Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2019-01-17

Janka porady na nadwagę

Nadający: Jan Fijor

O ACTA2, Bitcoinie, Amber Gold i zagranicznych gazetach w Niemczech. Plus długa rozmowa z dwoma słuchaczami.

KOMENTARZE

100lec 2019-01-18

Uwaga!!! W okolicach 30 minuty zaczyna się kabaret! Dzwoni gościu i pyta Janka jak schudnąc,ale co chwila pyta o jedzenie i mówi że, bez tego i tego i tego nie może żyć, z kolei Janek daje mu rady - ' rozciągaj się, ale nie za dużo, jedż głównie mięso' :D:D Beka 100%  
'Włosi dużo jedzą i są chudzi' - hehehe  
Panowie co Wy tam odpierdalacie?  
Wychodzi typowa przywara wolnościowców- własne doświadczenia i odczucia osłaniają im świat i obiektywny punkt widzenia i próbują przyporządkować świat do swoich jednostkowych doświadczeń. Myślałem, że z tego się wyrasta ale widać po Janku, że określenie 'beserwiser' (nauczyłem się od kogoś z komentujących ) często równa się - polski wolnościowiec. 
Zapytają go o diete- pach - level expert, giełda- expert, hodowla jedwabników? znawca, sport? 'jak to kiedyś on grał....' itd. 
 
Pozdrawiam Pana Janka bo lubie słuchać i poczytać książki które wydaje:)

Pcimek 2019-01-18

Panie Janku najlepsza dieta to ŻP (żryj połowę). Jeżeli nie działa stosuje się dietę ŻPP (żryj połowę połowy). A mówiąc bardziej naukowo, należy stosować dietę z ujemnym bilansem energetycznym. Pozdrawiam.

goj 2019-01-18

teatrzyk dla naiwnych Gojów 
 
https://www.youtube.com

Majster 2019-01-18

Janku co myślisz na temat Brexit'u? Chodzi mi o to ,że UK cały czas ma problem na jakiś warunkach mają wyjść bo cały czas szkoda im tego jednolitego rynku itp. Czy według ciebie reformacja Unii jest możliwa?  
Pozdrawiam,

Piter 2019-01-18

No teraz toś Pan dowalił z tym Amber Goldem ( 
 
Przecież okradli ludzi z ich oszczędności życia a Pan twierdzi że nic się nie stało. 
 
Tak na zdrowy chłopski rozum jeśli biznes polegał na kupowaniu sztabek złota to biorę pieniądze od klienta i kupuje sztabki złota . Nie kupuje za to samochodów, komputerów czy diamentów tylko złoto bo TAKA JEST UMOWA Z KLIENTEM. 
 
I w momencie nawet jakby złoto poleciało na pysk to mam dokumenty ; kupiłem to i to za tyle i tyle. I “fakujcie” się ode mnie bo cała reszta to gra wolnego rynku (złota). 
Tymczasem cały przekręt poległa na tym że pieniądze klientów nie były inwestowane w złoto. Tylko po prostu wyprowadzane na różne konta. Nie wiem czy Pan tego nie wie czy udaje że nie wie by za wszelką cenę bronić “prywatnej inicjatywy”. A przecież wśród prywaciarzy jest wielu takich kórzy po prostu oszukują ludzi. To że mam na czole “naklejkę” prywatny nie znaczy uczciwy… 
 
Ale wracając do tematu winni są też ludzie albo raczej ich brak wiedzy. Jeśli inwestuje w złoto to kupuje ZŁOTO a nie papierki od handlarzy/pośredników . Jeśli ci ludzie kupiliby sztabki złota 
z płatnością z ręki do ręki to zainwestowaliby w złoto bez ryzyka. Co najwyżej “bank ziemski” czyli skrytka pod domem i mamy pewną inwestycje. No pewną w sensie że nikt nas nie zrobi w bambuko bo z kursem złota może być różnie. 
 
Apel taki nie korzystajcie z pośredników od finansów, nieruchomości od złota czy innych. Generalnie nie ma tutaj “złotych dealów” bo jakby były to pośrednik sam by je zrealizował a nie dzielił się z innymi.  
 
Z afery amber gold odzyskano może 5% wpłat…To tak jakby złoto nagle straciło na wartości 95%… Taki człowiek jak Marcin P. Powinien ciężko do końca życia harować aby oddać to co ukradł. Chociaż z drugiej strony to śmieszne bo co on może w realu robić jeśli nie robić ludzi w bambuko ( 
No nic nie może nierób i pasożyt , wstyd że Pan go jeszcze tutaj broni. Zwykły człowiek to musiałby pracować ze sto tysięcy lat aby odrobić te 900 milionów zeta ( A on qórwa nawet się nie nadaje aby w markecie za kasą stanąć . Nie cierpie ludzi którzy żyją tylko z pracy innych i nic nie wnoszą.

Endriu11111111 2019-01-19

"[...] Nie cierpie ludzi którzy żyją tylko z pracy innych i nic nie wnoszą. [...]". 
 
Pięknie napisane :).

Majster 2019-01-19

Janku a co myślisz o takich organizacjach jak FED,o wpływowych politykach związanych z Goldman Sachs, czy według ciebie cała ta finansjera,rynek,ceny to wszystko jest ustawione przez spekulantów finansowych? Nie piszę tych informacji z palca, ponieważ śledzę dla przykładu Tradera21 i on również wypowiadał się na takie tematy i jest zdania ,że pewna grupka osób kieruje i manipuluje rynkiem(już od setki lat). Chciałbym poznać twój punkt widzenia na temat chociażby tej niekontrolowanej,prywatnej,dodrukowującej pieniądze instytucji jakim jest FED. Już od lat wiele osób próbował zlikwidować FED i dziwnym trapem się z tych pomysł po jakimś czasie wycofywali lub zostawali zamordowani.

Adam T 2019-01-20

100lec - ta dieta nazywa się albo dieta optymalna albo dieta ketogenna i działą. Poczytaj sobie. 
Sam stosuję i kilka osób z rodziny i znajomych. Koleżanka z pracy mogła dzięki temu odstawić leki na tarczycę (po konsultacji z lekarzem). Przeciwdziała cukrzycy, stwardnieniu, rakom, nerwicom, padaczkom, miażdżycom, owrzodzeniom, poprawia samopoczucie i klarowność myśli i tak dalej. Mnie postawiła na nogi - schudłem i lepiej się czuję. Polecam zgłębić temat.

Endriu11111111 2019-01-20

Pan Adamowicz był nie na rękę zarówno PiS'owi jak i Platformie. Matka zabójcy mowila, że przed morderstwem jej syn słyszał "tajemnicze głosy" - zapewne - nawołujące do morderstwa. 
 
Wg mnie możliwe jest, że wyrok na w/w ofiarę padł na rodzimym podwórku i możliwe, że zaangażowano w to technologię "Control Mind". 
 
Ostatnio chyba dwa dni po zabójstwie Pana Adamowicza gdzieś chyba w Krakowie znaleziono ciało jakiegoś bodajże wykładowcy. Wyszedł z domu i nie wrócił. 
 
https://www.fakt.pl 
 
Mnie to wygląda na jakieś zacieranie śladów "po zleceniu". Nie wiem, ale jakoś to podejrzane, i czy czasami nasz AGH w Krakowie nie jest zaangażowane w tego typu "przedsięwzięcia"....

zdrajcansdap 2019-01-20

Ja bym się naprawdę nie czepiał, gdyby padały dobre argumenty, ale jak ktoś posuwa się do zwykłych kłamstw (odnośnie np. poprzednich spadków na BTC), i to w pełni świadomie, czy celowo nie dopuszcza rozmówcy do głosu zagadując, no to kurde czuję się lepiej niż oglądając TVP. Zresztą tam to samo mówią, jak to nam zachód nie zazdrości majątku. 
 
Pewnie, że normalny człowiek nie dojdzie do wniosku, że BTC może kosztować te $300tys, zwykły człowiek nie przeczytał żadnego artykułu o BTC przez cały 2018r., a raczej nigdy. Tak samo jak ty, JF, chciało by się powiedzieć, ale ja tu widzę zwyczajnie złą wolę, i własny lub nakazany interes. Normalny człowiek nie wychodzi z tematem BTC, a jeśli go spytać, no to skwituje jednym, głupkowatym zdaniem i wszystko jasne. Nie będzie p-lił kocopołów przez 5min jak to BTC zaraz zniknie. 
 
Bull run dla krypto ma się zacząć w połowie roku, ale równie dobrze może to być kilka miesięcy w te i we wte (powodzenia w czekaniu, "bo może spaść jeszcze o $1000" - na pół dnia w ciągu roku). Szczyt za kilka lat. Poziomy cen jakie podałem są realne w bańce, o ile BTC utrzyma zbliżoną dominację nad resztą krypto. Więc o ile eth lub bch nie zawalczą o podium, jedyni poważni konkurenci w tym momencie. 
 
https://natemat.pl/167401,chcieli-byc-jak-bauer-w-polsce-i-zalozyli-gazete-w-niemczech-szybko-zrobiono-z-nimi-ordnung 
 
"Magazyn z taką sprzedażą, może nie sensacyjną jak na skalę niemieckiego rynku, był atrakcyjny dla niemieckich reklamodawców. Jasno dano nam do zrozumienia, że polskie wydawnictwo nie otrzyma reklam z niemieckich firm. Żaden z wiodących domów mediowych nie chciał podjąć współpracy. Próbowałem osobiście nawiązywać relacje z niemieckimi markami, zatrudniałem niemiecką lokalną agencję reklamową. Mimo ich szczerych chęci zero, null – relacjonuje przedsiębiorca." 
 
Nieprawdopodobne, pieniądze, byznesy mają narodowość (w Niemczech, i tylko w Niemczech, bo żaden Trump do żadnych Chin nie jechał przecież stricte biznesowo https://www.forbes.pl Nawet jedna firma nie zgłosiła się z reklamą, a my mamy być lepsi, wiecznie chrystusami dającymi dupę, za mało daliśmy 70 lat temu. Media (zajmujące się polityką choćby na poziomie Faktu, czy innej gazeta.pl) służą do propagandy. 
 
Ciekaw jestem, czy Hugo bierze jakąś kasiorkę od Niemca. Bo jak nie bierze, no to "robi za frajer". "Nasi" youtuberzy (już pomijając polityków, "artystów") stojący murem za interesem niemieckim w sprawie reparacji wojennych biorą za to dojcze marki (denominowane w ojro). Żeby czasem biedni synkowie, córusie, wnusiowie nie płacili w podatkach za zbrodnie swoich przodków na Polakach (i tylko Polakach). Żeby czasem nie musieli zwrócić dóbr jakie zrabowali i wywieźli z Polski. Lepiej niech ich podatki idą na ichnie służby, sabotaże w LOTcie (żeby daleko nie wybiegać, a, ile biznesów polskich pogrzebali to tylko Bóg raczy wiedzieć, albo Tusk), propagandę i siłę polityczną w postaci PO, Nowoczesnej, youtuberów, szturów, Thomasów Lüßów, propagandę wszystkich tych ich gazet, mediów, portali. Ale lepiej p-lić, jak to Polacy są mało ciekawi, lenią się, fuszerki odwalają, w przeciwieństwie do nie wiem, francuzów może, czy szwedów. 
 
I kto się posługuje tym argumentem, żeby czasem nie zgrzeszyć posądzeniem o patriotyzm, ktoś kto wyjeżdża za komuny z Polski do USA, kto broni służby od PO przez kwacha i lecha, po WSI (a za którymi stoją służby niemieckie) przy wszystkich aferach za które te (działające na rzecz Niemiec) odpowiadają (np. aferki, afery i skandale związane z prywatyzacją, za które do tej pory nikt nie dostał czapy, ostatnia "aferka" GetIn, czyli pocięte nagrania z których nic nie wynika wypuszczone po pół roku od nagrania, Amber Gold związany z planowanym bankructwem LOTu, który to mieli wtedy przejąć Niemcy za grosze). Zawsze Bereta wie z której strony się ustawić w danym temacie. Wiem jacy ludzie wyjeżdżali z Polski, tacy, którzy zrobili by wszystko, by wyjechać. Nawet nie chcę znać ceny. Oczywiście to polska narodowość i patriotyzm jest zła (zawsze była), tylko nie naszych zachodnich sąsiadów (ewentualnie wschodnich też nie). A o żadną narodowość i patriotyzm nie chodzi ponad zwykłą świadomość. Ze mnie żaden narodowiec, w przypadku większej zadymy pierwszy będę uciekać z Polandii, no, może pierwszy to za dużo powiedziane, ale zaraz po politykach i tych wszystkich z góry. 
 
Taki oświecony stan umysłu, nie znający granic, u pracowników rządowych organizacji nazywa się kolaboracja, zdrada stanu. Wielkie zdziwienie, że ktoś z kolibra (organizacji politycznej z tego co się orientuję) wykazuje cechy narodowca - wystarczy bardziej interesować się polityką, albo przeczytać książkę Sumlińskiego, którego nikt jak dotąd nie pozwał. Żaden Bronek, ni Tuszczak się nie wywinie od pierdla, choć pewnie nie za Jarosława (a może i o prezesa zachaczy ręka sprawiedliwości). I pewnie dlatego wojna z patriotyzmem trwa w najlepsze (jak tak słucham Füjora), mimo, że PiS przyjmuje wszystkich migrantów jak leci, jak pan jan przykazał, i na dobrą sprawę % imigrantów mamy już w 100% zapewniający porządną wojnę domową, gdy będzie taka potrzeba i warunki, co jest przecież kwestią czasu (jak mówi sam tu prowadzący, jak i morawiecki w prywatnych rozmowach). Szczęśliwie wrogowie szwabskiej agentury na naszym terytorium nie znajdują się wyłącznie w pisie i u narodowców. Skończy się ch dupa, kamienia kupa, zarząd z Berlina we współpracy z Moskwą. Już się kończy, choć narazie bardzo "nieudolnie". 
 
 
Ze słupa będą proroka robić. Dobre. Swoją drogą już lepszego zarzutu karnego nie mogli mu postawić. 
 
https://wpolityce.pl/polityka/389753-czy-abw-chronila-lotnicze-interesy-szefa-amber-gold-wassermann-olt-mialo-zalatwic-lot-a-potem-upasc-to-za-malo-na-wszczecie-dzialan-operacyjnych 
 
https://www.money.pl 
 
https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5011-tylko-u-nas-afere-amber-gold-chronily-nie-tylko-sluzby-specjalne-i-politycy-ale-takze-dziennikarze-i-wydawcy 
 
wyborcza.pl 
 
https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5185-tylko-u-nas-bursztynowy-interes-merkel-wszystko-wskazuje-ze-niemiecki-wywiad-stworzyl-amber-gold 
 
https://wolnosc24.pl/2017/06/29/profesor-gorski-amber-gold-bylo-operacja-niemieckiego-wywiadu-polacy-sami-mieli-sfinansowac-przejecie-swojego-rynku-lotniczego-przez-niemcy/ 
 
https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/16850-niemiecki-kapita%C5%82-rz%C4%85dzi-youtube/ 
https://wolnosc24.pl/2017/06/18/za-pieniadze-z-amber-gold-chcieli-wykonczyc-lot-i-przejac-jego-rynek-szefowa-komisji-sledczej-ujawnia-nieznane-kulisy-afery/

Endriu11111111 2019-01-23

Panie Janku, co do żarcia, dieta białkowa to dobry krok, ale niestety białko obciąża nerki. Mało tego spożywanie małej ilości węglowodanów, powoduje, że mózg może być niedożywiony bo jest zasilany glukozą. 
 
Trzeba sobie spojrzeć prosto w oczy, i powiedzieć prawdę o mięsie: 
 
Drodzy Mięsarianie! 
https://youtu.be/YvIuf76x5ag 
 
Ale jedzenie roślinek to też nie jest to, do czego podświadomie dążymy. Bo dążymy tak naprawdę do niejedzenia: 
 
Vincenty o przymiarce do niejedzenia, Bogu, Źródle i Bretarianizmie” w YouTube 
https://youtu.be/XRR3FdCDrlE

Zbigniew L. 2019-01-23

@zdrajcansdap 
Moja kuzynka jest dobrym psychiatrą. Wprawdzie specjalizuje się w psychiatrii dziecięcej, ale mogłaby Ci wskazać dobrego specjalistę w Twoim regionie. Widzę że potrzebujesz fachowej opieki. Podaj swój numer telefonu lub e-mail, a postaram Ci się pomóc.

Sławek 2019-01-24

@Pcimek deficyt kaloryczny powoduje spalanie mięśni, dopiero jak spalisz mięśnie organizm spala więcej tłuszczy. Amerykanów robili badania po drugiej wojnie. Ludzie na tej diecie mają wolniejszy metabolizm, jest im zimno i mają mniej energii, a jak się mniej ruszasz to tłuszcz jest ceniejszy by uratować Twoje życie gdy brakuje pokarmu, bo tłuszcz nie spala kalorii podczas odpoczynku, a mięśnie tak, stąd nasze ciała podejmują bardzo inteligentną decyzję o spalaniu mięśni, a ratowaniu zapasów energii w postaci tluszczu na gorsze czasy. 
 
Odpowiedzią jest keto dieta oraz intermittent fasting, gdzie głównie spalasz tłuszcze. Powód tego jest insulina, gdy masz ją wysoko nie możesz spalać tłuszczy, tak działają nasze ciała. 
 
@Endriu11111111 zgadza się za dużo białka szkodzi na nerki, dlatego Eskimosi, którzy jedzą przez cały rok tylko mięso, jedzą dużo tłuszczy, oraz mrożone surowe mięso, w ugotowanym nie ma witaminy C. Eskimosi są najrzadziej zapadającą grupą ludzi na raka, również bardzo rzadko chorują na cukrzycę i choroby autoagresji typu crohn. 
 
Ale mylisz się co do cukrów. Cukry mają 4 kalorie/gram podczas gdy ketony produkowane z tłuszczy przez wątrobę mają 9 kalorii, jest to paliwo rakietowe dla mózgu. Ja sam jestem przez kilka godzin dziennie blisko ketozy chociaż nie jestem na keto diecie, jem raz dziennie jeden wielki posiłek, rano spalam glikogen, 200 gram w mięśniach i 70 gram we wątrobie gdy je zużyje moje ciało przechodzi na tłuszcze, a mózg przyspiesza, a nie zwalnia. Omad czyli jeden posiłek dziennie, jest najzdrowszą dietą, przez autophagy, czyli proces zjadania uszkodzonych komórek, nawet w pewnym stopniu komórek rakowych. 
 
W ramach ciekawostki, kobiety w ciąży produkują ketony specjalnie dla płodu, mózg dziecka używa ketony nie używa cukru. Dzieci tak długo jak są karmione tylko piersią są w ketozie, oprócz tego niemowlę jedząc tłuszcze po 3 godzinach przechodzi z powrotem do ketozy, dorosłym to zajmuje przynajmniej kilkanaście godzin.  
 
Nasi przodkowie jedli przez setki tysięcy lat głównie mięso, czyli byli w ketozie, rolnictwo jest z nami od kilku tysiecy lat. Nasi przodkowie nie jedli 6 razy dziennie, jedli gdy coś upolowali gdy nie upolowali, jedli następnego dnia.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 10 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt