Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2018-06-14

Mieszkanie Za Pół Miliona Po Remoncie

Nadający:

Zobaczcie to samo mieszkanie w takcie remontu: https://www.youtube.com/watch?v=kDRv1... To nasze pierwsze tak duże mieszkanie, a do tego zmieniliśmy trochę nasz zwykły standard wykończenia. Przez te wszystkie wariacje bardzo ważne są dla nas Wasze komentarze no i oczywiście komu się podoba to łapka w górę :D

KOMENTARZE

deme 2018-06-25

Podstawowe uwagi: 
1. Nie pokazałeś pełnego wyposażenia łazienki. Jest tam tylko prysznic i lustro z bajerem? Może jednak znaleźliście fundusze na wygodną, dużą umywalkę z długim kranem, w której i jakieś szybkie pranie się zrobi, i wody do wiadra czy miski naleje i umyje się włosy bez konieczności brania prysznica? (Teraz takiej nie mam, a jest to wyposażenie niezbędne.) A w drugim wolnym kącie jeszcze pralka? 
2. Nie polecam powtarzać designerskiego, lecz bardzo niefunkcjonalnego zakupu prostokątnej umywaleczki z kranem z boku. Jest to bardzo niewygodne rozwiązanie. Już samo przeniesienie kranu w "tradycyjne" miejsce wiele by zmieniło na plus. 
3. Pomiędzy lodówką a kuchenką powinien być kawałek blatu, minimum 50 cm. Kiedy wyjmujesz produkty z lodówki, potrzebujesz je położyć tuż obok (czasem są ciężkie lub łatwe do rozlania) - nie zrobisz tego na kuchence. Podobnie obok zlewozmywaka blat powinien być po obu stronach - chociaż kawałek. W tym wypadku można było przynajmniej zamontować go odwrotnie, tak, by ociekacz był po prawej stronie. Poza tym prawidłowy ciąg kuchenny to: lodówka -> zlewozmywak -> kuchenka (nie bliżej niż 50 cm od okna w przypadku gazowych). Polecam zapoznać się z zasadami ergonomii w projektowaniu wnętrz. Dodatkowo: jednak na tej ścianie na prawo od zlewozmywaka lepiej by było pociągnąć dalej panel z płytek - nie tylko mniej by się niszczyła, ale też lepiej wyglądała. 
 
Pokoi nie oceniam, bo były prawie puste i trudno na wideo oszacować chociażby ich wielkość. Nie sądzę jednak, aby jedna nieduża kanapa i trzy kwadratowe obrazki nadały przytulności prawie pustemu pokojowi - nadal wydaje się pusty. Farba nie uchroni jej przy intensywnym użyciu zlewozmywaka. 
 
Moja ocena (oczywiście subiektywna): ja bym tego mieszkania nie kupiła, bo musiałabym sobie wyremontować łazienkę, toaletę i kuchnię, a to bez sensu, skoro są nowe.

Tomek 2018-11-22

Mieszkanie OK, gratuluję :) A czy ogrzewanie elektryczne nie wpłynie na sprzedaż (chyba że już sprzedaliście)? Od 2019 tym bardziej może być to wada mieszkania?

Dodaj komentarz...


Daniel Piesto – Wspólnie z żoną zajmuje się poszukiwaniem inwestorów, absolwent prawa na KUL'u, współrealizuje projekt stworzenia instytucji finansowej, pasjonuje się nieruchomościami i wiecznie poszukuje sparing-partnerów do tenisa.

Prowadzi audycję Państwo Piesto

Inne audycje tego autora:


Internetowi Hejterzy Ofert (2) - 2 lata temu


Więcej audycji...


Żelazne Zasady Najmu (2) - 3 lata temu


Nie Inwestujcie w Hiszpanii (3) - 3 lata temuNie Regulujcie Czynszów (1) - 3 lata temu

Idzie Drożyzna! (7) - 4 lata temu

Agnieszka i Remont Kamienicy (2) - 4 lata temuZwiastun Patronite - 4 lata temu

Czy home staging ma sens? (1) - 4 lata temu
Kobieta Ogarnieta Finansowo (4) - 5 lata temu19 - Budowanie Relacji (5) - 6 lat temu

Czy to jest kwantyfikowalne? (6) - 6 lat temuZacznij od NIE (2) - 6 lat temuZostan monarchista - 6 lat temu

10 metod w 3 minuty (2) - 6 lat temu

Najlepsze ubezpieczenie to... (11) - 6 lat temu

Oszczędzać czy zarabiać? (5) - 6 lat temu


Czas to pieniądz (4) - 6 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt