Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2012-04-25

Kłamstwo smoleńskie

Nadający:

Porównujemy raport MAK z rzeczywistością. Wskazujemy zweryfikowane przekłamania i manipulacje. Wskazujemy potwierdzone a niewytłumaczone w oficjalnych raportach fakty. Punktujemy ustalanie wersji wydarzeń tuż po wypadku. Pytamy czemu nie bada się możliwości zamachu? Naszym gościem jest Grzegorz Wierzchołowski z Gazety Polskiej.

KOMENTARZE

Maciej z Elbląga 2012-04-25

taka sytuacja jak w Smoleńsku jest pierwszą na Swiecie. Jeszcze nigdy w żadnym kraju, nawet trzeciego świata nie doszło do zdarzenia w którym zginęła cała GENERALICJA kraju, Prezesowie Narodowego Banku Polskiego oraz dwóch Prezydentów kraju, jeden urzędujący drugi na uchodźstwie. Jest to precedens na skalę światową i nikt mi nie wytłumaczy, że to wypadek-przypadek.

AS 2012-04-25

Padaja tu takie ważne informacje (oskarżenia ?), że jeżeli nikt z drugiej strony (może GW ? albo ktoś z rządu ?) nie będzie miał możliwości komentarza, to nie można wyrobić sobie obiektywnej opini. Co na to prowadzący Konserwę?

Jabollissimus 2012-04-25

@AS, podajemy wyłącznie fakty, wraz ze źródłami. Które każdy po usłyszeniu może zweryfikować. Nie ma tutaj żadnych interpretacji.

Drakens 2012-04-25

Katastrofa smoleńska była zamachem. Przez kogo dokonanym? 
Wbrew wszystkim pozorom nie przez Rosjan, raczej przez CIA.

Martin 2012-04-25

Ja myślę, że maczało w tym palce raczej UFO. 
Rosyjskie, oczywiście.

Tomek K. 2012-04-25

Na obecną chwilę, nie wydaje mi się, że w Smoleńsku doszło do zamachu, ale nie rozumiem ludzi, którzy to totalnie wykluczają lub ośmieszają. Zdarzenie miało miejsce w Rosji - kraju gdzie wszystko, absolutnie wszystko jest możliwe i oddanie śledztwa potencjalnemu zamachowcowi (bo przecież taką hipotezę trzeba przyjąć od samego początku) jest kapitulacją. Nie wyobrażam sobie, żeby jakiekolwiek państwo europejskie postąpiło tak jak Polska. Dziękuję za audycje, polecam mimo wszystko zajrzeć do raportu Millera (który czyta się koszmarnie) oraz to co robi sejmowa komisja, bo nawet jeśli nie mamy do czynienia z zamachem to na pewno kłamstwo smoleńskie jest faktem i wynika moim zdaniem bardziej z głupoty mediów niż celowego działania.

Sarmaticus 2012-04-25

A najgorsze jest to, że zbyt wielu ma postawę w stylu: "Panie! moskal może być zdenerwowany! Chodu w las i przykryć się liśćmi może nie zauważy". Myślozbrodnia udoskonalona. 
 
I miej tu szacunek do ludzi.

Till 2012-04-25

Martin, nie prowokuj pisząc o UFO tylko obal argumenty gościa z audycji. Potrafisz?

AS 2012-04-25

No to kto nami rządzi? Tusk agentem rosyjskim (i może jeszcze niemieckim?)...

Drakens 2012-04-25

ad. 4 
Rosjanie tłuką szyby w rozwalonej TUtce, a Martin o UFO... 
Poczekaj Martin aż w TVN powiedzą, że w samolocie była bomba, wówczas przekonany tym faktem telewizyjnym, napiszesz kolejną piosenkę. 
A Kenediego to zastrzelili, czy to może już teoria spiskowa i trzeba mówić, że miał wypadek samochodowy?

Drakens 2012-04-25

@AS może i Ruskim i Niemcom na rękę jest ukrywanie prawdy. Istnienie taka możliwość?

Drakens 2012-04-25

Jeno mi w tym wszystkim nie gra... Po co Rosjanie mieli by to robić u siebie, w rocznice katyńską i wykopywać rów nieufności między sobą a Polakami na 100 następnych lat (bo takie będą konsekwencje Smoleńska)? 
Weźmy też pod uwagę, że proponowali pilotom lądowanie na innym lotnisku. Nie mieli też wpływu na to kto wsiądzie do samolotu, skład osobowy, ustalała Kancelaria Prezydenta, choć z drugiej strony jakoś sprytnie mogli to zasugerować... 
Dlatego biorę pod uwagę, że wsztko jest jakąś misterną intrygą jankeskich służb, by skompromitować Rosję, do tego mogli się instrumentalnie posłużyć Polakami... 
Co o tym myślicie?

Bartek 2012-04-25

Nie potrafi, ale jak byś pod jego audycją coś takiego napisał to masz już przypiętą łatkę zakompleksionego polaczka.

Termit 2012-04-25

Uuu Martin się spina :D Fajny widok od czasu wywalenia Clouda, Konserwe też wywalcie za teorie spiskowe i znów zostaniecie z dwiema audycjami;p  
A już się kontestacja tak ładnie rozwijała, ale po akcjach Martina z odchodzeniem z radia, raportem i ściągnięciem cennej gimbusiarni jako słuchaczy, żeby tylko uwaga była zwrócona na niego, przestałem was słuchać i finansować kompletnie. Jedyna konserwa trzyma poziom.jako audycja radiowa.

Ostatni Sprawiedliwy 2012-04-25

AS 
Cóż, można to potraktować jako odtrutkę na propagandę mediów głównego nurtu gdzie zazwyczaj zaprasza się opozycję po to aby w nią walić. A gdyby się czasami zaproszony bronił zbyt skutecznie to zaraz na antenę wchodzi jakiś program publicystyczny z gościem bądź dwoma, oczywiście jedynej słusznej proweniencji i myśli o temacie rozmowy. 
 
Drakens 
A dlaczego CIA:>? 
 
Tomek K. 
Może ta głupota mediów tylko sprawia takie pozory, a w rzeczywistości wynika z głębokiego strachu przed prawdą... 
 
AS ponownie 
Tusk raczej niemieckim, natomiast jako, że interesy RFN i FR są często zbieżne (a przynajmniej tak definiowane przez ich klasy polityczne) to działając na korzyść RFN działa też na korzyść FR albo może być "użyczany" ;) 
 
Drakens ponownie 
A czy widzisz aby taka przepaść nieufności na skalę większości społeczeństwa miała obecnie miejsce? Na moje oko to tylko (i aż) do około połowy Polaków to może mieć zastosowanie - reszta wierzy w medialną bajkę albo udaje, że wierzy (ze strachu bądź profitów katastrofy) 
Tak proponowali i wiedzieli, że w ten sposób delegacja nie zdążyłaby na obchody (ależ by się cieszyły łże media). Pamiętajmy też, że wizytę koordynowała nie Kancelaria Prezydenta ale Premiera i pan Arabski ;) 
A to już wiemy dlaczego CIA. Cóż, gdyby stali za tym Amerykanie to czy prawda nie wypłynęłaby na wierzch? Wypływa ale z powodu działań oddolnych ludzi dobrej woli a nie czynników oficjalnych polskich czy też amerykańskich. Dwa, działania Obamy w najmniejszym stopniu nie pozwalają twierdzić, że idzie on (bądź szedł) na konfrontację z ZSRR bis - dlaczego nagle miałby zmienić zdanie? Oczywiście można też twierdzić, że to samowolka CIA i agencja chce prowadzić, że tak się wyrażę "własną politykę zagraniczną". Tak, to już by był przyczynkiem do teorii spiskowej :D

Pakun 2012-04-25

Martin, równie dobrze mogło to być ufo, zamach i stonka ziemniaczana. Na tym polega właśnie problem, ni cholery nie wiadomo. I to w dużej mierze dzięki pracy polskiego rządu. Skoro Polacy wrak badali po półtora roku, to o czym my mówimy?  
 
Ciekawe czy po lądowaniu kapitana Wrony też nie zbadali jeszcze jego samolotu. Pewnie nie, bo i po co...

Филипп 2012-04-25

Ale skąd założenie, że dziennikarz musi być obiektywny, jak audycja jest nazwana konserwa i chyba wiadomo, czego się tu można spodziewać.

Mateusz z Kanady 2012-04-25

@ Drakens, dlaczego kacapy mialyby to zrobic? A dla czego nie? To jest wlasciwe pytanie. Byla okazja to go dupneli. Tak o, nic wiecej nie potrzeba.  
 
Co na tym stracili? Wiedzieli ze niczym nie zaplaca. Przecietni Polacy i tak ich nienawidza. Za to polskie media zgodnie kwiczaly o “histerycznym zblizeniu” i “przyjaciolach moskalach” i coraz to nowe oficjalne wersje sa gloszone: o bledzie pilota, o Kaczynskim wydajacym rozkazy, o pijanym genrale, o mgle, o super mocnej ruskiej brzozie etc etc etc.  
 
Daje tej obcji jakies 30%. Bardziej wiarygodnym wydaje mi sie ze spieprzyli sprawe z glupoty i niedbalstwa a teraz robia wszystko zbey zatrzec slady. Tak na chama, ostentacyjnie, zeby pokazac polaczkom kto tu rzadzi a ich wierni wasale Komoruski i Tuskodupek przescigaja sie w uklonach podczas gdy wiernopoddancze media zgodnym churem zaszczuwaja kazdego “oszoloma” ktory smie przypomniec ze juz zbyt duzo uprzednio oficjalnych wersji wypadkow nie wypada powtarzac w towarzystwie.  
 
Zawsze bylismy w wojnie z Wschodazją. I tak trzymac. 
 
@AS, a dlaczego od razu agent? Karierowicz, demagog, po trupach idacy do wladzy, klamiacy nawet jak nie mosi (zeby nie wyjsc z wprawy) pozbawiona wszelkich morlanych zasad, cyniczna szmata.  
 
@ Termit, z laski swojej prosze nie porownuj Konserwy do tego scierwa jakim byla Teoria Chaosu i jej nabzdyczony prowadzacy.

Frostmourne 2012-04-25

Till, Bartek i inni tacy: 
Ludzie, zamiast jechać po Baronie, zastanówcie się nad profilem Jego działań. Prawie każda Jego wypowiedź ocieka ironią i sarkazmem (nie bez powodu wydaje bardzo sympatyczne pisemko "Ironizator"). Wzmianka o UFO (Rosyjskim w dodatku) jest właśnie taka i nie ma o co się spinać. Ludzie, którzy nie potrafią wyczuć ironii, muszą mieć naprawdę smutne życie...

Jabollissimus 2012-04-25

@12 "Weźmy też pod uwagę, że proponowali pilotom lądowanie na innym lotnisku." To nieprawda. Wrzutka. 
"Nie mieli też wpływu na to kto wsiądzie do samolotu" Skład delegacji był znany wiele miesięcy wcześniej. 
 
@17 Filippie! Prawda jest tylko jedna! I każdy Człowiek powinien do niej dążyć. Do obiektywizmu. I my to robimy. Bierzemy argumenty wielu stron! A że mainstream kłamie... to nasza wina?

Grabix 2012-04-26

@19, no... ironia... ale chyba nikt tu nie twierdzi, że Martin twierdzi, że to było UFO... więc wiadomo, że ironia. Tylko ludziom przeszkadza, że Martin wyśmiewa z góry jakieś hipotezy. 
Ale mi się wydaje, że ten komentarz odnosił się raczej do komentarza bezpośrednio wyżej, w którym Drakens, stwierdza autorytarnie, bez żadnych argumentów, że to CIA. W dodatku używa słów "wbrew pozorom", co sugeruje, że my ulegamy pozorom, a Drakens zna ostateczną prawdę. 
 
Jeśli chcecie poznać odrobinę bliżej sytuację po Smoleńsku i podejście Tuska, to polecam lekturę tego wywiadu: polska.newsweek.pl -- no chyba, że Klich też kłamie :) 
[Tytuł oczywiście prowokacyjny, zupełnie nie przystający do to wydźwięku treści :P ]

AS 2012-04-26

@ Drakens i Mateusz z Kanady- Jasne, ze Donek nie musi byc agentem. Moze byc "pozytecznym idiota", pozytecznym dla Niemcow i dla Rosji. 
Moze jest tak przesiakniety wizja pięknej Wielkiej Europy, rzadzonej z Brukseli ( a tak na prawde moze Berlina ?), ze ta polska zasciankowosc go drazni a brukselska europejskosc UE jest bardzo ok i wtedy nie ma sensu zwracac uwagi na pieski gdzies tam szczekajace swoje o watpliwosciach co do Smolenska, itp (moze tak mysli?). 
Jakos tak na dnie serca chcialbym wierzyc, że cos tam jednak pozostalo w nim z liberalizmu. W koncu pochodzi z KLD ale jak to sie poloczylo z UD to moze juz nawet na ideologie liberalizmu nie ma miejsca, nie mowiac o praktyce. 
A tak wogole to chcialbym kogos z "jajami" na stanowisku przewodnika narodu. 
Dlatego co by nie gadac o Kaczorach, to podobała mi się odpowiedz Jarka (chyba?) odnośnie roszczeń wysiedlonych Niemców, że my możemy policzyć ile chcemy za zniszczenie Wawki po Powstaniu.  
A zresztą ... ,chciałbym żyć w tak rządzonym kraju by nie musieć intereresować się polityka :-)

Mateusz z Kanady 2012-04-26

As, ja uwazam ze Tuskodupek to kanalia bezidowa. On jest gotowy tyle razy zmienic poglady ile razy owe zmiany pozwolu mu pozostac przy wladzy.  
 
Ja nie koniecznie chce kogos z jajami na tronie, ja chce chlodnego profesjonalisty ktory na zimno maksymalnie wykozystuje kazde rozdanie i skutecznie zmienia spectrum polityczne kraju (I pierwszy raz w zyciu mam, nazywa sie on Stephen Harper i jest premierem Kanady). Jeszcze raz powtarzam moja ulubia maksyme, parafrazuje Mark Steyn: ”Successful conservatives do not move to the center, they pull the center to the right” . 
 
“A zresztą ... ,chciałbym żyć w tak rządzonym kraju by nie musieć intereresować się polityka :-)” 
Sorry, tak nie mozna, jak to pieknie ujall Thomas Jefferson: “the prize of freedom is eternal vigilance”.

Mateusz z Kanady 2012-04-26

AS, pamietaj takze ze pewnym momencie Tusk byl oredownikiem niepodleglosci Kaszub. Bo w to wierzyl, czy moze by bylo wtedy tak wygodniej?

Szef 2012-04-26

Podam kilka faktów, które są killerami o Smoleńsku. Gwarantuję, że nikt o tym nie wiedział z Was. Proszę autorów audycji o sprawdzenie moich myśli. 
 
W Smoleńsku jest drugie cywilne lotnisko "Jużnyj". 
pl.wikipedia.org 
Aleksander Kwaśniewski z żoną lecąc do Katynia lądował właśnie na tym drugim lotnisku. 
Dlaczego nie ma tego faktu w mediach? 
 
Dlaczego nie ma zdjęć z lotniska w Okęciu jak osoby wsiadają do samolotu? 
 
Czy ktoś wiedział, że rzekomy wrak leży kilka metrów od ruchliwej ulicy, a pokazuje nam się zdjęcia tylko lasu, aby katastrofa wyglądała realistycznie. 
 
Dlaczego rodziny nie robią ekshumacji. Na życzenie rodziny zmarłego w Polsce robi się ekshumację od ręki. Nie ma takiej woli. 
 
Dlaczego wypłacono gigantyczne pieniądze rodzinom ofiar? 
 
Cała ta sytuacja przypomina standardowe oszustwo ubezpieczeniowe. 
 
Czy oni żyją?

AS 2012-04-26

@ Mateusz z Kanady. To był taki skrót myslowy, gdzie chodziło o to, że kraj jest rządzony tak dobrze, przez "zimnych profesjonalistów", że nie muszę się wkurzać gdy włączam radio czy tv, bo prostu jest OK - to oczywiście ideał... . A może trzeba wciąż monitorwać tak jak w tym cytacie Jeffersona

Grabix 2012-04-26

Szef, lol, ostatnie zdanie mnie rozwaliło... tak... żyją i zaryzykowali wywołanie międzynarodowego skandalu żeby dostać trochę kasy, a rząd im w tym pomagał. Rodziny też są w to zaangażowane, Jarosław wie, że jego brat żyje i zupełnie świadomie zachowuje się w ten sposób, bo na sucho i spokojnie stwierdził, że to mu da większe poparcie i mimo, ze po raz pierwszy w wyborach w Polsce nie wygrała opozycja... dalej swoją strategię kontynuuje...

szef 2012-04-26

Na rękę im był, bo dzięki termu jest na scenie politycznej polaryzacja i zawsze będzie któraś klika przy władzy. W tv kłócą się już tylko o Smoleńsk. Jakby nie Smoleńsk to nikt by już się nie podniecał tymi partiami :) Myśl. 
 
Zauważyłeś, że na pogrzeb prezydenta nikt nie przyjechał, nawet Angela. Kto mądry ten zna prawdę :) 
 
Hitler też żył po wojnie w Argentynie i był spokojnym rolnikiem za wiedzą szefa FBI Hoovera :) 
wiadomosci.dziennik.pl 
vault.fbi.gov 
Ujawniono to dopiero teraz. 
 
To nie pierwsza taka nowinka, zresztą Stalin też sfingował swoją śmierć, żeby wiedzieć jak inni ludzie zachowają się na wieść o jego śmierci :) To są znane historyczne fakty.  
Po kilkudziesięciu latach odkryjesz i tą prawdę :) 
 
Zresztą są fakty których tu nie napiszę, bo w Polsce morduje się za nie... Przykład Leppera.... 
 
Nawet Przybył mówił, że prokuratura wie o skandalu polegającym na wyłudzeniu wielkiej kasy, no ale on już siedzi w psychuszce :) Niewygodna wiedza to jest.

Szef 2012-04-26

www.se.pl 
 
"Prokuratoria Generalna Skarbu Państwa poinformowała, że jest gotowa wypłacić po 250 tys. zł dla każdego z bliskich ofiar, małżonków, rodziców i dzieci." 
 
Czyli tyle wypłacono oficjalnie. Czyli Krzysztof Putra, ośmioro dzieci, żona rodzice w liczbie 4 osoby, bo jeszcze rodzice żony to razem. 3 mln 250 tys zł. - za jedną ofiarę. 
Do tego przed katastrofą rzekome ofiary były ubezpieczone na życie na bajońskie sumy. Patrz 3 miliony dla Marty Kaczyńskiej. Dlaczego ciała oraz szczątki, które nie zostały przypasowane do żadnego ciała zostały skremowane....? W tym ciało Jerzego Szmajdzińskiego, którego ducha widział Leszek Miller. 
 
www.polskatimes.pl  
 
Pozdrawiam

Martin 2012-04-26

Nie no, mi się bardzo podoba, że rozmowy o Smoleńsku będą trwać w Polsce na wieki. Dzięki temu co roku Wojewódzki albo kto inny będzie puszczać moją piosenkę w radiu. 
 
Argumentów nawet nie próbuję obalać, z to z tego powodu, że mnie to wszystko obchodzi tyle, co kreta produkcja okularów. 
 
Uważam po prostu, że jest absolutnie wszystko jedno czy ruscy napadli na samolot za pomocą sztucznej mgły, czy Murzyni czy UFO. Co, będziecie im wojnę wypowiadać? Nie? To po ch** o tym dalej gadać? 
 
Istotniejsze jest to, ile debilizmów i zaniedbać sami zainteresowani zrobili. I co takiego jest źle z mózgami polskimi, że się tu ciągle rozpieprzają samoloty, pociągi, autobusy i samochody. Bo jak się to odkryje, to może będzie się dało to NAPRAWIĆ. 
 
A od dywagacji na temat ruskich czy UFO to się akurat niczego nie naprawi. Tylko się wszyscy niezdrowo podniecą przy wódce, i pokłócą o wszystko poza jedną rzeczą: że ruski to ch*j. 
 
Po czym pójdą do domu i na kacu źle przestawią zwrotnicę. 
 
A audycji słuchać nie będę, bo mnie mdli już od samego słowa "Smoleńsk".

Szef 2012-04-26

Martin słusznie! Smoleńsk został wymyślony, żeby jedni z drugimi o nim gadali :) To nie pierwszy raz się tworzy takie zdarzenie. Jak historia stara to tak było.

Szef 2012-04-26

Smoleńsk w liczbach 
 
100 mln zł - kwota na zadośćuczynienia dla małżonków, dzieci i rodziców ofiar. Będą one przysługiwać nawet 400 osobom 
 
28 mln zł - zapomogi oraz koszty pogrzebów (w tym 272 tys. zł - wykupienie miejsc na cmentarzach, 1,6 mln zł - koszty pomnika na Powązkach, 3 mln zł na budowę pomników nagrobnych ofiar). Każdej rodzinie wypłacono też maksymalny zasiłek pogrzebowy 6,4 tys. zł, mimo że pochówki odbyły się na koszt państwa 
 
3,8 mln zł - jednorazowe zasiłki wypłacone rodzinom. Każdej przysługiwało 40 tys. zł 
 
190 tys. zł miesięcznie - renty specjalne dla członków rodzin (2 tys. zł miesięcznie otrzymuje 73 osieroconych dzieci, 2-3 tys. zł - dożywotnie renty ma 11 niepracujących współmałżonków, 3 rodziców ofiar ma renty po 2 tys.) 
 
 
 
Więcej 
www.se.pl 
 
Nie wiadomo nic o prywatnych ubezpieczeniach na życie.

Martin 2012-04-26

I jeszcze jakieś 100 milionów godzin - tyle czasu stracili ludzie w tym kraju na gadanie o tym, kto kogo jak i za co, zamiast robić w tym czasie coś innego. 
 
Na przykład angielskiego się nauczyć, na Allegro pohandlować albo umyć samochód sąsiada za 5 złotych. 
 
Albo nauczyć się tańczyć swinga.

Emper 2012-04-26

Konserwa skręca w stronę propaństwowców. 
 
Mnie osobiście nie interesuje ta sprawa, bo większość ludzi w tym samolocie to nie były żadne "elity" !  
 
Największy zamach w tej całej sprawie to jest to, że w ogóle istnieje coś takiego jak władza państwowa, która toczy te swoje wojenki za nasze pieniądze. Czy to może zwykły rosyjski obywatel spowodował śmierć polskiego obywatela?  
Czy gdy jedna mafia zabije członka innej mafii to rozlega się taki lament? 
 
Szanowny gość chciałby żeby teren przeczesywano 100 razy bardziej dokładnie i szukano skrawków materiału? A czy z tą samą dokładnością przeczesywane będą każde wypadki na polskich drogach, każde samobójstwo zwykłego obywatela? 
 
I jeszcze cytat z końca: 
" Nikt nie traktuje poważnie państwa, które daje sobie zabić głowę państwa i wszystkich najważniejszych dowódców ... parlamentarzystów i cierpią na tym nasze kieszenie" 
 
Nie bardzo rozumiem jaki tutaj jest ciąg logiczny. To polskie firmy, polscy obywatele maja być traktowani poważnie. Mają jeździć za granice, pokazywać, że polak to dobry pracownik, że opłaca się godziwie mu zapłacić, o to że ponad 200 Solarisów już jeździ w Dubaju i nie załatwił tego żaden Tusek, Jarek czy inny polityk.  
 
Przeciwnie ! Od samego początku są kulą u nogi, tworzą bariery i zakazy. Wiedzą lepiej co dla nas dobra, co nam wolno jeść a co pić i gdzie ma iść 70% naszego dochodu.  
 
"Elity" - ludzie, którzy często nie wykonywali żadnego wolnorynkowego zawodu, nie prowadzili firmy, nie odpowiadają przed prawem !  
 
"Elity" - tak mówi niewolnik, który już dawno pogodził się ze swoim losem.  
 
Kończę, bo krew mnie zalewa.

Ostatni Sprawiedliwy 2012-04-26

Nie nazwałbym twórców Konserwy dziennikarzami sensus stricte, raczej w pierwszej mierze publicystami a publicystyka ma to do siebie, że wyraża konkretne opinie i nie musi być bezwzględnie obiektywna. 
 
Teorii Chaosu już nie ma? Ajajaj jaka szkoda, nie zdążyłem zadzwonić i powiedzieć co myślę o ufo w architekturze :( 
 
"Baron"? lolus maximus :D 
 
Tych bajań (z zawiści chyba wynikłych) o skoku na kasę to nie będę nawet komentował. To poniżej poziomu jest. Szkoda tylko, że jakoś nie słyszę, iż budżet kancelarii prezydenta Komoruskiego wynosi ponad 180 mln zł rocznie albo o innych wałkach GTW - wiadomo, to nie Kaczor więc walić w niego nie wypada. 
 
Przypomina mi się tutaj kawał: 
 
W Polsce media są obiektywne: 
wcześniej waliły w rząd [PiS gdyby kto nie kumał bazy] 
a teraz w opozycję [...] 
 
ludzie jak widać też...

Mateusz z Kanady 2012-04-26

Martin, zniezc nie mozesz tematu i jadem plujesz zeby zniechecic dyskusje. Daj se spokuj, po co przylazisz zeby sie wypierdziec? Nie widzisz ze nikt nie podejmuje z toba polemiki?

Jabollissimus 2012-04-26

Martin, idź "zatańczyć swinga". 
I napisz pamiętnik leminga. 
 
Zwłaszcza, że nie masz zamiaru słuchać audycji - do niej się nie odnosisz. Do komentarzy też nie.

Enslaved Eagle 2012-04-26

Mateusz z Kanady ma rację, Martin, po co marnujesz swój cenny czas? Sam też rzygałem Smoleńkiem już w pierwszym tygodniu po "tragedii narodowej" i nie zamierzam słuchać tego odcinka Konserwy, ale nie zamierzam się spinać, bo to nie ja zmarnowałem godzinę czasu audycji na gadanie o pierdołach, które interesują tylko ludzi zafascynowanych antyrosyjskimi, antyniemieckimi, antyżydowskimi i propolackimi postawami, zamiast robić coś pożytecznego - ja, dla przykładu, pouczę się dziś wieczorem programowania w Javie. A potem zmarnuję resztę wieczoru na granie w Battlefielda 3, bo jak mawiał Lennon, "the time you enjoy wasting is not wasted".

Drakens 2012-04-26

Wierzę w rolę spisków , agentów, inspiracje tajnych służb i wpływ wielkiego kapitału i interesów na politykę, wierzę dla tego, że znam wielką historię i zwykłe szare życie, wcale nie uważam się za oszołoma. 
Ostatni Sprawiedliwy: „A czy widzisz aby taka przepaść nieufności na skalę większości społeczeństwa miała obecnie miejsce? Na moje oko to tylko (i aż) do około połowy Polaków to może mieć zastosowanie - reszta wierzy w medialną bajkę albo udaje, że wierzy (ze strachu bądź profitów katastrofy)” 
Większość zawsze będzie wierzyć w to co mówią media (nawet Martin im wierzy), ale ci ludzie się nie liczą za bardzo, elita społeczna będzie Smoleńsk pamiętać jako rosyjski zamach na państwo polskie. Za komuny też większość przytakiwała komunie (pijani robotnicy z małych miasteczek np.), ale ludzie inteligentni nie mogli się z życiem w komunie pogodzić. 
Jabollisimus: @12 "Weźmy też pod uwagę, że proponowali pilotom lądowanie na innym lotnisku." To nieprawda. Wrzutka. 
Naprawdę? Skąd to wiesz? 
Grabix: „Ale mi się wydaje, że ten komentarz odnosił się raczej do komentarza bezpośrednio wyżej, w którym Drakens, stwierdza autorytarnie, bez żadnych argumentów, że to CIA. W dodatku używa słów "wbrew pozorom", co sugeruje, że my ulegamy pozorom, a Drakens zna ostateczną prawdę.” 
Nie autorytarnie. Napisałem przecież „raczej”. 
Wyobraźcie sobie 2 dużych graczy aktywnych (USA i Rosja) jednego pasywnego gracza (Polska), wciągniętego do gry 2 dużych, nie rozumiejącego o co w grze chodzi. 
USA żeby wrzucić Rosji problem i skompromitować ją na arenie międzynarodowej, doprowadza do katastrofy samolotu z prezydentem Polski i generałami Polski na terenie Rosji. Rosjanie są zaskoczeni i reagują w typowy dla siebie sposób: wszystko starają się zatuszować, czym jeszcze bardziej się pogrążają, bo zatuszować się do końca nie da, w Internecie jest film z wystrzałami, film prawdziwy, ale czy prawdziwa jest ścieżka dźwiękowa? Działa Macierewicz itd. 
Tradycyjna niechęć Polaków do Rosjan pogłębia się, USA wydaje się znów jedynym zbawcą: Kaczyński prosi Obamę o pomoc (podczas wizyty), Macierewicz ściąga amerykańskich ekspertów itd. 
Nam to wszystko nic nie da (jak cynicznie zauważa Martin), ale USA mają różne sprzeczne interesy z Rosją, np. hegemonię nad ropą naftową. I taka gra może im się przydać do innych posunięć. 
W tym scenariuszu, my, Polska, jesteśmy bezsilni i wykorzystani, jak to bierny trzeci gracz. A Rosja przegrywa z Jankesami w tej grze, wikłana we własne krótkowzroczne schematy działań (wszystko utajniać i niszczyć).

Drakens 2012-04-26

Jest taki polski film "Panna Nikt" tam jest właśnie taka "gra" przedstawiona między trzema nastolatkami. 
O taki schemat mi chodzi.

Drakens 2012-04-26

Martin: „Istotniejsze jest to, ile debilizmów i zaniedbać sami zainteresowani zrobili. I co takiego jest źle z mózgami polskimi, że się tu ciągle rozpieprzają samoloty, pociągi, autobusy i samochody. Bo jak się to odkryje, to może będzie się dało to NAPRAWIĆ” 
 
A no właśnie o tym dyskutujemy na "łamach" Twojego zacnego radia.  
 
Fala doniesień o najróżniejszych awariach samolotów przed katastrofą smoleńską (już na 3 lata przed), szczególnie samolotów rządowych. Żądania w mediach by kupić nową flotę powietrzną dla rządu i prezydenta (samo gadanie, bo nigdy jej nie kupiono, a wystarczyło kupić, w skali naszego Państwa to nie są duże pieniądze, a na siebie pieniędzy władza z reguły nie żałuje!), to była akcja zaplanowana, mająca oswoić społeczeństwo z tym co nastąpi! Media są sterowane przez służby i stanowią jeden z filarów ich działania (nie jedyny). Z kolei po katastrofie ciągle się wałkuje „błąd pilota” i to już wszyscy znamy, ile to ma wspólnego z rzeczywistością, a ile z zaplanowaną akcją (kłamstwo i tyle).

Jabollissimus 2012-04-26

Drakens, twoje pomysły nie trzymają się żadnej logiki. Rosja rządzona przez KGBowców napada od czasu do czasu na innych (Gruzja, Estonia, Czeczenia, Mołdawia). Wykonuje zamachy (Juszczenko, Litwinienko, niezależni dziennikarze). Ma ogromną sieć szpiegów i kontaktów w krajach postsowieckich. W dwóch katastrofach lotniczych w Polsce zginęła większość świeżej, tj. nie związanej w żaden sposób z Sowietami, generalicji polskiej.

Mateusz z Kanady 2012-04-27

@Drakens: 
“Kaczyński prosi Obamę o pomoc (podczas wizyty), “ 
A Obama smieje mu sie w twarz i mowi “ty dupku popierales amerykanski imperjalizm i Bushitlera wiec teraz sobie kwicz.” Zdaj sobie prosze sprawe z tego ze przez ostatnie cztery lata Amerykanska administracja konsekwentnie dazy do oslabienia pozycji Ameryki na arenie miedzynarodowej i ze Obama z zaciekloscia i nieskrywana pogarda zwalcza lojalnych sojusznikow ameryki (UK, Polska, Kolumbia, Honduras, Gruzja, Izrael etc). Co wiecej Obama swiadomie promuje pozycje wrogow Ameryki w tym Putinistow. Ty myslisz ze przez przypadek wlasnie 17-go wrzesnia skasowal tarcze rakietowa? Wez sie zastanow.

Ostatni Sprawiedliwy 2012-04-27

Co do "większości" to się zgadzam, tylko jak zmienić państwo gdy ta większa część społeczeństwa (a przynajmniej tych, którzy chodzą na wybory) w głosowaniu wybiera opcję niepolską, choćby nawet z powodu bycia zmanipulowaną. To jest realny problem gdyż za komuny wyniki były ustawione, teraz też są "ustawiane" ale za pomocą propagandy ale raczej nie machinacji przy urnach. 
 
Co do spisku USA, to tak, twoja hipoteza jest interesująca ale... jak wytłumaczysz, że wciąż USA idą ręka w rękę z Moskalią? Nie ma resetu Resetu ;) To by mogło mieć sens gdyby Obama przegrał - no to tutaj chcielibyśmy widzieć spisek w USA poza wiedzą Obamy. Jak wygra republikanin to zrobi użytek z akcji, materiały zaczną wyciekać itd. - wspaniały oręż propagandowy do starcia z Moskwą. Tyle tylko, że to wciąż spekulacje niepoparte dowodami. Może nawet interesujące i sensowne w swej abstrakcji, ale spekulacje (bo dowodów brak).

Drakens 2012-04-27

Mateusz z Kanady: "Zdaj sobie prosze sprawe z tego ze przez ostatnie cztery lata Amerykanska administracja konsekwentnie dazy do oslabienia pozycji Ameryki na arenie miedzynarodowej i ze Obama z zaciekloscia i nieskrywana pogarda zwalcza lojalnych sojusznikow ameryki (UK, Polska, Kolumbia, Honduras, Gruzja, Izrael etc). " 
 
Tu przesadzasz, administracja amerykańska nie dąży do osłabienia Ameryki na arenie międzynarodowej. Dalej toczą swoją grę, np. wiosna arabska (ropa). 
 
Zmieniły się tylko metody i sojusznicy, Polska przestał być potrzebna jako sojusznik w wojnach przeciw Irakowi i Awganistanowi, tarcza antyrakietowa w Polsce była straszakiem potrzebnym w negocjacjach z Rosją. I teraz mogli się nami posłużyć tak jak to nakreśliłem, i tak ich będziemy kochać, bo nie mamy lepszego pomysłu... 
 
Dowodów nie mam, pewny nie jestem. 
Dowody są na razie jedynie na przyczynę zewnętrzną katastrofy i na karygodne patologie w wyjaśnianiu sprawy, tak po stronie rosyjskiej, jak i polskiej.

Mateusz z Kanady 2012-04-27

Kontynuujac z powyzszego: 
 
... pomijajac ze to wlasnie republikanom bylby na reke zywy Kaczor ubiegajacy sie o scementowanie kontaktow z Ameryka i domagajacy sie tarczy rakietowej. Po jak cholere go zabijac? Zywy bylby bardziej przydatny. Zreszta republikanie raczej honoruja swoje sojusze (demokraci nie szczegolnie).

Drakens 2012-04-27

Mateusz z Kanady: "Ty myslisz ze przez przypadek wlasnie 17-go wrzesnia skasowal tarcze rakietowa? Wez sie zastanow" 
 
Nie myślę tak. Myślę, że to było celowo 17 września, podobnie jak celowo samolot spadł w rocznicę Katynia. 
 
Przecież to nie przeczy moim tezom, że Amerykanie nas dymają, wskazując na odwiecznego wroga - Rosję. 
 
W takich działaniach, z reguły, jest dodatkowy smaczek: symbolika daty np., to jest tak projektowane (planowane), dla efektu psychologicznego. 
 
To jest taki dodatek, tak samo stan wojenny został ogłoszony 13 grudnia w noc świętej Łucji, mroczną zimową noc, w którą, według wierzeń ludowych, szatan zstępuje na ziemię. To jest taka zasada wojny psychologicznej, którą się posługują wojskowe służby informacyjne specjalne, powszechnie na świecie.

Mateusz z Kanady 2012-04-27

“Tu przesadzasz, administracja amerykańska nie dąży do osłabienia Ameryki na arenie międzynarodowej. “ 
Absolutnie nie przesadzam. Swiadome dzialanie na szkode Ameryce jest najbardziej oczywistym i pasujacym wytlumaczeniem polityki miedzynarodowej Obamy w stosunku do Kanady, UK, Polski i innych wyzej wymienionych. Jak masz lepsze to prosze przedstaw. Tak jak w przypadku rzadow Cartera nie mozna wszystkiego tlumaczyc brakiem kompetencji. 
 
“Dalej toczą swoją grę, np. wiosna arabska”  
Chyba nie mowisz powaznie? “Wiosna arabska” i upadek albo niegroznych dla Ameryki (Tunezja) albo wykastrowanych (Libja) albo sprzymieroznych z Ameryka (Egipt) dyktatorow i wzmocnienie sie pozycji islamistow ze zdecydowanie anty-amerykanskimi pogladami jest Ameryce zdecydowanie nie na reke. A jednak Bialy Dom zrobil wszystko co bylo w ich mocy zeby do tego wlasnie doprowadzic. To bylo dzialanie zdecydowanie na szkode interesom Ameryki i zachodu (i cywilizacji).  
 
“(ropa). “ 
Ropa co? Nie mozna za kazdym razem krzyczec “ropa” jak uzasadnienie i wytlumaczenie kazdego niedomowienia.

Mateusz z Kanady 2012-04-27

“Przecież to nie przeczy moim tezom, że Amerykanie nas dymają, wskazując na odwiecznego wroga - Rosję. “ 
I zyskuja na tym co? Jakby Ameryka chciala Polski pokluconej z Kacapami to chyba lepiej bylo zabic prokacapskiego Tuskodupka i zostawic Kaczora ktory wolalby wtedy o pomstwe do nieba niz odwrotnie? Wybacz ale te twoje tezy san a tyle elsastyczne ze obojetnie co by sie nie wydazylo zawsze mozesz winic Amerykkke.

Mateusz z Kanady 2012-04-27

“Po czym pójdą do domu i na kacu źle przestawią zwrotnicę. “ 
Sorry ty masz w domu zwrotnice?

Crzszman 2012-04-27

Szczerze mówiąc do tej pory myslałem o tej sprawie tylko tyle, że... No że to był zwykły wypadek. Bo niby co innego? Ale rzuciliście mi inne światło na to. Naprawdę dzięki ;)

Pakun 2012-04-27

Martin, z jednej strony piętnuje burdel, z drugiej o najbardziej spektakularnym jego przejawie nie chcesz rozmawiać. Jak możesz coś naprawić, jeśli nie wiesz który element jest zepsuty? 
 
W sumie masz rację, olejmy całą sprawę. Po co dociekać, kto jest za co odpowiedzialny. Przecież i tak to tylko swołocz chce wszystko zwalić na ruskich. Niech rząd robi co chce, najlepiej jak najszybciej zakończyć wszystkie śledztwa. Nas już i tak mdli jak słyszymy słowo Smoleńsk. A jeśli spadnie następny rządowy samolot? Ach, niedobrze mi się robi na samą myśl.

Drakens 2012-04-27

Mateuszu piszesz swoją ocenę obecnych działań USA, z twojej perspektywy one im szkodzą, ale czy oni tak to postrzegają? 
 
Mylą się, czy opanowały ich ster władzy wrogie im siły? Jakie? 
 
Myślę, że sterują tym krajem (najpotężniejszym obecnie krajem świata) grupy, które realizują w ten sposób swoje interesy, np. przejmują kontrolę nad złożami ropy i szlakami handlu ropą, której jest coraz mniej, a której USA zużywa olbrzymie ilości. 
 
Co do Martina, to przyglądajmy się. Ciekawe dlaczego tak alergicznie reaguje na dyskusje o Smoleńsku i stara się przekonać wszystkich, że lepiej czas poświęcić na co innego, a sam dyskutuje i omawia o wiele bardziej błache i niepraktyczne sprawy? 
 
Liderzy różnych środowisk, mniejszych i większych ukierunkowują myślenie społeczne na rozmaite sprawy według nakreślonych planów. Mogą być zainspirowani do tego.

Mateusz z Kanady 2012-04-28

Drakens,  
Zeby zrozumiec dzialanie Obamy trzeba zrozumiec mentalnosc srodowiska jakie go wykreowalo. To jest produkt parytetow, politycznej poprawnosci i wielokulturowosci. On, (pierwsz klacz zreszta tez) jest wychowany w nienawisci do kultury anglosaskiej, kapitalizmu i pozadku ktorego bronila Ameryka w latach zimnej wojny. On wierzy ze Ameryka jest winna wszelkim krzywdom na swiecie i ze Amerykanski interwencjonizm byl zlem a najwiekszym historycznie zlem byl kolonializm. Afryka jest biedna z winy bialych ludzi, tak samo jak w domu bogaci dorobili sie okradajac biednych. To jest jego swiatopoglad i dla tego on robi co moze zeby wyrownac sily.  
 
Dla niego nie istnieja zasady i ograniczenia. Ograniczenia wladzy prezydenckiej sa tylko niedogdnosciami ktore przeszkadzaja mu w osiagnieciu swoich celow. Dla tego przy kazdej okazji powoluje nowe biurwy z szerokimi uprawnieniami regularnie pakujace sie w dzialki ktore naleza do kongresu lub sadow. Jest on przy tym czlowiekiem bardzo intelektualnie ograniczonym ktory niestety uwierzyl w swoja wlasna propaganda ze jest geniuszem. Uwierzyl takze ze mu sie nalezy, TKM pelna para. Wiec jak taki ktos zabiera sie za polityke miedzynarodowa to swiadomie oslabia Ameryke i jej sojusznikow. Gada o Malwinach, odsyla popiersie Churchila, blokuje rurociagi z Kanady, 17-go wrzesnia kasuje tarcze rakietowa, popiera komunistyczny pucz w Hondurasie i obraza walczacego z komunistami prezydenta Kolumbii. Co te kraje maja ze soba wspolnego? Sojusz z Ameryka. O jego pogardzie dla Izraela nie warto nawet gadac. Robi to po to zeby zeby ci uciskani mogli za siebie decydowac i wtedy na pewno bedzie lepiej. Takze nie wierzy ze gdzie Ameryka sie wycofa tam natychmiast wpakuje sie Putin albo faszystowskie Chiny. 
 
Za to zawsze ma czas dla takich bandytow i blaznow jak Ortega, Achmadinerjacket, Putin czy Chavez. Owszem oni go nie lubia i nienawidza Ameryki... ale skoro to wszystko Ameryki wina to nalezy sie do nich usmiechac w koncu jak oni beda silniejsi to Ameryka bedzie mniej krzywdzic. 
 
W teorje spiskowe i konspiracje nie wierze, wybacz nie bede dalej komentowal. Jak ktos wierzy ze np wojna w Iraku byla o rope (to mial decade zeby zmadrzec, nie zmadrzal wiec) nie bede marnowal sil zeby go przekonac ze bylo inaczej.

Drakens 2012-04-28

ad. 54 Ok. to wyjaśniliśmy swoje poglądy. 
Ja jakoś nie mogę uwierzyć, że jeden głupek (Obama) robi różne głupoty i stąd wszystko się bierze.  
Władza prezydenta w USA nie jest absolutna, ktoś mu sfinansował kampanię, ktoś mu doradza (skąd taki Obama może znać datę 17 września np., on pewnie się dowiedział, że taki kraj jak Polska jest na świecie dopiero po objęciu urzędu), różne lobby nim kręcą. A jak by prowadził bardzo indywidualistyczną politykę i był uparty, to znamy przecież historię, Kenediego zastrzelili, Niksona odwołali. 
 
Ok. dziękuję za ciekawe treści, na prawdę czytałem z zaciekawieniem, niech każdy pozostanie przy swoim, ja już też nie będę komentował.

Mateusz z Kanady 2012-04-28

Drakens, to nie do konca tak bylo z ambitnymi prezydentami. Nixon, moze mial dobre checi (czasami) ale bez watpliwosci lamal prawo i naduzywal wladzy. Sam sobie zasluzyl. Kennediego polityka byl czesto bardzo chwiejna (np to wlasnie jego niezdecydowanie doprowadzilo do tragedii w Zatoce Swin gdzie kubanscy patrioci zostali zdradzeni przez sojusznika i sie bez sensu wykrwawili). Mam watpliwosci co do oficjalnej wersji wypadkow re jego smierc (z tym, ze zadna alternatywna wersja nie jest bardziej przekonywujaca) ale tak czy inaczej nie byl jakims zdecydowanym tytanem na jakiego wykreowaly go media po jego smierci. Za to dwoch najwybitniejszych powojennych prezydentow ktorzy prowadzili najbardziej zdecydowana i ambitna polityke (Reagan i Eisenhower) odbebnilo dwie kadencje...

Ostatni Sprawiedliwy 2012-04-29

"odsyla popiersie Churchila," 
lol, zalinkuj :) 
 
"blokuje rurociagi z Kanady," 
a to akurat było kurestwo i czystej wody głupota z jego strony 
 
"faszystowskie Chiny." 
nie przesadzałbym, byłoby dobrze gdyby takie były :P Ale jeszcze 5,10 lat i tak, pozostanie im tylko iść w militaryzm i imperializm jako ideologię jednoczącą lud

Mateusz z Kanady 2012-04-29

Prosze, popiersie Churchilla kore bylo pozyczone Bialemu Domowi po 9/11 Ogabe oddal zeby sie Brytole wypchali. www.telegraph.co.uk 
 
Jezeli chodzi o Chiny to okreslenie narodowy socjalizm pasuje jak condom.

Ostatni Sprawiedliwy 2012-04-29

nie no, jeszcze gorzej. To już bliżej im do faszyzmu

Jabollissimus 2012-04-29

Trzeba będzie zrobić audycję o Chinach jeszcze. Już podjęliśmy pewne kroki... ;)

Drakens 2012-04-29

Jabol, będę czekał z ustęskinieniem, pozdrawiam!

Mateusz z Kanady 2012-04-29

narodowy socjalizm=faszyzm, o co chodzi?

Ostatni Sprawiedliwy 2012-04-29

nie, narodowy socjalizm nie równa się faszyzm. To lewacka propaganda.

Mateusz z Kanady 2012-04-30

Momencik, nazism to forma faszyzmu czyli narodowego socjalizmu. Nie kazdy faszyzm jest nazizmem ale faszyzm to wlasnie narodowy socjalizm.

Jabollissimus 2012-04-30

Mateuszu, widziałbym to trochę inaczej. Raczej faszyzm to narodowy, ale etatyzm. Czyli jeszcze bez przybudówki w postaci celowej inżynierii społecznej. Jedno i drugie brało z sMarksa (tfu!), ale jednak to trochę co innego. 
(Takie Węgry Horthego były faszystowskie, a swobody tam nie były ograniczone. Podobnie z Polską w owym czasie - zachodni historycy czasem określają późną dyktaturę pułkowników, jako faszyzm, a jeszcze faszyzmem to nie było. Z drugiej strony ojczyzna faszyzmu, Włochy, stały się narodowo-socjalistyczne, choć w łagodnym wydaniu. Niemcy zaś to już socjalizm czystej wody). 
Ale to dygresje. :P

Ostatni Sprawiedliwy 2012-04-30

mógłbym dodać do tego co powiedział jabol, że nazizm to szowinistyczna rasowo (po angielsku najbliższy termin to chyba jingoism - ale to nie to samo rzecz jasna) forma faszyzmu, ale skręcająca tak bardzo w lewo (i do tego tak totalistyczna) że bliżej mu chyba do komunizmu. Oczywiście faszyzm nie jest w żadnym wypadku narodowym socjalizmem. Nazizm to skrót od niemieckiej nazwy narodowy socjalizm (funkcjonuje jako synonim).

Mateusz z Kanady 2012-05-01

Ok, to troche inaczej te pojecia sa definiowane na Starym Kontynencie. Cale zycie czlek sie uczy.

Ostatni Sprawiedliwy 2012-05-01

ano mówiłem - lewacka propaganda :D Większość ludzi z jej powodu nie rozróżnia faszyzmu od nazizmu.

Mateusz z Kanady 2012-05-01

No nie do konca, to wlasnie socjalisci bardzo sie burza jak im sie przypomina np ze znany socjalista niejaki Adolph H powiedizla ze...

Ostatni Sprawiedliwy 2012-05-01

hehe :D

Dodaj komentarz...


Adam Kreator - konserwatywny liberał pracujący niestety na etacie. W wolnym czasie zajmuje się pomnażaniem w socjalizmie XXI wieku swojej nędzy i różnymi dziwnymi zainteresowaniami: numizmatyka, fuchy, grafika 3D, rysunki, rzeźba, malarstwo, design, stare komputery, pisanie artykułów, podróże, fotografia zabytków, konserwacja sztuki, zamki polskie, monarchiści, historia ogólnie a zwłaszcza mało znane ciekawostki które wyszukuję w książkach, internecie i wikipedii. Żeby określić dokładniej trzeba wypić z nim lampkę wina o cenie powyżej 8zł za butelkę.

Krzysztof Jabollissimus - wierszoklej (słowo "poeta" używał niejeden grafoman, on skromnie nie użyje). Węglomaz i farbiarz ("rysownik i malarz" zarezerwowane są raczej dla tych, co nieszpetnie uprawiają sztukę). Wydrzymord (zaiste, by być "wokalistą" trzeba umieć śpiewać!). By poznać fragmenty jego tfu-rczości - warto zajrzeć na stronę www.jabollissimus.pl Żeby poznać go lepiej, trzeba wypić z nim lampkę wina w cenie poniżej 8zł za butelkę.

Prowadzą audycję na żywo KonserwaInne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Liberland | Konserwa 2.0, #29 (1) - 5 lata temu
Równość - sruwność. (1) - 5 lat temu

Ludobójstwo - film - 5 lat temu

Dziwna wojna - c.d. (3) - 7 lat temu

Wojna 23 sierpnia? (12) - 7 lat temu


Trzecia wojna światowa? (6) - 7 lat temu

Plotki, ploteczki (1) - 7 lat temu


Zabory Ukrainy? (6) - 7 lat temu

Kabaret z Konserwą (4) - 7 lat temu

O masonerii (15) - 7 lat temu


Pisk eunuchów: Rosjo ratuj! (25) - 7 lat temu
Czarne święta! (11) - 7 lat temu


Właściciele Polski (12) - 7 lat temu


Na 11.11 - polub lewaka! (8) - 7 lat temu

Powrót emigranta - cz.1 (22) - 7 lat temuMrowisko masonerii (38) - 8 lat temu

Polska - Afryka Europy (13) - 8 lat temu


Litwo, Ojczyzno moja! (2) - 8 lat temuWlepy AgenTomasza (1) - 8 lat temu

Banksterzy nas okradną? (6) - 8 lat temu

Klasycy prawicy w konserwie! (10) - 8 lat temu

Jan Pietrzak (24) - 8 lat temu


Młodzież się organizuje! (11) - 8 lat temu

Punki i hipstery (16) - 8 lat temu

Szopka Noworoczna 2012/2013 (6) - 8 lat temuKornel Morawiecki w Konserwie (25) - 8 lat temu


Kult Lecha Kaczyńskiego? (35) - 8 lat temu

Europa poza Unią? (2) - 8 lat temu

Czy Polska jest konserwatywna? (19) - 8 lat temu


Korwinowe gadanie (29) - 9 lat temu

Wielki kryzys i konkurs (7) - 9 lat temu


Kto wygrał bitwę warszawską (29) - 9 lat temu


Konserwa - pełna humoru (11) - 9 lat temu

Krzyż w PE (47) - 9 lat temu

ACTA wciąż zagraża (9) - 9 lat temu

Anegdoty z uczelni... (24) - 9 lat temu


Potrzeba nam dekomunizacji (17) - 9 lat temu

Relacje polsko-żydowskie (11) - 9 lat temu

Rozbój! VIATOLL to hell! (9) - 9 lat temu


Kłamstwo smoleńskie (71) - 9 lat temu

Konserwa - Free Trade is Fair! (19) - 9 lat temu


Głodówka przeciw dysedukacji (25) - 9 lat temu
Konserwa: rozkład systemu (11) - 9 lat temuKonserwa pełna miłości (21) - 9 lat temu


Konserwa z nutką Naszości (9) - 9 lat temu

Konserwa protestacyjna! (28) - 9 lat temu

Konserwa w szkole (16) - 9 lat temu

Konserwa: ideologia a życie (13) - 9 lat temu


Karpiobójstwo i długi (12) - 9 lat temu


WRON won! 13 grudnia. (12) - 9 lat temu


Mały jubileusz Konserwy (13) - 9 lat temu

Konserwa: Solidarność (17) - 9 lat temu

Konserwa o 11.11.11 (20) - 9 lat temu


Precz z Halloween (69) - 9 lat temu
Konserwa chaosu (48) - 10 lat temuKonserwa II wojenna (22) - 10 lat temu


Konserwa: Kult siły (41) - 10 lat temu

Konserwa reedukowana (6) - 10 lat temu

Konserwa... satanistyczna! (20) - 10 lat temu

Atrapa puszki od konserwy. (3) - 10 lat temu

Konserwa w pytę! Pyta.pl (7) - 10 lat temuKonserwa o atomistyce (19) - 10 lat temu

Konserwa lwowsko-kresowa. (23) - 10 lat temu

Konserwa o sztuce (23) - 10 lat temuKonserwa - Na razie się bawmy (27) - 10 lat temuMaghreb i Lewant dalej kipi¹ (11) - 10 lat temu

Konserwa o pieskach, hau, hau! (10) - 10 lat temu

Konserwa - wódanie specjalne (9) - 10 lat temu

Konserwa - Wydanie Swiateczne (6) - 10 lat temuKonserwa (testowa) 2 (9) - 10 lat temu

Konserwa (testowa) 1 (16) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Jaro - - 20.00
numer faksu - - 30.00
Piotr_W - - 40.00
Robert - - 77.00
Donald z Brukseli - - 200.00
czk - - 56.00
Mateusz, War of Tanks - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt