Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2015-05-07

Impresje po moim rekordowym wystąpieniu

Nadający:

Opadają powoli emocje związane z wydarzeniem "Życie bez ograniczeń" w Poznaniu. Wydarzeniem najwi·kszym w Polsce i jednym z najwi·kszych na ·wiecie w 2015 roku. Spotka·o si· tam kilkadziesi·t tysi·cy osób, które s· otwarte i maj· marzenia. Mia·em zaszczyt by· jednym z Nich i dzi· podziel· si· z Wami swoimi obserwacjami:) Zapraszam!

KOMENTARZE

SOCZ 2015-05-07

Cześć, widziałem organizację od środka, bardzo mi się podobało, gratuluję też wspaniałego wystąpienia! 
 
Wygląda na to, że w pewnych sytuacjach lepiej się przygotować na 10% niż na 50%?:) 
 
Odpowiadając na pytanie. 
Uważam, że byłeś bardzo dobrze przygotowany, były też slajdy - a to co najmniej 50%, które odradzasz - więc jest to ok. 100% przygotowań po Twojej stronie, tym bardziej, że część z wystąpienia wiem, że wcześniej przećwiczyłeś na innych eventach. 
 
 
Skala wydarzenia była.. pokaźna:) 
 
Kuba, zgadzam się, że udział w dużym evencie wiele zmienia, widzę to też u mnie - "rykoszetem" bo ludzie mnie pytają o Ciebie. ;) 
 
Co do marketingu szeptanego vs. płatna reklama to zgadzam się, że w pewnych sytuacjach ten pierwszy wygrywa chociaż nadal mocno stargetowana reklama na FB więcej przyciągnie ludzi na lokalny event niż szeptane metody ale na dłuższy dystans "szeptanie" jest bez wątpliwości znacznie efektywniejsze. 
 
Jeszcze co do samego zorganizowania eventu to jest to olbrzymia odpowiedzialność, jeszcze dzień przed spotkaniem nie było do końca wiadomo czy Nick będzie, na miejscu, w trakcie myślę, że forma agendy pomogła nieco elastyczniej w ogarnięciu ew. nagłych zmian sytuacji.

Agnieszka Trafas 2015-05-07

Wystąpienie było cudowne i do dziś je wspominam;)  
Dziękuję :)

Emilia 2015-05-07

Na evencie nie byłam 
ale słyszałam ... :)

Marek Duszkiewicz 2015-05-07

Wystąpienie bardzo fajne, szkoda tylko, że tak mało czasu dostałeś. Ciekawi mnie skąd się bierze liczba 35 tysięcy uczestników . Skoro stadion Lecha ma pojemność 40 tysięcy a 2 trybuny nie były nawet w połowie zapełnione oraz 3 cała wyłączona z użytkowania to sporo brakuje do tego wyniku. Nawet biorąc pod uwagę , że na płycie siedzieli uczestnicy to i tak wynik frekwencji był bliższy 20 tysięcy niż 40.  
 
pozdrawiam

Mallek 2015-05-07

Prawdę mówisz Panie Bączek :D wystąpienie było rewelacyjne, zorganizowanie takiego wydarzenia klasa sama w sobie, mogłem zaczerpnąć część pracy jaka została zrobiona od strony wolontariatu, ale to było jakieś 7% całości, rozkładanie i składanie 8tyś krzesełek na płycie-> kosmos. Świetnie spędzony czas, ważne, że nie padało bo stadion jest otwarty! :)  
 
Dużo ludzi z w wystąpienia zapamięta chyba Twój dystans do samego siebie i wypowiedziane słowa (dla osób z kontenstacji, które nie słyszały) "Bączek Ty to jesteś PrzeH*j". 
 
Dzięki za inspirację i praktykę którą przekazujesz! Z niecierpliwością czekam na Twój wykład na naszym Polskim Oxfordzie, czyli w ASBiRO, może znajdziesz jakiś wolny weekend aby wpaść powykładać nam troszkę, pozdrawiam. Jeszcze raz dziękuję! :)

Mallek 2015-05-07

Marku, planowane było 40 tyś, ale prawdopodobnie było jakieś 25 tyś ludzi, co i tak na Polskie warunki to bardzo dużo. :)

Magdalena 2015-05-08

Ubolewam, że wystąpienie było takie krótko, tym bardziej, że masz dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia. Całe szczęście jest to radio, Twoje książki, płyty DVD i cała reszta! :) MOC!!!

Watchdog 2015-05-08

zaraz, zaraz...fajny mądry facecie, który zrobił "to to i siamto" :) marketing szeptany, to raz, ale przecież ty sam zachęcasz, aby nie płacić nawet za "cudze" reklamy, to co dopiero swoje. Nazywasz to eufemistycznie - marketingiem hmmm kontrowersyjnym Tak? 
https://youtu.be/TMrYlui3dnU?t=27m49s 
 
qrteczka, to to jest to posyłanie dobrej energii ? :) 
 
Na marginesie: na koncercie Madonny na Bemowie było 80 tys. osób. Think before :)

uklon 2015-05-09

#8 watchdog a może kupisz luźniejsze majtki?  
 
Pytam, bo widzę ze ci żal dupe ściska:) wyrazy współczucia od słuchaczy:) seseseseee:)

Tomanek 2015-05-09

O inwencie dowiedziałem się w 2014 r. z Twojej audycji. Przed samym wydarzeniem spotkałem kilka informacji w internecie. Osobiście nie uczestniczyłem w imprezie, chętnie bym obejrzał DVD z wydarzenia. Może wiesz czy jest planowane takie wydanie ? W audycji mówisz, że to wydarzenie musisz zrobić zajebiscie, czyli dałeś całe 100 % a może nawet więcej :-) Pozdrawiam

Watchdog 2015-05-09

Ratuj się kto może przed "dobrą" energią wysmarowaną na cudzych billboardach ! Ratuj się jakkolwiek i w czymkolwiek. Nawet w luźnych majtkach :)

Mateusz Janiec 2015-05-12

Dzięki Kuba za świetne wystąpienie na tej imprezie. Dałeś nam dużo świetnej, pozytywnej energii :) Jechałem do Poznania 600 km aby spotkać świetną trójkę: Nick Vujicic, Les Brown, Jakub B. Bączek i absolutnie wszyscy trzej dali MEGA MEGA wystąpienia. Dzięki Kuba - jestem z Twoimi audycjami od samego początku i mam nadzieję, że kiedyś do zobaczenia na żywo w mniejszym gronie, tak aby móc z Tobą pogadać. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo radości :)

Maciek 2015-05-21

Kuba, mi się bardzo podobało. Koncentracja motywacji w dobrym wydaniu ! I rzeczywiście jak sie widzi Nicka to trudno jest narzekać na swój los... :) 
 
Dla mnie oprócz mówców ważny był fakt, żeby było nas ponad 20 000 podobnych, dla których rozwój osobisty, motywacja, poszukiwania i pomaganie jest ważne ! 
 
Pogoda dopisała. Organizacja (tutaj nie mam takich różowych okularów jak Ty ;) ) była dobra. Do perfekcji m.in brakowało motywacji w punktach napojowych/żywieniowych (większość osób za ladą działały wolno ze znudzoną miną i podejściem), część uczestników (z niektórych trybun) nie miała dostępu do stoisk z książkami,... 
 
Jednakże PODOBAŁO mi się i chcę JESZCZE !

hee 2015-06-29

Czesc Kuba, slucham twojej audycji zaledwie od 2 dni a juz przesluchalem wszystko, obecnie przechodze przez bardzo ciezka depresje ale twoje sluchowisko bardziej mnie uspokaja niz antydepresanty ktore biore (serio), czy jest jakas szansa kontatku z Toba bezposrednio?

hee 2015-06-29

Czesc, Kuba, slucahm twojej Ciebie zaledwie od 2 dni a juz przesluchalem wszystko, robisz super robote i chcialem Ci poprostu zwyczajniej na swiecie podziekowac, obecnie przechodze przez bardzo ciezka depresje i twoja audycja daje mi wiecej sily do zycia niz leki ktore biore (serio...) chcialem sie spytac - czy jest jakas mozliwa forma kontatku z Toba bezposrednio?

Dodaj komentarz...


Jakub B. Bączek: Złoty medalista Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephana Antigi, założyciel firmy STAGEMAN, pisarz i podróżnik. A mówiąc po naszemu: marzyciel oraz zwykły facet, który znalazł pomysł za milion Euro i miał jaja by go samodzielnie od zera zbudować, zainteresowany siatkówką, golfem i buddyzmem, człowiek działania i konkretów. Ma na swoim koncie kilka firm, kilkadziesiąt publikacji i masę podróży po całym świecie. Prowadzi Jbbcoaching.pl

Wolność Finansowa 50 na 50

Inne audycje tego autora:

Pożegnanie z KonteStacją (28) - 6 lat temuSkąd czerpać motywację? (21) - 6 lat temu


Wywieranie wpływu na ludzi (10) - 6 lat temu

Jak reagować na zdenerwowanie (14) - 6 lat temu

Więcej audycji...
100 Marzeń (13) - 6 lat temu


Życie bez ograniczeń (12) - 6 lat temu

Uzależnieni od Facebooka (5) - 6 lat temu

15 książek i 3 piosenki (17) - 6 lat temu
Dlaczego siatkarze wygrali? (8) - 6 lat temuPolak na emigracji (6) - 7 lat temu


Twoje pole komfortu (4) - 7 lat temu


Sztuka zapominania (9) - 7 lat temu

Jak osiągnąć sukces? (7) - 7 lat temu


Zdenerwowany Klient (8) - 7 lat temuZjebka motywująca (3) - 7 lat temu

Naiwne pytania (12) - 7 lat temu

Skąd wziąć więcej energii? (17) - 7 lat temu

Kto pyta, ten... błądzi (10) - 7 lat temu

Język obcy w 6 miesięcy (40) - 7 lat temu

Eurowizja a... Twój biznes (11) - 7 lat temu

Rozmowa kwalifikacyjna (61) - 7 lat temu

Forma prawna twojego biznesu (17) - 7 lat temu

UWAGA! Złodzieje!!! (15) - 7 lat temu


Bestseller w 7 dni (6) - 7 lat temu

Buddowanie sukcesu (41) - 7 lat temu

Kuba, co ludzie powiedzą? (16) - 7 lat temu

Znam niezły skrót... (21) - 7 lat temu

Mieszkanie za 66% ceny... (24) - 7 lat temuA dzisiaj polecamy:
 align="center">
Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt