Facebook
Podpis:
Numer GG:

Dziś
21:00
Egzotyczny kraj: Finlandia gość: Maks, doświadczony emigrant
Jutro
21:00
Jan Fijor zaprasza
Słuchaj radia
Wydanie Główne (20)
7 dni temu
Czy wziąłbyś order?
Co byś wziął od państwa, a czego nie?
Jan Fijor zaprasza (18)
8 dni temu
Jan Fijor - Polskie sądy zachęcają do wyjazdu
Janek ma ciśnienie, ale nie słuchał TOK FM, tylko wrócił ze sprawy sądowej po której zastanawia się nad ponowną emigracją.
Świat Kamila C.
wczoraj
Anna i Michał Kustosik - Zainwestuj nieruchomości w Łodzi
Małżeństwo, które inwestuje w nieruchomości i w oparciu o nie buduje swój biznes. Już 5 lat działają na rynku w Łodzi. Zajmują się zarządzaniem wynajmami z gwarancją czynszu oraz pomagają...

Audycja: 2016-03-08

Zarządzanie firmą wg. modelu turkusowego.

Nadający:

Moim gościem w audycji jest prof. Andrzej Jacek Blikle doświadczony przedsiębiorca, który rozwinął w firmie rodzinnej sieć Warszawskich cukierni. Rozmawiamy m.in. o tym jak zwiększyć efektywność firmy przez tylko samą zmianę sposobu zarządzania. Dowiadujemy się jakie są najważniejsze zasady modelu turkusowego, jego skuteczność i przykłady firm, które w ten sposób funkcjonują. Ile firma potrafi oszczędzić? Jak wygląda struktura zarządcza? Zastosowanie w firmach z niskowykwalifikowanymi pracownikami. Co jeżeli firma jest sezonowa? Jakie są plusy i... minusy? Jeszcze więcej informacji można znaleźć na: moznainaczej.com.pl
Pobierz [32,5 MB]

KOMENTARZE

Marian 2016-03-30

Kupiłęm i przeczytałem, oto co mam do powiedzenia: 
Przeczytajcie tą książkę !!! "Pracować inaczej." Frederic Laloux. To idzie rewolucja na skale WSZECHświatową! 
 
Chcesz by Twoja firma deklasowała konkurencje w branży? 
Chcesz by Twoi pracownicy cieszyli się z pracy, zarabiali wiecej niż inni, pracowali wydajniej niż kto kolwiek, jendoczesnie przy Twoim minimalnym wkładzie i aktywnie wręcz w dzikiej pasji ciągneli Twoją firmę naprzód? Poznaj NAJLEPSZY wymyślony sprawdzony i przetestowany sposób organizacji firmy!!! Ucz się na przykładzie 11 czy 12 przedstawionych firm! 
 
Szczególnie w Polsce ludzie są cholerrrrrnie głodni tego co może dać im ten model! Twoja firma EKSPLODUJE z tym modemlem w polskiej rzeczywistości! Z pożytkiem dla wszystkich innych.  
 
Bądź pierwszy w swojej branży! 
Kto pierwszy to wprowadzi u siebie ten obejmie niekwestionowane przywództwo w swojej branży!!! ufff. ... to... jest.. poprostu.. w końcu... to.

przemo 2016-06-08

Co się dzieje ? 
Już koniec audycji? 
Widzę że strona też nie działa. 
Ostatnio mam wrażenie że większość autorów audycji w kontestacji gdzieś wyjechała na stałe. 
 
Podzielcie się chociaż gdzie jest fajnie:)

Sam Sobie Sterem 2016-06-28

Niedługo powrót, z firmą wystartowałem :) 
Jak tylko będę mógł sobie wygospodarować, więcej regularnego czasu na wywiady i wszystkie techniczne rzeczy związane z tym ruszę znowu.

Przedsiebiorca 2016-08-28

Witam serdecznie, 
audycja porusza bardzo interesujaca tematykę. Wypowiedzi Profesora są bardzo rzeczowe i klarowne. Odnosze jednak wrazenie, ze Prowadzący nie przygotowal sie dostatecznie do prowadzenia rozmowy, albo mial gorszy dzien. Nie mialem jeszcze okazji posłuchania innych Jego audycji, dlatego mam nadzieje ze to tylko tutaj nie zabłysnął...  
Mimo wszystko zycze zeby wkładał wiecej energii, aby słuchało sie tego z przyjemnoscia... 
Pozdrawiam, Przedsiębiorca.

Sam Sobie Sterem 2016-08-28

Witaj przedsiębiorco! 
Dziękuję za opinię, postaram się o więcej energii w następnych nagraniach. Będę wdzięczny za opinie innych audycji jak je odsłuchasz.  
Pozdrawiam, 
Marcin.

arolin 2016-11-20

Zgadzam się z przedsiębiorcą. Ciekawa audycja, super, że prof. został zaproszony, ale prowadzenie wywiadu - masakra. Ciągle "no dobra, no dobra" i ma się wrażenie, że pytania są nieprzygotowane. Dużo do poprawy.

Sam Sobie Sterem 2016-11-21

arolin, dziękuję za uwagi. Będę je wdrażał ;)

Dodaj komentarz...Działa m.in. jako doradca biznesowy optymalizujący podatki oraz pośrednik nieruchomości inwestycyjnych.

Pomaga wystartować z firmą osobom będącym świetnymi specjalistami w swojej branży, jednak mającymi problem ze znalezieniem klientów, kontrahentów, ułożeniem biznesu. Działa w kilku projektach, z których w przyszłości ma w planie rozwinąć firmy.
Jego strona: http://marcinmlynarczyk.pl/


Prowadzi audycję Sam sobie sterem


Inne audycje tego autora:
Jak zdemaskować sprzedawcę? (4) - ponad rok temu
Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

ProfesjonalnaWindykacja.pl - - 20.00
Wodoodporny smartfon - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt