Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2014-04-10

Jan Fijor - Się sportowcy postawili

Nadający: Jan Fijor

A dzisiaj Janek został rozbudzony wystąpieniem naszych sportowców. Wystapieniem oczywiście w różnej roli.

KOMENTARZE

Kamilu - przesadziłeś! 2014-04-11

Panie Janie: 
Madonna nie ma 80,tylko 56 lat i śpiewa,a nie śpiewała. 
 
Kulturalny i tolerancyjny człowiek nie wypowiada się tak jak Adamek.Jego wypowiedź była prostacka i ksenofobiczna. 
 
Anna Grodzka to wg.prawa i biologii kobieta. 
 
Homoseksualistów trzeba leczyć? Co za prostackie poglądy.Jestem gejem.Taki się urodziłem.Nie mam na to ŻADNEGO wpływu.Macie z tym problem?

lxlxlx 2014-04-11

Kamil ma racje. Wysłuchaj audycji trwającej 5min : 
 
www.enklawa.net 
 
Z chorobą można żyć ;)

kobza 2014-04-12

@1 - tym razem sam przesadziłeś, gdyż Anna Grodzka jest wg prawa co prawda kobietą, ale już natury - mężczyzną. Biologiczna płeć nie jest kwestią umowy, kultury czy widzimiasia jakby chciały tego genderystki - rodzimy się z nią, ew możemy ją prawnie zmienić.  
 
Homoseksualizm także jest tematem niejdenoznacznym. W l. 70 XX w. Amerykańskie Towarzystwo Psychiatrycznie większością głosów zdecydowało, iż homoseksualizm zostaje potraktowany jako inna orientacja seksualna, a nie jak dotychczas - choroba. Demokratycznie ustalono "prawdę obiektywną". Co prawda nie popieram wcześniejszych sposóbow leczenia typu rażenia prądem ;), ale znów odwołam się do szalonych genderystek -homoseksualizm nie jest równoznaczny z heteroseksualizmem. Oczywiste, że nie jest to normalne i nie powinniśmy porównywać tych kontraktów seksualnych ze związkiem kobiety i mężczyzny.  
 
Inna sprawa, że homoseksualistów - szczególnie na Zachodzie - przybywa w tępie geometrycznym. Jeśli nie samych gejów, to bi. A dodatkowo pieprznięte genderystki uważają, że biseksualizm jest najbardziej optymalny pomiędzy skrajnościami hetero i homo.  
 
I tak, ja mam problem z homoseksualistami obojga płci, których promocja alternatywnego stylu życia mnie denerwuje.

kobza 2014-04-12

przepraszam miało być w tempie geometrycznym (zmęczona już jestem i wale błędy).  
 
Jeszcze bodajże 3 audycje temu mialam odpisać CZarnej STopie dot dotacji, otóż  
@Czarna STopo: Tak, masz racje z tymi dotacjami, w zasadzie pierwotnie chciałam aby w ramach państwa każdy obywatel je otrzymał, który by wyraził taką chęć - zmienilam pogląd, gdyż to znów służyłoby do manipulacji, korupcji, nadużyć, marnotrastwa pieniędzy publicznych i przerzucania odpowiedzialności na podatników, wiec fakt, dotaje wg powinnny być zniesione, ale wprowadzilabym ułatwienia w finansowaniu działalności, zniosłabym bariery wejścia na rynek i wprowadziłabym wszelkie możliwe udogodnienia dla prywatnych podmiotów działających w ramach danego państwa plus bezwzględnie wyeliminowałabym z rynku możłiwość tworzenia firm przez gminy i ich trefne spółeczki budujące stadiony, aqua parki i inny shit.

Paweł2 2014-04-12

@1 Homosiów wcale nie trzeba leczyć... nikt tu chyba nie jest za przymusową i państwową służbą zdrowia; sami się powinni leczyć. 
A co do Grodzkiego, to można tylko przytoczyć klasyka: jego (Grodzkiego) miejsce jest w cyrku, między kobietą z brodą, a murzynem z 20-calowym...

animus 2014-04-12

To ja zmienię temat na Freedom Fest. Tym którzy chcą lecieć tylko na konferencę (bez postoju u rodziny w Chicago) polecam zakup biletu w linii Condor Flugdienst. Z Frankfurtu do Las Vegas bezpośrednio bilet można kupić za 876 dolarów. Bez przesiadek, lot trwa 11 godzin. A z Polski do Frankfurtu blisko, można kupić bilet lotniczy (z każdego większego polskiego lotniska jest wiele lotów dziennie) lub wybrać inny środek transportu.  
Lokalnie po usa polecam obadać linie Spirit - często o wiele taniej niż southwest.

Gej 2014-04-12

Siedzicie na tych swoich prowincjach i wygłaszacie homofobiczne i ksenofobiczne poglądy rodem z zabitej dechami wioski.Nic dziwnego,że polacy uważani są na zachodzie za cebulaków i prostaków.Mentalnie reprezentujecie poglądy tak prowincjonalne,że aż ciężko je komentować. 
 
Geje są wśród Was i to w każdym zawodzie.Tylko prze te cebulactwo i ksenofobię muszą się ukrywać. 
 
Warszawa jest już w 70% gay friendly. Tolerancja dojdzie i do Waszych miast - nawet jeżeli będziecie nas gnębić to i tak będziemy kochać Was:-)

Paweł2 2014-04-12

@7 Myślę, że jesteś zwykłym trolkiem i jajcarzem... ale jak już trolujesz, to przynajmniej nie używaj słów, znaczenia których, nie rozumiesz. 
ps. mam w d... co się "uważa na zachodzie".

Robi 2014-04-12

@ 8 
Oj tam zaraz jajcarz, może chłopak faktycznie jest gejem. Jak kiedyś napisałem, ze mi się nigdy robić nie chciało ( co jest prawdą), to też mi przypięto łatkę jajcarza. Ludzie są różni. Większości ludzi się robić nie chce. Pamiętam, ze w jednym zakładzie, w którym pracowałem, to mówiono właściwie tylko o piątku i jak to będzie dobrze wtedy, bo 2 dni wolnego będzie. Ale ja nie o tym chciałem. 
Panie Janie, nie doczekałem się odpowiedzi odnośnie przemysłu odzieżowego i tych absurdalnych wycen firm sprzedaacych odzież. Zna Pan odpowiedź dlaczego inwestorzy tak pompują w to kasę? Bo rozważam wejście w LPP

kobza 2014-04-13

@Gej - lata mi to koło dupy co ci wielcy kosmopolityczni homosie wyjadacze nocnych klubów z wielkich miast, myślą sobie o mnie i ogólnie Polakach. Dla mnie jesteście rozpasionymi seksualnie zwierzątkami, których świat się kończy na granicy waszych wypięlęgnowanych obrzydliwych dla mnie tyłków. Fuj fuj i jeszcze raz fuj. Rzygam waszą nachalną propagandą wszędobylskiego seksu i głupoty.  
 
Powiadasz "warszawa gey friendly" - niedoczekanie wasze. Chyba ze chcecie mieć z dup jesień średniowiecza.... ale w wersji hard;)

jan M Fijor 2014-04-13

@Robi ja nie jestem anatlitykiem przemyslu odziezzowego, ale wiem,ze polski jest OK. nie jest to gorna polka, ale srednie sie tez liczą. mamy dobrych projektantow, wyksztalconych, ambitnych, przedsiebiorczych i biznes sie rozwija. co do LPP to jej wycena opiera się na fundamentach, więc pewnie jest OK. Polska miała tradycje odzieżowe - wełna bielska jak angielska mówilo się przed wojna,  
@10 Prezes Mozilla Fox musiał się podać do dymisji, gdy go osaczyła mafia homosiów, bo powiedzial, że nie popiera małżeństwa jednoplciowych. Mimo swego stanowiska lozyl na lobby homosiow. I kto tu mowi o tolerancji? Kobza, ty im jesieni sredniowieczz nie zrobisz, chyba o tym wiesz.  
faktem jednak jest, że nie mozna z odstepstw od normy robić normy, bo to się kłoci z naturą, ktora jest jednak norma. co nie znaczy, że mamy od razu bić iinych/odmiennych. Niech żyją swoim życiem i nas do tego nie mieszają, 
 
pozdr

Kamil S 2014-04-13

A mi się wydaje, że geje są nietolerancyjni w stosunku do ludzi ze wsi. Trzeba walczyć z tego typu homofobią.

dataskin 2014-04-13

@Gej 
 
"Siedzicie na tych swoich prowincjach i wygłaszacie homofobiczne i ksenofobiczne poglądy rodem z zabitej dechami wioski.Nic dziwnego,że polacy uważani są na zachodzie za cebulaków i prostaków.Mentalnie reprezentujecie poglądy tak prowincjonalne,że aż ciężko je komentować." 
 
Widać że nigdy nie byłeś na tym Twoim "wyidealizowanym" zachodzie, który istnieje chyba tylko w Twojej głowie i Twoich - wyobrażeniach i z przekazów osób, które lubisz słuchać, a które wciskają Ci zwykłą - ciemnotę. 
 
Polecam wystawić tyłek z prowincjonalnej Warszawki i przekonać się na własne oczy i uczy, jak wygląda "postępowy" i "kulturalny" zachód w takich prowincjonalnych miastach jak Paryż, Malmo/Goeteborg, Berlin, Londyn oraz innych, większych miastach europejskich. 
 
Polacy są jednym z najbardziej kulturalnych i tolerancyjnych narodów, i to, bynajmniej - nie tylko w opinii własnej, ale przede wszystkim - samych, zachodnich cudzoziemców

Tomasz 2014-04-13

@Gej - poluzuj tam gdzie Cię ciśnie i poczytaj trochę dowcipów. 
Być może przekonasz, że stereotyp na każdego się znajdzie: 
 
What did the black kid get for christmas?  
Your Bike 
 
How do you distinguish an arab from a terrorist? 
- You don't ..... that's the problem! 
 
There were three guys in Hell - Iranian, American, and a Chinese man. They asked Satan to let them call their family. The American called and talked for 10 minutes. He payed $1,000. The Chinaman called and talked for 15 minutes. He payed $2,000. The Iranian talked for an hour and only paid $10. The other men complained and Satan responded, "A call from Hell to Hell is local." 
 
What is the difference between a Mexican and a book?  
A book has papers. 
 
Why are asprins white?  
Because they work! 
 
 
--- 
Czyż niektóre nie brzmią znajomo?

kobza 2014-04-13

@ Panie Janie pisałam z przymrużeniem oka o tej jesieni średniowiecza.  
 
"Niech żyją swoim życiem i nas do tego nie mieszają" 
 
Problem w tym, ze nasz mieszają, skupiają na sobie swoją uwagę, wymagają posunięć legislacyjnych w stronę wymuszenia na nas tolerancji, inaczej to już "mowa nienawiści", ale co najgorsze - zaczynają majstrować przy edukacji. Wychowanie seksualne, czy gender studies czy queer theory i inne cuda, to własnie wymóg daleko posuniętej tolerancji, gdzie zaczyna piętnować się inny punkt widzenia czy model rodziny jako "homofobiczny". Cała ta kultura gejowska jest elementem marksizmu kulturowego - gdzie się całkowicie rozpieprza normę, fakt, logikę i prawdę a w zamian narzuca relatywizm, nihilizm, daleko posunięty psychologizm z pełną wolnością/dowolnością w interpretowaniu wszystkiego.

bee or fly? 2014-04-14

Z tego wszystkiego co tu czytam to coraz bardziej jestem bliski pomysłowi Marka Bernaciaka by olać ślub cywilny, wziąć kościelny z moją najukochańszą lubą i założyć spółkę z o.o. która będzie "produkować" dzieci, kształcić je, kupować ubranka i ubrania, karmić, pomagać w lekcjach, itd itp wdrożył ktoś taki pomysł? 
 
bee or fly? z Krakowa 
a.e.i.o.u.

Gej 2014-04-15

Kamilu - nie chodzi o dyskryminację ludzi ze wsi, tylko sprzeciw wobec braku tolerancji kultury wobec drugiego człowieka.Nie da się ukryć,że im głębsza prowincja tym mniejsza tolerancja dla homoseksualistów.Zgadzam się,że moje stwierdzenie było lekko nietolerancyjne,ale cios za cios.Prowincja obraża gejów,to ja prowincje:-) Ja mam stosunek do ludzi równy,jeżeli oni mają taki do mnie.Uwierz mi uwielbiam świnki,ziemniaki i wszystko co na wsi.Nie lubię tylko dyskryminacji i wybijania szyb koledze gejowi na jego wiosce. 
 
Najpierw obrażacie matki samotnie wychowujące, teraz homoseksualistów - tak nie powinno się robić. 
 
Chyba nie na tym świat polega,żeby kogoś dyskryminować ze względu na coś prawda? 
 
Zresztą wszyscy,którzy potępiają homoseksualizm są hipokrytami.Kto Was czesze,projektuje Wasze ubrania,leczy czy serwuje świetny posiłek w restauracji? Geje i jeżeli już chcecie być konsekwentni w swojej nietolerancji to zdejmijcie te ciuchy projektowane przez gejów,zmieńcie fryzjera na fryzjerkę i pytajcie przy każdym produkcie/usłudze czy to gej robił czy nie gej...tacy właśnie z Was homofobi-hipokryci. 
 
Gospodarka ceni gejów i na nich zarabia.Pomyślcie ekonomicznie. 
 
Gej to dobry pracownik - nie ma zbyt wielu zobowiązań,które by zmniejszały jego produktywność.Dziecka nie urodzi, na macierzyńskie nie pójdzie.Jest mega mobilny. 
 
Gej to świetny konsument.Wszystkie pieniądze wydaje na siebie,więc ma ich relatywnie więcej niż przeciętny kowalski.Dba o siebie fizycznie i duchowo.Lubie otaczać się pięknem i luksusem.Słowem idealny klient drogich marek,marek odzieżowych,kosmetycznych i innych branż. 
 
Geje lubią podróżować.Dla przemysłu turystycznego przynoszą krociowe zyski. 
 
Geje bawią się najlepiej na świecie.Najbardziej oblegane (również przez osoby hetero i pary-ostatnio tabuny par hetero) kluby w Warszawie? - gejowskie.Mój przyjaciel hetero podrywa dziewczyny tylko w Glamie.Tam ma 99% pewności,że nie dostanie w ryja od zazdrośników i 1% konkurencja. 
 
Geje przyjaźnią się z najładniejszymi dziewczynami.Chcesz super dziewczynę?Zaprzyjaźnij się z gejem,poznaj jego piękne koleżanki,pójdź do Glamu i bez większych stresów wyrwiesz na prawdę ładne sztuki.(i nikt Ci w mordę nie da) 
 
Zabawa w klubach hetero?mmm no jakby to powiedzieć - kosy,niunie i sztywno na maksa.Sory,ale nikt tak nie tak się nie bawi i nie tańczy jak geje.Wybaczcie,ale takie mam zdanie 
 
Dajcie ludziom żyć.Urodziłem się gejem i nic tego nie zmienić. 
 
Lubie robić laskę zamiast minety i nic na to nie poradzę. 
 
A skoro ma być na luzie,to Wam zdradzę tajemnicę (tylko nie mówicie nikomu) - nikt tak dobrze nie robi laski jak gej:-) Serio sprawdziłem:-)

Gej 2014-04-15

Czekam na audycję "Gej firma na emigracji" lub wywiad Kamila (który jest mega inspirujący i którego uwielbiam-bez podtekstów) z kimś kto zrobił biznes na gejach,a zapewniam Ciebie,że gej-biznesmenów,gej-milionerów jest sporo. 
 
W politycy,telewizji i na liście najbogatszych w Polsce aż roi się od gejów. 
 
Pozdrawiam Kamila i przesyłam Wszystkim znak pokoju.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2014-04-15

Kościół niestety pod tym względem nie tylko nie przemienił świata, ale wręcz sam się dał przemienić światu na jego podobieństwo (choć oczywiście wierzę, że nie stało się tak na stałe, a z pomocą Ducha Świętego, którego stałą asystencją Kościół się cieszy, nastąpi oczyszczenie z tego błędu). Biurwokracja w Kościele często nie ustępuje państwowej, a co gorsza, one są powiązane. Obecnie obowiązujące w Polsce przepisy, jeśli się dobrze orientuję, wymagają zawarcia ślubu cywilnego (niekoniecznie osobno - może być w formie kościelnego ze skutkami także cywilnymi), żeby mieć kościelny, a dyspensy udziela biskup (zwykle niechętnie, bo nie chce sobie psuć stosunków z władzą) w szczególnie uzasadnionych przypadkach.

RAdesign 2014-04-15

Najpierw myślałem, ze to troll.  
 
A tu - typowy homoseksualny schizofrenik. 
 
Z jednej strony homosie chcą równości. Z drugiej zaś - chcą się agresywnie wyróżniać i dźgać każdego w oczy swoją odmiennością. 
 
Mniej więcej tak - joemonster.org 
 
Wypominanie jakichś zasług - że to geje projektanci, albo że fryzjerzy - ma tyle sensu, co wypominanie ile to dobrego robią dla nas rudzi. Albo leworęczni. 
Znowu schizofrenia - skoro geje są tacy normalni jak wszyscy, to jaki wuj mnie interesuje ile jest gejów fryzjerów ? 
Tak samo to zajmujące jak liczenie fryzjerek lesbijek porwanych przez ufo i poddanych radykalnemu odchudzaniu. 
Jest to kompletnie bez znaczenia.

Tomasz 2014-04-15

Czy w temacie biznesu jest sens mówić o preferencjach seksualnych? kogo to obchodzi? Czy tutaj jest w ogóle jakiś podział, choćby na płeć?  
Kasa jest jedna dla wszystkich, umiesz coś Geju, oprócz pieprzenia (w dupę)?

kobza 2014-04-15

ale z tą laską to już gejek mnie zniesmaczył - znowu.  
 
Geje jak to geje, na pewno najwięcej kasy wydajecie na lubrykanty i gadzety erotyczne. A że akurat wśród was zboczeńców wielu przebiera się za kobiety i lubi zajmować się pierdołami czyli modą - to akurat w tej branży macie więcej do gadania. Ale tak szczerze - czy projektowanie mody i układanie fryzur jest istotną dziedziną zyciowo-rynkową, tak bardzo jak nauka z medycyną i New Tech. na czele? Smiem wątpić.  
 
Nikt przeciez was nie bije, nie zakazuje robić tych "lasek" itd, po prostu nikt nie ma ochoty was ogladac ani o was sluchac,a broń boze - nauczac małe dzieci, ze wasze kontrakty na świadczenie sobie usług seksualnych są na równi z normalną rodziną. Nauczanie małych dzieci ze wasze "związki" są normalne, wykoleja je. Zaciera granice między normą a patologią. Tak jak do tej pory powinniście trzymac sie na marginesie, działać w ukryciu, gdzie wasze miejsce. Tragedią jest ze obrosneliście w siłę polityczną.

Gej 2014-04-16

"umiesz coś Geju, oprócz pieprzenia (w dupę)?" wybitnie prostacki tekst.żal.pl

Gej 2014-04-16

" na pewno najwięcej kasy wydajecie na lubrykanty i gadzety erotyczne" masz problem z takimi gadżetami? Może brak Ci kreatywności i wyobraźni....pewnie kolejny buszmen,któremu dziewczyny mówią,że jest kiepski w łóżku.Sex biznes to akurat działka głównie osób hetero.Nasz escorci nie stoją na rogach ulic i autostradach.Wy musicie płacić za sex - my nie.Zakłamani heterycy.Chcą przelecieć laskę a udają,że chodzi o przyjaźń.O seksie nie potraficie otwarcie mówić,bo jesteście zakłamani jak kler- modlą się pod górą a diabła mają za skórką.Wyspowiadałeś się z masturbacji? Nie sądzę.Bzykasz dziewczyny bez ślubu a udajesz grzecznego....pobzykaj i wyluzuj.

Gej 2014-04-17

Zapomniałeś,że technologie idą za modą a nie moda za technologią..bez mody nie ma designu...w modzie żyjesz to lepsze niż sztuka bo w tym żyjemy.Chodź nago skoro moda jest mało istotna. 
 
2.Geje są też grafikami,bo Wy heterycy czasem za grosz gustu nie macie.Chodzicie ubrani tak,że laski brzydzą się Was dotknąć.My przyjaźnimy się z pięknymi kobietami i mamy ubaw z zestawu - piękna laska - brudas dres. 
 
"Tak jak do tej pory powinniście trzymac sie na marginesie, działać w ukryciu, gdzie wasze miejsce. Tragedią jest ze obrosneliście w siłę polityczną."  
 
Już za późno na takie nietolerancyjne,prowincjonalne i prostackie poglądy.Polski gej zawsze wyprze polskiego kołtuna:-) 
 
a Ty powinieneś dalej siedzie na swojej prowincji...nie wróć zapraszam Ciebie do Glamu. Poznasz gejów oswoisz się.To tacy sami ludzie jak Ty.Problem polega na tym,że Twoja ksenofobia wynika z otoczenia.Nie masz nawet znajomego geja.To co możesz o gejach powiedzieć?NIC 
 
Poznaj osobiście a dopiero oceniaj.Inaczej jesteś niewiarygodny. 
 
Żal,że masz takie prymitywne poglądy.Ja mam przyjaciół hetero szanuje ich.Niech sobie każdy chodzi jak chce ubrany.Jeden lubi szalony styl,drugi nie.Dziewczyny i tolerancyjni hetero to najlepsi przyjaciele,a Wy ksenofoby i nienawistnicy dalej zarastajcie włosami łonowymi na tych swoich zadupiastych prowincjach. 
 
Ps.Jeszcze przyjdziesz po pracę do geja-przedsiębiorcy - zapewniam.Pecunia non olet.

Grzesiek W 2014-05-23

Oj Geju, Geju.. Kobza to kobieta, więc zwracaj się do niej "mówiłAŚ", "pisałAŚ", a nie "mówiłEŚ", "pisałEŚ". Pokazujesz tym jedynie uwagę z jaką czytasz wypowiedzi oponentów. Mam kilku kumpli, którzy są gejami. Jedni to normalni goście, ale są i tacy którzy tak obnoszą się ze swoją seksualnością, że się rzygać chce. Róbcie sobie te laski, liżcie jaja i co wam tam wyobraźnia podpowie łącznie z lizaniem odbytów. Ale kogo to obchodzi? Dajcie już spokój naprawdę, nas to nie interesuje

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 11 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 10 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 11 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

rolety dako nowy sącz - - 20.00
Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt