Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2012-01-24

Narzędzia na kryzys

Nadający:

Chcesz (musisz) ciąć koszty w kryzysie? Ok, pod warunkiem, że zrobisz to mądrze. Generalnie firmy wydają pieniądze po to, żeby odzyskać je z nawiązką. Jednak pewnie zdajesz sobie sprawę, że jest spora różnica między tym, czy z wydanej złotówki masz 5 zł czy 1,03 zł przychodu. Albo mniej niż 1 zł, bo i tak bywa. Mądrzy menedżerowie dobrze wiedzą, że „oszczędzanie” na reklamie podczas spowolnienia gospodarczego to kiepski pomysł. Promowanie firmy i jej produktów (w największym skrócie) ma na celu zwiększanie sprzedaży. Jeżeli przestajesz to robić, zmniejszasz strumień pieniędzy płynących do firmy. Wyzwanie polega na tym, żeby inwestować w taką reklamę, która rzeczywiście przekłada się na oczekiwane efekty. Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziesz w tym odcinku. P.S. Przedstawicieli wiadomych służb słuchających naszego podcastu w ramach obowiązków służbowych lub w celach rekreacyjnych prosimy o nieprzekazywanie zwierzchnikom sugestii dotyczącej zmian w sposobie ustalania wieku emerytalnego.

KOMENTARZE

teryasic 2012-01-27

"Mądrzy menedżerowie dobrze wiedzą, że „oszczędzanie” na reklamie podczas spowolnienia gospodarczego to kiepski pomysł. Promowanie firmy i jej produktów (w największym skrócie) ma na celu zwiększanie sprzedaży." 
 
A panowie oczywiście możecie pomóc to zrobić? 
 
Uważacie, że jesteście wiarygodni w tym co robicie w Kontestacji? Czy to nie jest autopromocja?

Bezimienny 2012-01-30

@teryasic: No i co nawet jeśli tak jest? Sa przydatni w tym co robia. A przydatne i fajne przedsięwzięcia trzeba promować.

Dodaj komentarz...


Paweł Tkaczyk - zarabia na życie opowiadaniem historii. Prowadzi blog o budowaniu silnej marki. Zdarza mu się pisać książki (np. o grywalizacji czy zakamarkach marki), pisze do branżowych magazynów (jak „Brief” czy „Marketing w praktyce”) i doradza startupom jako mentor (np. podczas konkursu Startup Fest).

Wierzy, że silna marka to właśnie dobrze opowiedziana historia. Dlatego jego firma – MIDEA – pomaga klientom w snuciu ich opowieści, a w konsekwencji w budowaniu silnej pozycji rynkowej.

Marek Jankowski - Przez kilkanaście lat dziennikarz radiowy, od 6 lat przedsiębiorca. Właściciel firmy Atomedia Consulting, wydawca dwumiesięcznika "Branża Dziecięca". Absolwent studiów podyplomowych na wrocławskiej Akademii Ekonomicznej oraz Szkoły Trenerów Biznesu Moderatora.

Prowadzą audycję Mała Wielka Firma

Inne audycje tego autora:


Czego nie mówią (4) - 8 lat temu

Zatrudnianie blogera (2) - 9 lat temuMarka w social media (4) - 9 lat temu

Marka w social media (1) - 9 lat temu

Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wypożyczalnia samochodów Kraków - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów Kraków - - 20.00
futszaK - - 50.00
Rea Card - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt