Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2012-01-26

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość rządu światowego – Marcin Dachtera (gość)

Nadający:

KOMENTARZE

Żydolibertyn 2012-01-26

Czytałem dziś i myślę, że rewelacyjnym tematem do audycji będzie projekt Blue Beam.

radek1 2012-01-26

Jak jest temat audycji to po co ten dziwak(pierwszy dzwoniący) dzwoni z nowinkami z newsami.... tragedia

Jabollissimus 2012-01-27

"Watykan to zło, a żyjemy tylko dzięki kosmitom." xD Wrzutki, wrzutki, wrzutki. ;]

Barrett 2012-01-27

Bo można zmienić temat audycji.

P 2012-01-27

Który artykuł Kodeksi postępowania w sprawach o wykroczenia mówi o mandacie w formie takiej jak wspomniał Marcin?

P 2012-01-27

Który artykuł Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia mówi o formie mandatu o której mówił Marcin?

trisom 2012-01-27

The holly see - nie tłumaczy się jako Święte morze tylko Święte biskupstwo "see" - to nie morze tylko patrzeć, widzieć lub biskupstwo - gość głupoty gadał w tej materii  
www.vatican.va

radek1 2012-01-27

Faktycznie na stronie watykanu jest SEE a nie SEA. Pewnie jakby przyjrzeć się dokładnie wszystkiego co mówił ten ekspert to to upadnie jak domek z kart.

DanielPiesto 2012-01-27

Jabollissimus 
dzisiaj wszyscy jesteśmy masonami.

ostatni zarazek 2012-01-27

Pobić zegary. 
Zagadka kto rządzi światem rozwiązana w ostatniej "Czerwonej pigułce" / Pasożyty a zachowanie, uczenie i pamięć

teryasic 2012-01-27

Tłumacz Google: 
 
The holy see - Stolica Apostolska 
 
see - zobaczyć widzieć 
 
sea - morze

Claude mOnet 2012-01-27

Za tydzień Marcin Dachtera znowu będzie w audycji, pozbieram wszystkie zarzuty, nieścisłości i go pomęczę co i jak. 
 
Jak macie jakieś pytania do niego lub uwagi to przesyłajcie proszę do mnie po przez stronę: www.teoriachaosu.com.pl 
 
Ps. A najlepiej na żywca mu zadajcie ;)...

teryasic 2012-01-27

Tak się powinna zaczynać Teoria Chaosu: 
www.youtube.com

pepe 2012-01-27

Etymologia korporacji -> www.etymonline.com  
Wywodzenie zwłok z korporacji bardzo naiwne 
Motyw z prawem morskim wart poczytania 
Idę poszukać mandatu ale nie pamiętam nic o zwracaniu biletu

teryasic 2012-01-27

Czy to prawda, że George Soros zaapelował do Googla o odfiltrowanie stron związanych ze spiskami? Żeby ludzie nie mogli ich wyszukać.

Jaroslaw 2012-01-28

Hey Marcin i Claude 
 
Zalecam ostroznosc w studiowaniu Historii Jezuitow. Istotnie Marcin ma racjetwierdzac iz jest zwiazek Jezuitow z Ilumiati, jakkolwiek prosze o przedstawienie calej prawdy. Adam Weishaupt byl Zydem i jednoczesnie reforowanym Jezuita. Jezuici zduszeni przez papieza w 1773 zostali zmuszeni do stworzenia aliansu pomiedzy odlamem Jezuitow reformowanych i Askenazejskim Domem Finansowym Rothschilda, a umozliwic to mieli Iluminaci. 
W 1814 po rewoluchi Francuskiej restulowano Jesuitow w duchu katolickim przez papieza Piusa VII 
pisze o tym Edward Hendrie w pracy Mystery of Babylon the Great

Artur 2012-01-28

Kurna, ten wątek o podatku i UCC to bomba... . Jak to zrobić by stać się wyjęty z naszego systemu prawnego i nie płacić podatku. Więcej szczegółów proszę :-). 
A tak na poważnie: podatek jest potrzebny by utrzymywać wojsko i policję. Wojsko - bym ja jako obywatel czuł się bezpieczniej ze względu na położenie mojego kraju na mapie a Policja - bym czuł się bezpiecznie wewnątrz mojego kraju. 
I takie pojęcie podatku uważam za sprawiedliwe, bo jako obywatel korzystam z tych ochron więc płacę. 
Pomijam aktualny stan naszego wojska czy policji... .

father Tucker 2012-01-28

Ten gość delikatnie mówiąc, bredzi. z tego co na bieżąco wyłapałem: 
1) Holy See to nie Święte Morze a Stolica Piotrowa. Słowo "see" to stare słowo oznaczające biskupstwo. pochodzi od łacińskiego słowo "sedes" oznaczającego tron. Holy see - tron piotrowy 
2) Nie można w sądzie nie podać swego nazwiska, bo wtedy prokurator wystąpi o ustalenie twojej tożsamości. A poza tym, gdyby chodziło tylko o przyznanie się do tej czy innej korporacji pt. JAN KOWALSKI to można byłoby podstawiać obcych ludzi, żeby odsiadywali wyroki za ciebie. 
3) angielskie "corpse" pochodzi z łacińskiego słowa "corpus" - zwłoki. Natomiast "corporation" pochodzi rónież z łaciny i oznacza związek. 
4) szanowny prowadzący gdy otworzył wiki o UCC nie przeczytał nawet pierwszego akapitu z wiki - UCC to kodeks obejmujący TYLKO I WYŁACZNIE stany w USA. Chodzi o harmonizację przepisów lokalnych w każdym ze stanów. A nawet on nie ma mocy nic narzucać, bo każdy stan osobno może go ratyfikować w pełni lub częściowo, wprowadzając własne zmiany: 
"The Code, as the product of private organizations, is not itself the law, but only a recommendation of the laws that should be adopted in the states. Once enacted by a state, the UCC is codified into the state’s code of statutes. A state may adopt the UCC verbatim as written by ALI and NCCUSL, or a state may adopt the UCC with specific changes. Unless such changes are minor, they can seriously obstruct the Code's express objective of promoting uniformity of law among the various states. Thus persons doing business in different states must check local law." 
en.wikipedia.org

father Tucker 2012-01-28

UCC dotyczy tylko i wyłącznie stanów USA - to prawo wewnętrzne, nie międzynarodowe...

Radek 2012-01-29

Klod znowu się ośmieszyłeś. Parę godzin audycji i okazuję się gość bredził ....

majkels 2012-01-29

@Artur 
Wojsko? Teraz mamy zawodowe które wyjeżdża na 'misje' za pieniądze USA i będzie miało w dupie co dzieje się w Polsce. I co te wojsko ma tutaj bronić? Skoro gospodarka nie jest nasza tylko Niemca, Francuza etc. 
Co do Policji to ona jest od obrony rządu a nie nas ludzi, mi osobiście nigdy nie pomogła, musiałem sobie radzić sam.

Claude mOnet 2012-01-29

@Radek 
 
W ten piątek się okaże...

@małpa 2012-01-29

Claude, co to za kapela, która puszczasz czasem - to mroczne reggae?

Krzychu 2012-01-29

A mój znajomy prokurator gdy mu ogólnie przedstawiłem dane o Prawie Admiralicji Morskiej i o UCC najpierw mówił że wie niewiele o tym, potem że nie wie nic a jak już drążyłem temat to powiedział mi że wszystko to co mu powiedziałem jest prawdą, ale on nie może o tym mówić...

Darek 2012-01-29

Dobra audycja.

bekartSystemu 2012-01-29

To jak jest z tym UCC, chciałem tego użyć w sądzie - a wy piszecie w komentarzach, że to obowiązuje tylko w USA. Nieźle bym się ośmieszył i jeszcze pogorszył swoją sytuację. 
Pokażcie dowody - że to prawo obowiązuje u nas. DOWODY.

father Tucker 2012-01-30

Nawet w przypadku tak trywialnym i łatwym do zweryfikowania jak mandaty, szanowny gość cóż, mija się z prawdą. Na druku mandatowym nigdzie nie jest napisane, że mandat można zwrócić, nie płacąc. Podpisałeś - musisz zapłacić. Nie podpisałeś - wytoczą ci sprawę. Tu macie wzór mandatu: prawo.legeo.pl

Daniel Piesto 2012-01-30

father Tucker ma racje 
Holy See to Święty tron. Stąd też słowo sedewakantyzm określający pogląd, że BXVI nie jest papieżem (tron jest pusty). 
Podobnie myli się z corpus i cela. 
Do tego akurat ostatnio widzialem Akt urodzenia i imie oraz nazwisko były napisanę pierwsze wielką reszta małą. 
Pzdr

elilhrairrah 2012-01-30

Moim skromnym zdaniem, kompletnie nie jest istotne jakimi literami pisze się NaZwIsKo, czy nAZWisko, czy N4ZW15K0. To jest indywidualna sprawa czy wierzy się w to, że to ma jakieś znaczenie. Bycie wolnym to stan wewnętrzny, wierząc w powyższe, samemu uznaje się, że taka pierdoła ma prawo mnie, jako jednostkę niewolić. Wolność nie oznacza zmuszenia wszystkich dookoła aby uznali moje widzimisię - tutaj wolność, niech se sądzą co chcą a w chwili próby wyjdzie jak jest. Taki Tusk może sobie uważać, że obywatele RP są jego niewolnikami, co nie znaczy, że my mamy to akceptować. Uznawanie takich praw, jest formą niewolnictwa właśnie, wierzy się w pewne abstrakcyjne (i co ważniejsze absurdalne!) prawo, które z niewyjaśnionego nigdy powodu ma być nad nami.  
 
Oglądam od czasu do czasu "Detektywa Monka", jest to gość z nieprzeliczalną liczbą fobii i nerwic. Przypomina mi się odcinek, gdy zrobił "żart" FBI - jedna furgonetka była pudełek, druga tylko do połowy. Nikt prócz niego i oglądających serial tego nie zrozumie, o co chodzi. No i można żyć pośród pewnych przekonań, pytanie które są nasze i prawdziwe, a które narzucone i fałszywe. Społeczeństwa się urabia na wzór Monka, ludzi pełnych bezsensownych fobii, żyjących według nieprawdziwych zasad. 
 
Kwestia np zrzeczenia się obywatelstwa -- trochę skomplikowana, bo wymaga zgody prezydenta, który może odmówić bez podawania powodu. Wyborów jest kilka - 1. pozostaje się obywatelem RP już pewnie na zawsze - 2. zrzec się z powodzeniem - 3. spotkać się z odmową - 4. uznać, że takie prawo cię nie dotyczy. 
 
Pierwsze trzy możliwości uznają system, pomimo jego absurdalności. Ja natomiast uważam, że istnieje prawo, niespisane przez człowieka, które jest zawsze ponad tym, które człowiek tworzy. Na powyższym przykładzie - żadna ustawa nie ma prawa związać sobie człowieka swoimi zasadami bez jego zgody.  
W tym przypadku tak właśnie jest. Jak mawiano w średniowieczu, jest tylko stałe, stare prawo, gdyż nowe oznaczałoby negację starego (inaczej nie byłoby nowe). W fizyce prawo jest niezmienne, odkrycia Newtona, Einsteina i innych nie zmieniają praw, jedynie powodują ich dokładniejsze poznanie. Praw się nie tworzy, prawa się poznaje. Dobre prawo, to te które wynika z poprawnej obserwacji rzeczywistości. Takie jest prawo własności. Takim prawem nie są przepisy w kodeksach, ustawach - choć może trafi się jakieś sensowne. 
 
Tak czy siak audycje są mega ciekawe :)

osso 2012-01-31

@Krzychu 
 
tak, tysiące nowych uczestników spisku co roku opuszcza mury uczelni prawniczych, ale zapewne każdy z nich musiał złożyć ofiarę z porwanego osobiście niemowlęcia, więc milczą jak zaklęci...

Jaroslaw 2012-01-31

TEORIA CHAOSU- OSZUSTWO CZY PRAWDA OBJAWIONA 
 
 
Informacje jakie podaje Marcin Dachtera pochodza w duzej mierze od ludzi takich jak David Icke, Tsarion, Jordan Mackell. 
 
Ten ostatni wymyslil ze kazde swiadectwo urodzenia w USA jest na gieldzie i jest przedmitem obrotu towarowego. jest nawet strona internetowa gdzie mozna sobie sprawdzic kto kupil i za ile 'twoje przyszle aktywa' Jak rozumiem jednostka placi podatki a 'dywidendy' z nim sa odpalane wlascicielom swiadectwa urodzenia. ???? 
 
David Icke, Tsarion i Jordan Maxwell to BOGOWIE dla Marchina Dachtery i Clauda, tymczasem oni sami twierdza ze sa kierowani z kosmosu. Moze sprzyjaja temu praktyki okultystyczne jakich sie oddaja dla odkrycia 'prawdy'. 
 
Interesujace jest to ze ludzie ci nie maja zadnej opozycji, organizuja spotkania, poruszaja sie z kraju do kraju, wystepuja na Discovery Channel.  
 
Jordan Maxwell to mocno otyly Pan, z jakas ostra psychoza w oczach, twierdzacy ze Chrzescijanstwo to bujda przetransponowana z wczesniejszych wierzen Egipskich i Babilonijskich.  
 
Z drugiej strony ludzie tacy jak William Cooper (radio prezenter z USA) sa scigani przez urzedy, rujnowani ( jak podaje Wikipedia), siedza w wiezieniu jak Fritz Springmeier, czy tez zostali zamordowani jak Dariusz Ratajczak za gloszenie idei niezgodnych z glownym nurtem mediow. 
 
Wezcie to pod uwage sluchajac "TEORII CHAOSU" 
 
I

bekartSystemu 2012-01-31

Największy problem z rodzimymi badaczami teorii spiskowych jest to, że oni tylko oglądają filmiki na youtube dotyczące USA, co nie przekłada się na naszą Polską rzeczywistość. 
Po co omawiać UCC które obowiązuje w Stanach? Lepiej byłoby omówić jego odpowiednik z Polski. W Polsce istnieją podobne regulacje - ale na pewno nie jest to UCC. 
Dla międzynarodowych transakcji/operacji między korporacjami jest już jakiś CISG (którego np. nie ratyfikowała Wielka Brytania). 
Natomiast w innych sferach też są regulacje (np. logistyka i kody kreskowe, RFID, itp.) które też powstało w stanach UCC – Universal Code Council tylko 20 lat później - następnie zmieniło nazwę na GS1 i obejmuje 108 państw świata. Jednak są to tylko regulacje, zalecenia. Polska raczej nie jest korporacją tak jak to można odnosić do Stanów. W każdym razie pierwsze co powinni podać, to odpowiednik UCC w naszym kraju. Bez tego ani rusz.

bekartSystemu 2012-01-31

Mówicie że nie dostajecie konstruktywnej krytyki, natomiast słuchacze nie dostają dowodów. To, że przeczytaliście coś w jakiejś książce nie jest żadnym dowodem. Są dziesiątki tysięcy książek w których ludzie wypisują bzdury, a mimo to znajdują czytelników. To, że ktoś coś pisze w jakiejś książce nie jest dowodem - dowodem może być jakiś dokument, jakieś zarejestrowane wydarzenie, itp.

bekartSystemu 2012-01-31

Coś jednak w tym jest - w tym nazewnictwie z dużych i małych liter i u nas - nie da się zaprzeczyć. Jednak nie wiem czy jest to do końca respektowane. Redaktorzy wypowiadający się nie mówią do końca prawdy, prawdopodobnie sami błądzą we mgle. Jeśli chodzi o prawo, to nie mamy do czynienia może z korporacjami ale stosowaniem dawnego prawa rzymskiego. 
Sensowna wydaje się ścieżka podawana przez redaktorów, pierwszego kroku - by nie godzić się na duże litery. Jednak kolejny krok jest bzdurny - że tylko ja mogę podpisać się małymi literami. Nie jest to prawdą, ponieważ oni się za mnie nie podpisują - tylko drukują moje imię i nazwisko - a to jest legalne. I mogą to robić - tylko wg. prawa rzymskiego nie mogą mnie wtedy karać - ale napisać to sobie mogą imię i nazwisko z małych liter - i nawet powinni - jeśli ten system ma zadziałać. 
Oto komentarz który znalazłem a który wiele wyjaśnia: 
"Gdy twoje imię i nazwisko zapisane jest w ten sposób, że tylko pierwsze litery są duże np. Jan Kowalski jest to  : Capitis Deminutio Minima oznacza zmianę pozycji w rodzinie. Jest to minimalna utrata praw.  
Gdy nazwisko jest napisane dużymi literami  np. Jan KOWALSKI jest to Capitis Deminutio Media i oznacza utratę obywatelstwa, ale nie prawa do wolności. Znaczy to, że możesz być karany, ale nie możesz być zniewolony i więziony.  
Gdy imię i nazwisko jest pisane dużymi literami na dokumencie np. JAN KOWALSKI  jest to Capitis Deminutio Maxima co oznacza utratę wolności. Wtedy wszystkie twoje prawa zostają zawieszone. Oznacza to, że możesz być karany, więziony i zniewolony jak długo zechce władza.  
Ważne jest to, że jeśli zgodnie z prawem nie zobligowałeś się przez podpisanie dokumentów do pozbawienia się praw i reprezentowania korporacji  nie musisz wstawiać się w żadnym sądzie. 
W zasadzie na ziemi mamy tylko prawo lądowe i admiralskie(morskie)  
Prawo morskie, to prawo bankowe tak więc ludzie i instytucje  chcący cię kontrolować piszą twoje imię i nazwisko dużymi literami. Na wszystkim co ma związek z biznesem twoje imię i nazwisko pisane jest dużymi literami bo banki i rząd może zajmować się tylko wielkimi literami. Wielkie litery zawsze oznaczają KORPORACJĘ ! Takim oto sposobem banki i rządy zmuszają cię do płacenia podatków. Sprawdźcie swoje dowody osobiste, pisma bankowe i dokumenty urzędowe.  
To usłyszałem będąc na bankiecie,gdzie jakiś trochę podchmielony prawnik to tłumaczył jakiemuś przedsiębiorcy. Jest to jakaś zasada z rzymskiego prawa, ale o dziwo przestrzegana przez sądy do dziś. Na wszelkich dokumentach dotyczących biznesu i podatków trzeba ponoć bardzo na to uważać i nie podpisywać żadnych tam gdzie imię i nazwisko jest pisane dużymi literami, bo wtedy zrzekasz się praw wolnego obywatela i stajesz się korporacją. Znaczy to tyle , że np ze skarbówki mogą cię wywieść w kajdankach, natomiast gdy w imieniu i nazwisku są wielkie tylko pierwsze litery, to już nie. Ponoć przy wszelkich kontrolach, protokołach z przesłuchań itd trzeba żądać właśnie takiego, a nie innego zapisu tzn zawsze imię i nazwisko pisane duże tylko pierwsze litery. Mnie też to bardzo zaintrygowało i szperam w tym temacie. "

bekartSystemu 2012-01-31

Tak więc redaktorzy podają, iż policjant podpisuje się dużymi literami. To nie jest prawda w Polsce - policjant/prokurator/sędzia podpisuje się właśnie małymi literami, w stylu: Jan Kowalski - dzięki czemu jest nietykalny. Nie podpisują się wcale dużymi literami. Wg. stosowania prawa rzymskiego miałoby to ręce i nogi. 
 
Jestem prześladowany przez nasze władze, za działalność antyunijną i inne. Widziałem moje nagrania były puszczane w jednej z audycji i autor mówi iż to niebezpiecznie się tym zajmować, ale to są materiały publicznie dostępne. No tak są, tylko że ich autorzy jak ja są prześladowani. 
 
Może i dałoby się obejść system, stosując małe litery, ale jak zmusisz policjanta do tego by wypisał Ci wezwanie małymi literami i napisał na nim Jan Kowalski? Nie zmusisz go. Jeśli wypełnisz zeznanie podatkowe w stylu Jan Kowalski, też pewnie będzie do poprawy. Chociaż też mi kazali z rok temu poprawiać zeznanie, kazałem im się dymać i niech sami sobie poprawią, no i milczą jak na razie hehe.

bekartSystemu 2012-01-31

Teraz przejdźmy do konkretów. 
Na wszystkich wezwaniach od policji mam: JAN KOWALSKI, policjant podpisuje się jednak Adam Nowak (czyli ja jestem bez żadnych praw, policjant w pełni chroniony); 
 
Uzasadnienie postanowienia o przedstawieniu zarzutów (przez policję): ja jestm JAN KOWALSKI, policjant siebie pisze jako Adam Nowak; czyli to samo; 
 
Nakaz rewizji mieszkania i wydanie rzeczy - przez prokuratora - (tak, jak prześladować to na całego): jestem wpisany jako Jan Kowalski, prokurator podpisuje się jako Adam Nowak; 
Wg. prawa rzymskiego, korporacjonizmu itd. nie mieli prawa mi przeszukać mieszkania i zabrać rzeczy - zrobili to, mimo że byłem pisany z małych liter. 
 
Cała korespondencja z sądów, jestem jako Jan Kowalski na kopertach, w nagłówkach jestem Jan Kowalski; 
 
Teraz - wg. mnie dość istotny dokument, patrząc na stosowane znaki, itp.: Doręczenie aktu oskarżenia; Pismo z sądu: nagłówek: Jan Kowalski, pracownik sądowy podpisany: Adam Nowak; 
Natomiast kolejna strona, przygotowana wcześniej przez policjanta to sam AKT OSKARŻENIA, gdzie napisane przeciwko JAN KOWALSKI.... oskarżam: JAN KOWALSKI....; ta część po oskarżam wszystkie dane z dowodu dużymi; 
Dalej jest uzasadnienie z policji i już, uwaga: małymi literami jestem wymieniany jako Jan Kowalski; 
Dalej, lista osób podlegających wezwaniu na rozprawę: JAN KOWALSKI; 
Dalej dowody rzeczowe, jestem wymieniony jako Jan Kowalski i prokurator jako Adam Nowak; Pieczątka prokuratora - Adam Nowak - tak tak - prokurator ma pieczątkę małymi literami, nie dużymi. 
 
Dalej pisma, wyroki, odwołania - od sądu czy prokuratora: 
ja jestem Jan Kowalski, prokurator, sędziowie, pracownicy sądu: Adam Nowak; Wszyscy z małych liter. 
 
Tak więc krótkie podsumowanie: sąd i prokuratura nie znają systemu, tytułują mnie jako Jan Kowalski; 
Policja - w najważniejszych miejscach swoich dokumentów, tytułuje mnie jako: JAN KOWALSKI - głównie z tych gdzie są wpisane dane z dowodu, syn tego i takie tam; oraz na wezwaniach; 
 
Sąd nawet wyroki daje, gdzie tytułuje mnie w nich jako Jana Kowalskiego; 
 
Jednak moja sprawa dalej się toczy - nic straconego mogę zastosować system, tylko jak? 
Być może ważne jest tylko to co policja robiła, i AKT OSKARŻENIA??? Może tylko ten dokument był ważny; 
Akt oskarżenia został włączony do papierów prokuratora, w środek - a na zewnątrz prokurator opisywał mnie już jako Jana Kowalskiego; to samo sąd; 
 
Wnioski mogą być różne, nie wiem czy sie nie powtarzam: 
1. system nie działa - policja pisze z dużych bo tak jest w dowodzie i tak im powiedzieli, prokurator i sąd to zlewają, piszą jak chcą; (ważne też że prokuratorzy nawet na pieczątkach są z małych - to zgodne z prawem rzymskim, to ich chroni, nie zgodne z waszą wersją, gdzie każdy jest korporacją); 
2. system działa - i liczy się tylko to miejsce jedno w ramce aktu oskarżenia - gdzie zostałem przedstawiony jako JAN KOWALSKI; to jest wyróżnione miejsce; natomiast w każdym innym mogą się może do mnie zwracać jako do wolnej osoby czyli do Jana Kowalskiego; 
3. system działa - bo policjant tam napisał w dużych, być może sąd i prokurator też powinni pisać z dużych, tylko są niedouczeni i piszą z małych - jednak to nie może zostać odrzucone - ponieważ policjant napisał akt oskarżenia z dużych; 
Nie wiem; 
 
Wiem jedno - nie jest tak łatwo jak Wy to przedstawiliście. Że wchodzisz na rozprawę i sędzia się pyta: czy pan jest Jan Kowalski (albo JAN KOWALSKI); Sędzia się o nic nie pyta, nie sprawdzają tożsamości. Mógłby wejść tam ktokolwiek za mnie i udawać. Na drzwiach jest napisane tylko - kto kiedy ma rozprawę (nie pamiętam teraz czy to było z dużych czy z małych na drzwiach - to ciekawe - zobaczę następnym razem); 
 
Więc jedyny sensowny krok, jaki mógłbym podjąć, to sam zgłosić wniosek o uściślenie, za kogo bierze mnie sąd. Czy za Jana Kowalskiego, czy za JANA KOWALSKIEGO z aktu oskarżenia; Jednak trzeba to uzasadnić porządnie, a nie tak jak Wy to przedstawiliście w audycji, bo sędzia to wyśmieje i oleje - taka jest prawda. Wam jest łatwo mówić, co byście nie zrobili w sądzie, ale konkretnie co???????  
-który punkt konstytucji,  
-jaki odpowiednik UCC w Polsce, 
-czy to prawo rzymskie czy korporacje, 
-jak to uzasadnić żeby to miało ręce i nogi 
Bo tak teoretycznie to sobie można gadać o wszystkim.

DanielPiesto 2012-01-31

/31 Jarosław 
Historie zawarte w Biblii były częściowo zaczerpnięte z innych wierzeń. To jest zdanie Kościoła. Poczytaj sobie o. Alberta Krąpca. To co było podawane jako sensacja i dowód na fałszywość religii przez gościa to nic nowego dla katolika. 
Okres monoteizmu w Egipcie to jednocześnie okres niewoli Egipskiej np. Babel i Potop to historie, które występowały w Mezopotamii wcześniej. Moim zdaniem nie umniejsza to wogóle roli Biblii.

Claude mOnet 2012-01-31

@wszyscy (dot. UCC) 
 
UCC to prawo wody! Zatem myślcie więc: po jakiego ch.. ma się to stosować w Polsce, czy USA? To obowiązuje tylko i wyłącznie zanim celnik nie przystawi pieczątki na wwożone towary. Zanim nie trafią na skład celny, zanim będziesz mógł je dotknąć, czy powąchać (nie dotyczy towarów z UE, bo tak na prawdę jesteśmy UE)... 
 
Ja na ten temat wiem baardzo mało, ale jeśli ktoś swoją wiedzę opiera na Wikipedii to gratuluję poczucia humoru :)... 
 
W najbliższy piątek bądźcie gotowi bo Marcin będzie mówił o takich rzeczach, że spadniecie z krzeseł, a UCC i Holy Se(e)a to przy tym zabawa na plaży... 
 
@Jarosławie 
 
Proponuje odstawić leki lub opium (w nomenklaturze Marksa). Ja bogów nie mam i nie wierzę w żadnego człowieka, autorytetów też nie mam, więc o co come on? 
Są ludzie mądrzy i głupi, a także nijacy, innego podziału nie ma... Bogowie są w komiksach...

Radek 2012-01-31

@Jarosław zamieściłeś ciekawy wpis.  
Właśnie to jest zastawiające ,że ludzi typu David Icke czy Alex Jones system w żaden sposób nie zwalcza. Oni ujawniają największe tajemnice a mogą wydawać książki , są zapraszani na konferencje. Robią różne eventy. Prowadzą profesjonalne rozgłośnie jak Alex Jones. Mogą sobie wrzucać co chcą na youtube. I ten System w żaden sposób się nie broni.  
Moim zdaniem tacy ludzie Jak Icke czy Claude to pożyteczni idioci.  
Pożyteczni dla systemu i dla polityków. Zatruwają umysly ludzi śmieciową informacją. Rzeczywistość nie jest tak skomplikowana tak jak głosza ci "psycho" eksperci. 99% rzeczy o których mówi claude i jego eksperci zwyczajnie nie istnieje. Jest to wytwór wyobraźni psychopatów lub ludzi którzy z jakiś powodów chcą zaistnieć. Politycy obserwując to z boku śmieją się w duchu myśląc "Czy ta banda wariatów myślących o ufo, reptalianach, tajnych broniach itp...jest dla nas jakim zagrożeniem"?. Napewno nie bo mają umysły zatrute śmieciową informacją a prawda leży gdzie indziej.

Claude mOnet 2012-01-31

@Radek 
 
Radku jakieś konkrety poproszę, zawsze w każdej audycji daję odniesienia do materiałów w tym książek (strona audycji) - osiągnij chociaż taki poziom zamiast wyzywać od idiotów i psycholi...

radek1 2012-01-31

Claude Przepraszam za epitety, To się należy twoim ekspertom a nie tobie. Swego czasu czasu oglądałem na youtube film z davidem icke. Wszystko było fajnie dopóki nie doszedł do reptalian. Po tym pomyślałem "what the fuck"... co to jest?? . facet bredzi :). Sam Claude wielkokrotnie wspominasz ,że nie masz dowodów na toerie które głosisz i że trzeba je przyjmować na wiarę. Bo jakim dowodem jest ksiażka dziwnego eksperta albo nagranie na youtube z takowym. Twojej audycji Claude mozna posłuchać z nastwieniem ,że jest fantastyka naukowa. Chociaż po audycji i tak się ma psychicznego kaca i wrażenie ,że mój umysł został "wydymany".

radek1 2012-01-31

.

Juliuszek 2012-02-01

Super robota panowie !!!  
Trafiłem tu dzisiaj pierwszy raz przez przy przypadek i teraz mam 11 miesięcy do nadrobienia . . .

traktor 2012-02-01

"W najbliższy piątek bądźcie gotowi bo Marcin będzie mówił o takich rzeczach, że spadniecie z krzeseł, a UCC i Holy Se(e)a to przy tym zabawa na plaży... " 
 
Wszedłem na pierwszy z brzegu wykład Marcina i widzę, że kłamie i manipuluje. Wrzucił zdjęcie hitlera wychodzącego z głównego luterańskeigo kościoła, albo zdjęcie biskupua protestanckiego Ludwig Muller-a i mówił iż to katolik. To nie ma żadnego związku z katolicyzmem. 
Strasznie naciąga fakty pod swoje głupie tezy. Kłamie, a mówi iż podaje ludziom prawdę ha ha. 
Co papież miał wspólnego z tymi protestantami? To byli buntownicy kościoła narodowego niemieckiego. 
To że papież spotykał się przed wojną z hitlerem, to tylko stosunki dyplomatyczne. JPII też się spotkał z Jaruzelskim i co z tego wynika? Że współpracowali? Niech się Marcinek nie ośmiesza. 
Poza tym papież ukrywał u siebie Żydów - tysiące w Watykanie. 
Naciągane kłamstwa i brednie - a ja podaje fakty. Marcinek nawet nie wiedział kogo pokazywał na fotkach - a to nie byli katoliccy hierarchowie od papieża, tylko protestanci. 
Macie fakty jego manipulacji.

Radek 2012-02-02

@Traktor dzięki. Marcinek znowu złapany za język na kłamstwie.  
www.youtube.com 
Faktycznie on mówi w 14minucie50tej sekundzie nagrania mówi o zdjęciach przedstawiających protestantów , a daję "burę" kościołowi katolickiemu. Nie wiem dla kogo pracuje ten Pan i od kogo dostaję pieniądze ale jego paplanina przypomina tanie czytadło w stylu Kod Leonarda Da VInci Browna. 
Marcin dostał dwóje na klasówce. Winny kościół katolicki.  
Krowa nie daje mleka. Winny kościół katolicki.  
Bush wywował wojnę. Winny kościół katolicki. Dlaczego? Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.  
Marcin zajmij się czyms innym bo jako ekspert jesteś żałosny.

Claude mOnet 2012-02-02

@traktor 
 
Wysoko postawionych nazistów od ręki sprawiedliwości też ratowali protestanci? Może i tak, ale Watykan z papieżem na 100%! M.in. dzięki temu całe miasta powstały w Ameryce Południowej (będzie sporo o tym w przyszłości). 
 
Ja nie oczekuję od Marcina, że mówi 100% prawdy, bo nikt nie ma wiedzy na 100%, przecież nawet chrześcijanie nie mają pewności, że Chrystus żył, a traktują to jako pewnik. 
I jeszcze po głowie się dostanie jeśli ktoś zacznie doszukiwać prawdy i mówić, że Biblia to mity i legendy. 
 
Pewnikiem jest np. że istnieją piramidy w Egipcie i ktoś je musiał wykonać, ale kto i jak, to są tylko spekulacje...

osso 2012-02-03

obejrzałem sobie "wykłady" Pana Dachtery na YT, sorry Winetou, pomieszanie z poplątaniem tak by pod tezę pasowało, pomijanie niewygodnych wyników badań, uzasadnianie swoich tez jakimiś teoriami od bani przy przemilczywaniu prostych i udowodnionych wytłumaczeń odnośnie ostatniego filmu z YT o zatopionych miastach, gwiezdnym dziecku itd), do tego antykatolicka zwłaszcza obsesja i znów manipulowanie faktami, datami, tłumaczeniami słów, oki, tak lubi to niech tak sobie robi, pewnie jakieś naiwne audytorium znajdzie, podłączy się pod Rozbickiego i Rajską, pojeździ, "wykładów" nawykłada po 80 czy 100zł od łebka za dzień tych ichnich bajdurzeń, książeczki wyda i sprzeda, kasa jest kasa, jakoś na życie trzeba zarabiać, ale Claud czemu robisz za darmowy przekaźnik i reklamodawce nie wiem, sam nawołujesz zawsze do weryfikowania, więc poświęć trochę czasu i zweryfikuj jakość tego materiału który nagłaśniasz i firmujesz.

Żydolibertyn 2012-02-04

czekam z utęsknieniem na odcinki o:  
-syjonizmie, 
-kontroli umysłu i projekcie blue beam.

BolekMisiak 2012-02-04

Psychodeliki - czy ich zakaz zwiększa siłę Matrixa cz.1 
ten odcinek nie działa leci 5s a potem koniec, prosze o naprawe:/

Jaroslaw 2012-02-05

@Claude 
Dzieki za uznanie. Lekow nie moge odstawic bo ich nie biore. Nie wierze w UFO, Davida Icka, i caly ta gnojowke ktora prezentuje twoj gosc Marcin. Nie chce byc tutaj zlosliwy bo jesli ktos na konstruktywna krytyke atakuje mnie personalnie to nie jestem happy. Ale to bardzo typowe dla dzieki Ubekow wysylanie kogo do psychiatryka. 
A co twoich "Bogow-autorytetow" to mi sie tak skojarzylo z ksiazka "Ludzie Bogowie".  
Rob sobie dalej ta audycje i siej dezinformacje, podwazaj kanony wiedzy, tradycje, moze uda ci sie storzyc "nowa historie dziejow". 
 
@ radek1 Zgadzam sie generalnie z twoimi postami. Mysl samodzielnie i wszystko bedzie dobrze.

Lecho 2012-02-05

Witam 
Kiedy pojawi się audycja z piątku, 3 luty 2021?

sympatyk 2012-02-06

sympatyk 2012-02-06

...wlasnie kiedy?

Claude mOnet 2012-02-06

@Lecho 
 
Najwcześniej w lutym 2021 roku! Mam jeszcze 9 lat ;)... 
 
Zawsze nowe audycje (w wersji pirackiej) są do pobrania ze strony audycji: teoriachaosu.com.pl w Zripowane audycje pirackie...

kulalis 2012-02-07

Co to była za piosenka na końcu audycji?

Dodaj komentarz...


Nieustraszony poszukiwacz spisków, pogromca Reptilian, promotor narkomanów z Kosmosu, do tego wszystkiego wieczny nieudacznik (w nomenklaturze śp. Lecha Kaczyńskiego) i czasem maniak dobrej muzyki - co tu dużo mówić, antyspiskowiec pełną gębą, bynajmniej nie z zachodniej Polski. Podziwia tylko 2 przywódców polskich: ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka i redaktora naczelnego Adama Michnika.

Prowadzi nocną audycję Teoria Chaosu

Audycja została przeniesiona na fale
>>> Radia na Fali <<<
Inne audycje tego autora:
Audycja interaktywna (13) - 9 lat temu


Jak obudzić śpiących? (19) - 9 lat temu


Więcej audycji...


9-11 - fakty i mity (8) - 10 lat temu
HHO w praktyce - Jerzy (gość) (17) - 10 lat temu
XV UFO Forum cz.2 - 10 lat temu

O spiskach samych w sobie (8) - 10 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Ivellios - - 40.00
Od Grzegorza - good job! - - 40.00
Karol - - 20.00
bakteria - - 36.00
Bartosz - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt