Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2011-01-17

Jak reklamować wolność, gdy nie masz pieniędzy?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Wyliczamy sposoby, w jakie można promować wolność w internecie mając chęć do pracy.

KOMENTARZE

Łukasz 2011-01-17

Jak ktoś nie ma pieniędzy, a chce promować wolność, to może tu wejść: 
 
www.facebook.com 
 
kliknąć "LUBIĘ TO" i zaproponować swoim znajomym by też polubili, albo chociaż posłuchali audycji :)

dorota 2011-01-17

Hugo i Martin dali już wyraz tego jaki stosunek mają do "promowania" czegokolwiek poprzez klikanie "lubię to!"

Łukasz 2011-01-17

Dlatego piszę to ja, a nie Hugo i Martin :) 
 
Zresztą dodałem "i zaproponować swoim znajomym by też polubili, albo chociaż posłuchali audycji "

Martin 2011-01-17

No lubienie to dużych efektów nie przynosi. Ale szkodliwe nie jest.

Mateusz 2011-01-17

Podczas audycji na czacie padł na pomysł ma projekt muzyczny ;) taki libertariański RATM, hehe. Nie chcę być gołosłowny i chciałbym przejść do działania. Gitarę, bas, klawisze i od biedy perkusję mogę nagrać, ale jako wokal by się ktoś przydał. Tutaj takie brzdękanie, które wczoraj w niecałą godzinę wymyśliłem i nagrałem: w201.wrzuta.pl na dniach zrobię jakąś stronkę projektu. Zainteresowani pomysłem niech odezwą się do mnie na gg: 2560856

Bartek_wolo92 2011-01-17

@mateusz - troche smęty... chociaż ogólna koncepcja spoko

Mateusz 2011-01-17

@Bartek_wolo92 raczej chodziło mi o pokazanie, że coś zagrać potrafię. Klimat projektu może być całkiem inny :)

(Anonim id=601) 2011-01-18

Fantastyczne! Ty też porób podkłady do audycji! Czekam na stronę, bo to osobny projekt powinien być. :)

(Anonim id=601) 2011-01-18

i teledysk docelowo!

sprae 2011-01-18

A mi się podoba, bo to takie Kult-owe trochę.

Lorek 2011-01-18

Hugo, dyskusje będą ciekawsze jak będziesz stosował się do reguły Godwina. W tym momencie mniej więcej w co 2 audycji "przegrywasz" dyskusję w oczach wielu ludzi.

Claude mOnet 2011-01-18

@Lorek 
 
"Reguła Godwina" dotyczy porównania KOGOŚ do Hitlera, to po pierwsze. 
A po drugie dotyczy Usenetu oraz forów internetowych. 
 
Także bądźmy ściśli, bo walnąłeś jak Filip z Konopii przypowieść z radia Erwań...

WAR 2011-01-18

@Mateusz 
genialne, mi się bardzo podoba. Już nawet kliknąłem w "Lubie to!" na wrzucie :). Dlaczego ten kawałek nazwałeś śliwowica ? E nie no na prawdę fajne, wrzuć to na wolniartysci.pl piątak ci się należy ode mnie :)

Mateusz 2011-01-18

'śliwowica', bo wymyśliłem go lecząc kaca po śliwowicy. ;p 
Co do wrzucania na wolniartysci, czy inną formę promocji: w okresie kwiecień/maj mam zamiar dokończyć moją autorską instrumentalną Epkę (minialbum), to powrzucam tu i tam :) mój MS z paroma pomysłami na kawałki www.myspace.com jeszcze sporo leży na dysku nieopublikowane ;)

mgr inż. BlackEmperor 2011-01-18

Zgodnie z zapowiedziami piszę co można zrobić W REALU 
 
Po pierwsze należy się zmotywować ! 
Krok 1 Nie oglądamy TV 
Krok 2 Zakładamy, że  
"Jeżeli Ja tego nie zrobie, to prawdopodobnie NIKT tego nie zrobi !" 
Krok 3 Szukamy innych zmotywowanych do działania ludzi i wspólnie działamy. Pomagamy w ich projektach, oni pomagają w naszych. 
 
- Należy zorientować się jakie w naszym mieście są organizacje np. Wolne Konopie, Koliber, UPR, Tea Party, Solidarni z Białorusią, koniec PZPN itp ... 
- Należy jak najczęściej uczestniczyć w ich spotkaniach, dowiadywać się co robią. Pokazywać, że mogą zawsze na was liczyć (motywacja). Rozdajecie im ulotki. Wiedza o wydarzeniach jest tu zdecydowanie kluczowa. 
- Jeżeli już wiecie o jakimkolwiek wydarzeniu bierzecie ulotki, zwykły aparat za 300zł i nagrywacie filmik, robicie wywiad, dodajecie logo Kontestacji i do netu! Promujecie ! (o tym niżej) 
- Szukacie urzędniczych absurdów (fotoradary, wagony stojące w polu, głupie znaki, progi itp.) - nagrywacie, logo, do netu ... 
- Od czasu do czasu robicie swoją akcję, tutaj już bardzo ważne aby wszystko wcześnie przygotować zaplanować., zebrać ludzi, na których można liczyć, WYPROMOWAĆ. Nagrywamy filmik, logo, do netu 
 
Działania w VIRTUALU (pomijam to co zostało powiedziane w audycji) 
- Absolutnie uważam, że do skutecznego działania niezbędne jest konto na wykopie, Facebooku i możliwie wielu podobnych serwisach.  
- Jeżeli już uważacie siebie za ostatniego lenia, który mieszka w kompletnej dziurze to miejcie na tyle motywacji, by pomóc promować akcje innych. 
- Jeżeli boicie się Wielkiego Brata, to nie wrzucajcie swoich danych, zdjęć itp. Wystarczy, że zbudujecie siatkę znajomych i będziecie przeklejać, udostępniać, podbijać, komentować, SPAMOWAĆ. Kilka sekund waszej roboty, a może o istotnym wydarzeniu dowie się ktoś z waszych znajomych, kto mieszka w innym mieście i akurat ma więcej motywacji od was i przyjdzie ! 
- Tworząc wydarzenie na FB w lewym, dolnym rogu macie liczbę zaproszonych- ta liczba to jest wasza wydajność. Nie ważne ile osób co potem kliknie. Z punku widzenia waszej efektywności ważne ile osób się dowiedziało!  
- Opowiadajcie o wydarzeniu na forach tematycznych, opowiadajcie w szkole na uczelni, w pracy. Pytajcie, czy wasi znajomi przyjdą. NIE MOGĄ? Poproście, by wypromowali !  
- Na stronie wydarzenia wrzucajcie filmiki tematyczne, piszcie motywujące newslettery, proście o wypromowanie - pojawią się to na profilach zaproszonych i wryje się im do głowy. 
 
Cwiczenie praktyczne: 
Pomóż wypromować jutrzejszy Marsz Solidarności z Białorusią: 
1. www.facebook.com 
2. Wyślij pytanie, które zadam organizatorom w wywiadzie dla Kontestacji na adres [email protected] 
3. Wypromuj filmik z wywiadu 
 
W jednym na pewno zgodzę się w 100% z Martinem - poziom lenistwa w naszym otoczeniu jest OGROMNY. Nie wspominając o lemingach, spotkacie dziesiątki ludzi, którzy libertarianami są od urodzenia, przeczytali wszystkie książki, w debacie zagną was na dowolny temat. Co z tego skoro nic dla wolności NIE ZROBILI ?  
 
Wy tacy nie będziecie ! Złóżcie sobie takie postanowienie w tej chwili i się go trzymajcie. Zobaczycie jak z pozoru niewielkie działania przynoszą spore efekty. Ja takie postanowienie złożyłem sobie pół roku temu, a efekty możecie oceniać sami.  
 
POWODZENIA 
BlackEmperor 
KontestBoss Kraków 
 
Linki: 
Nasz kanał www.youtube.com 
Nasze strony www.facebook.com 
www.kontestklub.com 
Zapraszam

KIRK 2011-01-18

www.youtube.com 
 
Utwór gotowy...czeka na wokal i tekst jakis wolnosciowy... Zapraszam do wposlpracy..moje GG 2190990

Marius 2011-01-18

Co do tytułowego pytania: 
Jak reklamować wolność, gdy nie masz pieniędzy? 
 
Zapytam: 
A nie można reklamować wolności na kredyt? Nisko oprocentowany, czy coś... ;)

Bartek_wolo92 2011-01-18

chetnie wzial bym w tym udzial, z tym ze dostęp do swojego basu bede mial dopiero za 1,5 tygodnia... :(

WAR 2011-01-18

@Marius 
weź dotacje na akcję społeczną. 
 
ostatnio w autobusie widziałem dość fajne reklamy z doczepianym plikiem ulotek do zerwania promujące rybie mięso, że ma witaminy tłuszcze i białko i w ogóle jest zajebiste i zdrowe....

sprae 2011-01-18

Samo ględzenie o wolności jest nudne. A już publicystyka na tym oparta jest najnudniejsza. Te ciągłe jojczenia o tym jak jest źle i będzie jeszcze gorzej doprowadzają do marazmu. Wolność nie ma w sobie żadnej wartości (chyba, że ktoś jest romantykiem i żyje dla idei [jak dzisiejsi patrioci]). 
Opłaca się oprzeć w głoszeniu takiego stylu życia na tym co _osiągnęliśmy_ dzięki niemu (dawać świadectwo). Nie ma nic gorszego niż bezpodstawne wymyślanie i teoretyzowanie. 
Równie dobrze mógłbym biadolić, że nasze ciała są takie zawodne i pozbawione sensu, ale jak nastanie era cyborgów to będziemy lepsi. Dlatego każdy powinien popierać cyborgizm. I przez 2 lata mógłbym opisywać na blogu choroby nękające ludzkość i jak rozwiązuje je wyśniony cyborgizm. To żałosne i bez sensu. Nie niesie nawet krzty wartości. Po za rozrywką. Co prowadzi do tego, że dzisiejsi propagatorzy "wolności" skurczyli się do roli stańczyków, błaznów i pajaców.

sprae 2011-01-18

A tu małe uzupełnienie do mojej wypowiedzi i zarazem dobry przykład prawidłowego podejścia. alexba.eu

Suszarka 2011-01-18

Odpowiedzcie mi, dlaczego promujecie wolność? Jaki jest cel ostateczny? Dlaczego mam komuś wmawiać, że dla niego wolność jest dobra? Może on uważa inaczej? Że ważniejsze jest bezpieczeństwo. A może ma wszystko gdzieś i chce żeby wszyscy naganiacze z jakichkolwiek partii zostawili go w świętym spokoju. I co? Uszczęśliwiamy na siłę?

Martin 2011-01-18

Ani trochę - przekonujemy. Proponujemy. Zachęcamy. 
 
Jeżeli ktoś uważa, że wolność jest zbędna, a dobre podporządkowanie się komuś w zamian za obietnicę świętego spokoju, to jego wola. 
 
Ale to on zdecyduje. 
 
Kiedy człowiek nie ma prawdziwego wyboru, na podstawie prawdziwych danych, to nigdy się nie dowiemy czy woli wolność czy nie.  
 
Do niego należy decyzja, do nas umożliwienie jej uczciwego podjęcia.

sprae 2011-01-19

Ale jest różnica w walce o wolność i w walce o prawdę i sprawiedliwość. Bo wolność nie może istnieć albo ogólna, albo indywidualna. Muszą wystąpić obydwa czynniki. Inaczej są tarcia. Na razie chyba najłatwiej uzyskać wolność osobistą. Dopiero duża liczba osób potrafiąca wydać świadectwo takiej wolności (klasa średnia) jest w stanie zawalczyć o uwolnienie dla wszystkich.

Leszek B. 2011-01-19

Istnieja 2 podstawowe wybory w zyciu: 
- wolnosc albo bezpieczenstwo. Wybierz bezpieczenstwo a stracisz oba. 
 
nie pamietam Kto 
 
pozdro

Mateusz z Kanady 2011-01-19

Leszek, to oczywiscie byl Benjamin Franklin, doslownie napisal on: 
 
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety."

nikodem 2011-01-19

Mówicie w Kontestacji, że media nie zajmują się ważnymi, trudnymi tematami, bo boją się utraty koncesji. Tymczasem radiowa trójka puszcza dobre audycje. Dzisiaj słuchałem na żywo (przez eter) o zmianach w reformie emerytalnej, byli zaproszeni goście, ludzie dzwonili i krytykowali polityków równo, prawie jak w Kontestacji. Był nawet jakiś kolo z PO i dostał raczej trudne pytania. Tu można posłuchać offline: 
www.polskieradio.pl 
Skontakujcie się z prowadzącym tę audycję, może będzie mógł wypromować jakąś Waszą akcję typu protest. Jego słuchacze są chętni...

JaraS 2011-01-19

Tylko prowadzący zero pojęcia o gospodarce ;) 
Szkoda, że nie zadzwonił nikt pokroju p. Jana Fijora. Chętnie posłuchałbym takiej konfrontacji z politykiem PO :]

Mateusz 2011-01-20

Wstępna strona 'wolnościowego projektu muzycznego' już jest ;) www.kontestnuta.com

karzmir 2011-01-27

odsluchalem wlasnie fragment o "formatowaniu artykulu" i sie zastanawiam jaki sens ma pisanie dla idiotow?

faf 2011-02-11

Do prowadzących: Porównanie do Hitlera bez sensu. Przecież dzwoniący mówil z sensem i wcale nie twierdzil że popiera państwową tv, tylko że tak jest.  
 
@Martin Po raz kolejny, po co przypominasz Korwina jak rozmawiają o Hitlerze? To naprawdę nie pomaga szerzeniu mysli wolnościowej, a tylko jej szkodzi. Uwypuklaniem blędów (jeśli to byl w ogóle bląd Korwina), dzialasz jak państwowe media i poglębiasz wypaczone o nim zdanie. Idealów nie ma i blędy popelnia każdy. 
 
Co do szerzenia myśli wolnościowej to myślę że trzeba mówić prosto i treściwie oraz podawać różnorakie źródla jak np tu www.facebook.com Wszelkie uwagi mile widziane ;) 
Przede wszystkim uświadamiać ludzi z PiSu, bo im chyba najbliżej do prawicy, a nie zdają sobie sprawy że ich partia też stosuje socjalizm.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Premier znowu bredzi (2) - 2 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 4 tygodnie temu

Czy to już komunizm? (2) - 5 tygodni temu

Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 7 tygodni temu


Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 6 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 9 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temuIle zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt