Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2016-01-25

Marcina pomysł na tanią zdalną edukację inwestorów na rynku nieruchomości

Nadający:

Marcin Kosiński - twórca Kontestacji - opowiada o projekcie Edukatorium i pakiecie Nieruchomościowiec, a także jak jako inwestorzy-konsumenci możecie pomóc w rozwoju jego pomysłu. Global Investor Club uruchamia ofertę VIP oraz przeprowadza pierwszą emisję obligacji korporacyjnych wyłącznie dla klubowiczów.

KOMENTARZE

Big Short 2016-01-25

Oby z pomysłem nieruchomości nie było jak w filmie BigShort :) 
 
Pozdrawiam

ekul 2016-01-29

Kiedy i gdzie pojawią sie informacje o spotkaniu GIC VIP?

Mariusz 2016-02-18

Czy Kontestacja musi kolejny raz robić za tubę marketingową Pana Matrejka? 
 
Wielki tylko z nazwy global investor club z domeną internetową zarejestrowaną na Aquarius Property Investments Mariusz Matrejek i chwalbą na stronie internetowej o zainwestowanym przez członków kapitale ... 5,7 mln czyli 6200 zl/osobę. 
 
Nie róbcie obciachu, nie reklamujcie czegoś tak "globalnego"

przemo 2016-02-21

@3 
Niestety ostatnio kontestacja z ideowego radia w którym można było posłuchać wolnościowców,przedsiębiorców i ciekawych ludzi stała się miejscem reklamy natywnej,sposobem na kreowanie wizerunku eksperta bez wiedzy i doświadczenia i wyrafinowaną tablicą reklamową.

Mariusz Matrejek 2016-02-28

@Mariusz 
 
Global Investor Club przede wszystkim jest miejscem do budowania relacji, wymiany doświadczeń i zdobywania wiedzy przez osoby, które interesują się inwestowaniem. Wspólne inwestowanie jest jedną z pomniejszych opcji, bo członkowie swój portfel tworzą indywidualnie. 
 
Klub rozwija się dynamicznie i zbiera pozytywne opinie od osób, które w nim uczestniczą. Stąd rozumiem, że nie miał Pan okazji poznać Klubu bliżej. Powodzenia w życiu ;-)

Tomasz 2016-03-15

Jako inwestor który wszedł w inwestycję polegającą na zakupie ziemi z firmą Pana Matrejka odradzam wszystkim podobne pomysły. Inwestycja tak naprawdę do tej pory nie została sfinalizowana a miała się już dawno zakończyć. Pomijam tu problemy natury obiektywnej które wystapiły przy projekcie. Organizator do dzisiaj nic nie robi aby zamknąć inwestycję choć wziął na siebie taki obowiązek. Zerowy kontakt z inwestorami od ponad roku. Inwestycję sfinalizowałem sam - oczywiście nie przy takich założeniach jakie były przedstawiane. Minimalny zarobek na obrocie ziemią. Pieniądze zamrożone na ponad 3 lata.

Mariusz Matrejek 2016-03-17

@Tomasz 
Robi, robi Panie Tomaszu. W przyszłym tygodniu schodzi działka kolejnego inwestora w tej inwestycji z 57% zyskiem. 
 
Pan już jakiś czas temu wypowiedział umowę, a inwestycję sfinalizował Pan dzięki temu, że zorganizowaliśmy sieć energetyczną, wodociąg i drogę w pobliżu Pana działki, za co Pan nie zapłacił. I o ile pamiętam, to nagle wtedy zdecydował się Pan wypowiedzieć umowę - trochę nieładnie, nie wspominając o komentarzu.

przemo 2016-03-21

Tak z czystej ciekawości. 
Co to znaczy zysk 57%? Rocznie? W okresie inwestycji(5,10,15) lat? Z uwzględnieniem zmiany wartości pieniądza?

Agnieszka 2016-03-22

Jako inwestor, który kupował ziemię z P. Matrejkiem potwierdzam, że nikomu nie życzę przechodzenia przez to co my przeszliśmy, i trudno nazwać to w ogóle inwestycją. Proces miał trwać 1 rok, podkreślam i zaznaczam 1 rok, tak obiecywał p.Matrejek, stopa zwrotu też miała być ok. dwucyfrowa, hahahaha...... Po roku okazało się, że działek nie da się podzielić tak łatwo, sprawa zakończyła się w Samorządowym Kolegium Odwoławczym. Nie wspomnę o dodatkowych kosztach na prawników, jakie zostały przez Nas poniesione. P. Matrejek, nie komunikował się z inwestorami, działki zostały obciążone dzierżawą na rzecz p. Matrejka, co uniemożliwiało ich sprzedaż...........Taka inwestycja.........Wobec powyższego sama musiałam uregulować ich stan prawny- 4 razy jeździłam do Torunia......Wypowiedziałam umowę, sama sfinalizowałam inwestycję. Minimalny zarobek.. ...

Mariusz 2016-03-22

Anglojęzyczne nazwy spółek mają przyciągnąć dawców pieniędzy. 
Jeżeli ktoś ma pojęcie o inwestycjach i jest skuteczny to inwestuje sam a nie żyje z prowizji kasowanej od innych. Teksty o tym że dzięki wspólnym ....bla bla bla ... można bla bla bla większe inwestycje jest o tyle prawdziwa że im więcej dawców kapitału tym więcej skasowanej przez P.Matrejka prowizji. Żenua i dojenie frajerów.

Grzesiek W 2016-03-28

Sondowałem w ostatnim czasie trzy inwestycje firmowane przez Pana Matrejka. W przypadku dwóch brakowało już tylko mojego podpisu i przelania kasy (byłem zdecydowany) ale za każdym razem coś nie do końca mi pasowało. Niby wszystko okey, ale coś mnie "uwierało". Ostatecznie przestałem interesować się inwestycjami Pana Matrejka. Czy dobrze? Nie mam pojęcia, a może nawet straciłem jakąś super okazję. Tego nie wiem, ale czuje się bardzo dobrze z tym, że odpuściłem te inwestycje

Mariusz Matrejek 2016-03-29

@przemo 
57% w skali inwestycji 3-letniej, bezwzględnie bez uwzględnienia zmiany wartości pieniądza. Akt odbył się w zeszłym tygodniu. 
 
@Agnieszka 
Jest Pani prawnikiem i wie, że wygraliśmy w SKO z gminą. Prawnicy w przypadku SKO i obniżenia opłaty adiacenckiej byli finansowani przez Pana Matrejka bez złotówki z Pani strony - opłatę obniżyliśmy przypadku każdej działki o 2/3. W dwóch przypadkach - w tym bardzo ważnej kwestii budowy sieci energetycznej to na Pani podpis czekaliśmy dodatkowe miesiące i ostatnia dostarczyła Pani dokumenty. Po dociągnięciu drogi i sieci energetycznej dostałem od Pani wypowiedzenie umowy. Proszę nie mieć pretensji, że po takim potraktowaniu nikt nie chciał już z Panią współpracować. Inwestycja była na 2 lata według prezentacji, które teraz przeglądam. W trakcie inwestycji niezgodnie z umową dumpingowała Pani ceny działek bez porozumienia z kierownictwem projektu. Wiem lepiej w Pani przypadku oznacza zarabiam mniej. Ale czemu mają przy tym cierpieć pozostali inwestorzy i organizator?  
 
@Mariusz 
W moim przypadku nazwy spółek powstają w wyniku głosowania pierwszych inwestorów. O modelu biznesowym mojej firmy rozmawiamy otwarcie, więc nie wiem na podstawie czego jest taki negatywny komentarz. 
 
@Grzesiek W 
Zawsze podkreślam, że należy zadać jak najwięcej pytań przed inwestycją, otrzymać odpowiedzi i uczestniczyć w inwestycji, z którą czujemy się dobrze. Więc popieram taką decyzję. 
 
Dziękuję za pozytywne, ale także negatywne głosy, bo pozwalają mi usprawniać firmę.

Marcin 2016-04-15

Jakoś nie mogę otrząsnąć się z wrażenia niektórych komentarzy. Osobiście widziałem na własne oczy niektóre inwestycje Mariusza Matrejka i uważam, że są one w 99 % bardzo trafne. Jeśli szanowni inwestorzy myślicie, że powierzycie swoje środki i oczekujecie nie wiadomo jakich zwrotów z inwestycji nie kiwając palcem, to raczej mylicie pojęcia. Do waszej wiadomości, to KAŻDA inwestycja wiąże się z jakimś ryzykiem. Natomiast jeśli nie do końca rozumiecie pojęcie i proces o nazwie INWESTYCJA, polecam lokatę w banku lub obligacje skarbu państwa, ewentualnie III filar - prawdopodobnie w 95% gwarantujące bezpieczne ulokowanie pieniędzy...

Dodaj komentarz...


Mariusz Matrejek - Inwestor na rynku nieruchomości z 9 letnim doświadczeniem, certyfikowany kierownik projektów, właściciel Aquarius Property Investments. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, pośrednik na rynku nieruchomości. Buduje społeczność inwestorów na rynku nieruchomości i nie tylko.Prowadzi audycję Klub Inwestora

Medale:

Informator miesiąca
brązowy

Kulturalnik miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Wywiad z Maciejem Szałęgą (19) - 6 lat temu


25 MAJA (13) - 7 lat temu

Lunarium (6) - 7 lat temu

Temat Rzeznia - Eksmisje (8) - 7 lat temu

Inwestycja w Katamaran - 7 lat temu

Nasze Kamienice (10) - 7 lat temu


Inwestowanie w Domeny (6) - 7 lat temu

Audycja z Mackiem Bienertem (1) - 7 lat temu

Audycja bez Maćka Bienerta (3) - 7 lat temu


Ruszamy (7) - 7 lat temu

Wujek Dobry Podatek (2) - 7 lat temu

Innowacje a kwestia Polska (6) - 7 lat temu


Pycha! (10) - 7 lat temu

Awantura o kase i 10 tipsow (6) - 7 lat temu

Cale zycie w przebudowie (3) - 7 lat temu

Cheruby i Serafiny Biznesu (6) - 7 lat temu

Inwestowanie w kryzysie (10) - 7 lat temu


Deweloper czy Lichwiarz? (10) - 7 lat temu


Predyktor 2 Zabójca Trendów (10) - 8 lat temuMonety, banki, ludzie (5) - 8 lat temu


Czy condo jest bezpieczne? (8) - 8 lat temu

Jest ryzyko, jest zabawa. (6) - 8 lat temuCzy GPW to piramida finansowa? (15) - 8 lat temuInvestime (21) - 8 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Schody Legnica - - 20.00
kliknij! - skuteczne strony www i marketing... - - 20.00
NA PIWKO ZA MERYTORYKĘ DLA DANIELA - - 7.00
EstEst - - 50.00
Zulutrade - - 21.00
pit3r - - 17.00
czk - - 34.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt