nie manipulował faktami prosząc o podciągnięcie oceny bo brakowało nam tylko 0.5 punkta?

pepe 2010-08-31

Już któryś raz nie dajecie wiary szeroko pojętym spiskom w imię racjonalnego myślenia, oczywistych oczywistości wynikających z domniemanej bezcelowości działania czy niewspółmiernego zaangażowania środków (no, że niby się nie opłaca). Nie musi to być potężny spisek knuty miesiącami, może to być sugestia od mądrzejszych albo podliz pijarowca ze znajomościami. 
 
A w tej konkretnej sprawie to wydaje mi się że chodzi po prostu o wytresowanie. Większości nawet nie przejdzie przez głowę że podatki mogą być niskie. P.Tusk wiadomo jakie ma horyzonty, p.Kaczyński w imię społecznej sprawiedliwości chce podatek bardziej ukryć, SLD najchętniej nasz cały dochód dzieliłby równo i równiej, PSL chce przenieść podatki z rolników na nierobów w wieżowcach.  
 
I w tym kontekscie jest to, jeżeli jeszcze nie spisek, to na pewno ZMOWA. Ja akurat wierzę że układ ten jest z góry zaplanowany i chroniony. A społeczeństwo, w tym dziennikarze, jest tak skutecznie wytresowane że 'logicznym' jest podnoszenie podatków i to że jeżeli brakuje floty to komuś trzeba ją zabrać. 
 
Zacząłem pisać o sposobach tresury cwela tak aby sam się nadstawiał ale za dużo tego i odpuściłem. 
 
Czy jest gdzieś opracowany materiał nt. tego co i za ile państwo realnie daje? 
Wiem że gdzieś były wyliczenia kosztów darmowej edukacji i służby zdrowia. Jeżeli udałoby się zrobić takie wyliczenia, w zestawieniu rocznym na gospodarstwo domowe, 4-5 najważniejszych punktów jednolinijkowych + odnośnik do obliczeń + logo KonteStacji :), byłby to materiał który mógłby przebić się do głowy przynajmniej części ruchanego społeczeństwa. Kol. Obława (przepraszam jeżeli pomyliłem) dał przykład że można. 
 
Only puny secrets need protection. Big discoveries are protected by public incredulity[McLuhan].

Marcopolo 2010-08-31

Pepe, podzielam to co piszesz. Podejżewam, że Martin zaczyna być politykiem, bo uważa że dookola to tylko bałagan, bezmyśność i państwowe posady i nie ma żadnych przemyślanych akcji, ani zagrywek pod stołem. Nie dowiedziałem się tylko jak ci "państwowi" baładanierze i durni dziennikarze na posadach państwowych dowiadują się z jakiego klucza śpiewać i w jak podaje KonteStacja 98% info we wszystkich masmediach to tan sam tekst. Wyjątkowo łatwo zarabia się kasę jako dziennikarz w TVP, TVN, POLSAT i innych. Nikt ci nic nie każe a na dodatek nawet nie sprawdza co piszesz i niec od ciebie nie wymagają. Żyć nie umierać.

Jimmy_CSF 2010-08-31

@pepe 
napisałeś bzdurę: "...PSL chce przenieść podatki z rolników na nierobów w wieżowcach..." 
Rolnicy płacą bardzo niski podatek ryczałtowy od hektara (moim zdaniem sprawiedliwy) więc co ten PSL chce przenosić ? Dzięki temu, że KRUS jest bardzo niski, to rolnicy sami mogą zadbać o swoją emeryturę jeśli chcą mieć konkretną a nie ochłapy.  
Dzięki tak niskim obciążeniom rolnik prawie zawsze przetrwa i na dodatek wyprodukuje żywność po niskich cenach (ceny żywności w Polsce są jednymi z najniższych w socjalistycznych republikach europejskich. 
Pomyśl co by się stało jeśli na rolników nałożony byłby podatek dochodowy, znów biedota dostałaby po gardle. 
Dla niewtajemniczonych powiem, że rolnik też może być VATowcem i nie płacić dochodowego dzięki temu przy gospodarstwie około 10 ha (mówię tu o prawdziwych rolnikach co inwestują) dostanie rocznie zwrot VAT na poziomie 10 tyś zł (nawozy 22%, środki ochrony roślin 22%, maszyny 22%, paliwo 22%, materiały do produkcji rolnej 22%, do tego część wydatków rodzinnych typu napoje - po drugiej stronie rolnik odprowadza do US ze swoich faktur 6%). 
Jeśli taki rolnik kupi maszynę/ciągnik to wyda nie mniej jak 50 tyś ... i już dodatkowe 10k z VAT. 
Oczywiście większość rolników jest niedoinformowana i niedouczona i boi się przejść na VAT. 
Jak się skupię to może przygotuję szerszy materiał na ten temat bo pochodzę z rodziny rolniczej, która aktualnie ma przychody na poziomie 200-400tyś rocznie z około 25 ha.

S_P_E_C 2010-08-31

Dźwięk do gry można wyciągnąć ze starej zręcznościówki "Contra". Aż łezka się w oku zakręci. 
 
Pozdrawiam, 
S_P_E_C

zielaty 2010-08-31

czy jest sens robienia serwisu z linkami do blogów, gdy mamy Google Reader? 
reader.google.com 
polecam!

Eyjafjallajokull 2010-08-31

Zwykle dziennikarze licytują się jak najwyższymi liczbami (ofiary tsunami, holocaustu, powodzi). Tutaj CELOWO to zaniżono. Nie ma mowy o niedbalswie - nawet kontrolowanym. Ten sam zabieg robi się przy podawaniu liczby uczestników marszu na rzecz przywrócenia kary śmierci czy na rzecz życia i rodziny. 
Kontrolowanym niedbalstwem mogła być jednak informacja o propozycji opodatkowania kościołą. Obie gruby (antyvatowcy i "krzyżacy") to przeciwnicy rządu, tutaj jednak próbowano ustawić ich przeciwko sobie.

Michał Łabuś 2010-08-31

Celowo zaniżyć to mógł ewentualnie ktoś w PAP-ie (choć ja w to nie wierzę). Natomiast cała reszta mediów zacytowała to po prostu bez sprawdzania. 
O opodatkowaniu kościoła mógł powiedzieć dziennikarzowi jakiś przechodzień - antyklerykalny przeciwnik krzyża, który przyszedł się tam pospierać z krzyżocholikami. Zobaczył, że jest jakaś demonstracja to się podłączył. Przecież było tam też wielu przypadkowych ludzi. 
Nie popadajmy w paranoję wszechogarniających spisków. Takich Budzichów jest naprawdę niewiele, bo utrzymanie rozległej agentury kosztuje, a tego państwa na to nie stać. Większość dziennikarzy to uczciwi ludzie, którym po prostu brak wiedzy ekonomicznej. Jeśli jednak się im spokojnie wytłumaczy nasze stanowisko będą nas pokazywać inaczej. Nauczmy się wykorzystywać media do promocji ruchu wolnościowego, a nie obrażajmy się na nie bo coś tam z braku wiedzy lub lenistwa przekręcą.

Eyjafjallajokull 2010-08-31

Nie wiem czy większość jest uczciwa, wiem natomiast, że każdy dziennikarz polityczny sam ma jakieś poglądy. Najczęściej pokrywają sie one z linią programową gazety. Oprócz tego dziennikarz jak każdy człowiek chce minimalnym wysiłkiem odwalić swoją robotę. W przypadku podanym w audycji dziennikarz (od którego później kopiowano informacje) poukładał sobie uzyskane informacje w taki sposób by pasowało to do jego (lub redakcji) przekonań. W przypadku jego stosunku dawało się wyczuć ignorancję wobec istoty demonstracji. 
Spisek to oczywiście nie był. Bo nie musiał. 
Tak samo jak spiskiem nie jest mechaniczne dawanie UPRowi 1-2%owego poparcia w większości sondaży (na równi z KPEiR czy Partią Kobiet!). 
Kontestacja i koliber nie są jeszcze traktowane przez "nich" jako poważne byty. Do przkroczenia punktu krytycznego jest jeszcze daleko. 
 
A co do finansowania SS: państwo finansuje służby tylko w pewnym stopniu (część pozycji w ust. budżetowej dot. finansowania resortów siłowych). W większości jednak SS finansują sie same (afera "Zelazo", inwestycje KGHM (oficjalnie) w Kongo...).

Marcopolo 2010-08-31

Michał Łabuś, napisałeś: 
"Nauczmy się wykorzystywać media do promocji ruchu wolnościowego, a nie obrażajmy się na nie bo coś tam z braku wiedzy lub lenistwa przekręcą." 
Nie coś tam przekręcą tylko robią mi wodę z mózgu i na dodatek za MOJE PIENIĄDZE!!! 
 
Po co mamy uczyć się wykorzystywać media w których jak piszesz pracują niedouczone cymbały na dodatek leniwe. Jako myślący i wiedzący przejmujmy te media. Jak widać nikt tam nad niczym nie panuje, a redaktor głównego wydania nie wie nawet co jest zakresem jego obowiązków. Michał ty jesteś Hare Krishna i kochasz wszystkich. Ja nie i nie zgadzam się żeby leniwi ignoranci byli na moim utrzymaniu. Czas na OCZYSZCZENIE SIE Z TVP. Telewidzu Obudż się! Wyrzuć telewizor - Włącz KonteStację 
 
Eyjafjallajokull, Wiesz ilu ludzi pracuje przy jednym wydaniu panoramy??? Czy uważasz że dziłają bez porozumienia i bez myślnie??? Czy uważasz że Panorama nie ma określonego profilu politycznego w pokazywaniu "prawdy"??? Czy uważasz że redakcja Panoramy działa bez planu??? Jeżeli na powyższe pytania odpowiesz NIE to spróbuj określić jednym słowem ten typ działania? 
Im biedniejsze państwo tym ma potężniejsze SS. 
Dwno temu gdy USA było mocne działały podstawowe służby, dzisiaj jest ich bez liku nie licząc służb wojskowych to FBI, CIA, NSA, DEA, ATF, ICE, USSS and Homeland Security i wszystkie mają nadzwyczajne uprawnienia.  
To samo w Polsce, panstwo biednieje służby kwitną.  
Wszystko dla bezpieczeństwa obywateli oczywiście. Rząd decyduje nie tylko o tym jak masz żyć, ale jeszcze kto ma żyć a kto nie!!!

Eyjafjallajokull 2010-08-31

Marcopolo: Co innego Panorama a co innego dziennikarz, który musi wykonać plan dnia sklecić jakiegoś njusa z ostatnich wydarzeń w mieście. 
Przecież napisałem powyżej, że każda gazeta polityczna ma określony profil ideologiczny, TVP, Polsat czy TVN - również.  
Jednak spisek to jeszcze nie był bo być nie musiał. Porównaj wagę tej nierzetelności z tym co zrobił Urbański przy (użyciu Lichockiej) z Korwinem w czasie kampanii w 2007 roku ('Ignoruj', 'zmień temat'). 
 
Co do siły SS. NIE MA zależności przyczynowo skutkowej ani nawet korelacyjnej miedzy zamoznością państwa a siłą SS. Najsprawniejsze SS ma prawdopodobnie MOSSAD, jednak Izrael nie jest biednym krajem. 
Gdyby taka zależność istniała to Mozambik, Haiti czy Burkina Faso wykradłyby Stanom Zj. AP więcej tajemnic wojskowych niz wywiad CHRL.

Marcopolo 2010-08-31

Eyjafjallajokull, OK czy duży czy mały mechanizm ten sam. Każda manipulacja prawdą jest spiskiem przeciw niej. Co do SS miałem na myśli proces ubożenia państwa takiego jak USA. Gołym okiem widać przyrost SS i wzrost agresji policji w trosce o bezpieczeństwo obywatela. Israel to osobna kategoria bytów politycznych, ale doskonały przykład że nie istnieją żadne teorie spiskowe TYLKO SPISKOWA PRAKTYKA (www.youtube.com !!!

EstEst 2010-09-01

Co do planszówek, to się polecam jako mały ekspert (dużo to może nie mam, jak na znajomych planszomaniaków, ale ze 20-30 wygrzebię). To, że większość po angielsku chyba we współczesnych czasach nie przeszkadza. Był to mój mały pomysł na oparcie na tym pierwszych spotkań krakowskiego Kontestklubu. Ale o tym wkrótce... 
 
8 osób na 3 godziny. Hmm... ciasno trochę przy jednym stole, ale może Saboteur, Cytadela, Once Upon A Time, Cash and Guns? Krótkie, ale można kilka(naście) partii z rzędu zagrać. 
 
A zrobienie dobrej planszówki to nie jest prosta sprawa. Myślę, że przy spotkaniu o tym pogadamy.

pepe 2010-09-01

@Jimmy_CSF 
Chyba poczułeś się jakbym chciał Cię obłożyć jakimś dodatkowym podatkiem:D 
Jak piszę przenosić to mówię o powszechnej ściepie w kontekście zmowy, przenosić wciąż, 'odciążać grupę', faworyzować, zabierać innym. W imię czego? 
Mówię o układzie w którym każdy ma swoją działkę, każdy ma kogoś do połechtania, także Ciebie Jimmy. 
Na pewno nie mogę się Tobie równać jeżeli chodzi o znajomość materii o której piszesz ale coś tam liznąłem na rolnictwie (w praktyce toże, ostatnio 3 dni wyciągałem dorodne pyry, zanim się rozlało). 
 
Widzę że również Eyjafjallajokull jest uczulony na 'spiski'. Wyraz ten bardzo polubiłem od czasu jak stał się symbolem Ciemnogrodu. Spisek powinien być zarezerwowany dla prawdziwie wyszukanych i podstępnych intryg ale ma jakiś taki ładunek nie do prz ce nie nia że aż trudno z niego nie skorzystać. 
 
@Eyjafjallajokull bardzo elokwentnie nazwałeś rozwolnienie profilem ideologicznym. 
Zapewne ten profil opiera się na tym że "każdy człowiek chce minimalnym wysiłkiem odwalić swoją robotę"(? mów za siebie).

Jimmy_CSF 2010-09-01

@pepe 
Jeśli chodzi o faworyzowanie grup do zgadzam się z Tobą w 100%. Każda opcja polityczna, tudzież medialna, faworyzuje pewne grupy społeczne dla zyskania głosu/widza. Wiwat d***kracja.

Słuchacz 2010-09-01

MARTIN&HUGO 
 
Tak sobie pomyślałem,że ciekawym pomysłem byłoby wydrukowanie naklejek z logiem kontestacji, najlepiej jakiś prowokujących (np jakiś napis w stylu JEŚLI NIE RADIO MARYJA TO TYLKO KONTESTACJA) , które przyklejałoby się na tył samochodu, coś na wzór naklejek MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE, ostatnio je widzę na co drugim aucie. Gdyby w ten sposób kontestatorzy działali promowaliby radiostację w każdym momenice doby, stojąc w korku ,będąc w biurze czy na uczeli,kiedy auto jest zaparkowane. 
 
Wiadomość nie wymaga komentarza.

Tailor 2010-09-01

Słuchacz: Nie bardzo można używać nazw innych "marek" we własnych reklamach...

Maciej mediafun Budzich 2010-09-02

Pomysł z sekcją na wartościowe blogi jest bardzo fajny, nawet nie potrzeba do tego wielkiej gimnastyki. Sam stosuje to z powodzeniem na swoim blogu (blog.mediafun.pl) jako „prasówkę” blogów branżowych – lista blogowych rssów podpięta pod google readera i udostępniona jako publiczny kanał – działa sprawnie (chociaż nie wyświetla pełnych nazw blogów). 
  
Co do liczby uczestników na pikiecie – popełniłem na ten temat wpis www.blog.mediafun.pl - trochę mnie zdziwiło, że niektórzy obrażali się na nierzetelność papu, bo podała kilkadziesiąt osób. Ale słuchałem audycji tuż po pikiecie... i liczby padały jeszcze bardziej nieprawdziwe... bo uczestników miało być ponad 500... więc kto bardziej przegina? Wolałbym zamiast lukru jednak prawdziwe informacje, byłem sam na miejscu i 150-200 osób to maks – to też uważam za sukces organizatorów. Szkoda tylko, że temat pikiety i wątku VAT podczas audycji znudził się po połowie i bardziej podniecił słuchaczy wątek „w jakie grać gry”. 
  
Poziom dziennikarstwa to faktycznie temat na zupełnie inną bajkę – zróbcie kiedyś o tym program. Dzisiaj każdy może być dziennikarzem, jak tylko przyjmie głodową pensję, a już po roku jest szansa, że będzie robił materiał na okładkę (w przypadku prasy drukowanej) – kiedyś o tej sytuacji mówił jeden z redaktorów naczelnych na konferencji branżowej. W niektórych tytułach w Australii lokalne wydarzenia redagują... Hindusi z biur w Indiach, bo to taniej wychodzi :-) telefon (skype), relacja, zdjęcie ze stocku niż wysyłanie etatowego dziennikarza na miejsce wydarzenia...

Michał Łabuś 2010-09-02

Co do tego, że było góra 200 osób na demonstracji pełna zgoda. Ja zresztą nigdy nie twierdziłem inaczej, więc nie muszę się tłumaczyć. Czy to dużo czy mało rzecz względna. Temat gier planszowych też mnie, mówiąc eufemistycznie "nie podnieca". 
 
"Widzę, że mam tam swój stały fanklub wierzący że jestem agentem zatrudnionym przez rząd Tuska aby zniszczyć organizację od środka, i zarabiam na tym całkiem niezłą kasę." 
Za członka żadnego fan clubu się nie uważam. Nie twierdziłem też, że został Pan oddelegowany do zniszczenia jakiejś konkretnej organizacji nieprzychylnej obecnej władzy tylko do monitorowania całego internetu, indeksowania takowych organizacji i w momencie zwiększenia ich znaczenia dokonania ewentualnej próby ich zmarginalizowania poprzez ośmieszanie i nierzetelne informowanie o ich poczynaniach. Wymieniłem też konkretne przesłanki, które utwierdzają mnie w przekonaniu o możliwości Pańskiej współpracy ze służbami wspierającymi obecny rząd: 
a) podczas Pana pierwszego telefonu do Kontestacji jaki miał miejsce tuż po słynnej debacie z internatami, przyznał Pan, że służby związane z premierem nigdy nie dopuszczą do publicznego (przed kamerami) skonfrontowania premiera z kimś kto mógł by mu zaszkodzić pod względem pr-owym. Jeśli tak to jak mam uwierzyć, że nie powierzyli oni prowadzenia debaty osobie sobie przychylnej? Zaproponowaniem prowadzenia debaty osobie niezależnej ryzykowali przecież, że może ona w końcu, grzecznie zwrócić uwagę Panu Boniemu, iż każdy ma tak samo ograniczony czas na swoją wypowiedź(która notabene było w istocie długim monologiem o niczym). 
b) fakt zaproszenia do zorganizowania debaty z państwowym urzędnikiem, który wyraził wolę spotkania się ze swoimi wyborcami komentuje Pan jak osoba, która chce się temu urzędnikowi podlizać, a nie jak osoba neutralna. To oczywiście moje subiektywne odczucie. Każdy może to sam ocenić: 
www.youtube.com 
c) Po debacie mówi Pan, że to Pan decydował o doborze uczestników. Następnie dzwoni Pan do Kontestacji i na proste pytania "dlaczego nie zaprosił Pan Martina?" mętnie tłumaczy Pan, że według służb związanych Martin nie jest godzien debatować z takimi osobistościami, by w kolejnych zdaniach mówić o tym, że jest Pan zbyt zmęczony organizacją debaty by odpowiedzieć na to pytanie, ale jak tylko odpocznie, w przeciągu kilku dni dokładnie wszystko Martinowi wyjaśni. Jak Pan wytłumaczy takie rozdwojenie jaźni w czasie jednej audycji?:) 
d) przez wiele miesięcy oczywiście nic Pan Martinowi nie wytłumaczył.:) 
e) nagle, po kilku miesiącach pojawia się Pan na naszej pikiecie, nagrywa ją i tak komentuje: 
blip.pl 
dobrze wiedząc, że Korwin nie był organizatorem akcji i że akcja zaczęła się bez niego. Ponadto sprowadzenie merytorycznych głosów, że podwyżka podatków zarżnie gospodarkę i że Tusk obiecywał, że żadnego podatku nie podniesie do "śmiesznych okrzyków" uważam za chamską, bezczelną manipulację. Bo jak to można inaczej nazwać Panie Marcinie? Czy według Pana opisanie Pańskiego bloga: 
"słabo, kilka komentarzy, Stokłosa, Tymochowicz i śmieszne wpisy" 
nie byłoby czasami jawną próbą ośmieszenia i wprowadzenia innych w błąd odnośnie tego czym się Pan na swoim blogu merytorycznie zajmuje? 
 
"A to ja mam sprawę do Martina czy Martin do mnie?" 
To Pan coś obiecał Martinowi a nie odwrotnie. Kultura wymaga tego, że jak coś się obiecało to na osobie, która się do czegoś zobowiązała ciąży obowiązek wypełnienia tego przyrzeczenie. 
 
"Równie dobrze jak on mnie widział na pikiecie to mógł podejść i zapytać... dlaczego tego nie zrobił, czegoś się obawiał??" 
Może miał jeszcze podejść i grzecznie poprosić żeby w końcu po kilku miesiącach spełnił Pan swoją obietnicę? Jest pan mistrzem w odwracaniu kota ogonem.:) 
 
W każdym bądź razie dopóki nie wyjaśni Pan konkretnie nie wyjaśni moich powyższych wątpliwości nadal będę Pana traktował jako osobę w jakimś zakresie związaną ze służbami sprzyjającymi obecnemu rządowi, oddelegowaną do monitorowania całego internetu. 
 
"Gratuluję fantazji i współczuję życia w takim stanie ciągłego zagrożenia, gdzie agent czai się za każdym rogiem." 
Podejrzewanie każdego kto się w jakiejś sprawie nie zgadza z poglądami głoszonymi w Kontestacji o celową działalność dywersyjną to jakiś kompletny nonsens. Przecież ja wyraźnie napisałem, że z wszystkich osób, które przewinęły się przez Kontestację o jakąś formę agenturalnej działalności posądzam tylko Pana. Ponadto swój pogląd uzasadniłem konkretnymi przesłankami, na które Pan nie raczył odpowiedzieć.  
Bycie agentem samo w sobie nie jest czymś złym. Zależy o jaką sprawę się walczy. 
Jeśli zaś chodzi o "stan ciągłego zagrożenia" to coś takiego u mnie występuje. Autentycznie boję się tego co będzie, gdy stanie się według mnie to co nieuniknione, czyli gdy to państwo w końcu zbankrutuje. Nie jestem idiotą i wiem, że to pociągnie za sobą bardzo złe konsekwencje. O tym jak bardzo złe mogą one być boję się nawet myśleć... 
 
"W sumie idąc tym tropem, to Kontestacja nie potrzebuje żadnego agenta – słuchacze sami sobie wymyślą bajkę i wprowadzą zamęt w swoich szeregach i znajdą sobie czarownicę do spalenia, wystarczy odpowiednio pokolorować informacje." 
Mam nadzieję, że jednak uda mi się temu zapobiec.:) Zresztą już na ten temat wystarczająco pisałem w jednym ze wcześniejszych komentarzy, więc nie będę się powtarzał. 
 
"Sam chętnie oddam całą kasę, którą do tej pory dostałem od rządu za swoją agenturalną działalność na potrzeby i rozwój Kontestacji." 
Wolałbym żeby zamiast składać kolejne czcze obietnice najpierw wypełnił Pan pierwotną.:)

Claude mOnet 2010-09-03

Piszę za siebie, jako anonim, ale większość tutaj na Kontestacji mnie zna.  
Nie ujawniam się, gdyż hobbystycznie zajmuje się spiskami, nie tak małymi jak ABWera, czy ogólnie POlandia, ale jak UFO, czy Free Energy (niestety wydają się to śmieszne sprawy, ale dzięki temu co wiem, są to bardziej niebezpieczne rejony wiedzy). 
 
10 lat temu działałem w ekstremalnych, polskich ruchach społecznych i zdarzały się próby zastraszeń, a nawet propozycji finansowych. Tylko naiwny wierzy w to, że: 
- władza chce dobrze dla ludzi, 
- agenci nie zajmują się społeczeństwem, a szczególnie organizacjami które sprzeciwiają się polityce rządu, 
 
Gdyby Solidarność byłą bardziej zapobiegliwa pogoniła by Bolka i innych szmaciarzy - dzięki temu nie musiałbym wyjeżdżać z Polski i dawno byłoby po lustracji... 
Właśnie dlatego walczę z agentami, którzy według Pana Budzicha nie istnieją lub nie zajmują się organizacjami anty-rządowymi. Naiwność godna pożałowania. 
 
Dzisiaj mamy niewiele mniej agentów i "życzliwych" osób niż za komuny! 
 
@ Pan Maciej Budzich (26) 
 
Nie wiem czy jest Pan agentem czy nie, to wie tylko Pan i ABWera - nie ma dla mnie różnicy, czy jest Pan "pożytecznym idiotą", czy agentem. W obu przypadkach rozsiewa Pan zło, które uderza w nas, wolnościowców, a z drugiej strony pozwala rządzącym robić dowolne rzeczy. 
Niech Pan się zajmie swoim blogiem, rozwija swoją agencję dziennikarsko-szkoleniowo-reklamową i nie szkodzi, bo kto zło "sieje" ten zło w przyszłości "zbierze"... 
 
@ Michał Łabuś (27) 
 
W 100% się zgadzam, ale ja idę dalej w poszukiwaniach spiskowych. Dlaczego? O tym powiedziałem wcześniej. 
Za tydzień pojawi się w moim podcaście Teoria Chaosu pełny wywiad (na razie jest połowa) ze znanym ufologiem, w którym dokładnie jest przeanalizowana przez niego sprawa agentów w organizacjach ufologicznych (i ogólnie organizacji społecznych).

Claude mOnet 2010-09-03

@ Pan Maciej Budzich (26) 
 
Nie chodzi tutaj o liczbę uczestników, ale drwiący, prześmiewczy i kłamliwy ton Pana wypowiedzi. Zrobił Pan więcej złego niż notka PAPu (bo w Internet jeszcze ludzie wierzą, PAPowi od dawna NIE!).

Mateusz z Kanady 2010-09-03

Pisze przed przesluchaniem bo jestem na wakacjach i mam zaleglosci wiec nie wiem czy to bylo poruszone w audycji.  
 
Czy media klamia? Oczywiscie. 
 
Czy klamia o was? No jezeli tak to gratulacje. Znaczy ze juz wola was nie ignorowac i raczej staraja sie pomniejszac wasze wyniki. Czyli awansowaliscie. Poczekajcie az medioci beda was demonizowac – to bedzie nastepny awans i dowod ze was sie powaznie boja.  
 
Jak mysla medioci? Radze przeczytac dwie ksiazki Bernie Goldberga "Bias" i "The Slobbering Love Affair". One analizuja amerykanskie media ale jak juz wczesniej mowilem PZPO niewiele sie rozni od oslizglych Clintonistow a klaskajace im media sa tez do siebie bardzo podobne.  
 
Dodam jeszcze ze w Stanach media najpierw twierdzily ze ruch Tea Party protestujacy szalencze wydatki rzadu to banda nawiedzonych krzykaczy a teraz raptem nie bardzo wiedza czemu demokraci sraja pod siebie na mysl o nadchodzacych wyborach.

Mateusz z Kanady 2010-09-03

Sorry ale nie rozumiecie mediotow. To ani spisek ani glupota. To zwyczajne zapatrzenie w siebie lewackiego "intelektualisty". A raczej intelektualnego karla. To nie ideowcy bo ideowcy moga sie poswiecic dla idei, to kazelki leczace swoje kompleksy wmawiajac sobie ze cos tam robia dla slusznej sprawy wiec naleza sie im brawa od motlochu. 
 
Przychodzi mediota na wasza pikiete. Slucha i mysli (mysli to okreslenia relatywne, on mysli jak psy Pawlowa mysla) "Ci ludzie chca mniej podatkow czyli nienawidza biednych. " wraca do biura, i sprawdza tego tam Lechowicza. "O to ten co spiewa ze mu samotne matki zabieraja pieniadze ze sprzedazy plyt.  
 
I jeszcze ten jego Kosinski co to pewnie piraci plyty Lechowicza zeby podatkow nie placic.  
 
No tak kapitalisci co nie placa podatkow na pomoc biednym. Dam ja wam." 
 
No i siada taki mediota przed klawiatura i przekonany ze pomaga slusznej sprawie mysli dalej. "No do tego co mowili to jest mi sie ciezko przyczepic. Ale sie zaczaili – napewno cos ukrywaja bo oni tak zawsze!  
 
No to przynajmniej napisze ze bylo ich mniej. Nastepnym razem mniej ludzi przyjdzie, zwlaszcza jak sie odemnie dowiedza ze tam nikt nie przychodzi wiec w zasadzie to nie klamstwo. 
 
Aha dodam jeszcze ze chca opodatkowac kosciol. Pewnie chca bo oni tymi maherami (tymi co trzeba ich bronic przed samym soba) gardza. A wiadomo kosciol to mahery.  
 
No a poza tym to pomagam ciezko pracujacym pracownikom socjalnym/spolecznym ktoreych ten Lechowicz nazywa biurwami."  
 
I dzieki temu, z czystym sumieniem i poczuciem dobrze spelnionego obowiazku, przekonany ze pomogl slusznej sprawie mediota kladzie sie spac. I spi spokojnie... 
 
 
 
... szkoda tylko ze sie chuj obudzi.

Mateusz z Kanady 2010-09-03

Aha maczety sa popularne bo sie fechtunku nie trzeba uczyc zeby byc z nimi skutecznym – patrz Afryka. Polecam bardzo Cold Steel Kopis Machete: ksztalt po starozytnym Spartanskim mieczu www.trueswords.com Udezenie jak maczuga bez problemu lamie konczyny a szpic spokojnie przebija pluca albo bebechy.

Mateusz z Kanady 2010-09-03

"Tadeusz z Kanady"... "Tadeusz" a zeby ci tlumik urwalo i chomik lutownice zjadl. . :p

Maciej mediafun Budzich 2010-09-03

@Michał Łabuś: 
Panie Michale, przeczytałem Pana wywód, listę zarzutów i poszlaki, 
które Pan zebrał, jestem pod wrażeniem, naprawdę, mocno przejął się 
Pan swoją misją. Właściwie wyjścia mam dwa - albo poważnie je 
potraktować i tłumaczyć się z każdego zarzutu (poszlaki), że nie 
jestem wielbłądem - ale wtedy wejdę w pańską bajkę i pewnie będzie to 
kolejna dla Pana potwierdzająca poszlaka - szkoda na to czasu. Mogę 
też to obśmiać, bo z natury jestem pogodnym człowiekiem, z dystansem 
do siebie - taka bajka na mój temat to naprawdę dobra lektura... 
przerażające jest jednak to, że Pan traktuje to całkiem poważnie, jako 
misje i zadanie obronne kraju. W tym zderzeniu podejść też, nie 
znajdziemy płaszczyzny porozumienia. 
 
Wybrałem trzecią możliwość - odpuszczam walkowerem. Zabrał Pan taką 
ilość poszlak i tak dopasował , że każdy mój ruch, tekst wypowiedź 
(również ten komentarz) przysłuży do budowania kolejnych hipotez. 
Każde zdanie, zachowanie czy nawet wyraz można dopasować do swojej 
wizji, prawda? Weźmy moje blipnięcie o pikiecie i określeniu "śmieszne 
hasła", Pan  wyraz "śmieszne" odczytał jako "żenujące" "niepoważne", 
mające zdyskredytować całą imprezę, natomiast ja użyłem go w 
kontekście "zabawne hasła", bo hasło "niskich podatków dla ojców i 
matków" :-) autentycznie mnie rozśmieszyło... widzi Pan, jeden wyraz, 
i dwie różne interpretacje. Nie wiem czy Pan był na tej pikiecie, ale 
atmosfera naprawdę mi się podobała, sympatycznie, na luzie, bez 
chorych emocji - pisałem o tym na blogu. Proszę, pamiętać, blip to 160 
znaków, spontanicznego komentarza "tu i teraz" z miejsca zdarzenia - 
dobudować znaczeń do tak krótkiego komunikatu można zawsze wiele. 
 
W swojej kolekcji poszlak nie zanalizował Pan motywów nagrania przeze 
mnie filmu z pikiety (który jak się okazało, stał się często oglądanym 
i wiarygodnym dokumentem z imprezy) - chętnie się dowiem jakie tutaj 
miałem motywy nagrywając go i umieszczając w sieci - promocja imprezy, 
dyskredytacja, archiwum dla rządu?. To inny temat, ale organizatorzy 
zawalili sprawę PR-u pikiety i potem zostało tylko obrażanie się na 
media - ale skoro dla wielu jestem wrogiem kontestacji, to nie na 
miejscu chyba będzie udzielanie rad wizerunkowych. 

Skoro śledzi Pan tak, moją aktywność, to nie wiem skąd zarzut, że 
"nagle się pojawiłem" na pikiecie (kilka dni wcześniej "nagle" 
pojawiłem się pod krzyżem - proszę obejrzeć, którą stronę dyskredytuję 
w tym oburzającym dokumencie? 
www.youtube.com - robota dla rządu, prawda? 
W sieci działam praktycznie non-stop zajmując, komentując wiele spraw 
i projektów, więc również to "nagle się pojawił" naprawdę mnie 
rozśmieszyło.. 
 
Proszę przeanalizować więcej poszlak, a nie tylko te, które pasują do 
pańskiej hipotezy, jeśli pan tak śledzi moją aktywność znajdzie pan 
wiele informacji, dowodzących że moja sytuacja, projekty i inne sprawy 
na głowie raczej misję "monitorowania całego internetu, indeksowania 
takowych organizacji i w momencie zwiększenia ich znaczenia dokonania 
ewentualnej próby ich zmarginalizowania poprzez ośmieszanie i 
nierzetelne informowanie o ich poczynaniach" wykluczają wypełnienie 
tego zadania. 
 
Ale to już chyba za wiele, tak jak pisałem na początku, zaczynam 
wpadać w tłumaczenie się, że nie jestem wielbłądem i wchodzić w pańską 
wizję świata - a Pan i tak ma swoje poszlaki. 
 
Obaj wiemy, że tak jak strony zebrane pod krzyżem, tak i my nie 
przekonamy się do swoich racji, Pan będzie trzymał się zdania że 
jestem agentem, ja będę stał przy swoim zdaniu. 
 
Odpuszczam, szkoda klawiatury i przerzucania się komentarzami, życzę 
wytrwałości w pańskiej misji i pokaźnej kolekcji kolejnych poszlak - 
nie będę reagował ani dyskutował na pańskie zarzuty o mojej 
agenturalnej, wywrotowej czy jakiejkolwiek pracy na rzecz rządu - ma 
pan moje pozwolenie aby nazywać traktować mnie jako agenta. Również 
dyskusje w komentarzach sobie odpuszczam - jeśli ma Pan do mnie jakieś 
pytania albo poszlaki które trzeba niezwłocznie wyjaśnić proszę do 
mnie zadzwonić (z bezpiecznego telefonu najlepiej). 
 
Proszę pozwolić abym sprawa z Martinem została załatwiona między nami, 
na zasadach, które odpowiadają obu stronom, nie trzeba tu pośredników 
ani poganiaczy.

Syn Kastrata 2010-09-09

Takich gier jest dużo bitwaokrzyz.pl

michał 2010-09-18

ksiegarniaprzedsiebiorcow.pl tu znajdziesz dobre książki 
polecam

Adamo 2013-09-04

Gry planszowe w super cenach gryplanszowe-basanti.pl - zapraszam!

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Premier znowu bredzi (2) - 2 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 4 tygodnie temu

Czy to już komunizm? (2) - 5 tygodni temu

Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 7 tygodni temu


Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 6 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 9 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temuIle zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt