Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Jutro
21:00
Jan Fijor zaprasza
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (6)
6 dni temu
Jest gorzej, niż myślałem
Niskie stopy procentowe, złe kredyty, rozczarowująca polityka Trumpa, marazm w Japonii, i tylko książki Fijorr Publishing coraz lepsze
Wydanie Główne
5 dni temu
Lobby alkoholowe znowu wygrało
Smutny los pewnego bardzo smutnego Pana. Obniżka PIT dla młodzieży. Podatki. Nowe PGRy. Czy za komuny było lepiej. Superstacja bez polityki. Youtube bez suprematystów. Dlaczego młodzi nie...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Nieruchomości i biznes w UK 2019-05-28

Cztery domki to hotel

Nadający: Jakub Zajączkowski i Dawid Dowbusz

Bartosz to obecnie dyrektor Celestin Residence i prokurent spółki. Posiada doświadczenie zarządzania zespołem i całymi podmiotami tj. administracja publiczna i prawo spółkowe. Z zamiłowania coach i trener biznesu - umiejętności miękkie, mediacje sądowe, negocjacje, B&B, M&M, szkolenia sprzedażowe, etyka biznesu, etykieta. Z wykształcenia ekonomista. To również znakomity koordynator kontraktów w podmiotach krajowych i zagranicznych, manager zespołu w departamencie do spraw handlu, dyrektor działu marketingu w branży reklamowej.

KOMENTARZE

Andrzej 2019-05-31

rozumiem dbałość rozmówcy o swój interes i ochotę Ale mówienie o tym że Booking albo rbnb są jakimś zagrożeniem albo nieuczciwą konkurencją nawet jak to zrozumiałem jest nieporozumieniem dlatego że klient który wybiera mieszkanie apartament lub pokój w prywatnym mieszkaniu lub domu nie wybierze nigdy hotelu Chociażby ze względu właśnie na cenę i odwrotnie będą Tacy klienci którzy wybiorą tylko i wyłącznie hotel zapłacą więcej i będą oczekiwać więcej

Dawid Dowbusz 2019-06-06

Andrzej. 
Oczywiście moim zdaniem jest najlepszy wolny rynek, dobrze że jest konkurencja w postaci najmu krótko terminowego, koniec końców zyskuje klient a nie które hotele obudzą się również z letargu i wyjdą naprzeciw potrzebą konsumentów. 
 
Z życzeniami sukcesów 
Dawid Dowbusz

Dodaj komentarz...

Jakub Zajączkowski i Dawid Dowbusz

Dawid Dowbusz - Zaczynał w UK od 2012 pracując na etacie, pierwszy dom w Sheffield kupił pod koniec 2014 a dzięki dochodom pasywnym z nieruchomości na wynajem został wolny finansowo już w 2017.Pomysłodawca oraz współzałożyciel sieci klubów ASBIRO Investors UK, lider najprężniejszego oddziału w kraju – Sheffield Investors, gdzie co miesiąc ponad setka rodaków spotyka się by poszerzać swoją wiedzę oraz kontakty.

Jakub Zajączkowski – Technik IT który w 2015 roku postanowił zacząć swoje życie na nowo w Anglii. Po przyjeździe rozpoczął pracę jak większość rodaków, po dwóch latach pobytu zmotywował się by pojechać na jedno ze spotkań organizowanych przez polonię w Sheffield i od tego momentu wszystko zaczęło się zmieniać. Obecnie jest na samym początku kariery Landlorda przygotowując się do zakupu pierwszego domu. Uczeń Dawida, którego losy można będzie śledzić podczas naszych audycji.

Prowadzą audycję Nieruchomości i biznes w UK , które są prowadzone wyłącznie przez praktyków, słuchając ich dowiesz się wielu ciekawych rzeczy związanych z biznesem a także inwestowaniem na rynku nieruchomości w UK oraz w inne aktywa.


Medale:

Prowokator miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:


Cztery domki to hotel (2) - 3 tygodnie temu

Księgowość w Wielkiej Brytanii (2) - 5 tygodni temu

Równowaga w biznesie - Kuba Midel (1) - 7 tygodni temu


Aktywny inwestor kryptowalut - 4 miesiące temu

Lease Option - 4 miesiące temu

Więcej audycji...
Nikt nie żyje wiecznie.. (1) - 5 miesiące temu

Współpraca z agencjami - 10 miesięcy temu

Nieruchomości bez pośredników - 10 miesięcy temu

Pierwszy dom Jakuba (1) - 11 miesięcy temu

Kredyty w Wielkiej Brytani - 11 miesięcy temu

Nieruchomości na łańcuszku (2) - ponad rok temu


Flipowanie w UK (7) - ponad rok temu

Początki (6) - ponad rok temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

SOHO studio projektowania wnętrz - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt