Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-04-28

Hugo spowiada się ze swojego życia

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Z prawdziwą kobietą i prawdziwym mężczyzną w jednej audycji. Dodatkowo z prezentem dla tych, którzy dotrwają do połowy audycji... Bo miał dziś urodziny.

KOMENTARZE

Kamyk 2015-04-28

odnośnie początku audycji: 
Hugo, ja wiem, że bardzo starasz się w wielu audycjach udowadniać to- w myśl polskiej zasady- "nie znam ale się wypowiem" (pierwsze z brzegu- tematy związane z transportem w mieście i urbanistyka), ale nie sil się na udowadnianie, że nie można zrobić z związków nieorganicznych, substancje organiczne, należące do "życia". Można produkować np aminokwasy, ostatnio naukowcy wyprodukowali nowe DNA- co w audycji wyraźnie zaprzeczyłeś. W niedalekiej przyszłości mówimy o syntezie białek na skale przemysłową z wykorzystaniem paru metod. Powodujesz się na naukę, a sam masz mylne pojecie o rzeczywistości. Do 1828 roku istniało przekonanie że związki organiczne są nie możliwe do utrzymania w sposób sztuczny, tylko żywe organizmy mogą je produkować. Dziś połowa chemii to chemia organiczna. Polecam nadrobić zaległości z XXI wieku, choćby jakieś pojecie o biologii molekularnej bądź biologii syntetycznej i czym obecnie sie zajmuje i jakie sa perspektywy najbliższej dekady/cele 
pozdrawiam.

HueHue 2015-04-29

@1 Plan na dziś: zaorać wierzącego - done xD 
 
Ostrzegam wszystkich, że w 1:25h można się zaskoczyć, a nawet doznać uszczerbku na zdrowiu. 
 
Ja się zastanawiam, czy te wszystkie stałe koszty związane z utrzymaniem kontestacji są faktycznie takie niezbędne? 
Wiem jak ludzie kombinują, gdy zakładają jakieś małe radyjka internetowe (co prawda o wiele gorszej jakości) i wychodzi to dość tanio. 
Kiedyś, faktycznie mogło to się wiązać z sporym wydatkiem, ale dziś można wynająć sobie naprawdę tanio, trochę przestrzeni w chmurze (50-150zł/mc zależnie od opcji) i nie martwić się o zasoby potrzebne do streamingu dla tylu osób. 
Ile ważą wszystkie audycje? Bo tak sobie szacowałem, że to z 250GB danych.

Hugo 2015-04-29

ad 1. 
Po pierwsze nie mówiłem o kontrolowanej syntezie białek, ale o abiogenezie, czyli spontanicznym powstaniu życia. A tego nie udało się nigdy tego udowodnić. Wciąż przytaczany jest jeden, tandetny eksperyment Millera, gdzie jedyne co udało się stworzyć w sposób spontaniczny to parę aminokwasów. A i to w sposób sztuczny, bo je przechwytywano i umieszczano w "bezpiecznym środowisku".  
 
Do poziomu białek nawet się nie zbliżono, a dodatkowo powstały aminokwasy lewo i prawoskrętne, czyli niezdatne do powstania życia. O DNA nawet nie ma co mówić.  
 
Ja zdaje sobie sprawę, że w sposób kontrolowany można odtworzyć wszystko, co już istnieje stworzone przez "naturę", lub "Boga". Na tym de facto polega wynalazczość. Problem jest w tym, gdy zakładamy, że coś miało powstać przypadkowo.  
 
A jak mi pokażesz, że ze związków chemicznych stworzono, gdzieś żyjącą komórkę, nawet w sposób czysto kontrolowany, to zrewolucjonizuje to obowiązujących parę praw fizyki.

Hugo 2015-04-29

ad 2. 
No patrz pan, że te 40 tys. przedsiębiorców słucha KonteStacji z takimi kosztami stałymi, a nie tamtych radyjek wydających 100 zł. ciekawe z czego to wynika...

Mateusz 2015-04-30

Hugo! 
Czym się różni artysta od człowieka/firmy który coś wynajduje? Oboje tworzą coś nowego, oboje chcą czerpać z tego korzyści i oboje będą mieli mniejszą motywację żeby tworzyć dalej w przypadku braku własności intelektualnej?

Faraday007 2015-04-30

@5 
Wiesz że przy obecnej technologii moglibyśmy skutecznie leczyć choroby genetyczne i raka. Znane są wszystkie rozwiązania techniczne żeby takie terapie opracować i wdrożyć.  
Jedyne co powstrzymuję nas przed pokonaniem nowotworów jest prawo patentowe. Każdy chce mieć swój kawałek tortu a podmiotów jest zbyt dużo, jak się do tego doda jeszcze koszty wdrożenia to już można zapomnieć. Później koszt terapii dla jednej osoby wynosi ponad 1 mln dolarów. Wszystko prze patenty co trwają po 50 lat. 
 
Wiem ze troszkę w nie temacie, ale boli mnie to jak ktoś chcę bronić prawa do własności intelektualnej.

Mateusz 2015-05-01

@6 Nie mam takiej wiedzy, ale ufam że tak jest.  
Poza tym chyba jesteśmy po tej samej stronie jeśli chodzi o prawa do własności intelektualnej. Moje pytanie dotyczy tylko tego czym się różni grajek od inżyniera. Dla mnie sprawa jest prosta jeżeli własność intelektualna istnieje to powinna dotyczyć każdego, bez żadnych limitów czasowych. Jak ktoś ma coś na własność to nie ma mowy że po 20 latach już to nie będzie jego (wówczas mamy do czynienia z wypożyczeniem). Albo nie ma własności intelektualnej.  
Żeby nie było uważam że słowa "właśność" i "intelektualna" występujące obok siebie są jakimś oksymoronem.

RAdesign 2015-05-01

@1 Kamyk 
Tu już masz wiele postaw. Teoretycznie pośrednią, racjonalną postawą, jakiej można się spodziewać po bytach myślących, jest agnostycyzm, ewentualnie jakaś wariacja deizmu/naturalizmu. 
Z takim czymś może się zgodzić ktoś sceptyczny, ale i otwarty. 
Natomiast paradoksem jest, że wśród ludzi "wolnych" wielu utożsamia koncept boga wprost - z chrześcijaństwem albo katolicyzmem. 
Jest to dziwne - no bo dlaczego akurat to ? Nie ma przyczyny, poza warunkowaniem psychologicznym w dzieciństwie, jako że jest to jedna z najbardziej sztucznych religii, zlepek mnóstwa zapożyczeń z dawnych kultów, kultów wchłoniętych, nawet z systemów politycznych. 
Trudno powiedzieć, czy jest cokolwiek autentycznego w chrześcijaństwie, co nie zostało ukradzione od kogoś innego. 
Na pewno nie ma to nic wspólnego z ruchem przywódcy religijnego, niejakiego "Jezusa", który według - oczywiście - apokryfów - nawet nie umarł tak, jak w legendzie, tylko wyemigrował na wschód. 
To jest kolejna rzecz, która całkowicie rozwala powagę tego kultu - apokryfy. Czyli dzieła o identycznej autentyczności, które ktoś kiedyś później przekreślił decyzją cenzorską. Całkowicie uznaniową oczywiście. 
Postawa agnostyka jest tu chyba najbardziej wyważoną, gdyż nie wyklucza, zaś oddziela ten cały okołoreligijny bullshit kulturowy wymyślony w całości przez ludzi.

robsonic 2015-05-01

Ludzie! Zaden przedsiebiorca nie poprowadzi nikogo za reke zeby ktos otworzyl taka sama dzialalnosc i na pewno nie powie o swoich prawdziwych kosztach nikomu, a juz zwlaszcza jak biznesik zaiskrzy! Smiesza mnie ludzie pytajacy wprost o zarobki i sprawy kuchenne. I nie dziwie sie, ze Hugo nie odpowiada na pytania. Przeciez nie bedzie sobie chlopak strzelal w stope i dzielil sie informacjami, ktore na dluzsza mete moga mu zaszkodzic. Konkurencja przeciez nie spi. Zdobywajac taka wiedze, zapewne ryzykowal narazajac siebie na stresy, koszty i tracac czas. W zyciu nie ma nic za darmo. Jest wiedza, ktora czasami jest warta miliony.... Ale zeby to zrozumiec trzeba cos zrobic od podstaw, zaryzykowac, narazic sie, poswiecic sie, poprostu ciezko zapracowac i niekoniecznie osiagajac sukces...Pozdrawiam.

Mateusz 2015-05-01

RAdesign: proponuję poczytać literaturę naukową nt. kształtowania kanonu NT zanim się zaczniesz wypowiadać.  
 
Dla przykładu: większość apokryfów to dzieła gnostyckie z wieków II-IV bez związku z apostołami (dla porównania, do 95-100 roku n.e. kanoniczny NT był już spisany), teoria o Jezusie w Indiach wypłynęła na fali New Age w wieku XIX i nikt poważny jej nie uznaje, jakiekolwiek kontrowersje kanoniczne w NT dotyczyły głównie dwóch mało kontrowersyjnych ksiąg (Didache, Pasterz Hermasa) i o wszystkich tych rzeczach można się dowiedzieć przeglądając przez 15 minut wikipedię przed napisaniem posta.  
 
Zarzucasz innym bezmyślne powtarzanie cudzych wiereń, a sam święcie wierzysz w plotki rodem z "Faktów i Mitów". 
 
Dla tych co nie chcą powtarzać po innych, polecam: en.wikipedia.org 
 
Pozdrawiam!

Judgement 2015-05-01

@10 Mateusz 
Jest taka książka o nazwie "Wojna żydowska" Flawiusza wydana w języku polskim. Zapoznaj się z benedyktyńską dokumentacją Josepha Atwilla i zobaczysz, że to co nazywasz NT jest czymś w rodzaju szyderstwa z mieszkańców ziemi na której dziś znajduje się Izrael, Palestyna, Jordania.

Judgement 2015-05-01

@1 Kamyk 
Dając się wciągnąć w terminologię typu związki organiczne -nieorganiczne stawiasz się na z góry przegranej pozycji. 
 
Tak naprawdę zarówno kamień jak i np. mucha są zbudowane z tej samej substancji, która albo się rozprasza (tzw. entropia) albo się rozrasta w coraz to bardziej skomplikowane formy (negentropia). I niezależnie od tego czy ktoś intencjonalnie zbuduje negentropiczne warunki, czy powstanie ono przypadkowo tylko dlatego, że jakieś zwierzę przesunęło kamyk albo ktoś przypadkowo wydał jakiś zestaw dźwięków to skutek w postaci materializacji czegoś z tego oceanu eteru jest ten sam.

Mateusz 2015-05-02

@Judgement: Jest książka takiego ruskiego matematyka, Fomenki, który na podstawie paraleli między cesarzami Bizancjum a królami Anglii wysuwa wniosek, że średniowiecza i starożytności nigdy nie było, a całe piśmiennictwo z tamtych czasów sfałszowano w renesansie. Z tego co czytam na jego blogu, ten Joseph Atwill to podobne klimaty. Czyli: przekonujące jeśli ktoś nie wie o czym mówi ;-)  
 
Obecnie jest zgoda wśród badaczy, że część NT, a na 100% 1Tes (w którym już jest podstawowa nauka chrześcijańska o Jezusie, zmartwychwstaniu i ponownym przyjściu), powstała lata przed wydarzeniami wojny żydowskiej. Przy takiej chronologii teoria Atwilla nie ma kompletnie sensu.

Bezimienny 2015-05-03

SPROSTOWANIE :) 
Radio Wnet pozwala na słuchanie odcinków online. 
Być może opcja nie jest zbyt intuicyjna, ale jest ;)

Judgement 2015-05-04

@13 Mateusz 
 
Sprawa jest wielowątkowa. Więc tylko nakreślę ogólny schemat. 
To jest coś na zasadzie brania zdania po zdaniu z "Wojny żydowskiej" gdzie przywódcami buntu przeciwko Tytusowi są Szymon i Jan i porównaniu z wędrówką bohatera ewangelii. Ale wojnę żydowską trzeba przeczytać z ironią z tyłu głowy. 
 
A dlaczego szyderstwo, dlatego, że NT jest napisany dla ludzi, którzy nigdy nie będą w stanie się uniezależnić od Rzymu, na takiej samej zasadzie na jakiej np. komuna pozwoliła na stworzenie programu 3 polskiego radia, na takiej jak 100% ludzi zakładającej ruch rockowy w latach 60 to dzieci ludzi pracujących dla państwa. 
 
Sposób w jaki NT jest napisany wymusza nieustanne spuszczanie powietrza/emocji z ludzi. Trzymają się wspólnie tylko ci chrześcijanie, którzy polegają na czyjejś interpretacji tego tekstu. Dwie osoby, które wychodzą z dobrą wolą zawsze się pokłócą. Rzecz jest zrobiona intencjonalnie.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodnie temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 6 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt